МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Потуга

07/05/2006 | hrushka
Цілий світ начав поважно розглядати як найкраще користуватись потугою різних видів. Цю справу вже підносилось в минулім, однак відповідно зібрати більшість думок в одне місце. Олива (1) та газ (2) із різних земельних покладів вичерпуються, тому відповідно перш за все старатись в повні викостати кожну частинку тої потуги. В нас в Україні цю справу в минулім не конче доглянулось. Це не значить, що “за пізно” присв`ятити тепер ці справі відповідну увагу. Кожний з нас поодиноко, чи то найбільш промислові установи, повинні заощаджувати потугу, бо що заощаджемо тепер буде корисне в “зимі”. В цім складі потуг також находиться вуголь (3) та ядерна потуга (4). Хоть способи найкращого використовання потуги можна довідатись із різних джерел світа, зате ці дані потрібно приспособлювати для нашого населення, та часто подавати замітки та нові думки в часописах та гуртових повідоленнях. Повторювати такі розмови може збудити ширше зацікавлення як також більше співпраці.

Інші можливі потуги, може досить не обзнайомлені чи розповсюджені в Україні, є на приклад природна олива (5), хоть би із соняшників. Цю оливу можна вживати в двигунах котрі користуються із палевом дізель. Тому зараз питання з яких рослин можна`б дістати найбільше оливи з найменшим зусиллям та якість тої оливи. Спосіб перетворенню потуги вітру (6) в еликтрику давно відоме, тепер потрібно в додаток використати найновіщі, відомі та діючі способи. Є двигуни котрі можуть вживати домішки алькоголю (7) від 5 до 95 відсотків без особливих змін в двигунах. Мабуть тепер відповідно розглянути скільки потрібно потуги, щоби виробляти алькоголь та як можна`б удосконалити таке виробництво. Користування течі ріки як джерело електрики (8). Хоть це знання доволі давно впроваджене, однак удосконалення напевне все можливе й повинно розлядатись та впроваджувати. Промислове перетвореня гною в метан (9) вже вживається в Німеччині з здоровим успіхом. Тут є додаткова користь з тим, що зменшується забруднення довкілля. Користування соняшних лучів (10) буває від надзвичайно простеньких способів до доволі пов`язаних. Ведуться досліди щоби користувати перехідники теплоти-лучевоїнапруги (photovoltaic-thermal modules). Намір є доставляти потугу та тепло великим промисловим будинкам з плоскатим дахом. Користування водня (11) в щоденнім життю набрало доволі багато уваги та цікавости в послідних часах. Тут досліди ведуть щоденно до нових способів вживання, від двигунів до пооденоких часточисельників. Природні явища (12) ще не звернули на себе увагу як можливе джерело потуги. Певні риби висилають електричний удар, коли бактерії творять промінь. Основи цих явищ в будучім промисловім користованню мають кращу можливість як тільки уяви та мрій в будучім столітті. Праця мусить посуватись вперід, бо стояча вода смердить.

В нас доволі мудрих науковців, котрі повинні розвивати та приспособлювати кожне джерело потуги до обставин котрі відповідні в Україні. Також особисті підприємства можуть вступити в такі досліди та користати з корисних вислідів, позяк ми віримо та дотримуємось законів вільного ринку. Уряд мусить подавати чіткі вказівки як заощаджувати та як в повні використовувати певні джерела потоуги у відповідних потребах. Такі вказівки не сміють бути записані в камені, бо їх потрібно доповнювати та уточнювати з кожним новим знанням та винаходом.

Статті, зауваги та звернення в ці справі повинні бути оприлюдненні в часописах та гуртовім повідомленню. Хоть вище наведені джерела потуги та їх користування доволі пов`язані, зате всі “наукові” явища мають дуже приступну та зрозумілу підставу. Тому такі явища можна пояснити в кожному приступні мові, не вживаючи промислові слова та вирази. Такі добре ниписані статті, звернення та зауваги зацікавлять населення від найменше до найбільш образованих. В Україні основно не має не грамотних людей, так що зацікавлення буде доволі широке, особливо тому, що розмова буде кружляти навколо дуже пекучої справи: ПОТУГИ. Потуга є не вичерпуюче джерело розмов з різних точок погляду та користування. Головно брати додатковий підхід а не розчаровуючий та знеохочуючий. Кожне джерело потуги має свої додаткові та відємні сторони, тому залежить від дослідів що, де та як вживати. Краще задевлятись на склянку що на пів повна ніж що вона на пів порожня. Такі дописи можуть явлатись тижнево в кожнім часописі України, як також в гуртових повідомленнях. Розмова невичерпаюча.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua