МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

UMC знову пікетуватимуть

07/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
5 червня 2006 року о 13.00 ,пікетуванням одного з центральних офісів UMC (Хрещатик, 15) розпочнеться черговий етап компанії на захист прав споживачів від грабунку з боку монополістів мобільного зв’язку.

Громадські активісти виступатимуть з вимогами повернути усім абонентам UMC тариф «Безлімітний» замість нав’язаного в односторонньому порядку тарифу «Безлімітний-2006».

Також громадяни протестуватимуть проти обману компанією UMC споживачів, які користуються роумінгом за кордоном.

На мітинг запрошуються усі постраждалі від свавілля UMC. Контактний телефон: 240-94-15.

Нагадаємо, що оператор мобільного зв'язку UMC до нинішнього часу відмовляється переглянути незаконно в однобічному порядку змінені тарифні плани своїм абонентам з «UMC - Безлімітного» та «UMC – Безлімітного нового» на «UMC Безлімітний – 2006».

«UMC Безлімітний – 2006» встановлює ліміт розмов на номери інших операторів у 1000 хвилин.

Раніше, з 1 липня обмануті абоненти UMC, через ігнорування їхніх справедливих вимог, розпочали загальнонаціональну кампанію "Зроби ошуканців з UMC банкрутами!".
Акції були тимчасово припинені у зв’язку з обіцянкою компанії UMC призупинити перегляд тарифів. Однак компанія не виконала своїх обіцянок і знову почала самовільно, без погодження з клієнтами змінювати умови попередньо підписаних контрактів.

Крім закликів до бойкоту нечесного оператора зв'язку та запланованого розміщення роз'яснювальних щитів напроти офісів UMC на кшталт «UMC грабує!», оргкомітет планує подати сотні позовів у суди. Також представники групи обманутих користувачів послуг компанії UMC нададуть факти й докази про порушення законодавства про економічну конкуренцію компанією мобільного зв'язку UMC Антимонопольному комітету України.

Відповіді

 • 2006.07.04 | Вячеслав Хаврусь

  А оце як вам подобається?

  Нещодавно дрібним шрифтом написали, як наприклад тут: http://sim-sim.ua/ukr/tarif_show.php?tid=93

  "Для підвищення якості надаваних послуг поводиться оптимізація роботи мережі. У зв'язку із цим введене обмеження максимальної тривалості вихідного дзвінка до 30 хвилин для всіх абонентів SIM-SIM і JEANS".

  Які добрі! А якщо я телефоную на сімейний номер і хочу поговорити 1 годину, то за що я маю кожні 30 хвилин ще платити і за з"єднання??? Чом би було б відразу написати, що ми вас обрубуватимемо кожні 10, 5, а ще краще 1 хвилину! Ото грошей би за з"єднання нагребли б!

  Ублядки, б...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.04 | Роман ShaRP

   П*дараси.

 • 2006.07.04 | Soft

  Решение простое - пользуйтесь Киевстар. Не покупай UMC карты!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua