МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пішли по вовну – повернуться стрижені

07/07/2006 | UNIK
Ми неодноразово висвітлювали події справжньої війни між мешканцями с.Ясногородка Макарівського району на Київщині, і фірмою „Емос”, яка хоче відібрати їхнє житло. Фірмачі переконані, що мають справу з радянськими пенсіонерами, у котрих в „підкорці” страх перед тими, кому „положено”. Але - не на тих напали.

Сьогодні, 6 липня 2006 р., коло будинків по вул. Будівельній з’явилися двоє начебто представників державної виконавчої служби – жінка, яка представилася як Приймаченко, і невідомий чоловік – і, не пред’явивши посвідчень і пославшись на рішення Макарівського районного суду, спробували проникнути у квартири мешканців. У поняті Приймаченко, невідомий і представник Макарівського БТІ Олег Дідушко взяли працівників приватної охорони „Емоса”.

Нагадаємо, що суди по цій справі тривають, тому такі дії не можна вважати законними.

У повідомленні державної виконавчої служби Макарівського району було написано, що вони з’являться об 11-й. Ми чекали з 10-ї, щоб перешкодити їхнім незаконним діям. Але, поки ми знаходилися в Ясногородці, нікого не було і близько. Вирішивши, що державні виконавці вже розпочали святкування Івана Купала, ми вирушили на Київ (з Києва до Ясногородки близько 30 км). Вже у місті нам передзвонили, що непрохані гості прибули і лізуть у хати. Зв’язок з „емосівською” охороною на КПП у них надійний.

Вони з’явилися о 12:40, через більш ніж півтори години після визначеного терміну, коли ніхто не зобов’язаний був їх чекати і, тим більше, пускати до своєї квартири.

Ми терміново повернулися в Ясногородку і розпочали свою журналістську працю. „Виконавці” відчайдушно намагалися відвернутися, стати спиною до фотоапарата (хороші справи таємно не робляться!). Але нам все ж таки вдалося зловити їх у кадр. Від інтерв’ю, як не просили, пані Приймаченко рішуче відмовилася і, тікаючи, ледь не прихлопнула мені руку з диктофоном дверцятами чорного „опеля” (АІ 8089 АН).

Вони склали акт про те, що їх відмовилися допустити у приміщення, і забралися геть. Ми пораділи маленькій тактичній перемозі. Люди! З цим треба щось робити. Сім’ю багаторічного політв’язня, кавалера ордена „За заслуги перед Україною” Ореста Васкула і 20 інших сімей намагаються зробити бомжами – а нікому наче й діла нема...

Олена Білозерська (контакт: 8-066-748-66-13)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua