МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Знатокам НАТы:Минюст о вступлении Украины в НАТО(дополнено)

07/04/2006 | Забойщик
Відбулося засідання робочої групи з підготовки Юридичного висновку щодо правових аспектів вступу України до НАТО

Сьогодні у Міністерстві юстиції під головуванням заступника Міністра юстиції Дмитра Котляра відбулося перше засідання робочої групи з підготовки Юридичного висновку щодо правових аспектів вступу України до НАТО.

Робочу групу було створено 1 червня 2006 року рішенням Міжвідомчої робочої групи з правових питань Міжвідомчої комісії з питань підготовки України до вступу в НАТО. До складу робочої групи ввійшли представники Мін’юсту, Міноборони та МЗС.

Підготовка Юридичного висновку передбачена проектом Річної національної програми щодо Плану дій з членства України в НАТО.

Метою підготовки Юридичного висновку є вивчення можливих конституційних та інших законодавчих перепон для належного виконання зобов’язань за базовими договорами НАТО. У Висновку буде здійснено аналіз сучасного стану та сумісності законодавства України із загальнообов’язковими положеннями нормативних документів НАТО, за якими країни - члени Альянсу беруть на себе зобов’язання.

Члени робочої групи схвалили Концепцію Юридичного висновку, що визначає структуру майбутнього документа та терміни підготовки його розділів. Роботу над першою частиною Юридичного висновку планується завершити до 15 вересня поточного року.

Прес-служба Міністерства юстиції УкраїниПовторяю для забывчивых:Підготовка Юридичного висновку передбачена проектом Річної національної програми щодо Плану дій з членства України в НАТО.

Той самой годовой (на 2006 год) программы о которой столько мне лапши пытались навешать.


Дополнение:Мы так стремимся в НАТО,что Минюст только сейчас выносит на обсуждение Закон о о свободе совести и религиозных организаций. А целевым планом Украина-НАТО на 2005 год это планировалось ещё в 2005 году.

Відповіді

 • 2006.07.05 | Shooter

  Ви завжди настільки безглуздо впертий?

  Забойщик пише:
  > Відбулося засідання робочої групи з підготовки Юридичного висновку щодо правових аспектів вступу України до НАТО
  >
  > Сьогодні у Міністерстві юстиції під головуванням заступника Міністра юстиції Дмитра Котляра відбулося перше засідання робочої групи з підготовки Юридичного висновку щодо правових аспектів вступу України до НАТО.
  >
  > Робочу групу було створено 1 червня 2006 року рішенням Міжвідомчої робочої групи з правових питань Міжвідомчої комісії з питань підготовки України до вступу в НАТО. До складу робочої групи ввійшли представники Мін’юсту, Міноборони та МЗС.
  >
  > Підготовка Юридичного висновку передбачена проектом Річної національної програми щодо Плану дій з членства України в НАТО.
  >
  > Метою підготовки Юридичного висновку є вивчення можливих конституційних та інших законодавчих перепон для належного виконання зобов’язань за базовими договорами НАТО. У Висновку буде здійснено аналіз сучасного стану та сумісності законодавства України із загальнообов’язковими положеннями нормативних документів НАТО, за якими країни - члени Альянсу беруть на себе зобов’язання.
  >
  > Члени робочої групи схвалили Концепцію Юридичного висновку, що визначає структуру майбутнього документа та терміни підготовки його розділів. Роботу над першою частиною Юридичного висновку планується завершити до 15 вересня поточного року.
  >
  > Прес-служба Міністерства юстиції України
  >
  >
  >
  > Повторяю для забывчивых:Підготовка Юридичного висновку передбачена проектом Річної національної програми щодо Плану дій з членства України в НАТО.
  > Той самой годовой (на 2006 год) программы о которой столько мне лапши пытались навешать.

  Лапшу пробували вішати Ви - це по-перше.

  По друге "Річна національної програми щодо Плану дій з членства України в НАТО" є лише ПІДГОТОВЧОЮ програмою щодо ПДЧ. А які саме країни мають зараз є в ПДЧ - Вам вже дані наводилися, "найофіційніші можливі". Як і те, що Україна планує отримати запрошення/приєднатися до ПДЧ на Ризькому самміті НАТО цього року.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.05 | Забойщик

   Я челоек тихий,застенчивый, скромный,мяХкий,податливый....

   ------Это хВакты упрямые. Я здесь ни при чем. ;)


   Лапшу пробували вішати Ви - це по-перше.

   По друге "Річна національної програми щодо Плану дій з членства України в НАТО" є лише ПІДГОТОВЧОЮ програмою щодо ПДЧ. А які саме країни мають зараз є в ПДЧ - Вам вже дані наводилися,

   --------Коли наводили данные надоТЬ было глянуть за какой год. Пане Шутере! Вы не волнуйтесь. НАТы нам не видать исчо лет 20. А если януки пробьют обязательный реХверендум, то и исчо лет 20.Потому,как к реХверендуму готовиться надо,народ,скажем,просвещать. А наши олухи этого никогда не умели делать.

   "найофіційніші можливі".

   ------И "найофіційніші" тоже брехня. Вы бы не ленились просмотрели что это за сайт.А потом уж пытались бы мне "втирать". ;)
   ПривЄД знатОкам НАТы! ;)

   Як і те, що Україна планує отримати запрошення/приєднатися до ПДЧ на Ризькому самміті НАТО цього року.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.05 | Бєлочка

    ...брехливий, псіхований та стурбований:)))

   • 2006.07.05 | Shooter

    ....і страшно по-дурному впертий

    Забойщик пише:
    > ------Это хВакты упрямые. Я здесь ни при чем. ;)
    > --------Коли наводили данные надоТЬ было глянуть за какой год.

    :) От чудак чоловік...

    Ще раз повтроюю: взаємні стосунки НАТО та України регулюються рамковим NATO-Ukraine Action Plan, який був принятий в 2002.

    (тут - все про НАТО-Україна: http://www.nato.int/issues/nato-ukraine/index.html)

    At a meeting of Foreign Ministers in Vilnius, Lithuania, on 21 April 2005, the Allies and Ukraine launched an Intensified Dialogue on Ukraine’s aspirations to NATO membership. В рамках NATO-Ukraine Action Plan. To support the implementation of the Action Plan’s objectives, Annual Target Plans are agreed.

    І як для Вас - самий останній NATO-UKRAINE ANNUAL TARGET PLAN FOR 2006 IN THE FRAMEWORK OF NATO-UKRAINE ACTION PLAN
    http://www.nato.int/docu/basictxt/b060407u.pdf (українською)
    http://www.nato.int/docu/basictxt/b060407e.pdf (англійською)

    З іншого боку -

    http://www.nato.int/docu/other/ukr/docu-faq.htm
    План щодо набуття членства в НАТО (MAP) має на меті допомогти країнам-претендентам у процесі підготовки шляхом забезпечення умов, що надають НАТО можливість спрямовувати допомогу та надавати практичну підтримку таким країнам з усіх аспектів, що стосуються членства.

    http://www.nato.int/issues/enlargement/index.html

    At present, three countries - Albania, Croatia and the former Yugoslav Republic of Macedonia1 - are members of NATO’s Membership Action Plan (MAP), designed to assist aspiring partner countries meet NATO standards and prepare for possible future membership.

    ************

    Все. Якщо Вас ще і це не переконало, що Україна не є членом ПДЧ/МАР, то Вам вже хіба лікар допоможе.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.05 | Забойщик

     Re: ....і страшно по-дурному впертий Скока можно повторять:

     то не я впертий,то хвакты.

     До встречи в НАТе! ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.05 | Shooter

      Брєдітє. Вже звиняйте.

 • 2006.07.05 | Горицвіт

  в вашій же цитаті все написано:

  Просто-таки в сусідніх реченнях:

  > Підготовка Юридичного висновку передбачена ПРОЕКТОМ Річної національної програми щодо Плану дій з членства України в НАТО.
  >
  > Той самой годовой (на 2006 год) программы о которой столько мне лапши пытались навешать.


  Проект програми не може бути тою самою програмою 2006 року. Програма 2006 - не проект, а діюча програма, бо вже середина року. Це проста логіка. Навіть не враховуючи фактів, які уже навів Шутер (що Україна зараз не є учасником угоди про членство, і названа угода буде тільки запропонована восени).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.05 | Забойщик

   Ребятки!Осваиваем великий и могучий русский язык,а затем

   вникаем в смысл написанного.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.05 | Горицвіт

    не хотілось би думати, що ви не розумієте написаного

    скоріше це просто безглузда впертість, коли в принципі не можна визнати, що помилявся. Ваша справа.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.05 | Забойщик

     Я просто балдею!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua