МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Спортивний табір бойового гопака – для дітей

07/07/2006 | keymaster
Учора, 6 липня, у с. Зіболки Жовківського району, на базі «Росинка», відбулося урочисте відкриття спортивного табору для дітей «Яструбки» Центральної школи бойового гопака. Табір триватиме з 3 до 16 липня за фінансової та організаційної підтримки Львівської міської ради. З міського бюджету на харчування виділено 2,5 тис. грн. Про це Західну інформаційну корпорацію повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У таборі беруть участь діти віком від 7 до 12 років. Структура табору нагадує устрій Запорізької Січі. На відкритті табору юні козаки та козачки демонстрували мистецтво бойового гопака. Діти поділені на рої, у кожному з яких шість осіб. Засновником школи є Володимир Пилат.

Західна інформаційна корпорація

Відповіді

  • 2006.07.07 | Оксана

    Re: Спортивний табір бойового гопака – для дітей

    Чудова новина, що Українські діти навчаються мистецтвам і танцю і бою.
    Лише маю повну відразу до назви "Яструбки", бо вона асоціює з КҐБістською назвою карально винищувальних загонів, які орудували у повоєнні роки на Західній Україні та нищили невинних людей.

    У довоєнному Львові була спортивна організація "СОКІЛ", яка об'єднувала Українські національні спортивні сили. "Соколята" це те ім'я яке повинні мати молоді спортсмени яким вони повинні гордитися і примножувату давню славу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua