МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА : весь вечір на манежі.

07/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні недорізаний Микола Яценко,співучасник колишньої голови ТВК Ганах, розважав численну публіку біля ірпінського виконкому, демоструючи як він героїчно захищався від "убивці". Із ефектними падіннями та прийомами бойових мистецтв і демонстрацією (під мікроскопом) шрамів від ран.
Глядачі фотографували та отримували від виконавця трюків автографи.
Як пізніше виявилось, це прокуратурою проводився "слідчий експеримент".
А саме в цей час у примішенні виконкому Н.Ганах теж давала автографи - міліції та судовому виконавцю, із приводу невиконання судового рішення про повернення печатки ТВК. Потім, підписавши всі документи надані їй судовим виконавцем, демонструючи неочікуваний приступ загострення совісті та бажання негайно повернути печатку,запросила глядачів до свого помешкання де відразу викликала швидку і талановито зіграла припадок чогось.
Очікуються оплески від прокурора Ірпеня Оніщенка.
Але як пан прокурор не взмозі належним чином оцінити,(згідно Кримінального кодексу України), артистичність пані Наталії, то тоді можливо він погодиться виступити із нею в парі у п"єсі під назвою "Пережкоджання вільному волевиявленню громадян" або "Зловживання службовим становищем" перед іншою публікою, скажімо, Генпрокуратурою України?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua