МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голосування по кандидатурі прем"єра не очікується...

07/02/2006 | SpokusXalepniy
... на мою думку. :)

Гадаю, що до голосування по Ю.Тимошенко не дійде, бо все припиниться на непроходженні кадидатури Порошенко на посаду Голови ВР.
Думаю, що таким є таємний план "консультацій" між ПРУ і НСНУ (між "елітою" цих партій).

План приблизно такий:

1. Проводиться таємне голосування на посаду спікера, тобто - Порошенко.
2. Він не набирає 226 голосів (за домовленностю, КПУ і ПРУ голосують проти). Але головне, що декілька "елітних" про-порошенковських (!) депутатів з НСНУ також голосують... проти. Можливо, ще кількох депутатів з блоку СПУ/БЮТ просто купують (гадаю, що не більш 3-4; і не тому, що грошей більше нема, а тому що на них є компромат і до них можна підійти, навідміну від ризика розмовляти про це з ішими).
3. Таким чином, це дає змогу звинувачувати БЮТ и СПУ в порушенні коаліційної угоди, і - як результат - в розвалі коаліції. Дійсно, з першого погляду підозра має пасти саме на них, и саме їм треба буде відмиватися.

Це дає змогу НСНУ вийти з гри [буцім-то] не втрачаючи обличчя, а навпаки - нібито героями: "ми зробили все можливе, але двулічна позиція Тимошенко... і т.д."

Президент изменившимся лицом бежит к ПРУду. Ну, звичайно, щоб ні в якому разі не допустити безвладдя в країні: "мене поставили перед вибіром... але пілкуючись про населення всієї України, а не тільки західної її частини... я прийшов до висновку, що співпраця... заради консолідації суспільства... і т.д."


Протидія. Дуже проблематична, але...
Згрунтована протидія з боку офіційної більшості коаліції можлива.
Зокрема це може бути такий принцип-метода.
При таємному голосуванні коаліція може безпосередньо перед таємним голосуванням домовитись про те як саме ставити позначку поряд з позицією "ЗА" в бюлетені. Наприклад, проставляти в чотирикутнику позначку: "птиця", причому, крилами не вгору, а вниз (для СПУ), чи вліво (для БЮТ), чи вправо (НСНУ). Тоді при перерахунку голосів можна буде побачити з якого боку, тобто, з якої фракції, не вистачало голосів.

P.S.
Взагалі, маючи ще можливість ставити вищеназвану позначку декількома кольорами, можна легко придумати комбінації, щоб "закодувати" - цілком добровільно - кожного "таємно-голосуючого" депутата коаліції. Так би мовити... "поіменне таємне голосування". :)
Цікаво, що це не протирічить регламенту, бо депутати цілком добровільно на своїх фракційних зборах віршили голосувати дружньо... Я би сказав - символично (в прямому розумінні цього слова :) ).

Відповіді

 • 2006.07.02 | Роман ShaRP

  Учите матчасть. Эти голосования будут поименными.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.02 | SpokusXalepniy

   А яснее можно?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.02 | Роман ShaRP

    А что тут может быть неясного?

    Поскольку наши коалицианты не сильно доверяют друг другу, они договорились о том, что голосования за премьера и спикера будут поименными. Читал несколько дней назад на сайте "Несчастья Украины".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.03 | Englishman

     это если они не послушаются Президента с Януковичем

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.03 | SpokusXalepniy

      С голосованием всё сложнее, чем президент с Януковичем говорят.

      Согласно регламенту проводится тайное голосование. Но...
      Согласно тому же регламенту можно проголосовать за... отмену тайного голосования по данному вопросу, или проголосовать за проведение другого вида голосования. Но...
      При блокировании трибуны невозможно провести даже голосование по изменению регламента. И, судя по настроениям, регионы согласятся "слезть с крыши" (т.е. - с трибуны) только при условии не голосования по изменению регламента. Но...
      У коалиции есть ещё один неопробованный метод не нарушаять существующий регламент. Они имеют права собраться не в помещении ВР. Но...
      Решения принятые не в помещении ВР имеют легитимную силу, если их подписывает временно исполняющий "президиум ВР". А вот подпишут ли они... Думаю, что нет, т.к. не напрасно была многодневная битва за пост временного президиума, которую, кстати, наивняки на форуме называли мышиной вознёй (изображая из себя очень вумных, и держа политическую элиту за базарных баб).
  • 2006.07.02 | Rus36

   Re: Учите матчасть. Эти голосования будут поименными.

   Вы не можете знать, какими они будут. Будущее для смертных закрыто.
 • 2006.07.02 | Englishman

  я про це теж думав

  особливо на фоні заяви Ющенка про необхідність голосування за Прем"єра і Спікера "згідно регламенту".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.03 | Shooter

   А ще попробуйте подумати...

   ...який саме би пост світив в такому випадку "дємону Порошенку". Гляди - до чогось, можливо, й додумаєтеся.

   Englishman пише:
   > особливо на фоні заяви Ющенка про необхідність голосування за Прем"єра і Спікера "згідно регламенту".

   І як завжди - Ющенко винуватий. В даному випадку - що вимагає банального дотримання регламенту ВР, сиріч - одного з багатьох пунктів законности, ще й, в даному випадку, сильно публічного.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.03 | Englishman

    Re: А ще попробуйте подумати...

    Shooter пише:
    > ...який саме би пост світив в такому випадку "дємону Порошенку". Гляди - до чогось, можливо, й додумаєтеся.

    Спокус вже обгрунтував свою теорію і чому це було б вигідно Порошенкові. До речі, мені дуже б хотілося, щоб його кандидатуру було затверджено і щоб Коаліція запрацювали. Вам, здається, не дуже.


    >
    > Englishman пише:
    > > особливо на фоні заяви Ющенка про необхідність голосування за Прем"єра і Спікера "згідно регламенту".
    >
    > І як завжди - Ющенко винуватий. В даному випадку - що вимагає банального дотримання регламенту ВР, сиріч - одного з багатьох пунктів законности, ще й, в даному випадку, сильно публічного.

    Ad hoc.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.03 | Shooter

     Re: А ще попробуйте подумати...

     Englishman пише:
     > Shooter пише:
     > > ...який саме би пост світив в такому випадку "дємону Порошенку". Гляди - до чогось, можливо, й додумаєтеся.
     >
     > Спокус вже обгрунтував свою теорію і чому це було б вигідно Порошенкові.

     Фантазія. В якій так і не пояснено головне - навіщо Порошенку міняти місце Голови ВР на місце віце-Голови (це в самому кращому разі. і якщо залишити за кадром решту наслідків)?

     >До речі, мені дуже б хотілося, щоб його кандидатуру було затверджено і щоб Коаліція запрацювали. Вам, здається, не дуже.

     А ця фантазія на якому грунті будується?

     > >
     > > Englishman пише:
     > > > особливо на фоні заяви Ющенка про необхідність голосування за Прем"єра і Спікера "згідно регламенту".
     > >
     > > І як завжди - Ющенко винуватий. В даному випадку - що вимагає банального дотримання регламенту ВР, сиріч - одного з багатьох пунктів законности, ще й, в даному випадку, сильно публічного.
     >
     > Ad hoc.

     Саме так. Ющ ad hoc винуватий. В очах юлефанів - завжди. ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.03 | Englishman

      ad hominem- не найкращий аргумент

      Shooter пише:

      > Фантазія. В якій так і не пояснено головне - навіщо Порошенку міняти місце Голови ВР на місце віце-Голови (це в самому кращому разі)?

      Щоб не допустит Тимошенко і потім взяти своє з Регіонами. Звичайно все це поки що теорія, але дії Ющенка цьому як мінімум не суперечать.

      >
      > >До речі, мені дуже б хотілося, щоб його кандидатуру було затверджено і щоб Коаліція запрацювали. Вам, здається, не дуже.
      >
      > А ця фантазія на якому грунті будується?

      На тому, що Ви не проти таємного голосування за спікерство, розуміючи, до чого це може привести.


      >> > Ad hoc.
      >
      > Саме так. Ющ ad hoc винуватий. В очах юлефанів - завжди. ;)

      сабж. Щодо суті, то Регламент передбачає спеціальну процедуру, якщо її буде затверджено більшістю депутатів. Ющ чомусь це обійшов увагою.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.03 | Shooter

       то не використовуйте його

       Englishman пише:
       > Shooter пише:
       >
       > > Фантазія. В якій так і не пояснено головне - навіщо Порошенку міняти місце Голови ВР на місце віце-Голови (це в самому кращому разі)?
       >
       > Щоб не допустит Тимошенко і потім взяти своє з Регіонами. Звичайно все це поки що теорія, але дії Ющенка цьому як мінімум не суперечать.

       Гм...як Ви думаєте (чисто об'єктивно) - легше є "взяти своє" для тих, в кого 14 - в парі з 22 чи в парі з 30? З більш-менш союзниками чи з відвертими противниками? ризикуючи при цьому втратити значну частину електоральної підтримки аж до повної маргіналізації?

       Вам, як економісту, мало би бути зрозуміло, що будувати свої висновки на необґрунтованих фантазіях - досить таки ризикове заняття.

       > > >До речі, мені дуже б хотілося, щоб його кандидатуру було затверджено і щоб Коаліція запрацювали. Вам, здається, не дуже.
       > >
       > > А ця фантазія на якому грунті будується?
       >
       > На тому, що Ви не проти таємного голосування за спікерство, розуміючи, до чого це може привести.

       Ага. Я розумію - для певної політичної сили (та її прихильників) ціль завжди виправдовує засоби. Це не дивує, в принципі.

       > >> > Ad hoc.
       > >
       > > Саме так. Ющ ad hoc винуватий. В очах юлефанів - завжди. ;)
       >
       > сабж. Щодо суті, то Регламент передбачає спеціальну процедуру, якщо її буде затверджено більшістю депутатів. Ющ чомусь це обійшов увагою.

       Ющ взагалі "не вказував" - якою саме повинна бути процедура голосування. Єдине, що він хоче бачити - це щоб голосування було згідно регламенту. Надіюсь, Ви не виступаєте за те, щоб голосування було проведено не в згоді з регламентом?

       Решта ж намірів, приписуваних Ющу, - необґрунтовані фантазії.
     • 2006.07.03 | samopal

      І Ви ж попробуйте...

      Shooter пише:
      "Саме так. Ющ ad hoc винуватий. В очах юлефанів - завжди. ;)"

      "Юляфани" - це більша частина "помаранчевих". Чи Ви вже забули, що це означає? Натомість, "неюляфани" у своїй більшості якось не відзначаються підтримкою Ющенка. Для цієї "більшості" він винуватий апріорі... Чи Ви і це забули?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.03 | Михайло Свистович

       Re: І Ви ж попробуйте...

       samopal пише:
       >
       > "Юляфани" - це більша частина "помаранчевих".

       Менша
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.03 | samopal

        Re: І Ви ж попробуйте...

        Михайло Свистович пише:
        "Менша"

        Таки більша. Серед тих, що пройшли до ВР. А тепер і серед тих, хто ще підтримує "ідеї помаранчевої революції". Мова, звичайно ж, не про фанатичних прихильників певної особи, а про усіх тих, хто вважає БЮТ більш послідовним та чесними у відстоюванні інтересів "майдану". Це, однак, зовсім не означає, що усі так прямо і погоджуються з геть усіма постулатами та усіма діями, та не помічають, що "у лавах" блоку є чимало людей, котрі потрапили туди з кар'єрних міркувань, випадково, чи за усякими-там "квотами"...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.03 | Михайло Свистович

         Re: І Ви ж попробуйте...

         samopal пише:
         >
         > Таки більша. Серед тих, що пройшли до ВР.

         Таки менша. Бо навіть серед нардепів БЮТу юляфанів не так багато, як Вам здається. До того ж А Шутер писав не про нардепів-юляфанів.

         >
         > А тепер і серед тих, хто ще підтримує "ідеї помаранчевої революції".

         Теж менше

         >
         > Мова, звичайно ж, не про фанатичних прихильників певної особи, а про усіх тих, хто вважає БЮТ більш послідовним та чесними у відстоюванні інтересів "майдану".

         Їх усіх не можна вважати юляфанами. Але якщо і вважати, то все одно менше.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.03 | samopal

          Re: І Ви ж попробуйте...

          Михайло Свистович пише:
          "Їх усіх не можна вважати юляфанами. Але якщо і вважати, то все одно менше."

          Якщо "вважати", то все одно більше. Бо серед парламенських (і не тільки) "неюляфанів" більшість - то зовсім не "помаранчеві". Кого пан Стрєлок вважає "юляфанами" відомо не від сьогодні, то ж до нього з цього приводу питань немає. Зате цікаво, кого за "неюляфанів" вважаєте Ви. Вам уже відомо, хто з членів фракції БЮТ погодиться на коаліцію будь-якої ширини та прем'єрство Януковича, лиш би не було нових виборів?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.03 | Михайло Свистович

           Re: І Ви ж попробуйте...

           samopal пише:
           >
           > Якщо "вважати", то все одно більше.

           Все одно менше

           >
           > Бо серед парламенських (і не тільки) "неюляфанів" більшість - то зовсім не "помаранчеві".

           Серед "помаранчевих" більшість таки помаранчеві

           >
           > Кого пан Стрєлок вважає "юляфанами" відомо не від сьогодні

           То навіщо Ви пишете, що їх більшість

           >
           > Зате цікаво, кого за "неюляфанів" вважаєте Ви.

           Тих, хто не виправдовує будь-який крок Юлії Володимирівни і не намагається шукати їй виправдання в будь-якому випадку або переводити стрілки на її опонентів.

           >
           > Вам уже відомо, хто з членів фракції БЮТ погодиться на коаліцію будь-якої ширини та прем'єрство Януковича, лиш би не було нових виборів?

           Ні, не відомо.
     • 2006.07.03 | SpokusXalepniy

      Я спробував це зробити до відкриття теми. Така звичка. Звиняйте.

      Shooter пише:
      > Englishman пише:
      > > Shooter пише:
      > > > ...який саме би пост світив в такому випадку "дємону Порошенку". Гляди - до чогось, можливо, й додумаєтеся.
      > > Спокус вже обгрунтував свою теорію і чому це було б вигідно Порошенкові.
      > Фантазія. В якій так і не пояснено головне - навіщо Порошенку міняти місце Голови ВР на місце віце-Голови (це в самому кращому разі. і якщо залишити за кадром решту наслідків)?

      Сам выдумал проблему, сам поставил вопрос, сам ответил.
      Причем тут Спокус? Я что - где-то говорил, что Порошенко светит вице-спикерство?

      Если таки есть договоренность с ПРУ... ой, простите!!! Я хотел сказать если были предварительные консультации между элитами НСНУ и ПРУ, то там запросто распределение мест могло быть такое: ПРУ - премьер; НСНУ - спикер. А иначе зачем на земле этой вечной живу? То есть - зачем... так сказать, консультировались? Или вы думаете, что договорённости... то бишь, консультации проводились по спорным вопросам закупки сахара-сырца предприятиями Украины? Или разногласия касались неустаканенных до конца концепций развития производственных мощностей Украины до 2010 и далее - до 2030 годов?

      Цель одна - Тимошенко. А делёж постов будет как и положено - в законе! (В смысле, как у людей-в-законе. Только не надо думать, что у воров-в-этом... -в-законе... Потому что люди-в-законе давно уже считают остальных - не воров-в-законе - быдлом, т.е. нелюдью).
      Главное - кто угодно, только не Тимошенко.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.03 | Михайло Свистович

       Ви погано спробували

       SpokusXalepniy пише:
       >
       > Если таки есть договоренность с ПРУ... ой, простите!!! Я хотел сказать если были предварительные консультации между элитами НСНУ и ПРУ, то там запросто распределение мест могло быть такое: ПРУ - премьер; НСНУ - спикер.

       Не могло бути такого розподілу на цих консультаціях.

       >
       > А иначе зачем на земле этой вечной живу? То есть - зачем... так сказать, консультировались?

       Наприклад для того, щоб НСНУ - прем"єр, а ПРУ - спікер. І це лише один з можливих варіантів відповіді. Бо взагалі-то мета цих консультантів у багатьох з учасників консультацій була дуже різною. Не кажучи вже про різні припустимі прийнятні результати в одних і тих самих учасників консультацій.

       >
       > Цель одна - Тимошенко.

       Оце правильно. Але мета - різна. Для одних ця ціль була мішенню, для інших - гравцем у карти.

       > Главное - кто угодно, только не Тимошенко

       Висновок неправильний.
      • 2006.07.03 | Shooter

       Кажу ж - фантазії

       SpokusXalepniy пише:

       >распределение мест могло быть такое: ПРУ - премьер; НСНУ - спикер.

       Бурхливі фантазії. НСНУ в разі коаліції ПРУ+НСНУ за жодних умов би не віддавало ПМ-а ПРУ.
     • 2006.07.03 | Михайло Свистович

      Re: А ще попробуйте подумати...

      Shooter пише:
      >
      > Саме так. Ющ ad hoc винуватий. В очах юлефанів - завжди

      Так само як і у Ваших очах він завжди невинний
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.03 | Shooter

       Re: А ще попробуйте подумати...

       Михайло Свистович пише:
       > Shooter пише:
       > >
       > > Саме так. Ющ ad hoc винуватий. В очах юлефанів - завжди
       >
       > Так само як і у Ваших очах він завжди невинний

       БНГ. Ющ, наприклад, є винуватий за нераціональні призначення на владні пости в лютому 2005. "Антидержавні" згідно Вас ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.03 | Михайло Свистович

        Re: А ще попробуйте подумати...

        Shooter пише:
        >
        > БНГ. Ющ, наприклад, є винуватий за нераціональні призначення на владні пости в лютому 2005.

        Угу, у Вас Ющ винен лише в тому, що дає посади юліанцям. А там, де юліанців не існує, Ющ у Вас завжди правий. Це ж не лише мої спостереження.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.03 | Shooter

         Re: А ще попробуйте подумати...

         Михайло Свистович пише:
         > Shooter пише:
         > >
         > > БНГ. Ющ, наприклад, є винуватий за нераціональні призначення на владні пости в лютому 2005.
         >
         > Угу, у Вас Ющ винен лише в тому, що дає посади юліанцям.

         Навіть якби це було так, то все одно Ви був неправий/казали неправду.

         > А там, де юліанців не існує, Ющ у Вас завжди правий.

         Фантазуєте.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.04 | Михайло Свистович

          Re: А ще попробуйте подумати...

          Shooter пише:
          > Михайло Свистович пише:
          > > Shooter пише:
          > > >
          > > > БНГ. Ющ, наприклад, є винуватий за нераціональні призначення на владні пости в лютому 2005.
          > >
          > > Угу, у Вас Ющ винен лише в тому, що дає посади юліанцям.
          >
          > Навіть якби це було так, то все одно Ви був неправий/казали неправду.
          >
          > > А там, де юліанців не існує, Ющ у Вас завжди правий.
          >
          > Фантазуєте.

          Наведіть хоч один приклад, коли Ви критикували Юща за його вчинки, які не торкалися призначень на посади юліанців.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.04 | Shooter

           Re: А ще попробуйте подумати...

           Михайло Свистович пише:
           > Shooter пише:
           > > Михайло Свистович пише:
           > > > Shooter пише:
           > > > >
           > > > > БНГ. Ющ, наприклад, є винуватий за нераціональні призначення на владні пости в лютому 2005.
           > > >
           > > > Угу, у Вас Ющ винен лише в тому, що дає посади юліанцям.
           > >
           > > Навіть якби це було так, то все одно Ви був неправий/казали неправду.
           > >
           > > > А там, де юліанців не існує, Ющ у Вас завжди правий.
           > >
           > > Фантазуєте.
           >
           > Наведіть хоч один приклад, коли Ви критикували Юща за його вчинки, які не торкалися призначень на посади юліанців.

           Навіть той самий "лютневий-2005" - не треба було ставити Порошенка Главою РНБОУ, а Жванію та Червоненка - міністрами.

           Тому ще раз - говорите неправду та фантазуєте.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.07.05 | Михайло Свистович

            Re: А ще попробуйте подумати...

            Shooter пише:
            >
            > Навіть той самий "лютневий-2005" - не треба було ставити Порошенка Главою РНБОУ, а Жванію та Червоненка - міністрами.

            Але тоді Ви мовчали.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.06 | Shooter

             Re: А ще попробуйте подумати...

             Михайло Свистович пише:
             > Shooter пише:
             > >
             > > Навіть той самий "лютневий-2005" - не треба було ставити Порошенка Главою РНБОУ, а Жванію та Червоненка - міністрами.
             >
             > Але тоді Ви мовчали.

             Не мовчав. Ні тоді, ні після того, коли казав, що Тімоху та Пороха потрібно було ставити віце-ПМами, а Жванію та Червноенка кидати на області.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.07.07 | Михайло Свистович

              Не виправдовуйтесь, ніхто у Ваше неющефанство не повірить.

   • 2006.07.03 | QuasiGiraffe

    Re: А ще попробуйте подумати...

    Shooter пише:
    > ...який саме би пост світив в такому випадку "дємону Порошенку". Гляди - до чогось, можливо, й додумаєтеся.
    >
    >
    А з чого витікає, що не вистачить голосів саме людей з команди Порошенка? Немає іншої кандидатури на демона? Он Кінах ображений...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.03 | Englishman

     вірно, я про це не згадав

     QuasiGiraffe пише:
     > Shooter пише:
     > > ...який саме би пост світив в такому випадку "дємону Порошенку". Гляди - до чогось, можливо, й додумаєтеся.
     > >
     > >
     > А з чого витікає, що не вистачить голосів саме людей з команди Порошенка? Немає іншої кандидатури на демона? Он Кінах ображений...

     Простір для маневру буде дуууже великий, навіть якщо і немає домовленостей між ПРУ та Порошенком. Можна спокійно купити як недоволених у НСНУ, так і в СПУ з БЮТ- їх вистачить.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.03 | SpokusXalepniy

      Прошу мені пояснити технологію куплі-продажи

      Englishman пише:
      > Простір для маневру буде дуууже великий, навіть якщо і немає домовленостей між ПРУ та Порошенком. Можна спокійно купити як недоволених у НСНУ, так і в СПУ з БЮТ- їх вистачить.

      Як це буде робитися в реалі. Як підійти з пропозицією до депутата? Як і - головне - коли (при яких обставинах) йому віддячити? І ще головніше - як перевірити, що при таємному голосуванні він голосуввав як треба?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.03 | Михайло Свистович

       Ви хочете спробувати себе в жанрі підкупу?

       Ці технології вже давно розпрацьовані.

       SpokusXalepniy пише:
       >
       > Як підійти з пропозицією до депутата?

       Ногами. Підходиш і пропонуєш. Сам або через посередника. Бо всі ж вони не чужі один одному люди. Не перший рік знайомі, а спільних знайомих мають ще більше.

       >
       > Як і - головне - коли (при яких обставинах) йому віддячити?

       В будь-якому місці без свідків. Особисто чи через низку посередників.

       >
       > І ще головніше - як перевірити, що при таємному голосуванні він голосуввав як треба?

       Домовитись, що він покаже бюлетень перед вкиданням. Чи мобілкою сфотографує. І взагалі в умовах ВР можна і карусель запустити.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.03 | SpokusXalepniy

        А я прочел регламент по тайному голосованию (с сайта ВР)

        Михайло Свистович пише:
        > Ці технології вже давно розпрацьовані.
        По тайному голосованию технологий не может быть. Максимум - опытные образцы. :)

        > SpokusXalepniy пише:
        > > Як підійти з пропозицією до депутата?
        > Ногами. Підходиш і пропонуєш. Сам або через посередника. Бо всі ж вони не чужі один одному люди. Не перший рік знайомі, а спільних знайомих мають ще більше.
        Это всё красиво звучит в пересказе на углу Дерибасовской и Малой Арнаутской. А в реалии оказывается, что набрать для купли-продажи надо больше десятка голосов. При этом обратиться с предложением потребуется к трём десяткам. А именно потому, что все они - проверенные депутаты - не впервые замужем, то за ними может быть установлено наблюдение своих же. И самое главное: купля одного - не проблема; двух - тоже; трёх - посложнее. Десятка - считай групповое изнасилование. Чревато, однако. Больно уж свидетелей много.

        > > Як і - головне - коли (при яких обставинах) йому віддячити?
        > В будь-якому місці без свідків. Особисто чи через низку посередників.
        Тю, я думал, через Конституційний суд... :)

        > > І ще головніше - як перевірити, що при таємному голосуванні він голосуввав як треба?
        > Домовитись, що він покаже бюлетень перед вкиданням. Чи мобілкою сфотографує. І взагалі в умовах ВР можна і карусель запустити.
        Якщо виконувати регламент про таємне голосування, то це зробити не дуже просто. Требі мати своїх людей на виході з кабінки, і ще тонкощі.

        В цілому, ця легкість куплі-продажи, мені здається, існує тільки в розмовах.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.03 | ОРИШКА

         Re: А я прочел регламент по тайному голосованию (с сайта ВР)

         Чи не є відсутність реакції на звинувачення преси (хай клевещуть...) провиною свідомого суспільства? Тобто - чи має право пересічний громадянин вимагати to take the legal way на основі публікацій? Якщо не чухаються ті, кому по роду діяльності необхідно робити такі кроки, як ми можемо вплинути? ( ми - це, звичайно, юридично грамотні читачі \"Майдану\", я, наприклад, можу лише приєднати свій підпис до вже правильно складеного позову).

         Чи маємо ми пред\'явити претензії до Луценка? Взагалі, чия провина - звинувачення, залишені в пустоті?

         Все ж таки, є ще в Україні порядні юристи, чи не так?

         Не хочу чути відповіді Кравчука та Шуфрича.
        • 2006.07.03 | Михайло Свистович

         Re: А я прочел регламент по тайному голосованию (с сайта ВР)

         SpokusXalepniy пише:
         >
         > По тайному голосованию технологий не может быть

         Але вони є

         >
         > Это всё красиво звучит в пересказе на углу Дерибасовской и Малой Арнаутской. А в реалии оказывается, что набрать для купли-продажи надо больше десятка голосов. При этом обратиться с предложением потребуется к трём десяткам. А именно потому, что все они - проверенные депутаты - не впервые замужем, то за ними может быть установлено наблюдение своих же. И самое главное: купля одного - не проблема; двух - тоже; трёх - посложнее. Десятка - считай групповое изнасилование. Чревато, однако. Больно уж свидетелей много.

         Це все вже відбувалося сто разів і ні для кого, окрім Вас, проблем тут немає.

         >
         > Якщо виконувати регламент про таємне голосування, то це зробити не дуже просто. Требі мати своїх людей на виході з кабінки, і ще тонкощі.

         Насправді це не так складно.

         >
         > В цілому, ця легкість куплі-продажи, мені здається, існує тільки в розмовах.

         Вона існує в реалі. Вам просто важко це уявити, бо давно не живете тут.
      • 2006.07.03 | Englishman

       Re: Прошу мені пояснити технологію куплі-продажи

       SpokusXalepniy пише:
       > Englishman пише:
       > > Простір для маневру буде дуууже великий, навіть якщо і немає домовленостей між ПРУ та Порошенком. Можна спокійно купити як недоволених у НСНУ, так і в СПУ з БЮТ- їх вистачить.
       >
       > Як це буде робитися в реалі. Як підійти з пропозицією до депутата? Як і - головне - коли (при яких обставинах) йому віддячити? І ще головніше - як перевірити, що при таємному голосуванні він голосуввав як треба?


       я думаю, это все тонкости, которые не имеют значения при наличии главного стимула к голосованию против Порошенко, и вы его сами упомянули. Главное- не допустить создания оранжевой коалиции, которая не будет возможна без премьерства Тимошенко, что в свою очередь не состоится без спикерства Порошенко. А отыскивание каких-то "технологий подкупа"- ИМХО, ловля блох. Было бы желание честно отработать свой подкуп, а оно есть у очень и очень многих.
     • 2006.07.03 | Shooter

      Re: вірно, я про це не згадав

      Englishman пише:
      > QuasiGiraffe пише:

      > > А з чого витікає, що не вистачить голосів саме людей з команди Порошенка? Немає іншої кандидатури на демона? Он Кінах ображений...
      >
      > Простір для маневру буде дуууже великий, навіть якщо і немає домовленостей між ПРУ та Порошенком. Можна спокійно купити як недоволених у НСНУ, так і в СПУ з БЮТ- їх вистачить.

      Ось-ось. Радий, що Ви визнаєте свої помилки. ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.03 | Englishman

       угу. на відміну від декого

       Shooter пише:
       > Englishman пише:
       > > QuasiGiraffe пише:
       >
       > > > А з чого витікає, що не вистачить голосів саме людей з команди Порошенка? Немає іншої кандидатури на демона? Он Кінах ображений...
       > >
       > > Простір для маневру буде дуууже великий, навіть якщо і немає домовленостей між ПРУ та Порошенком. Можна спокійно купити як недоволених у НСНУ, так і в СПУ з БЮТ- їх вистачить.
       >
       > Ось-ось. Радий, що Ви визнаєте свої помилки. ;)

       хоча в даному випадку що мені визнавати? Я ніколи не казав, що БЮТ складається з одних тільки янголів.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.03 | Shooter

        на відміну

        Englishman пише:
        > Shooter пише:
        > > Englishman пише:
        > > > QuasiGiraffe пише:
        > >
        > > > > А з чого витікає, що не вистачить голосів саме людей з команди Порошенка? Немає іншої кандидатури на демона? Он Кінах ображений...
        > > >
        > > > Простір для маневру буде дуууже великий, навіть якщо і немає домовленостей між ПРУ та Порошенком. Можна спокійно купити як недоволених у НСНУ, так і в СПУ з БЮТ- їх вистачить.
        > >
        > > Ось-ось. Радий, що Ви визнаєте свої помилки. ;)
        >
        > хоча в даному випадку що мені визнавати?

        оце?
        http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1151872599&first=&last=

        як розвиток бурхливих Спокусівський фантазій?

        > Я ніколи не казав, що БЮТ складається з одних тільки янголів.

        Радий за Вас. Гляди - з часом таки прийдете до висновку, що "цинічна брехлива сука" (с) - не так вже й далеке від реалій. ;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.03 | Englishman

         Re: на відміну

         Shooter пише:
         > Englishman пише:
         > > Shooter пише:
         > > > Englishman пише:
         > > > > QuasiGiraffe пише:
         > > >
         > > > > > А з чого витікає, що не вистачить голосів саме людей з команди Порошенка? Немає іншої кандидатури на демона? Он Кінах ображений...
         > > > >
         > > > > Простір для маневру буде дуууже великий, навіть якщо і немає домовленостей між ПРУ та Порошенком. Можна спокійно купити як недоволених у НСНУ, так і в СПУ з БЮТ- їх вистачить.
         > > >
         > > > Ось-ось. Радий, що Ви визнаєте свої помилки. ;)
         > >
         > > хоча в даному випадку що мені визнавати?
         >
         > оце?
         > http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1151872599&first=&last=
         >
         > як розвиток бурхливих Спокусівський фантазій?

         а як це суперечить тій можливості, що інтереси Ющенка та ДЕЯКИХ депутатів від БЮТ по недопущенню створення помаранчевої коаліції можуть співпадти?

         >
         > > Я ніколи не казав, що БЮТ складається з одних тільки янголів.
         >
         > Радий за Вас. Гляди - з часом таки прийдете до висновку, що "цинічна брехлива сука" (с) - не так вже й далеке від реалій. ;)

         Я взагалі уникаю лайливих слів по відношенню до жінок. Навіть дуже негарних.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.04 | Shooter

          Re: на відміну

          Englishman пише:
          > Shooter пише:
          > > Englishman пише:
          > > > Shooter пише:
          > > > > Englishman пише:
          > > > > > Простір для маневру буде дуууже великий, навіть якщо і немає домовленостей між ПРУ та Порошенком. Можна спокійно купити як недоволених у НСНУ, так і в СПУ з БЮТ- їх вистачить.
          > > > >
          > > > > Ось-ось. Радий, що Ви визнаєте свої помилки. ;)
          > > >
          > > > хоча в даному випадку що мені визнавати?
          > >
          > > оце?
          > > http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1151872599&first=&last=
          > >
          > > як розвиток бурхливих Спокусівський фантазій?
          >
          > а як це суперечить тій можливості, що інтереси Ющенка та ДЕЯКИХ депутатів від БЮТ по недопущенню створення помаранчевої коаліції можуть співпадти?

          Ви продовжуєье відверто фантазувати, ще й швиденько переключаєтеся з Порошенка на Ющенка. Бо якби персонально Ющенко хотів "не допустити" помаранчевої коаліції (і віддати владу тим, хто вкоротили його життя), то він би це вже давно і без проблем зробив.

          > > > Я ніколи не казав, що БЮТ складається з одних тільки янголів.
          > >
          > > Радий за Вас. Гляди - з часом таки прийдете до висновку, що "цинічна брехлива сука" (с) - не так вже й далеке від реалій. ;)
          >
          > Я взагалі уникаю лайливих слів по відношенню до жінок. Навіть дуже негарних.

          То не до жінки - то до політика.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.04 | Englishman

           Re: на відміну

           Shooter пише:
           > Englishman пише:
           > > Shooter пише:
           > > > Englishman пише:
           > > > > Shooter пише:
           > > > > > Englishman пише:
           > > > > > > Простір для маневру буде дуууже великий, навіть якщо і немає домовленостей між ПРУ та Порошенком. Можна спокійно купити як недоволених у НСНУ, так і в СПУ з БЮТ- їх вистачить.
           > > > > >
           > > > > > Ось-ось. Радий, що Ви визнаєте свої помилки. ;)
           > > > >
           > > > > хоча в даному випадку що мені визнавати?
           > > >
           > > > оце?
           > > > http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1151872599&first=&last=
           > > >
           > > > як розвиток бурхливих Спокусівський фантазій?
           > >
           > > а як це суперечить тій можливості, що інтереси Ющенка та ДЕЯКИХ депутатів від БЮТ по недопущенню створення помаранчевої коаліції можуть співпадти?
           >
           > Ви продовжуєье відверто фантазувати, ще й швиденько переключаєтеся з Порошенка на Ющенка. Бо якби персонально Ющенко хотів "не допустити" помаранчевої коаліції (і віддати владу тим, хто вкоротили його життя), то він би це вже давно і без проблем зробив.

           Я трошки неточно зформулював речення. Треба читати так: "а як це суперечить тій можливості, що інтереси Ющенка та ДЕЯКИХ депутатів від БЮТ по недопущенню створення помаранчевої коаліції НА ЧОЛІ З ТИМОШЕНКО можуть співпадти?" Але суті це не міняєї- на інших умовах вона є неможливою.


           Щодо "якби персонально Ющенко хотів", це як? Гупнути кулаком по столу і наказати об"єднатися з Януковичем? По-перше, не ті в нього повноваження і навіть вплив на свою партію далеко не безмежний. По-друге, навіщо йому йти напролом і щось вимагати, безумовно втрачаючи величезну частину електорату, коли можна покластися на людей, що за нього зроблять все самі? Його задачею є лише "посприяти". ІМХО.

           >
           > > > > Я ніколи не казав, що БЮТ складається з одних тільки янголів.
           > > >
           > > > Радий за Вас. Гляди - з часом таки прийдете до висновку, що "цинічна брехлива сука" (с) - не так вже й далеке від реалій. ;)
           > >
           > > Я взагалі уникаю лайливих слів по відношенню до жінок. Навіть дуже негарних.
           >
           > То не до жінки - то до політика.

           "Сука"- цілком пристойний епітет для політика жіночої статі.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.07.05 | Shooter

            Re: на відміну

            Englishman пише:
            > Shooter пише:
            > > Englishman пише:
            > > > Shooter пише:
            > > > > Englishman пише:
            > > > > > Shooter пише:
            > > > > > > Englishman пише:
            > > > > > > > Простір для маневру буде дуууже великий, навіть якщо і немає домовленостей між ПРУ та Порошенком. Можна спокійно купити як недоволених у НСНУ, так і в СПУ з БЮТ- їх вистачить.
            > > > > > >
            > > > > > > Ось-ось. Радий, що Ви визнаєте свої помилки. ;)
            > > > > >
            > > > > > хоча в даному випадку що мені визнавати?
            > > > >
            > > > > оце?
            > > > > http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1151872599&first=&last=
            > > > >
            > > > > як розвиток бурхливих Спокусівський фантазій?
            > > >
            > > > а як це суперечить тій можливості, що інтереси Ющенка та ДЕЯКИХ депутатів від БЮТ по недопущенню створення помаранчевої коаліції можуть співпадти?
            > >
            > > Ви продовжуєье відверто фантазувати, ще й швиденько переключаєтеся з Порошенка на Ющенка. Бо якби персонально Ющенко хотів "не допустити" помаранчевої коаліції (і віддати владу тим, хто вкоротили його життя), то він би це вже давно і без проблем зробив.
            >
            > Я трошки неточно зформулював речення. Треба читати так: "а як це суперечить тій можливості, що інтереси Ющенка та ДЕЯКИХ депутатів від БЮТ по недопущенню створення помаранчевої коаліції НА ЧОЛІ З ТИМОШЕНКО можуть співпадти?" Але суті це не міняє - на інших умовах вона є неможливою.

            Дуже навіть можливою - якби Юлі йшлося про інтереси держави, насамперед, а не про свої персональні.

            > Щодо "якби персонально Ющенко хотів", це як? Гупнути кулаком по столу і наказати об"єднатися з Януковичем? По-перше, не ті в нього повноваження і навіть вплив на свою партію далеко не безмежний. По-друге, навіщо йому йти напролом і щось вимагати, безумовно втрачаючи величезну частину електорату, коли можна покластися на людей, що за нього зроблять все самі? Його задачею є лише "посприяти". ІМХО.

            Ви знову відверто фантазуєте, не маючи на те жодних даних. Я з точно такою же долею "впевненості" можу стверджувати, що в помаранчевій коаліції насамперед незацікавленою є Юля, оскільки в разі перевиборів вона перетягне на себе частину виборців НСНУ.

            Тому давайте будемо будувати припущення хоча би на якихось фактах. Більше того - факти (на рівні "опублікованих слухів") кажуть якраз протилежне - що Ющ погодився на ПМ-а Юлю.

            > > > > > Я ніколи не казав, що БЮТ складається з одних тільки янголів.
            > > > >
            > > > > Радий за Вас. Гляди - з часом таки прийдете до висновку, що "цинічна брехлива сука" (с) - не так вже й далеке від реалій. ;)
            > > >
            > > > Я взагалі уникаю лайливих слів по відношенню до жінок. Навіть дуже негарних.
            > >
            > > То не до жінки - то до політика.
            >
            > "Сука"- цілком пристойний епітет для політика жіночої статі.

            Якщо вона його заслуговує (а політик Тимошенко - без сумніву його заслуговує) - то не те, що пристойний, а навіть вичерпний.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.05 | Englishman

             Re: на відміну

             Shooter пише:
             > Englishman пише:
             > > Shooter пише:
             > > > Englishman пише:
             > > > > Shooter пише:
             > > > > > Englishman пише:
             > > > > > > Shooter пише:
             > > > > > > > Englishman пише:
             > > > > > > > > Простір для маневру буде дуууже великий, навіть якщо і немає домовленостей між ПРУ та Порошенком. Можна спокійно купити як недоволених у НСНУ, так і в СПУ з БЮТ- їх вистачить.
             > > > > > > >
             > > > > > > > Ось-ось. Радий, що Ви визнаєте свої помилки. ;)
             > > > > > >
             > > > > > > хоча в даному випадку що мені визнавати?
             > > > > >
             > > > > > оце?
             > > > > > http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1151872599&first=&last=
             > > > > >
             > > > > > як розвиток бурхливих Спокусівський фантазій?
             > > > >
             > > > > а як це суперечить тій можливості, що інтереси Ющенка та ДЕЯКИХ депутатів від БЮТ по недопущенню створення помаранчевої коаліції можуть співпадти?
             > > >
             > > > Ви продовжуєье відверто фантазувати, ще й швиденько переключаєтеся з Порошенка на Ющенка. Бо якби персонально Ющенко хотів "не допустити" помаранчевої коаліції (і віддати владу тим, хто вкоротили його життя), то він би це вже давно і без проблем зробив.
             > >
             > > Я трошки неточно зформулював речення. Треба читати так: "а як це суперечить тій можливості, що інтереси Ющенка та ДЕЯКИХ депутатів від БЮТ по недопущенню створення помаранчевої коаліції НА ЧОЛІ З ТИМОШЕНКО можуть співпадти?" Але суті це не міняє - на інших умовах вона є неможливою.
             >
             > Дуже навіть можливою - якби Юлі йшлося про інтереси держави, насамперед, а не про свої персональні.
             >
             > > Щодо "якби персонально Ющенко хотів", це як? Гупнути кулаком по столу і наказати об"єднатися з Януковичем? По-перше, не ті в нього повноваження і навіть вплив на свою партію далеко не безмежний. По-друге, навіщо йому йти напролом і щось вимагати, безумовно втрачаючи величезну частину електорату, коли можна покластися на людей, що за нього зроблять все самі? Його задачею є лише "посприяти". ІМХО.
             >
             > Ви знову відверто фантазуєте, не маючи на те жодних даних. Я з точно такою же долею "впевненості" можу стверджувати, що в помаранчевій коаліції насамперед незацікавленою є Юля, оскільки в разі перевиборів вона перетягне на себе частину виборців НСНУ.
             >
             > Тому давайте будемо будувати припущення хоча би на якихось фактах. Більше того - факти (на рівні "опублікованих слухів") кажуть якраз протилежне - що Ющ погодився на ПМ-а Юлю.

             Давайте домовимоь- коли я пишу ІМХО (як вище), я нічого категорично не стверджую. Але деякі факти (підтримка вимог Януковича; підтримка кандидатур Порошенка на пост спікер, та Івченко у Нафтогазі) дають м"яко кажучи, деякий грунт для роздумів. Щодо перевиборів (до яких зовсім необов"язково доводити), то Тимошенко прекрасно розуміє, що від них виграє в першу чергу ПРУ, що навряд чи у її інтересах.

             >
             > > > > > > Я ніколи не казав, що БЮТ складається з одних тільки янголів.
             > > > > >
             > > > > > Радий за Вас. Гляди - з часом таки прийдете до висновку, що "цинічна брехлива сука" (с) - не так вже й далеке від реалій. ;)
             > > > >
             > > > > Я взагалі уникаю лайливих слів по відношенню до жінок. Навіть дуже негарних.
             > > >
             > > > То не до жінки - то до політика.
             > >
             > > "Сука"- цілком пристойний епітет для політика жіночої статі.
             >
             > Якщо вона його заслуговує (а політик Тимошенко - без сумніву його заслуговує) - то не те, що пристойний, а навіть вичерпний.


             Я не збираюся сперечатися з Вами на цю тему- це Ваш особистий моральний вибір. Про свій я вже все сказав.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.07.06 | Shooter

              Re: на відміну

              Englishman пише:
              > Shooter пише:
              > > Englishman пише:
              > > > Shooter пише:
              > > > > Englishman пише:
              > > > > > Shooter пише:
              > > > > > > Englishman пише:
              > > > > > > > Shooter пише:
              > > > > > > > > Englishman пише:
              > > > > > > > > > Простір для маневру буде дуууже великий, навіть якщо і немає домовленостей між ПРУ та Порошенком. Можна спокійно купити як недоволених у НСНУ, так і в СПУ з БЮТ- їх вистачить.
              > > > > > > > >
              > > > > > > > > Ось-ось. Радий, що Ви визнаєте свої помилки. ;)
              > > > > > > >
              > > > > > > > хоча в даному випадку що мені визнавати?
              > > > > > >
              > > > > > > оце?
              > > > > > > http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1151872599&first=&last=
              > > > > > >
              > > > > > > як розвиток бурхливих Спокусівський фантазій?
              > > > > >
              > > > > > а як це суперечить тій можливості, що інтереси Ющенка та ДЕЯКИХ депутатів від БЮТ по недопущенню створення помаранчевої коаліції можуть співпадти?
              > > > >
              > > > > Ви продовжуєье відверто фантазувати, ще й швиденько переключаєтеся з Порошенка на Ющенка. Бо якби персонально Ющенко хотів "не допустити" помаранчевої коаліції (і віддати владу тим, хто вкоротили його життя), то він би це вже давно і без проблем зробив.
              > > >
              > > > Я трошки неточно зформулював речення. Треба читати так: "а як це суперечить тій можливості, що інтереси Ющенка та ДЕЯКИХ депутатів від БЮТ по недопущенню створення помаранчевої коаліції НА ЧОЛІ З ТИМОШЕНКО можуть співпадти?" Але суті це не міняє - на інших умовах вона є неможливою.
              > >
              > > Дуже навіть можливою - якби Юлі йшлося про інтереси держави, насамперед, а не про свої персональні.
              > >
              > > > Щодо "якби персонально Ющенко хотів", це як? Гупнути кулаком по столу і наказати об"єднатися з Януковичем? По-перше, не ті в нього повноваження і навіть вплив на свою партію далеко не безмежний. По-друге, навіщо йому йти напролом і щось вимагати, безумовно втрачаючи величезну частину електорату, коли можна покластися на людей, що за нього зроблять все самі? Його задачею є лише "посприяти". ІМХО.
              > >
              > > Ви знову відверто фантазуєте, не маючи на те жодних даних. Я з точно такою же долею "впевненості" можу стверджувати, що в помаранчевій коаліції насамперед незацікавленою є Юля, оскільки в разі перевиборів вона перетягне на себе частину виборців НСНУ.
              > >
              > > Тому давайте будемо будувати припущення хоча би на якихось фактах. Більше того - факти (на рівні "опублікованих слухів") кажуть якраз протилежне - що Ющ погодився на ПМ-а Юлю.
              >
              > Давайте домовимоь- коли я пишу ІМХО (як вище), я нічого категорично не стверджую.

              Добре, домовилися - будемо це розглядати як виключно Ваше бажання пофантазувати.

              >Але деякі факти (підтримка вимог Януковича

              яких саме вимог Януковича?

              >підтримка кандидатур Порошенка на пост спікера

              і? чому Ющенко не повинен підтримати Порошенка на пост спікера, якщо його на цей пост висуває НСНУ? тому, що "Юля цього не хоче"?

              >та Івченко у Нафтогазі

              беріть то як "виваження" Юлі в Нафтогазі.

              Проте ще раз - все це в жодному випадку не підтверджує тези, висунутої Спокусом і підхопленої Вами, що Порошенко буде сам організовувати своє "ваління" при голосуванні на пост Голови ВР і все лише заради того, щоб "насолити Юлі"

              Все решта - іррелевантне, якщо хочете.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.07.06 | Englishman

               Just for the record

               Shooter пише:
               > Проте ще раз - все це в жодному випадку не підтверджує тези, висунутої Спокусом і підхопленої Вами, що Порошенко буде сам організовувати своє "ваління" при голосуванні на пост Голови ВР і все лише заради того, щоб "насолити Юлі"

               нічого я ніде не підхоплював. Про те, що головною метою вимог Регіонів є валення помаранчевої коаліції через таємне голосування по спікеру, і що в цьому вони мають союзників як мінімум в особі Ющенка я писав ще кільканадцять днів тому, напр тут:

               http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1151661475&first=&last=&pattern=englishman

               http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1151661110&first=&last=

               http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1151604490&first=&last=&pattern=englishman

               Вчорашня новина додала ще трошки ясності в цьому питанні:

               http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1152153405&first=&last=&pattern=englishman

               Я ніде не казав, що Порошенко сам все це організував, але припустив, що участь прийняти таки міг. І звісно Ви мені приписали неіснуючу думку про те, що все це робитиметься лише заради того, щоб "насолити Юлі".
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.07.06 | Shooter

                Cаме так - for the record

                Englishman пише:
                > Shooter пише:
                > > Проте ще раз - все це в жодному випадку не підтверджує тези, висунутої Спокусом і підхопленої Вами, що Порошенко буде сам організовувати своє "ваління" при голосуванні на пост Голови ВР і все лише заради того, щоб "насолити Юлі"
                >
                > нічого я ніде не підхоплював.

                Підхоплювали - тут:

                http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1151872599&first=1152173966&last=1152118436

                > Про те, що головною метою вимог Регіонів є валення помаранчевої коаліції через таємне голосування по спікеру, і що в цьому вони мають союзників як мінімум в особі Ющенка я писав ще кільканадцять днів тому, напр тут:

                По-перше, Ви не знаходите дещо нерегулярною саму постановку питання? Що ж це буде за коаліція така, що навіть по найпринциповіших питаннях не набиратиме 226 голосів?

                З іншого боку - Ви знову приписуєте Ющенкові, що він ЗА РОЗВАЛ ПОМАРАНЧЕВОЇ КОАЛІЦІЇ. В реаліях Ющенко ж ЗА ПОМАРАНЧЕВУ КОАЛІЦІЮ. Проте, на відмну від декого, він не притримується думки, що ціль освячує засоби. І розуміє, що якщо коаліція не є здатною до консолідованого голосування навіть по такому принциповому питанню, то гріш їй ціна. Незалежно від того хто "за" чи "проти" неї. І тому краще провести їй "тест на існування" ще на самому початку, ніж потім в черговий раз наступати на граблі "вересень 2005".

                > Я ніде не казав, що Порошенко сам все це організував, але припустив, що участь прийняти таки міг.

                Я Вам ще раз повторюю: з таким самісіньким успіхом можна припускати, що участь в розвалі помаранчевої коаліції бере Юля, оскільки в результаті перевиборів її фракція у ВР збільшиться (а як це не дивно - соцопитування показують, що рейтинг ПРУ не зростає). І так самісінько можна припускати, що в розвалі помаранчевої коаліції є зацікавлене СПУ, яке в коаліції з ПРУ може мати спікера.

                Що ж отримає персонально Порошенко в разі розвалу помаранчевої коаліції - ні Спокус, ні Ви мені так і не пояснили.

                Тому й я пропоную - давайте будемо хоч трішки опиратися на факти та логіку. А не на голі фантасмагорії.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.07.06 | Englishman

                 Re: Cаме так - for the record

                 Shooter пише:
                 > Englishman пише:
                 > > Shooter пише:
                 > > > Проте ще раз - все це в жодному випадку не підтверджує тези, висунутої Спокусом і підхопленої Вами, що Порошенко буде сам організовувати своє "ваління" при голосуванні на пост Голови ВР і все лише заради того, щоб "насолити Юлі"
                 > >
                 > > нічого я ніде не підхоплював.
                 >
                 > Підхоплювали - тут:
                 >
                 > http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1151872599&first=1152173966&last=1152118436

                 стиль Свистовича берете на озброєння? Ну-ну.

                 >
                 > > Про те, що головною метою вимог Регіонів є валення помаранчевої коаліції через таємне голосування по спікеру, і що в цьому вони мають союзників як мінімум в особі Ющенка я писав ще кільканадцять днів тому, напр тут:
                 >
                 > По-перше, Ви не знаходите дещо нерегулярною саму постановку питання? Що ж це буде за коаліція така, що навіть по найпринциповіших питаннях не набиратиме 226 голосів?

                 Ось така. Одна справа її завалити зараз, під шумок, і зовсім інша- валити уряд, коли він почне працювати. Коли все буде голосуватися прозоро, і дурь кожного будєт відна. Коротше, все буде набагато складнше

                 >
                 > З іншого боку - Ви знову приписуєте Ющенкові, що він ЗА РОЗВАЛ ПОМАРАНЧЕВОЇ КОАЛІЦІЇ. В реаліях Ющенко ж ЗА ПОМАРАНЧЕВУ КОАЛІЦІЮ. Проте, на відмну від декого, він не притримується думки, що ціль освячує засоби. І розуміє, що якщо коаліція не є здатною до консолідованого голосування навіть по такому принциповому питанню, то гріш їй ціна. Незалежно від того хто "за" чи "проти" неї. І тому краще провести їй "тест на існування" ще на самому початку, ніж потім в черговий раз наступати на граблі "вересень 2005".


                 Угу. І після цього ви мені якісь фантазії приписуєте? Я чітко сказав, що в мене є лише гіпотеза, яка поки що підтверджується деякими подіями, тоді як Ви, вибачте на слові, фанатично захищаєте Ющенка, розказуючи що він нібито насправді думає.

                 > > Я ніде не казав, що Порошенко сам все це організував, але припустив, що участь прийняти таки міг.
                 >
                 > Я Вам ще раз повторюю: з таким самісіньким успіхом можна припускати, що участь в розвалі помаранчевої коаліції бере Юля, оскільки в результаті перевиборів її фракція у ВР збільшиться (а як це не дивно - соцопитування показують, що рейтинг ПРУ не зростає). І так самісінько можна припускати, що в розвалі помаранчевої коаліції є зацікавлене СПУ, яке в коаліції з ПРУ може мати спікера.

                 Які соцопитування, конкретно? Все, що я до сих пір бачив- від всіх цих скандалів виграють ПРУ.

                 >
                 > Що ж отримає персонально Порошенко в разі розвалу помаранчевої коаліції - ні Спокус, ні Ви мені так і не пояснили.

                 Тимошенко при владі не буде-раз; що він там собі виторгував не переговорах-консультаціях- два. ІМХО.


                 > Тому й я пропоную - давайте будемо хоч трішки опиратися на факти та логіку. А не на голі фантасмагорії.

                 Пропоную почати з себе. Наприклад, не пояснювати, що насправді думає Ющенко про "цілі і засоби", якщо ви ним не є.
    • 2006.07.03 | Shooter

     Re: А ще попробуйте подумати...

     QuasiGiraffe пише:
     > Shooter пише:
     > > ...який саме би пост світив в такому випадку "дємону Порошенку". Гляди - до чогось, можливо, й додумаєтеся.
     > >
     > >
     > А з чого витікає, що не вистачить голосів саме людей з команди Порошенка?

     То Ви тов. фантазуючих спитайте :)

     > Немає іншої кандидатури на демона? Он Кінах ображений...

     Мороз набагато суттєвіше ображений, правда?

     Не кажучи вже про те, що к-сть відвертих кучморилих як в Юлі, так і в Мороза, сукупно мінімум разів в 2 перевищує кількість цього ж виду в НСНУ.

     P.S. Треба було БЮТу на ПМа пропонувати скажімо барца за нар.счастьє тов. Губського. Або тов. Васадзе. Гляди - коаліція би складалася набагато легше. ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.03 | QuasiGiraffe

      Re: А ще попробуйте подумати...

      Shooter пише:
      >
      > То Ви тов. фантазуючих спитайте :)
      - вони вже відгукнулися, дякую;
      - чому фантазуючих? Все достатньо реально. Нам просто не вистачає зараз уяви, щоб прогнозувати, хто в яких списках з'явиться у разі повторних виборів.
      >
      > > Немає іншої кандидатури на демона? Он Кінах ображений...
      >
      > Мороз набагато суттєвіше ображений, правда?
      Ображений, але слово "набагато" я точно б прибрав.
      >
      > Не кажучи вже про те, що к-сть відвертих кучморилих як в Юлі, так і в Мороза, сукупно мінімум разів в 2 перевищує кількість цього ж виду в НСНУ.
      >
      Дайте вже ознаку кучморилості, бо порожні балачки набридли.
      > P.S. Треба було БЮТу на ПМа пропонувати скажімо барца за нар.счастьє тов. Губського. Або тов. Васадзе. Гляди - коаліція би складалася набагато легше. ;)
      Так, для НСНУ це набагато прийнятніші кандидатури. Згоден.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.03 | Shooter

       Re: А ще попробуйте подумати...

       QuasiGiraffe пише:
       > Shooter пише:
       > >
       > > То Ви тов. фантазуючих спитайте :)
       > - вони вже відгукнулися, дякую;
       > - чому фантазуючих? Все достатньо реально. Нам просто не вистачає зараз уяви, щоб прогнозувати, хто в яких списках з'явиться у разі повторних виборів.

       Порошенко в ПРУ? І Вам хочеться бурхливо пофантазувати? ;)

       > > > Немає іншої кандидатури на демона? Он Кінах ображений...
       > >
       > > Мороз набагато суттєвіше ображений, правда?
       > Ображений, але слово "набагато" я точно б прибрав.

       C'mon. Ви бачите якісь публічні заяви Кінаха "за Пороха нікогда?" Навести Вам відповідні заяви СПУ?

       > > Не кажучи вже про те, що к-сть відвертих кучморилих як в Юлі, так і в Мороза, сукупно мінімум разів в 2 перевищує кількість цього ж виду в НСНУ.
       > >
       > Дайте вже ознаку кучморилості, бо порожні балачки набридли.

       Почитайте хоча би визначення Мішані Бродського щодо "любих друзів-2".

       Хоча і без того би мало, як мінімум, бути на замислення - як з таких вірних стовпів кучмізму як Бодьо Губський чи Таріел Васадзе, а в свій час і тов. Гапочки, сталися в один момент барци за народноє счастьє в складі БЮТ.

       > > P.S. Треба було БЮТу на ПМа пропонувати скажімо барца за нар.счастьє тов. Губського. Або тов. Васадзе. Гляди - коаліція би складалася набагато легше. ;)
       > Так, для НСНУ це набагато прийнятніші кандидатури. Згоден.

       І не тільки для НСНУ - для ПРУ і для СПУ також. А якби ще, скажімо, БЮТ запропонувала на чільні посади чєловєчків Притики чи Піськуна, які в БЮТ (я знаю - це кляті НСНУ та персонально Ющ їх туди насилу запхали!!! ;) ), а самі Піськун та Притика тим часом - в ПРУ, то, думаю, такий уряд би отримав за 300 голосів. ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.03 | QuasiGiraffe

        Re: А ще попробуйте подумати...

        Shooter пише:
        > Порошенко в ПРУ? І Вам хочеться бурхливо пофантазувати? ;)
        Після того, як Піскуна тулили до БЮТ, вже ніщо не фантазія. Не пам'ятаєте, хто тулив?
        >
        > C'mon. Ви бачите якісь публічні заяви Кінаха "за Пороха нікогда?" Навести Вам відповідні заяви СПУ?
        А "за Пороха" і "проти Пороха", це, вибачте, не головне. Перечитайте головний допис, там головна ідея - проти Тимошенко і проти коаліції. Помаранчової, звісно. А от хто більше за непомаранчову коаліцію, Мороз чи Кінах, думаю, Ви здогадуєтеся.
        > Почитайте хоча би визначення Мішані Бродського щодо "любих друзів-2".
        Мазохістськи з Вашого Боку. Ви ж, здається, Бродського не сприймаєте.
        >
        > Хоча і без того би мало, як мінімум, бути на замислення - як з таких вірних стовпів кучмізму як Бодьо Губський чи Таріел Васадзе, а в свій час і тов. Гапочки, сталися в один момент барци за народноє счастьє в складі БЮТ.
        Вам не доводилося читати про те, як у мурашнику тримають тлю? Звичайну, а не в політичному сенсі, не кидайтеся радіти. Звичайний шкідник годується і охороняється, бо він потрібен, як дійна корова.
        Розглядайте цих людей саме в утилітарному плані. Чингіз-хан почав свій похід з чи десятьма тисячами вершників. В останні походи сунули сотні тисяч. Хто вони були, монголи? Ні, учорашні їхні вороги, опісля - військовополонені. Наприкінці - жива сила, навальна маса.
        >
        > І не тільки для НСНУ - для ПРУ і для СПУ також. А якби ще, скажімо, БЮТ запропонувала на чільні посади чєловєчків Притики чи Піськуна, які в БЮТ (я знаю - це кляті НСНУ та персонально Ющ їх туди насилу запхали!!! ;) ), а самі Піськун та Притика тим часом - в ПРУ, то, думаю, такий уряд би отримав за 300 голосів. ;)
        Так он де консенсус! І Ви стільки часу мовчали! Як все просто, люди з БЮТ, а підтримуються і тими, і тими, і тими! І що ж заважає реалізуватися такій блискучій ідеї? Мабуть, хто, а не що? Самі скажете, чи вона все одно брехлива ... і далі за текстом.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.04 | Shooter

         Re: А ще попробуйте подумати...

         QuasiGiraffe пише:
         > Shooter пише:
         > > Порошенко в ПРУ? І Вам хочеться бурхливо пофантазувати? ;)
         > Після того, як Піскуна тулили до БЮТ, вже ніщо не фантазія. Не пам'ятаєте, хто тулив?

         Юля й тулила. Ще давно перед вересневими-2005 подіями. А щоб не втратити Піськуна "з поля зору", ввела у свій список його чоловічка.

         > > C'mon. Ви бачите якісь публічні заяви Кінаха "за Пороха нікогда?" Навести Вам відповідні заяви СПУ?
         > А "за Пороха" і "проти Пороха", це, вибачте, не головне. Перечитайте головний допис, там головна ідея - проти Тимошенко і проти коаліції. Помаранчової, звісно. А от хто більше за непомаранчову коаліцію, Мороз чи Кінах, думаю, Ви здогадуєтеся.

         Ні, не здогадуюсь. Бо (повтроюсь) так і не бачив висловлювань "кінахівців" - Кінах все одно буде головою ВР - або в помаранчевій коаліції, або "голубій" коаліції. Натомість, подібні висловлювання чільних СПУшників щодо Мороза - бачив.

         > > Почитайте хоча би визначення Мішані Бродського щодо "любих друзів-2".
         > Мазохістськи з Вашого Боку. Ви ж, здається, Бродського не сприймаєте.

         Ги :) Якщо дурень скаже правду - то чи перестає вона бути від того правдою? А Мішаня, після того як Юля йому дала копня під зад, почав нарешті говорити те, що й так є очевидним. І спеціально для Вас зацитую його цілком слушну дефініцію Юліних бандюків: "Люби друзи" из блока Тимошенко – это просто мародеры"

         > > Хоча і без того би мало, як мінімум, бути на замислення - як з таких вірних стовпів кучмізму як Бодьо Губський чи Таріел Васадзе, а в свій час і тов. Гапочки, сталися в один момент барци за народноє счастьє в складі БЮТ.

         > Вам не доводилося читати про те, як у мурашнику тримають тлю? Звичайну, а не в політичному сенсі, не кидайтеся радіти. Звичайний шкідник годується і охороняється, бо він потрібен, як дійна корова.
         > Розглядайте цих людей саме в утилітарному плані. Чингіз-хан почав свій похід з чи десятьма тисячами вершників. В останні походи сунули сотні тисяч. Хто вони були, монголи? Ні, учорашні їхні вороги, опісля - військовополонені. Наприкінці - жива сила, навальна маса.

         :D Вам самому не смішно за таку "гнилу відмазку"? "Жива сила", яка готова без проблем, наприклад, голосувати за Фьодоровіча на пості Голови ВР. Чи активно підтримує все ту ж "широку коаліцію". Щирі антикучмісти ;)

         Доречі, виходячи описаної Вами "геніальної ідеї" (яку подібним чином озвучувала і Юля - мовляв, будемо перевиховувати кучмістів. хоча в реаліях все було набагато банальніше: "качала політичні м'язи" і продавала місця в списку за фінансування передвиборчої кампанії) - потрібно було всю ПРУ рєзко в БЮТ записати...ото би було "навальної маси" ;)

         > > І не тільки для НСНУ - для ПРУ і для СПУ також. А якби ще, скажімо, БЮТ запропонувала на чільні посади чєловєчків Притики чи Піськуна, які в БЮТ (я знаю - це кляті НСНУ та персонально Ющ їх туди насилу запхали!!! ;) ), а самі Піськун та Притика тим часом - в ПРУ, то, думаю, такий уряд би отримав за 300 голосів. ;)

         > Так он де консенсус! І Ви стільки часу мовчали!

         Я (і не тільки я) не мовчав.

         > Як все просто, люди з БЮТ, а підтримуються і тими, і тими, і тими!

         Не просто підтримуються - а безпосередньо керуються.

         А тепер спробуйте відповісти на банальне питання: навіщо Юля включала в свій список людей, які безпосередньо керуються такими непересічними кучмонавтами як Піськун та Притика, які, в свою чергу, пройшли у парламент за списками ПРУ?

         >І що ж заважає реалізуватися такій блискучій ідеї? Мабуть, хто, а не що?

         Та ні, саме "що" - бажання поімєть всю владу одноосібно в 2009.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.04 | QuasiGiraffe

          Re: А ще попробуйте подумати...

          Shooter пише:
          > Юля й тулила. Ще давно перед вересневими-2005 подіями.
          Не зістрибуйте. Я про постинг, де закликали вгадати, в чиєму списку буде Піскун на виборах.
          Ну, про докази про "перед ... подіями" Вас просити марно. Як завжди.
          >А щоб не втратити Піськуна "з поля зору", ввела у свій список його чоловічка.
          Ага. І вони досі пересту... перепісь... перепискуються. Не опишете технологію "не втрачання з поля зору"?

          >
          > Ні, не здогадуюсь. Бо (повтроюсь) так і не бачив висловлювань "кінахівців" - Кінах все одно буде головою ВР - або в помаранчевій коаліції, або "голубій" коаліції. Натомість, подібні висловлювання чільних СПУшників щодо Мороза - бачив.

          А Мороз вів переговори з ПРУ?
          >
          > > > Почитайте хоча би визначення Мішані Бродського щодо "любих друзів-2".
          > > Мазохістськи з Вашого Боку. Ви ж, здається, Бродського не сприймаєте.
          >
          > Ги :) Якщо дурень скаже правду - то чи перестає вона бути від того правдою? А Мішаня, після того як Юля йому дала копня під зад, почав нарешті говорити те, що й так є очевидним. І спеціально для Вас зацитую його цілком слушну дефініцію Юліних бандюків: "Люби друзи" из блока Тимошенко – это просто мародеры"
          Дуже цікаво, коли Вам вигідно - "Бродський бреше", коли ні - Бродський ріже самісіньку правду". Дуже вибірково!

          >
          > > > Хоча і без того би мало, як мінімум, бути на замислення - як з таких вірних стовпів кучмізму як Бодьо Губський чи Таріел Васадзе, а в свій час і тов. Гапочки, сталися в один момент барци за народноє счастьє в складі БЮТ.
          > :D Вам самому не смішно за таку "гнилу відмазку"? "Жива сила", яка готова без проблем, наприклад, голосувати за Фьодоровіча на пості Голови ВР. Чи активно підтримує все ту ж "широку коаліцію". Щирі антикучмісти ;)

          Імя, сєстра, імя! Хто готовий голосувати, підтримувати?
          >
          > Доречі, виходячи описаної Вами "геніальної ідеї" (яку подібним чином озвучувала і Юля - мовляв, будемо перевиховувати кучмістів. хоча в реаліях все було набагато банальніше: "качала політичні м'язи" і продавала місця в списку за фінансування передвиборчої кампанії) - потрібно було всю ПРУ рєзко в БЮТ записати...ото би було "навальної маси" ;)
          ні, треба було залишитися без грошей і продути вибори. Яка вибіркова чесність! До речі, не підкажете, з яких чесних джерел фінансувався НСНУ із його вдвічі більшими видатками?
          >
          > >
          > Та ні, саме "що" - бажання поімєть всю владу одноосібно в 2009.
          Слухайте, якщо навколо неї, егоїстичної, самі лише альтруїсти - чого вони пручаються? Ага, зрозумів, за країну "обідно".
          В 2009 буде або Тимошенко, або Янукович (Ахмєтов). Може, Ющенко, якщо йому кинуть рятувальний круг. Четвертого не буде. То ж і виходити треба з реалій. Бажаєте Януковича - боріться з Тимошенко.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.05 | Shooter

           Re: А ще попробуйте подумати...

           QuasiGiraffe пише:
           > Shooter пише:
           > > Юля й тулила. Ще давно перед вересневими-2005 подіями.
           > Не зістрибуйте. Я про постинг, де закликали вгадати, в чиєму списку буде Піскун на виборах.

           Визнаю - "такої наглости" від Піськуна та Юлі я не очікував - максимально передбачав побачити Піськуна в КПУ.

           > Ну, про докази про "перед ... подіями" Вас просити марно.

           Ага. Чєловєчєк Піськуна в списку Юлі - це нічого не доказує, правда? Чи присутність Піськуна на "істеричній нараді" перед відставкою уряду Тимошенко - також була "чисто випадковою", звісно.

           >Як завжди.

           Не брешіть.

           > >А щоб не втратити Піськуна "з поля зору", ввела у свій список його чоловічка.
           > Ага. І вони досі пересту... перепісь... перепискуються. Не опишете технологію "не втрачання з поля зору"?

           То Ви Юлі спитайтеся. Я Вам навожу "голий факт": чєловєчка Піськуна було проведено у ВР по списку Тимошенко. А чи він тепер носить шифрограми від одного до другого, чи вони втрьох перемругуються - адресуйте питання керівництву БЮТу.

           > > Ні, не здогадуюсь. Бо (повтроюсь) так і не бачив висловлювань "кінахівців" - Кінах все одно буде головою ВР - або в помаранчевій коаліції, або "голубій" коаліції. Натомість, подібні висловлювання чільних СПУшників щодо Мороза - бачив.
           >
           > А Мороз вів переговори з ПРУ?

           Звісно, що вів. Аж до такої міри, що дехто з керівників СПУ стверджував, що ПРУ готове віддати Морозу Голову ВР за участь СПУ в галубой коаліції (а чи був це персонально Мороз, чи хтось інакший з СПУ - принципово є абсолютно байдуже)

           > > > > Почитайте хоча би визначення Мішані Бродського щодо "любих друзів-2".
           > > > Мазохістськи з Вашого Боку. Ви ж, здається, Бродського не сприймаєте.
           > >
           > > Ги :) Якщо дурень скаже правду - то чи перестає вона бути від того правдою? А Мішаня, після того як Юля йому дала копня під зад, почав нарешті говорити те, що й так є очевидним. І спеціально для Вас зацитую його цілком слушну дефініцію Юліних бандюків: "Люби друзи" из блока Тимошенко – это просто мародеры"

           > Дуже цікаво, коли Вам вигідно - "Бродський бреше", коли ні - Бродський ріже самісіньку правду". Дуже вибірково!

           Чому ж вибірково. Коли Бродський був набагато більше заангажованою особою - відверто брехав. Тепер собі може дозволити більш незалежні судження.

           Проте, в принципі, це не має жодного стосунку до об'єктивності визначення Мішані щодо Юліних кучморилих - вони таки є мародери, які примкнули до БЮТ лише тоді, коли з БЮТ щось можна було поімєть. В обмін на трішки бабла для БЮТу.

           > > > > Хоча і без того би мало, як мінімум, бути на замислення - як з таких вірних стовпів кучмізму як Бодьо Губський чи Таріел Васадзе, а в свій час і тов. Гапочки, сталися в один момент барци за народноє счастьє в складі БЮТ.
           > > :D Вам самому не смішно за таку "гнилу відмазку"? "Жива сила", яка готова без проблем, наприклад, голосувати за Фьодоровіча на пості Голови ВР. Чи активно підтримує все ту ж "широку коаліцію". Щирі антикучмісти ;)
           >
           > Імя, сєстра, імя! Хто готовий голосувати, підтримувати?

           Хто? Васадзе, Абдуллін, Буряк, чєловєчки Піськуна та Притики, етс. Знову ж таки, з "опублікованих слухів" у відносно поважних виданнях - до 20 осіб.

           > > Доречі, виходячи описаної Вами "геніальної ідеї" (яку подібним чином озвучувала і Юля - мовляв, будемо перевиховувати кучмістів. хоча в реаліях все було набагато банальніше: "качала політичні м'язи" і продавала місця в списку за фінансування передвиборчої кампанії) - потрібно було всю ПРУ рєзко в БЮТ записати...ото би було "навальної маси" ;)
           > ні, треба було залишитися без грошей і продути вибори. Яка вибіркова чесність!

           :) Так Уколов всіх переконував, що коштів було потрачено мізер. З іншого боку - як же ж так, що така "принципова антикучмістка" не побрєзгувала поторгувати місцями в списку для правовірних кучморилих? Доречі, зауважу, що торгівля розпочалася задовго до виборів - ще навесні 2005.

           >До речі, не підкажете, з яких чесних джерел фінансувався НСНУ із його вдвічі більшими видатками?

           З тих, що і вибори НСНУ в 2002, і опозиційна діяльність НСНУ в 2002-2004, і, до великої міри, помаранчева революція. +, звісно, "олігархи Ющенка" були останні два роки Кучми відвертими тєрпілами, бізнес яких чмирився вдовж і впоперек. На відміну від вже згаданих кучморилих з Бодьою Губським на ліхом конє попереду, які допомагали, прямо чи непрямо, як кучмонавтському беззаконню, так особливо і дарагому Фьодоровічу в 2004.

           Відчуваєте різницю? І розумієте, чому Мішаня назвав юліних кучморилих мародерами?

           > > Та ні, саме "що" - бажання поімєть всю владу одноосібно в 2009.
           > Слухайте, якщо навколо неї, егоїстичної, самі лише альтруїсти - чого вони пручаються? Ага, зрозумів, за країну "обідно".

           Як кому. Ющу, наприклад, насамперед за країну "обідно" (хоча й не відкидаю також і інші мотиви). І саме тому він був дав Юлі в лютому-2005 гігантську політичну фору. І, таким чином, дав відчутний імпульс початку "помаранчевих проблем". Бо був би Єхануров ПМ-ом відразу - сиділи би Пєця і Юля ціхутко, не було би помаранчевого долбоїбізму і, відповідно, напомпування вдвічі рейтингу ПРУ, натомість блок ЮЮ мав би вдвох десь під конституційну більшість у ВР. Правда, з десяток-другий кучморилих бандюків та інших засранців не мали би змоги звестися на Юлі у ВР - але сумніваюсь, що Вам би це сильно вадило.

           > В 2009 буде або Тимошенко, або Янукович (Ахмєтов). Може, Ющенко, якщо йому кинуть рятувальний круг. Четвертого не буде. То ж і виходити треба з реалій. Бажаєте Януковича - боріться з Тимошенко.

           В політиці варіантів завжди є багато. Наприклад - переробити реХВорму таким чином, щоб в Президента-2009 повноважень було вдвічі менше ніж сьогодні в Юща. Тоді й інтерес до посади втратиться, проте країна, нарешті, перестане воювати.

           Як Ви думаєте - чи буде підтримувати подібний розвиток подій Юля?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.07.05 | QuasiGiraffe

            Re: А ще попробуйте подумати...

            Shooter пише:
            > > Визнаю - "такої наглости" від Піськуна та Юлі я не очікував - максимально передбачав побачити Піськуна в КПУ.
            >
            Знов Юля! Слухайте, мені не п'ятнадцять років це читати! Ви ще скажіть, що це Юля тримала Піскуна на посаді весь 2005 рік! Піскун - людина Ющенка!
            > > Ну, про докази про "перед ... подіями" Вас просити марно.
            >
            > Ага. Чєловєчєк Піськуна в списку Юлі - це нічого не доказує, правда? Чи присутність Піськуна на "істеричній нараді" перед відставкою уряду Тимошенко - також була "чисто випадковою", звісно.
            Ще раз - Піскун - человєчєк Ющенка, тому Ваш напівміфічний "чєловєчєк" - туфта.
            >
            > >Як завжди.
            >
            > Не брешіть.
            Вимагати доказів - це брехати?
            >
            > > >А щоб не втратити Піськуна "з поля зору", ввела у свій список його чоловічка.
            > > Ага. І вони досі пересту... перепісь... перепискуються. Не опишете технологію "не втрачання з поля зору"?
            >
            > То Ви Юлі спитайтеся. Я Вам навожу "голий факт": чєловєчка Піськуна було проведено у ВР по списку Тимошенко. А чи він тепер носить шифрограми від одного до другого, чи вони втрьох перемругуються - адресуйте питання керівництву БЮТу.
            А чєловєчка Ющенка - по списку ПР. А чому - спитайтеся у Януковича.
            >
            > > > Ні, не здогадуюсь. Бо (повтроюсь) так і не бачив висловлювань "кінахівців" - Кінах все одно буде головою ВР - або в помаранчевій коаліції, або "голубій" коаліції. Натомість, подібні висловлювання чільних СПУшників щодо Мороза - бачив.
            > >
            > > А Мороз вів переговори з ПРУ?
            >
            > Звісно, що вів. Аж до такої міри, що дехто з керівників СПУ стверджував, що ПРУ готове віддати Морозу Голову ВР за участь СПУ в галубой коаліції (а чи був це персонально Мороз, чи хтось інакший з СПУ - принципово є абсолютно байдуже)
            >
            І результат? ПР пропонували - Мороз погодився?
            > Чому ж вибірково. Коли Бродський був набагато більше заангажованою особою - відверто брехав. Тепер собі може дозволити більш незалежні судження.
            Заангажований - це Ви про посаду радника? Правда?
            >
            > > >
            > > Імя, сєстра, імя! Хто готовий голосувати, підтримувати?
            >
            > Хто? Васадзе, Абдуллін, Буряк, чєловєчки Піськуна та Притики, етс. Знову ж таки, з "опублікованих слухів" у відносно поважних виданнях - до 20 осіб.
            >

            > > > Доречі, виходячи описаної Вами "геніальної ідеї" (яку подібним чином озвучувала і Юля - мовляв, будемо перевиховувати кучмістів. хоча в реаліях все було набагато банальніше: "качала політичні м'язи" і продавала місця в списку за фінансування передвиборчої кампанії) - потрібно було всю ПРУ рєзко в БЮТ записати...ото би було "навальної маси" ;)
            > > ні, треба було залишитися без грошей і продути вибори. Яка вибіркова чесність!
            >
            > :) Так Уколов всіх переконував, що коштів було потрачено мізер. З іншого боку - як же ж так, що така "принципова антикучмістка" не побрєзгувала поторгувати місцями в списку для правовірних кучморилих? Доречі, зауважу, що торгівля розпочалася задовго до виборів - ще навесні 2005.
            Мізер - це не кишенькові гроші. І торгівля мсцями в списку - річ звичайна. Он Ющенко віддавав Кінаху з сотоваріщі кожне четверте місце в списку НСНУ - чого, за які такі помаранчові заслуги?
            >
            > >До речі, не підкажете, з яких чесних джерел фінансувався НСНУ із його вдвічі більшими видатками?
            >
            > З тих, що і вибори НСНУ в 2002, і опозиційна діяльність НСНУ в 2002-2004, і, до великої міри, помаранчева революція. +, звісно, "олігархи Ющенка" були останні два роки Кучми відвертими тєрпілами, бізнес яких чмирився вдовж і впоперек. На відміну від вже згаданих кучморилих з Бодьою Губським на ліхом конє попереду, які допомагали, прямо чи непрямо, як кучмонавтському беззаконню, так особливо і дарагому Фьодоровічу в 2004.
            >
            Я зрозумів, з тумбочки.
            > Відчуваєте різницю? І розумієте, чому Мішаня назвав юліних кучморилих мародерами?
            >
            Я розумію. Але є різниця - давати їм розгорнутися, чи тримати за ... що небудь.
            > Як кому. Ющу, наприклад, насамперед за країну "обідно" (хоча й не відкидаю також і інші мотиви). І саме тому він був дав Юлі в лютому-2005 гігантську політичну фору. І, таким чином, дав відчутний імпульс початку "помаранчевих проблем". Бо був би Єхануров ПМ-ом відразу - сиділи би Пєця і Юля ціхутко, не було би помаранчевого долбоїбізму і, відповідно, напомпування вдвічі рейтингу ПРУ, натомість блок ЮЮ мав би вдвох десь під конституційну більшість у ВР. Правда, з десяток-другий кучморилих бандюків та інших засранців не мали би змоги звестися на Юлі у ВР - але сумніваюсь, що Вам би це сильно вадило.
            >
            А що, Єхануров був в кандидатах на початку 2005-го? Задній розум - велика сила.
            >
            > В політиці варіантів завжди є багато. Наприклад - переробити реХВорму таким чином, щоб в Президента-2009 повноважень було вдвічі менше ніж сьогодні в Юща. Тоді й інтерес до посади втратиться, проте країна, нарешті, перестане воювати.
            Гм. То, виходить, Юля хоче в 2009 воювати за менш привабливу посаду, як на сьогоднішній стан справ?
            >
            > Як Ви думаєте - чи буде підтримувати подібний розвиток подій Юля?
            Ще раз рехвормувати рехворму? Не буде. І я не буду. І Ви не будете. То ми однаково пнемся до влади?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.06 | Shooter

             Re: А ще попробуйте подумати...

             QuasiGiraffe пише:
             > Shooter пише:
             > > > Визнаю - "такої наглости" від Піськуна та Юлі я не очікував - максимально передбачав побачити Піськуна в КПУ.
             > >
             > Знов Юля! Слухайте, мені не п'ятнадцять років це читати! Ви ще скажіть, що це Юля тримала Піскуна на посаді весь 2005 рік! Піскун - людина Ющенка!

             Ага, точно. І саме тому Ющенко його звільнив (хоча й зробив це запізно), Піськун подав на нього в суд і всіма можливими способами оговорював Ющенка.

             > > Ага. Чєловєчєк Піськуна в списку Юлі - це нічого не доказує, правда? Чи присутність Піськуна на "істеричній нараді" перед відставкою уряду Тимошенко - також була "чисто випадковою", звісно.
             > Ще раз - Піскун - человєчєк Ющенка, тому Ваш напівміфічний "чєловєчєк" - туфта.

             :) Чєловєчєк - цілком реальний і цілком реально пов'язаний з Піськуном. Як і другий чєловєчєк в списку Юлі - цілком реальний і не менш реально пов'язаний з Притикою, який в списку ПРУ.

             А про те, що Піськун - чєловєчєк Ющенка, - туфта полнєйшая, як Ви кажете. Проте, скажімо, Вашому ідолу ще й не таку туфту вдавалося своїм виборцям втирати. Тому Ваша позииція абсолютно не дивує.

             Хоча навіть в цьому випадку Ви би мали якось пояснити - навіщо ж Юля кликала на "істЕричну нараду" Піськуна, якщо він був "людиною Ющенка"? Бо всі решта "вибрані" 100% до таких не належали.

             > > >Як завжди.
             > >
             > > Не брешіть.
             > Вимагати доказів - це брехати?

             Брехати- це брехати. Як Ви зробили, стверджуючи, що я ніколи не наводжу жодних доказів.

             Хоча й для Вас, можливо, реалії не є доказами, а виключно, що Юля скаже - але то вже є Вашими особистими проблемами.

             > > > >А щоб не втратити Піськуна "з поля зору", ввела у свій список його чоловічка.
             > > > Ага. І вони досі пересту... перепісь... перепискуються. Не опишете технологію "не втрачання з поля зору"?
             > >
             > > То Ви Юлі спитайтеся. Я Вам навожу "голий факт": чєловєчка Піськуна було проведено у ВР по списку Тимошенко. А чи він тепер носить шифрограми від одного до другого, чи вони втрьох перемругуються - адресуйте питання керівництву БЮТу.
             > А чєловєчка Ющенка - по списку ПР. А чому - спитайтеся у Януковича.

             :) "Арґумент" - рівня навіть не що в балабола Коляна, а що у Вашого "політичного лідера" типу того, що у фракції БЮТ ніхто навіть сотень тисяч не має.

             > > > > Ні, не здогадуюсь. Бо (повтроюсь) так і не бачив висловлювань "кінахівців" - Кінах все одно буде головою ВР - або в помаранчевій коаліції, або "голубій" коаліції. Натомість, подібні висловлювання чільних СПУшників щодо Мороза - бачив.
             > > >
             > > > А Мороз вів переговори з ПРУ?
             > >
             > > Звісно, що вів. Аж до такої міри, що дехто з керівників СПУ стверджував, що ПРУ готове віддати Морозу Голову ВР за участь СПУ в галубой коаліції (а чи був це персонально Мороз, чи хтось інакший з СПУ - принципово є абсолютно байдуже)
             > >
             > І результат? ПР пропонували - Мороз погодився?

             Кінах погодився?

             > > Чому ж вибірково. Коли Бродський був набагато більше заангажованою особою - відверто брехав. Тепер собі може дозволити більш незалежні судження.
             > Заангажований - це Ви про посаду радника? Правда?

             Про одного з 4 "керуючих БЮТ". Члена БЮТ. Голову фракції БЮТ в Київраді.

             > > > Імя, сєстра, імя! Хто готовий голосувати, підтримувати?
             > >
             > > Хто? Васадзе, Абдуллін, Буряк, чєловєчки Піськуна та Притики, етс. Знову ж таки, з "опублікованих слухів" у відносно поважних виданнях - до 20 осіб.

             Залишились задоволені іменами?

             > > > > Доречі, виходячи описаної Вами "геніальної ідеї" (яку подібним чином озвучувала і Юля - мовляв, будемо перевиховувати кучмістів. хоча в реаліях все було набагато банальніше: "качала політичні м'язи" і продавала місця в списку за фінансування передвиборчої кампанії) - потрібно було всю ПРУ рєзко в БЮТ записати...ото би було "навальної маси" ;)
             > > > ні, треба було залишитися без грошей і продути вибори. Яка вибіркова чесність!
             > >
             > > :) Так Уколов всіх переконував, що коштів було потрачено мізер. З іншого боку - як же ж так, що така "принципова антикучмістка" не побрєзгувала поторгувати місцями в списку для правовірних кучморилих? Доречі, зауважу, що торгівля розпочалася задовго до виборів - ще навесні 2005.
             > Мізер - це не кишенькові гроші. І торгівля мсцями в списку - річ звичайна.

             гм..і навіть для "затятої антикучмістки"? як же ж так? а-я-яй...

             >Он Ющенко віддавав Кінаху з сотоваріщі кожне четверте місце в списку НСНУ - чого, за які такі помаранчові заслуги?

             Якраз Кінах та ПППУ отримала "квоту" саме за "помаранчеві заслуги", абсолютно того ж рівня, що і, скажімо, Мороз та СПУ - Кінах однозначно підтримав Юща у 2 турі і під час революції.

             Натомість кучка відверто кучморилих, які діяли ПРОТИ помаранчевої революціїї і ПІДТРИМУВАЛА ЯНУКОВИЧА без проблем спочатку попала в "рррррррадикально-ррррррррреволюційну" фракцію БЮТ минулого скликання і так самісінько не напружуючись в'їхала в цей склад парламенту. Нагадаю Вам, що людину саме такого ґатунку - одного з братів Жеваго, - зі списків НУ перед виборами викинули.

             Це якщо вже взагалі не звертати увагу - яким саме чином формувалися списки виборчих блоків НУ (демократично) та БЮТ (кулуарно, вирішувала лише верхівка).

             > > >До речі, не підкажете, з яких чесних джерел фінансувався НСНУ із його вдвічі більшими видатками?
             > >
             > > З тих, що і вибори НСНУ в 2002, і опозиційна діяльність НСНУ в 2002-2004, і, до великої міри, помаранчева революція. +, звісно, "олігархи Ющенка" були останні два роки Кучми відвертими тєрпілами, бізнес яких чмирився вдовж і впоперек. На відміну від вже згаданих кучморилих з Бодьою Губським на ліхом конє попереду, які допомагали, прямо чи непрямо, як кучмонавтському беззаконню, так особливо і дарагому Фьодоровічу в 2004.

             > > Відчуваєте різницю? І розумієте, чому Мішаня назвав юліних кучморилих мародерами?
             > >
             > Я розумію.

             Радий за Вас. ;)

             >Але є різниця - давати їм розгорнутися, чи тримати за ... що небудь.

             :D Я розумію, інакшого аргументу ніж "перевиховання" відвертих кучморилих через снізхождєніє на них Юлиної благодаті у юлефанів немає.

             Мукачеве N2 в Черкасах ще нічому не навчило?

             Чи нєіскорєнімоє жєланіє саме цих любих друзів-мародьорів в БЮТ сотруднічать із братанами по духу та крові з ПРУ? а то за півроку в фракції БЮТ сільно соскучілісь за касатіками, відать.

             > > Як кому. Ющу, наприклад, насамперед за країну "обідно" (хоча й не відкидаю також і інші мотиви). І саме тому він був дав Юлі в лютому-2005 гігантську політичну фору. І, таким чином, дав відчутний імпульс початку "помаранчевих проблем". Бо був би Єхануров ПМ-ом відразу - сиділи би Пєця і Юля ціхутко, не було би помаранчевого долбоїбізму і, відповідно, напомпування вдвічі рейтингу ПРУ, натомість блок ЮЮ мав би вдвох десь під конституційну більшість у ВР. Правда, з десяток-другий кучморилих бандюків та інших засранців не мали би змоги звестися на Юлі у ВР - але сумніваюсь, що Вам би це сильно вадило.
             > >
             > А що, Єхануров був в кандидатах на початку 2005-го? Задній розум - велика сила.

             Як в кого. В мене (хоча і не тільки в мене) - був ще тоді.
             Єхануров чи йому подібний "сірий виконавець", який би не перетворював протягом останнього року перед виборами пост ПМа в засіб отримання політичних дивідендів, було тоді найкращим рішенням.

             > > В політиці варіантів завжди є багато. Наприклад - переробити реХВорму таким чином, щоб в Президента-2009 повноважень було вдвічі менше ніж сьогодні в Юща. Тоді й інтерес до посади втратиться, проте країна, нарешті, перестане воювати.
             > Гм. То, виходить, Юля хоче в 2009 воювати за менш привабливу посаду, як на сьогоднішній стан справ?
             > > Як Ви думаєте - чи буде підтримувати подібний розвиток подій Юля?
             > Ще раз рехвормувати рехворму? Не буде.

             Звісно. Бо хоче мати хоча би сьогоднішню долю влади - сам же ж відпоідаєте на своє питання.

             >І я не буду.

             Не дивує ;)

             >І Ви не будете.

             Я - буду. Без сумніву. Білше того - я ЗАВЖДИ казав, що перехід до парламентсько-президентської системи влади є необхідним, проте наприкінці другої каденції Ющенка (ніколи не буде з Юща урзупатора влади). Проте оскільки останнє є проблематичним, тому для країни "нормальний парламентаризм" вже в 2009, максимум - в 2011 буде кращий.

             >То ми однаково пнемся до влади?

             У нас з Вами шанси рівня Юлі? Не знав, не знав. ;)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.07.06 | QuasiGiraffe

              Re: А ще попробуйте подумати...

              Shooter пише:
              > > Ага, точно. І саме тому Ющенко його звільнив (хоча й зробив це запізно), Піськун подав на нього в суд і всіма можливими способами оговорював Ющенка.
              >Ющенко тримав Піскуна на посаді довше, ніж Тимошенко. Довше, ніж Порошенка. Оце факт. І він заслуговує на більше, ніж "хоча й зробив це запізно".
              > А про те, що Піськун - чєловєчєк Ющенка, - туфта полнєйшая, як Ви кажете. Проте, скажімо, Вашому ідолу ще й не таку туфту вдавалося своїм виборцям втирати. Тому Ваша позииція абсолютно не дивує.
              >
              Оце доказ! Коли я кажу "туфта" - це туфта з мого боку, а як Ви кажете - це найвищий доказ.
              > Хоча навіть в цьому випадку Ви би мали якось пояснити - навіщо ж Юля кликала на "істЕричну нараду" Піськуна, якщо він був "людиною Ющенка"? Бо всі решта "вибрані" 100% до таких не належали.
              >
              Наприклад, Гриценко.
              > > > >Як завжди.
              > > >
              > > > Не брешіть.
              > > Вимагати доказів - це брехати?
              >
              > Брехати- це брехати. Як Ви зробили, стверджуючи, що я ніколи не наводжу жодних доказів.
              >
              > Хоча й для Вас, можливо, реалії не є доказами, а виключно, що Юля скаже - але то вже є Вашими особистими проблемами.
              Те, що Ви вважаєте доказами, я такими не вважаю. Мабуть, це світогляд такий. І не ліпіть Юлю в кожне речення, у мене кумирів та ідолів немає. І предметів паранойї також.
              > :) "Арґумент" - рівня навіть не що в балабола Коляна, а що у Вашого "політичного лідера" типу того, що у фракції БЮТ ніхто навіть сотень тисяч не має.
              Самі прочитайте, що написали. Спека в Європі!
              > гм..і навіть для "затятої антикучмістки"? як же ж так? а-я-яй...
              >
              Антикучмісти у нас усі. Тільки одні консультуються з ПР, а інші, маючи кучморилих у списку - ні. От і весь критерій. А епітетів можна напхати - з верхом!
              > Якраз Кінах та ПППУ отримала "квоту" саме за "помаранчеві заслуги", абсолютно того ж рівня, що і, скажімо, Мороз та СПУ - Кінах однозначно підтримав Юща у 2 турі і під час революції.
              >
              На "святкуванні" річниці Майдану після виступу Тимошенко діджей виголосив: "А тепер слово надається лідерам коаліції "Сила народу" Єханурову, Кінаху і Морозу!"
              Отак переписується історія. Скільки відсотків додав Кінах Ющенкові? 25? Це не називається "підтримав". Його виборці зробили б це, якщо б він підтримав і Януковича. Це називається "примазався".
              > Натомість кучка відверто кучморилих, які діяли ПРОТИ помаранчевої революціїї і ПІДТРИМУВАЛА ЯНУКОВИЧА без проблем спочатку попала в "рррррррадикально-ррррррррреволюційну" фракцію БЮТ минулого скликання і так самісінько не напружуючись в'їхала в цей склад парламенту. Нагадаю Вам, що людину саме такого ґатунку - одного з братів Жеваго, - зі списків НУ перед виборами викинули.
              >
              Який жаль, він мав таку можливісь поконсультуватися з Януковичем.
              > Це якщо вже взагалі не звертати увагу - яким саме чином формувалися списки виборчих блоків НУ (демократично) та БЮТ (кулуарно, вирішувала лише верхівка).
              >
              Ви не пам'ятаєте ці численні збіговиська НСНУ з формування списків? Збори давали одні кандидатури (кулуарно), а потім приходив Ющенко і демократично всіх посилав і переписував все по-своєму.
              > :D Я розумію, інакшого аргументу ніж "перевиховання" відвертих кучморилих через снізхождєніє на них Юлиної благодаті у юлефанів немає.
              Ви і цей не спростовуєте. Ваше іронічне ставлення ще не доказ. Доказ - результат.
              >
              > А що, Єхануров був в кандидатах на початку 2005-го? Задній розум - велика сила.
              >
              > Як в кого. В мене (хоча і не тільки в мене) - був ще тоді.

              > Єхануров чи йому подібний "сірий виконавець", який би не перетворював протягом останнього року перед виборами пост ПМа в засіб отримання політичних дивідендів, було тоді найкращим рішенням.
              >
              Сірий виконавець ЧОГО?????
              > Звісно. Бо хоче мати хоча би сьогоднішню долю влади - сам же ж відпоідаєте на своє питання.
              Ви вже вирішіть якось, що вона хоче мати, а потім пишіть.
              >
              Мені ця казочка про білого бичка вже набридла. Різницю між злими намірами і реальними справами ми обговорюємо вже вдесяте. Ваш наступний допис прочитаю, але відповідати вже не буду.
              P.S.Коньяк видихнеться.
 • 2006.07.03 | Боровик

  УП без фантазій тв параної написали

  Більшість депутатів фракції Соцпартії швидше за все не будуть голосувати за кандидатуру Петра Порошенка на посаду спікера у випадку його висунення.

  Про це в інтерв'ю "Делу" розповів член СПУ Іван Бокий.

  "Ми рішення не ухвалювали. Але по загальних настроях серед членів Соцпартії я знаю, що це буде переважна більшість (проти Порошенка)", - сказав він.

  На питання, чи буде він особисто голосувати за Порошенка, Бокий сказав: "Я — за нього? Ні, ніколи".

  На питання, чи буде це означати, що коаліція розвалиться, Бокий відповів: "Ні. У "Нашої України" має бути олія в голові, щоб не робити проблеми через одну людину".

  "Нас категорично не влаштовує на посаді спікера людина, пов'язана великим капіталом", - пояснив депутат.

  Водночас він зазначив, що має на увазі не особистість Порошенка, "а саме той великий бізнес, який він уособлює".

  "А оточення — це частина Порошенка як політичного й економічного явища в Україні. Не маючи нічого проти Порошенка як людини, ми маємо на увазі, що потрібно виконати основну заповідь Майдану", - сказав Бокий.

  Бокий також спростував чутки про те, що Соцпартія веде переговори з Партією регіонів.

  "Ми зустрічаємося, спілкуємося. У мене серед представників Партії регіонів багато знайомих. Це люди, з якими я не один рік у парламенті і взагалі по життю знайомий: Володимир Макеєнко, Андрій Клюєв, Раїса Богатирьова", - сказав він, додавши, що "політичних переговорів не було".

  Як відомо, раніше лідер СПУ Олександр Мороз звернувся до "Нашої Україні" з проханням замінити кандидатуру Порошенка на посаду спікера.

  Пізніше соціалісти повідомляли, що готові підтримати кандидатуру Юрія Єханурова на цю посаду.

  Українська правда
 • 2006.07.03 | Горицвіт

  Контроль за таємним голосуванням в ВР ніколи не був проблемою

  Лідери фракцій завжди на важливих голосуваннях збирали бюлетені і вкидали купою. В цьому випадку три лідери можуть спільно їх зібрати і вкинути величезною купою. Такий варіант пропонував якийсь депутат від НУ.
 • 2006.07.03 | BIO

  Криптоверсия

  А после голосования в КПУ появится очередная истерическая
  статейка типа "... из синей птицы" про то как жернова
  машины времени неумолимо смалывают на историческую пыль
  шансы Украины. Бесполезная публицистика: сутью конфликта
  являются не вариации голосований, а гарантии пролонгации
  "прав" на награбленное и его эксплуатацию до полной амортизации.
  А потом фигуранты тихо разъедутся по заказникам и займутся
  уничтожением еще уцелевшей фауны. Окромя той самой птицы - ее нет в
  анналах.
  А в ВР устроят закрытую выставку охотничьих трофеев - голова оленя,
  голова кабана, голова Гонгадзе. С анонимной подписью хозяина -
  рыжей птичкой лежа на боку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.03 | ОРИШКА

   Re: Криптоверсия

   ВсіХ - наХ.
  • 2006.07.05 | Faargenwelsh

   "...эксплуатацию до полной амортизации..."

   > гарантии пролонгации "прав" на награбленное и его эксплуатацию до полной амортизации.

   як подумаю, що йдеться про "гарантії подовження "прав" на награбоване та на його використання до повного знецінення"...

   нy я розумію - українська мова недолуга, незугарна і в дискусіях недоречна. але щоб і російська... :)))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.05 | BIO

    Череп на будке тоже скалился, но веселья это не добавляло...

    Он бы еще и язык Вам показал, но тот остался в прежней жизни -
    еще до полной амортизации тела страны. :(

    Колупальцефф
 • 2006.07.06 | SpokusXalepniy

  Ще ніколи анекдот не був так наближений до життя, як зараз.

  SpokusXalepniy пише:
  > ... на мою думку. :)
  > Гадаю, що до голосування по Ю.Тимошенко не дійде, бо все припиниться на непроходженні кадидатури Порошенко на посаду Голови ВР.
  > Думаю, що таким є таємний план "консультацій" між ПРУ і НСНУ (між "елітою" цих партій).
  > План приблизно такий:
  > 1. Проводиться таємне голосування на посаду спікера, тобто - Порошенко.
  > 2. Він не набирає 226 голосів (за домовленностю, КПУ і ПРУ голосують проти). Але головне, що декілька "елітних" про-порошенковських (!) депутатів з НСНУ також голосують... проти. Можливо, ще кількох депутатів з блоку СПУ/БЮТ просто купують (гадаю, що не більш 3-4; і не тому, що грошей більше нема, а тому що на них є компромат і до них можна підійти, навідміну від ризика розмовляти про це з ішими).
  > 3. Таким чином, це дає змогу звинувачувати БЮТ и СПУ в порушенні коаліційної угоди, і - як результат - в розвалі коаліції. Дійсно, з першого погляду підозра має пасти саме на них, и саме їм треба буде відмиватися.
  > Це дає змогу НСНУ вийти з гри [буцім-то] не втрачаючи обличчя, а навпаки - нібито героями: "ми зробили все можливе, але двулічна позиція Тимошенко... і т.д."
  > Президент изменившимся лицом бежит к ПРУду. Ну, звичайно, щоб ні в якому разі не допустити безвладдя в країні: "мене поставили перед вибіром... але пілкуючись про населення всієї України, а не тільки західної її частини... я прийшов до висновку, що співпраця... заради консолідації суспільства... і т.д."
  > Протидія. Дуже проблематична, але...
  > Згрунтована протидія з боку офіційної більшості коаліції можлива.
  > Зокрема це може бути такий принцип-метода.
  > При таємному голосуванні коаліція може безпосередньо перед таємним голосуванням домовитись про те як саме ставити позначку поряд з позицією "ЗА" в бюлетені. Наприклад, проставляти в чотирикутнику позначку: "птиця", причому, крилами не вгору, а вниз (для СПУ), чи вліво (для БЮТ), чи вправо (НСНУ). Тоді при перерахунку голосів можна буде побачити з якого боку, тобто, з якої фракції, не вистачало голосів.
  > P.S.
  > Взагалі, маючи ще можливість ставити вищеназвану позначку декількома кольорами, можна легко придумати комбінації, щоб "закодувати" - цілком добровільно - кожного "таємно-голосуючого" депутата коаліції. Так би мовити... "поіменне таємне голосування". :)
  > Цікаво, що це не протирічить регламенту, бо депутати цілком добровільно на своїх фракційних зборах віршили голосувати дружньо... Я би сказав - символично (в прямому розумінні цього слова :) ).

  А ось і перший "відгук" на написане (від героя подій):
  "Если та или иная сила неголосованием возьмет на себя ответственность за разрушение коалиции, я убежден, что безответственно будет идти на новые выборы, и будет сформирована коалиция в другом формате", - подчеркнул Порошенко.
  Це було з УП:
  http://www.pravda.com.ua/ru/news/2006/7/5/42846.htm

  А мене цікавить ось такий можливий парадокс, котрий і не снився політоглядачам.
  Допустимо, що п.2 (див. вище в процитованому) таки відбувається. Тобто, крім того, що ПРУ і КПУ голосують проти, дехто з любих друзів Порошенко (+ він сам) проголосує також проти обрання Порошенко спікером, + когось з БЮТ/СПУ вдалось купити, щоб і вони проголосували проти... ну, щоб по кількості голосів стало менш 226...

  І ось уявіть собі... Починається голосування по спікеру, де все продумано і проплачено... І зненацька Порошенко отримує... більш, ніж 226 голосів.
  Нємая сцена... з криком души: звідкеля-я-я-а-а взялися голоси!!!
  А то, виявляється, юлька зі свого боку теж купувала когось з комуністів, чи навіть з регіонів щоб вони проголосували... "за" Порошенко. :)
  Комусь розповісти це півроку назад, що юльці буде вигідно купувати спікерство Порошенко, а самому Порошенко купувати голосування проти самого себе... Не повірять же-жжж!!! А сценарій має всі шанси на життя. :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.06 | ОРИШКА

   Re: Ще ніколи анекдот не був так наближений до життя, як зараз.

   Надолго ли люпофф?

   Страшные тайны системы сдержек и противовесов, как в весах у продавцов овощей...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua