МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Cyrk... Івченко призначений головою ради Нафтогазу (\)

07/04/2006 | Englishman
ІВЧЕНКО ПОВЕРНУВСЯ ДО "НАФТОГАЗУ"
www.ПРАВДА.com.ua, 03.07.2006, 22:12

Екс-голова "Нафтогазу України" Олексій Івченко призначений головою наглядової ради цієї державної компанії.

Про це "Українській правді" повідомило інформоване джерело.
За його словами, Івченко призначений постановою уряду.

Як відомо, зараз Івченко є народним депутатом від блоку "Наша Україна". Водночас Конституція забороняє депутатам входити до складу керівного органу чи наглядової ради підприємства або організації.

Раніше Івченко був змушений зробити вибір на користь роботи депутатом після низки гучних скандалів, пов'язаних з його діяльністю.

Українська правда

Відповіді

 • 2006.07.04 | samopal

  "Цирк Івченко"

  За попередніми коалійівськими домовленностями уся "унікальна" нафто-газова сфера переходить до БЮТ. Тому тре було втікать під мандат.
  Але про всяк випадок піти у відпустку, - а ну ж у пацанів щось "широке" вигорить. Якщо Івченко поперся на відмову від мандату, значить він йому найближчим часом не буде потрібен. Тобто, або БЮТ не буде руліть, бо утвориться широка "патріотична" коаліція, або Парлямєнт узагалі не зможе працювать і буде акуратно розпущений. Мабуть Івченко вже знає, що якесь рішення прийнвто...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.05 | Нестор

   Мабуть Ющенко теж "щось знає"

   samopal пише:
   > Мабуть Івченко вже знає, що якесь рішення прийнвто...

   Мабуть Ющенко теж "щось знає". Інакше б не призначав людей Плачкова на посади, які є квотою БЮТ
 • 2006.07.04 | samopal

  Re: Cyrk... Івченко призначений головою ради Нафтогазу (\)

  Симптоматично, що ця тема обговорюється зовсім поряд. Але справжніми "патріотами Майдану", "неюляфанами" (крім Оришки) та новоспеченими прихильниками думки, що Івченко, насправді класний пацан, бо претензії. які є до нього у "ініціаторів" обговорення - нічого не варті "па сравнєнію с міравой рівалюциєй" та "необхідністю обєднати країну" (навколо одного корита).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.04 | ОРИШКА

   Re: Cyrk... Івченко призначений головою ради Нафтогазу (\\)

   Слухайте, ви так крутнули речення, що я не зрозуміла.

   На всяк випадок:
   а) я - юлямайжефанка,
   б) я вмію дряпатися.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.05 | samopal

    Re: Cyrk... Івченко призначений головою ради Нафтогазу (\\)

    Пам'ятаючи Ваші пости на форумі ЮТ, зі списку "неюляфанів" я Вас виключив. Якщо занадто "закрутив" мислю, вибачайте. Сподіваюсь, Ви великодушно пробачите мені й те, що "замкнув" Васу у дужки...
    А кігті пильнуйте та не дряпайтесь де-попало, - лиш пошкодите манікюр та роздряпаєте тему, чого де-яким Вашим опонентам тільки й треба. НУ, в них робота така, а Вам навіщо?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.05 | ОРИШКА

     Re: Cyrk... Івченко призначений головою ради Нафтогазу (\\\\)

     Я ніколи не була на форумі ЮТ. Я навіть не знаю, що це.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.06 | samopal

      Re: Cyrk... Івченко призначений головою ради Нафтогазу (\\/)

      Даруйте, пані Оришко. Просто однин з учасників форуму колишніх дописувачів совєцького журналу “Юний Тєхнік”:) користувався(-лась) ніком, подібним на Ваш. А також висловлював(-ла) подібні погляди. На технічну політику, звичайно ж:) Стилістику я не порівнював, а так, по пам’яті, під впливом емоцій... От і "абазнался" (з ким не буває). Вибачайте.
      Можете спокійно дряпатися...
 • 2006.07.05 | samopal

  Злодія помітили, але не затримали. Хочуть накрить усю "маліну"?

  Народний депутат Блоку Юлії Тимошенко, член парламентського комітету з питань ПЕК у Верховній Раді 4-го скликання Михайло Волинець назвав "неподобством" призначення Олексія Івченка головної наглядової ради НАК "Нафтогаз України". Про це він заявив у коментарі для "proUA".

  "Це просто неподобство, адже "Нафтогаз" і "Енергоатом", згідно з коаліційною угодою, входять до числа квот Блоку Юлії Тимошенко, - вважає Волинець. - А енергетика є фундаментом для розвитку всієї промисловості України. Саме на ній базується хімія і нафтохімія, коксохімія, металургія й машинобудування. І перше, що планує зробити БЮТ, - це зробити моніторинг використання в Україні енергоносіїв і збалансувати їхнє використання. Це дуже важливо. Адже що сьогодні відбувається в "Нафтогазі"? Там надзвичайно велика корупція. Під гарантії держави взяті величезні кредити… І для того, щоб відрегулювати ціни для населення, прем'єр-міністру необхідно взяти під свій контроль увесь ПЕК. І призначення Івченка зроблене "у піку" БЮТ. Воно тим більш некоректне, що Тимошенко ще не зайняла пост прем'єр-міністра".

  За словами Волинця, "засідання фракції по цьому призначенню ще не було. Але, зрозуміло, цю ситуацію потрібно буде виправляти, і це буде зроблено в найкоротший термін і в максимально можливо коректній, дипломатичній формі".
  ----------------------------------------------------------------------
  http://byut.com.ua/ukr/news-1759


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua