МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

О.Мороз про події в ВР, Порошенка, ПР та інше

07/04/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Олександр Мороз впевнений, що зустріч президента Віктора Ющенка з лідерами "трійки" і лідером партії регіонів Віктором Януковичем стане стимулом для вирішення ситуації, що склалася в Верховній Раді. “Сьогодні-завтра роботу ВРУ вдасться розблокувати”, - сказав він сьогодні журналістам у парламенті.

На думку Олександра Мороза, “після зустрічі з Президентом пошук компромісу може продовжиться у складі Погоджувальної ради”.

Лідер СПУ вважає, що “керівники фракцій самі розуміють, що треба шукати вихід”. Він також підкреслив, що “все буде вирішено так як передбачено Конституцією і Регламентом ВРУ”.

При цьому Олександр Мороз сказав, що у ПР самі розуміють штучність цієї ситуації. “У суботу був погоджений текст меморандуму, який знімав всі протиріччя. А вчора ми одержали ширший документ, де з’явилися нові вимоги. Наприклад, погоджувати з опозицією кадри, що призначаються на місцях. Ми навіть в коаліції зняли такі пропозиції. Сьогодні відповідно до Конституції Президент вирішує ці питання. А після прийняття змін до Конституції в частині місцевого самоврядування проблема зніметься сама собою.”.

Відповідаючи на питання щодо кандидатури Петра Порошенка на посаду голови Верховної Ради Олександр Мороз сказав, що в коаліції це питання залишається відкритим. Він повідомив, що вчора на засіданні ради коаліції це питання обговорювалось. «Проблема є», - сказав О.Мороз. Він висловив думку, що це питання може бути вирішено в сесійній залі шляхом голосування.

Олександр Мороз також повідомив, що на сьогодні координатором коаліції є лідер БЮТ Юлія Тимошенко. Він розповів, що, відповідно до регламенту діяльності коаліції, на кожну сесію почергово члени коаліції визначають свого координатора. Він також сказав, що від фракції СПУ до ради в коаліції входить Олександр Мороз, Йосип Вінський та Василь Цушко.

Джерело: Прес-служба О.Мороза

Відповіді

  • 2006.07.05 | Хвізик

    оранжові геть подуріли! ніяких поступок регіонам!

    Верховну Раду слід розпустити
    це зніме депутатську недоторканість
    всіх депутатів-корупціонерів заарештувати і судити справедливим судом!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua