МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що робити ( чи не пізно шукати , хто винен?)

07/01/2006 | sama
Зовсім непомітно на фоні чемпіонату світу з футболу йде підготовка до чергової участі українських школярів в міжнародних предметних олімпіадах.Незважаючи на постійну обмеженість в коштах, експериментальній базі та засобах підготовки,покинуті на повну самодіяльність вчителі та учні щороку умудряються гідно представляти нашу державу, здобувати міжнародне визнання і привозити в Україну медалі з математики, фізики, біології, хімії.
Перепробувавши всі методи боротьби з українським інтелектом, цього разу влада вдалася до радикального кроку. Як повідомили нашому учневі, який збирається на міжнародну олімпіаду з фізики в Сінгапур (виліт з Києва 6 липня) кошти на поїздку команди(5 учасників +2 керівники) міносвіти ще не отримало.
Як це повідомлення вплине на його бойовий дух- можна тільки здогадуватися.
Поінформовані столичні джерела радять вчителям та батькам їхати до Києва і когось пробувати, не знаю -просити, пікетувати,переконувати....

Відповіді

 • 2006.07.01 | Пані

  А ви можете викласти це як новину?

  Я думаю, що звернути увагу на це всяких депутатів як мінімум - цілком реально.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.01 | sama

   Попробую

   Правда я не зовсім в курсі, як новина виставляється.
   Отже так:
   Сьогодні потелефонували з Києва випускникові Львівського фізмат ліцею Климку Я., членові збірної команди школярів України з фізики, яка мала вилітати 6 липня з Києва в Сінгапур і повідомили, що поїздка під питанням, тому що станом на сьогодні питання виділення коштів на поїздку команди не вирішене.Останній рекомендований засіб - втручання вчителів та батьків. які повинні знайти спосіб домогтися виділення коштів.
   Ну сміх і сльози.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.01 | Пані

    Все ок. І ще питання

    Звідки зателефонували?

    Яке відомство зазвичай фінансує поїздки? МінОсвіти?

    Чи бувало таке раніше? (Я так розумію, що це в вас не перший учень закордон на олімпіади їздить?)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.01 | sama

     Re: Все ок. І ще питання

     Діти з нашої школи їдуть не вперше.Такої реальної загрози зриву ще не було.Хоч були окремі труднощі і в попередні роки.Діти, яким пощастило побувати на Міжнародках і поспілкуватися з ровесниками з інших країн, відмічають ту величезну різницю в підготовці, забезпеченні,спорядженні команд у нас і у "них".В нас це продовжує триматися на ентузіазмі, а у "них" поставлено на хорошу фінансову основу.
     Я не хочу називати прізвище особи, яка телефонувала, тому що в міносвіті бити будуть не того, хто винен, а того, хто допустив витік інформації.Хоч приховати провал поїздки всеодно буде важко:))
     Цього року їде учень не мій, і на скільки я змогла зрозуміти з усіх пояснень, під паперами бракує підпису Кириленка.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.02 | ОРИШКА

      Re: Все ок. І ще питання

      Може, цю інфу зараз надіслати на всі урядові мила? Я зараз можу на англ. в газети, "The Times" включно - потрібно?
 • 2006.07.02 | олимпіадник

  а навіщо щось робити??

  вчиш їх за українські гроші, посилаєш на олімпіади, а мабуть більше половини олімпідників з минулих років зараз за кордоном
  як приклад, Україна мала два золотих призери в математики 99го року (один з них з обсолютним максимумом набраних балів), один з них в Гарварді, другий в MIT.

  може віддати всі ті гроші футбольній збірній - хай пропють
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.02 | sama

   Re: а навіщо щось робити??

   Ви забуваєте, що українські гроші зароблені і їх батьками також.
   Не всі міжнародники за кордоном. Не зле було б зробити моніторинг подальшої долі бувших призерів. Я особисто знаю багатьох і значна частина з них заробляє гроші програмуванням в Києві.А ті що за кордоном - щось навчаться і могли б привезти готові практичні знання в Україну.Якщо їй це буде треба.Українець з Гарвардським дипломом- хіба це погано? Його може не любити тільки українець, який не має гарвардського диплому:))
   Дитина пробиває стіну головою 11 років в школі, +5 у вузі + 4 в аспірантурі.До Ющенка стипендії були недостатні навіть на забезпечення харчування породистого кота.Батьки не в змозі так довго давати матеріальну підтримку через мізерні зарплати.Зараз ситуація дещо краща, але ефект вона дасть років за 5.
   Виставляти на закордонні мила мабуть не варто.Соромно перед людьми.Ми бідні - це ще можна зрозуміти. А т то так виглядає, що ми ще й дурні.А де причина і де наслідок- час покаже.
   На хімічну олімпіаду в Корею команда вилетіла нормально.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.02 | пан Roller

    А при Ющенко, достатни для харчування не породистой людины?

    sama пише:
    До Ющенка стипендії були недостатні навіть на забезпечення харчування породистого кота.

    А при Ющенко, достатни для харчування не породистой людины?

    Скока килоколорий еды можна купить нации на ци гроши?

    Какова сумма степендии в Университете?

    Brgds
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.02 | sama

     Принаймі є необхідний мінімум, якого раніше не було

     Я, як непородистий вчитель, можу сказати, що мій офіційний заробіток зріс за останні рік-півтора у два рази.Ростуть ціни- ну так то плата за відкритість країни.Очевидно, що вирівнювання цін з навколишнім світом іде швидше за вирівнювання заробітків.Про якість продуктів праці в неділю говорити не буду:))Можна поставити залізну завісу і надалі продавати варену ковбасу по 2.20.
     А коли мова йде про студентів, то я вже знаю таких, хто при умові, що мама з татом вдягнуть -взують, прожити можуть в чужому місті за стипендію. Раніше таких не було в принципі.Хоч до європейського студентського життя ще страшно далеко.
     Наразі до Кравчука-Кучми в мене претензій більше, ніж до Ющенка за рік роботи.
   • 2006.07.02 | Юрій Шеляженко

    Дешевше було б проводити ці олімпіади через інтернет

    І взагалі, не маю жодної особливої симпатії до людини, що сумлінно і натхненно виконувала всі вказівки тюремників спочатку 11 років, потім 5 і потім ще 4, щоб самій стати тюремником або поїхати за кордон, на комфортнішу каторгу. Тупня якась.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.02 | олимпіадник

     Re: Дешевше було б проводити ці олімпіади через інтернет

     ага, то те саме що сексом через інтернет займатися

     Юрій Шеляженко пише:
     > І взагалі, не маю жодної особливої симпатії до людини, що сумлінно і натхненно виконувала всі вказівки тюремників спочатку 11 років, потім 5 і потім ще 4, щоб самій стати тюремником або поїхати за кордон, на комфортнішу каторгу. Тупня якась.

     у вас мабуть більше симпатій то тих хто пити курити і говорити почав одночасно.

     я знаю декого з міжнародних олімпіадників персонально, і сам брав участь в всеукраїнських олімпіадах, багато з учасників зовсім не відповідають стареотипу заучок(особливо ті що в призерах). типічні підлітки які в ті часи слухали нірвану металіку і тому подібне (не знаю що слухають зараз) , просто мозгів у цих дітей більше. Шкода що апріорі більшість з них втрачені для України, навіть якщо вони і залишилися, то рідко хто реалізовує свій потенціал не всі 100%
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.04 | Юрій Шеляженко

      Re: Дешевше було б проводити ці олімпіади через інтернет

      олимпіадник пише:
      > ага, то те саме що сексом через інтернет займатися

      Як я розумію, шкільна олімпіада - це змагання інтелектів (в кращому разі творчих інтелектів). Інтернету для цього цілком достатньо. Можна навіть зробити так, щоб однібажаючі могли приїхати, а інші гралися в онлайні.

      >
      > Юрій Шеляженко пише:
      > > І взагалі, не маю жодної особливої симпатії до людини, що сумлінно і натхненно виконувала всі вказівки тюремників спочатку 11 років, потім 5 і потім ще 4, щоб самій стати тюремником або поїхати за кордон, на комфортнішу каторгу. Тупня якась.
      >
      > у вас мабуть більше симпатій то тих хто пити курити і говорити почав одночасно.

      Недоречне протиставлення. Інтелектуали часто знущаються над своїм фізичним тілом не менше, а, бува, й більше, ніж пересічні індивіди. Просто інтелектуали вміють краще приховувати свої збочення.

      Я кажу про те, що майстерність пристосовуватися до масованих потоків наукової інформації не є особливо корисною для сучасної української ноосфери, оскільки погоду тут робить не точне знання та слідування правилам, а інтуїція у вгадуванні ретельно прихованого, багатство фантазії та емоційна сила й адекватність.

      > я знаю декого з міжнародних олімпіадників персонально, і сам брав участь в всеукраїнських олімпіадах, багато з учасників зовсім не відповідають стареотипу заучок(особливо ті що в призерах). типічні підлітки які в ті часи слухали нірвану металіку і тому подібне (не знаю що слухають зараз) , просто мозгів у цих дітей більше.

      Не більше. Вони просто є плодом констурктивної віри у життєдайність жорстокої репресивної шкільної системи, вершина айсберга, яка, на відміну від більшої його частини, осяяна ласкавими промінцями сонця доброзичливості педагогів.

      Ви знаєте, в чому різниця між педагогом та педофілом? Педофіл справді любить дітей, а педагог прикидається... і часто приховує від них свої справжні наміри ;)

      > Шкода що апріорі більшість з них втрачені для України, навіть якщо вони і залишилися, то рідко хто реалізовує свій потенціал не всі 100%

      От і поясніть тепер, навіщо на розкішне життя цих загублених витрачати кошти держбюджету.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.04 | sama

       Re: Дешевше було б проводити ці олімпіади через інтернет

       Вам що, в життя не зустрівся ні один нормальний вчитель? Я вже не кажу про заслуженого.Повірте, і серед них бувають дуже нормальні люди.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.06 | Юрій Шеляженко

        Re: Дешевше було б проводити ці олімпіади через інтернет

        sama пише:
        > Вам що, в життя не зустрівся ні один нормальний вчитель? Я вже не кажу про заслуженого.Повірте, і серед них бувають дуже нормальні люди.

        Зустрічалися. Деякі з моїх вчителів були нормальними, а іноді навіть цікавими людьми, тому що не вміли грати роль тюремщика. Наприклад, Віталій Борисович Полонський, вчитель математики. Але я завжди бачив різницю між паршивою системою і доброю особистістю, і ніколи не намагався наслідувати добрим особистостям в їх незграбних спробах пристосуватися до жорстокого молоха системи.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.06 | sama

         Re: Дешевше було б проводити ці олімпіади через інтернет

         Молодий Ви ще:))
         А за гарний відгук про вчителя -дякую. Їх пишуть так рідко...
    • 2006.07.02 | O'Les

     А ЧМ з футболу дешевше було б провести на комп. іграшці FIFA2006

     ...а якби таких "тюремників" не було, п. Шеляженко і досі б розгойдувався на власному хвості на гілці дерева.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.04 | Юрій Шеляженко

      Ги-ги...

      O'Les пише:
      > А ЧМ з футболу дешевше було б провести на комп. іграшці FIFA

      Не сперечатимусь. Але це Ваша пропозиція - моя стосувалася тільки олімпіад.

      > ...а якби таких "тюремників" не було, п. Шеляженко і досі б розгойдувався на власному хвості на гілці дерева.

      Не можу собі уявити Бога у ролі заслуженого вчителя України. Якщо б Він був педагогом, ми б дійсно залишились би мавпами, а людьми стали б собаки, оскільки вони краще підлизуються і виляють хвостами.
    • 2006.07.02 | sama

     Дешевше, але не краще

     Побачити інший світ, поспілкуватися з ровесниками з усього світу, послухати лекцїї Нобелівських лауреатів у найсучасніших наукових центрах - це залишає в розумних головах неоціненні враження. Я б навіть сказала , змінює світогляд.Цього інтернет олімпіада не дасть . А для майбутніх фізиків там є ще такий компонент як експеримент.Там вони бачать яким має бути наукове обладнання і навики роботи з ним.
     А щодо тюрми і тюремщиків - я Вас не зовсім зрозуміла. Ви не допускаєте, що і навчанням і наукою можна займатися з задоволенням?
     Правда, мінімальні потреби при цьому мають бути задоволені.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.04 | Юрій Шеляженко

      Re: Дешевше, але не краще

      sama пише:
      > Побачити інший світ, поспілкуватися з ровесниками з усього світу, послухати лекцїї Нобелівських лауреатів у найсучасніших наукових центрах - це залишає в розумних головах неоціненні враження. Я б навіть сказала , змінює світогляд.Цього інтернет олімпіада не дасть . А для майбутніх фізиків там є ще такий компонент як експеримент.Там вони бачать яким має бути наукове обладнання і навики роботи з ним.

      Вірю. Тільки нашим п'ятірошникам насправді зайвий широкий кругозір та маса вражень, бо інакше вони почнуть викидатися з вікон, замість того щоб ставити непотрібні експерименти на застарілому обладнанні та писати дисертації можновладцям.

      Вони це прекрасно знають і тому не дуже прагнуть розширяти кругозір, навіть там, де будь-хто інший набрав би купу вражень. Ото будуть в старості курити десь на факультетському туалеті і пригадувати: "я зараз хто? доцент сраний... А колись же був на лекції самого Н., переміг на олімпіаді! Всю лекцію дивувався, як він шевелить рудими вусами. Навіть не слухав, що він каже. Ох дідуган був! По чуткам, у нього три коханки, а це він очолює Плімутський сінхрофазотрон! Це ж така зарплатня! А хабарі які!" :)

      > А щодо тюрми і тюремщиків - я Вас не зовсім зрозуміла. Ви не допускаєте, що і навчанням і наукою можна займатися з задоволенням?

      Я - допускаю. Більшість вчителів - не допускають. Іноді допускають на словах, але як правило не допускають на ділі. (коли молодь не отримує задоволення, починають читати нотації про буцімто ліньку і небажання вчитися - а насправді все у дурнуватих вимогах та непотрібному репертуарі, себто учбовому матеріалі...)
    • 2006.07.02 | Раціо

     Це що, крик зраненої душі?

     Юрій Шеляженко пише:
     > щоб самій стати тюремником або поїхати за кордон, на комфортнішу каторгу. Тупня якась.

     І навіщо ж Ви себе так ґвалтували? Пішли б у сантехніки й горя не знали. Кількість студентів мехмату треба скоротити приблизно вдесятеро. Ніколи не міг зрозуміти, навіщо люди мучать себе й викладачів, коли є стільки инших способів отримати папірець про освіту для тих, кому лише він потрібен.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.04 | Юрій Шеляженко

      Ага.

      Раціо пише:
      > І навіщо ж Ви себе так ґвалтували? Пішли б у сантехніки й горя не знали. Кількість студентів мехмату треба скоротити приблизно вдесятеро. Ніколи не міг зрозуміти, навіщо люди мучать себе й викладачів, коли є стільки инших способів отримати папірець про освіту для тих, кому лише він потрібен.

      В тому то й вся справа, що мені плювати на папірці - і зелені, і про освіту. А іншим чомусь плювати на науку та смерть власного натхнення у формалістичній труні.
    • 2006.07.02 | Михайло Свистович

     Дешевше було б їх взагалі не проводити

     І взагалі найдешевше - нічого не робити. Тоді не буде витрат взагалі. Лише втрати.

     Юрій Шеляженко пише:
     > І взагалі, не маю жодної особливої симпатії до людини, що сумлінно і натхненно виконувала всі вказівки тюремників спочатку 11 років, потім 5 і потім ще 4, щоб самій стати тюремником або поїхати за кордон, на комфортнішу каторгу.

     Не треба судити всіх по собі. Для багатьох школярів (студентів, аспірантів) навчання - не каторга, а улюблена справа. Так само як і для багатьох вчителів (викладачів), які не змушують, а заохочують (не матеріально). Багатьом знання даються легко, тож на тюрму їхнє життя не схоже.

     > Тупня якась.

     І дійсно тупня.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.04 | Юрій Шеляженко

      Re: Дешевше було б їх взагалі не проводити

      > Для багатьох школярів (студентів, аспірантів) навчання - не каторга, а улюблена справа.

      Вони збоченці, якщо їм подобається наша освітня система.

      > Так само як і для багатьох вчителів (викладачів), які не змушують, а заохочують (не матеріально).

      А якщо не вдалося заохотити, то змушують ;) на жаль.

      Покажіть мені п"ятірки у вашому табелі, і я скажу, в яких галузях ви ніколи не зможете втілити свою творчу особистість.

      > Багатьом знання даються легко, тож на тюрму їхнє життя не схоже.

      Є люди, яких не те що нелегко, а неможливо навчити чомусь за допомогою страху, шантажу і обману. Бо все, що з цими типовими "педагогічними методами" асоційовано, відторгається просто інстинктивно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.04 | sama

       Re: Дешевше було б їх взагалі не проводити

       Юрій Шеляженко пише:

       Вони збоченці, якщо їм подобається наша освітня система.

       Діти не мають часу чекати, поки такі дяді як Ви, змінять освітню систему. Тому вони пробують щось навчитися не завдяки, а всупереч системі. І у декого виходить.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.06 | Юрій Шеляженко

        всупереч системі

        sama пише:
        > Юрій Шеляженко пише:
        > Вони збоченці, якщо їм подобається наша освітня система.
        >
        > Діти не мають часу чекати, поки такі дяді як Ви, змінять освітню систему. Тому вони пробують щось навчитися не завдяки, а всупереч системі. І у декого виходить.

        :) Не сперечатимусь. Я теж багато чому навчився всупереч системі: у 3 класі мене виганяли з уроків математики за читання Жюль Верна, а у 10 класі мене виганяли зі "Світової літератури" за читання довідника з матаналізу. Але олімпіади, НМД - цастина тої потьомкінської показухи, що прикриває вбогість та перекрученість освітньої системи (кажу вам як один з переможців київської мілської шкільної олімпіади з математики 1995 року ;) ).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.06 | sama

         бувають олімпіади і ОЛІМПІАДИ


         Для пана Шеляженка
         При всій повазі до призерів міських олімпіад мушу визнати, що олімпіади містечкового рівня це дуже часто дійсно потьомкінські села нашої педагогіки, де іде підкилимна, закулісна і ше всяка інша боротьба за честь чиїхось мундирів.Особливо на гуманітарно-юридичних.На міжнародках такого не буває, там треба показати рівень, тому відбір туди об"єктивний ( наскільки може бути об"єктивним вибір шести дітей з 10 рівносильних).
         Я вже не раз писала, що в ідеалі доступ на місцеві олімпіади мав би бути добровільним а не за квотами. Зараз одних дітей примушують, а інших туди не пускають.Зате скільки тьотів та дядів при ділі- пишуть квоти , дозволи, заявки, підсумки і т.д.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.06 | Юрій Шеляженко

          Вершина піраміди тільки виглядає справедливіше за нижчі сходинки

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.06 | sama

           Re: Вершина піраміди тільки виглядає справедливіше за нижчі сходинки

           Це як порівнювати ЧМ по футболуі турнір дворових команд Це не краще і не гірше, це просто інакше.
      • 2006.07.05 | Михайло Свистович

       Re: Дешевше було б їх взагалі не проводити

       Юрій Шеляженко пише:
       >
       > Вони збоченці, якщо їм подобається наша освітня система.

       Їм подобається навчання, а не система. Тому система для них другорядне.

       >
       > Покажіть мені п"ятірки у вашому табелі, і я скажу, в яких галузях ви ніколи не зможете втілити свою творчу особистість.

       В мене всі п"ятірки в табелі, окрім російської літератури за 10 клас і то через випадок.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.05 | Свинья на радуге

        Вот поэтому Вы и занимаетесь политикой...

        Михайло Свистович пише:
        > Юрій Шеляженко пише:
        > > Покажіть мені п"ятірки у вашому табелі, і я скажу, в яких галузях ви ніколи не зможете втілити свою творчу особистість.
        >
        > В мене всі п"ятірки в табелі, окрім російської літератури за 10 клас і то через випадок.
        ...что тотально профнепригодны во всех остальных сферах :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.06 | Юрій Шеляженко

         +1 влучно.

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.07 | Михайло Свистович

          -10 абсолютно не влучно.

        • 2006.07.07 | Михайло Свистович

         Ні, не тому я займаюся політикою. Не судіть усіх по собі.

         Свинья на радуге пише:
         >
         > ...что тотально профнепригодны во всех остальных сферах

         Я дуже навіть придатний у інших сферах, і цю свою придатність довів на практиці у різних сферах. Зокрема, на площу 15 грудня 2000 року я пішов з посади начальника валютного відділу банку. Пішов того, що не було кому. Бо зникнення Гонгадзе - це була остання крапля. Бо після здобуття незалежності я з політикою особливо не зв"язувався. І зараз я займаюся не політикою, а все більше господарськими питаннями. І взагалі у мене майже у всіх сферах все виходить дуже непогано. Так що не судіть про мене по собі.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.07 | Свинья на радуге

          Якщо не секрет, якого?

          Михайло Свистович пише:
          > Зокрема, на площу 15 грудня 2000 року я пішов з посади начальника валютного відділу банку.
          Бо знаєте, зараз усі технікуми поперейменовували на академії та університети, а банки є такі, що складаються з одного відділення у дві кімнати. І ще, чомусь вже ніхто не хоче називатися двірником - це не гламурно - а менеджером з прилеглої території. Так само людина що міняє в комірчині портрети президентів на портрети поетів і навпаки може називатися начальником валютного відділу ;)
          Охарактеризуйте, будь-ласка, який внесок в розвиток банку Ви внесли під час роботи на цій керівній посаді? Не переймайтеся тим, що я Вас не зрозумію - я покажу Вашу відповідь (якщо вона буде) людині, що розуміється в цьому.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.07 | Михайло Свистович

           Всі ці "секрети" давно описані в архівах Майдану

           А також у пресі.

           Отам і шукайте, якщо цікавитесь, бо після отаких Ваших слів в мене немає жодного натхнення допомагати Вам задовольняти свою цікавість.

           Свинья на радуге пише:
           >
           > Бо знаєте, зараз усі технікуми поперейменовували на академії та університети, а банки є такі, що складаються з одного відділення у дві кімнати. І ще, чомусь вже ніхто не хоче називатися двірником - це не гламурно - а менеджером з прилеглої території. Так само людина що міняє в комірчині портрети президентів на портрети поетів і навпаки може називатися начальником валютного відділу ;)
  • 2006.07.02 | Раціо

   Шо, хахляцький тотем замучив?

   олимпіадник пише:
   > вчиш їх за українські гроші,

   Назвіть один спосіб більш перспективного інвестування "українських грошей". Дуже цікаво.

   > посилаєш на олімпіади, а мабуть більше половини олімпідників з минулих років зараз за кордоном

   Сподіваюся, що принаймні 90 відсотків. Без того 90% були би просто ніким, бо наразі в Україні попит на топ-менеджерів рівня Олексія Івченка, успішних консультантів рівня Андрюші Ющенка, правознавців рівня Романа Зварича і т.і. Олімпіадники за кваліфікацією явно не дотягують. Але попит штука мінлива.

   > як приклад, Україна мала два золотих призери в математики 99го року (один з них з обсолютним максимумом набраних балів), один з них в Гарварді, другий в MIT.

   Далеко не один і в Гарварді, і в МІТ, і в инших цікавих місцях. Якщо колись нами перестануть керувати зелені земноводні, то це наш відкладений шанс на нормальний розвиток. Це значно краще, аніж змарнований шанс.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.06 | Сергій Кабуд

    ніколи не читав нічого більш хахляцького ніж це:

    >Якщо колись нами перестануть керувати зелені земноводні

    Будете чекати покаяння від людожерів?????? дочекаєтесь шо і вас зїдять і вашу жінку і вашіх дітей.
    Чекайте ж
  • 2006.07.02 | Раціо

   Соррі, не вловив іронію

   Раніше такі ж самі випади чув на повному серйозі
 • 2006.07.04 | sama

  Re: Що робити ( чи не пізно шукати , хто винен?)

  Черговий дзвінок з Києва
  Станом на 9.00 ранку 04 липня кошти виділені, але використати їх на придбання квитків не можна, тому що потрібно проводити тендер.Дозвіл на придбання може дати тільки антимонопольний кабінет Голова якого пішов в депутати. Імовірність виїзду команд з біології, фізики та математики 5%
  Ніколаєнко не чухається.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.04 | ОРИШКА

   Re: Що робити ( чи не пізно шукати , хто винен?)

   Как помочь?

   Стучите сапогами напрямую в дверь гаранта, это же вопрос будущего Украины.

   Блин, детей-то спасать нужно, они же не виноваты, что казлы со всех властных дудок дудят.


   Тимошенко, Томенко, делайте что-нибудь!
   ПРушники, докажите делом, помогите!

   Дядьки, зажравшиеся властью по самые гланды, отрывайте задницы от мешков с зеленью,

   бо повбиваю падлюк!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.04 | sama

    А куди стукати ногами?

    Всі наші головні керівні сайти в нашому відкритому громадянському суспільстві не мають доступу через електроннну пошту.От дивилася щойно
    http://www.president.gov.ua
    або містять таку приписку

    Увага!

    Відповіді на листи і звернення, які Ви отримуєте з сайту Президента України, не мають статусу офіційного документа. Вони не можуть бути опубліковані у ЗМІ чи використані у вигляді посилань як офіційна відповідь Президента України, оскільки, згідно з законодавством України, офіційними вважаються тільки ті документи, які отримані у письмовому вигляді.

    Хіба що до Юлі йти на ідеальну країну.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.04 | ОРИШКА

     Re: А куди стукати ногами?

     Кидайте їм усю цю гілочку з приміткою \"терміново\"

     Та й через телеграф можна? Міністру термінову телеграму з повідомленням про вручення. І в газети такі ж телеграми.


     І навіть ПР, нехай наввипередки доводять, хто більше для людей робе, як наш харант каже.
 • 2006.07.04 | Пані

  Поставила в новини

  Якщо буде якась реакція раптом - я вам напишу в приват.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.04 | sama

   Дякую

   Послала лист на сайт Президента.Додзвонитися до Міносвіти неможливо телефони виставлені на їхньому сайті або зайняті або не відповідають або радять звернутися до телефоніста у зв"язку зі зміною номера.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.04 | Пані

    Re: Дякую

    sama пише:
    > Послала лист на сайт Президента.Додзвонитися до Міносвіти неможливо телефони виставлені на їхньому сайті або зайняті або не відповідають або радять звернутися до телефоніста у зв"язку зі зміною номера.

    Хто б дивувався... Вчора нам прислали в Секретаріату відповіді за якісь два (з купи) інформаційних запити. От я вже четвертий раз це читаю і не можу зрозуміти... ані що там написано, ані на що відповідали!

    А ви ще номер хочете... Це тільки в Майдану є гарячий номер (на голому ентузіазмі). А в якогось там президента...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.04 | alx_1904

     А что вы хотите, если даже начальники там без ВО

 • 2006.07.04 | sama

  Ура, Майдан працює, ситуація зрушилася з мертвої точки

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.04 | Пані

   Розказуйте про проходження справи!

 • 2006.07.05 | stefan

  якщо інфа вірна,

  то таке Міносвіти треба розігнати мітлою з колючого дроту(бо більше
  нічого воно не боїться).
  І створити нове - боєздатне.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.05 | ОРИШКА

   Re: якщо інфа вірна,

   Стефанчику, оце продивилась наші стогнання: розігнати, посадити, розслідувати покарати - вже істерика серця підступає. ЯК ЦЕ РОБИТИ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.05 | sama

    Завтра фізики відлітають на олімпіаду

    Дякуємо всім, хто хвилювався , злостився, допомагав.Наші діти того варті!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.05 | ОРИШКА

     Re: Завтра фізики відлітають на олімпіаду

     Sama?

     а як біологи та хіміки?

     Хто допоміг?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.05 | sama

      Re: Завтра фізики відлітають на олімпіаду

      У перемоги є батьків багато, то лиш поразка - кругла сирота:))
      Допитуватися хто кому дзвонив і що казав зараз не випадає- Міносвіти не дуже задоволене своєю популярністю на Майдані.Рух був досить великий.Зате ще одне міністерство стало активно читати Майдан.
 • 2006.07.05 | Mary

  tak. teper v mene dlia vas domashnie zavdania

  jak pomsta za savchenkiv z zirochkamy :-)

  tyreba sisty i opysaty sho vidbulosia po poriadku - nebahato, na storinku-piv, z linkamy na novyny, shob ce mozhna bulo dodaty siudy:

  http://maidan.org.ua/wiki/index.php/%D0%A7%D0%B8_%D0%B4%D1%96%D1%94%D0%B2%D1%96_%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8_%D0%9C%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%83%3F

  Jak povernusia - pereviriu :-)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua