МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міліційська версія подій на Донецькому ринку 4 липня

07/06/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Як ми повідомляли, 4 липня в Донецьку відбулась значна сутичка підприємців ринку "Континент" з міліцією. Застосовано сльозогінний газ. Є постраждалі. Надаємо також міліцейьку версію подій.

-------
МІЖ МОЛОТОМ І НАКОВАЛЬНЕЮ іноді опиняються працівники міліції, виконуючи законні рішення судових органів. От і цього разу в Донецьку...

2 липня 2006 року на адресу Донецького міськуправління УМВС України в Донецькій області надійшла постанова заступника начальника державної виконавчої служби у Ворошиловському районі м. Донецька Р.Гасанова про залучення співробітників органів внутрішніх справ для проведення о 6 годині ранку 4 липня 2006 року виконавчих дій щодо примусового виконання рішення Господарського суду Донецької області про звільнення приватними підприємцями АТЗТ „Благодійний фонд „Континет" земельної ділянки ринку (вул. Першотравнева, 51), яка належить ТОВ „Континент Центр".

4 липня 2006 року під час спроби здійснити примусові дії по звільненню території згаданої земельної ділянки, приватні підприємці ринку вчинили опір та застосували до правоохоронців сльозогінний газ. У наслідок конфлікту отримали тілесні ушкодження п’ять працівників міліції, отруєння сльозогінним газом три міліціонери патрульної служби, пошкоджено формений одяг 8 міліціонерам патрульної служби.

Крім того, о 6 годині 40 хвилин близько 700 приватних підприємців ринку АТЗТ „Благодійний фонд „Континент" вийшли на перехрестя пр. Ленінського і вул. Університетської та перекрили рух автотранспорту (район „Золоте кільце"), висловлюючи таким чином протест проти примусового виконання рішення Господарського суду Донецької області.

Об 11.30 біля вказаного ринку водій автомобіля ВАЗ-2109, що належить мешканцю Київщини, не впорався з управлінням та здійснив наїзд на учасницю перекриття руху, після чого залишив транспортний засіб і зник з місця події. Потерпілу із струсом головного мозку та забиттям тазу госпіталізовано.

На місця подій виїжджали прокурор м. Донецька, керівництво УМВС України у Донецькій області, Донецького міськуправління та Ворошиловського райвідділу. Дії учасників акції було задокументовано, у 20 учасників перекриття руху відібрані пояснення.

Після проведення працівниками міліції роз'яснювальної роботи щодо неприпустимості порушень законодавства, о 14.45 громадяни звільнили проїжджу частину та розійшлись. Рух транспорту було відновлено.

Охорону громадського порядку забезпечували 140 працівників міліції. На даний час здійснюються відповідні перевірки, за висновками яких і буде дано правову оцінку подіям, що зареєстровані в черговій частині Ворошиловського райвідділу Донецького міськуправління як блокування транспортної комунікації, заподіяння тілесних ушкоджень працівникам міліції та дорожньо-транспортна пригода, у наслідок якої травмовано учасницю перекриття руху.

Джерело: ДЗГ МВС України

Відповіді

  • 2006.07.06 | Koala

    Брехати не гарно... (с) Свистович


    > 4 липня 2006 року під час спроби здійснити примусові дії по звільненню території згаданої земельної ділянки, приватні підприємці ринку вчинили опір та застосували до правоохоронців сльозогінний газ. У наслідок конфлікту отримали тілесні ушкодження п’ять працівників міліції, отруєння сльозогінним газом три міліціонери патрульної служби, пошкоджено формений одяг 8 міліціонерам патрульної служби.

    Не знаю, не знаю, але по ТБ показували людину в синьому однострої, що труїла газом людей в цивільному. Може, це й були переодягнені міліціянти, а ПП зараз в формі ходять...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua