МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цитати з промови Мороза у зв"язку з його обранням

07/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Зрозуміло, що Морозу трохи ніяково було за свою фантастичну зраду, але як досвідчений український політик, Сан Санич майже впорався з хвилюванням.

Цікаво, наскільки потрібно було хотіти посади спікера, щоб перекреслити все, що ти робив і казав попередніх 10 років?

Мороз знає, що його слова занадто слабкі для виправдання зради, занадто непереконливі - але говорити щось потрібно. Нехай нагородою йому стане букет троянд від Партії Регіонів - але останні добре знають, хто зрадив один раз - зрадить при першій нагоді, якщо ситуація зміниться.


Шановні народні депутати, шановні телеглядачі, радіослухачі, виборці, взагалі громадяни України!

Я не можу сказати, що це для мене неочікуваний результат.

(Шум у залі)

Очевидно, так повинно було статися. І я відчуваю сьогодні моральне зобов’язання перед тими, хто голосував за мене, відчуваю моральне зобов’язання перед тими, хто голосував проти або не голосував. І хочу сказати, що для мене всі депутати рівні хоча б тому, що у мене інших зобов’язань ні перед ким немає. І це дає мені можливість говорити те, що я думаю, у чому переконаний, що відповідає тим засадам, з якими я йшов до людей під час виборів.

Я хочу сказати, що, провівши близько 200 зустрічей з виборцями в усіх регіонах України я скрізь говорив про те, що ми повинні зняти напругу, яка створена штучно, щоби не було розколу України, який сьогодні спостерігається.

Я переконаний, що ми владнаємо цю проблему, обов’язково владнаємо і, більш ніж впевнений, що підуть на співпрацю ті, хто сьогодні вважаються переможцем чи хто вважає себе переможеним. В парламенті не може бути переможців і переможених. У парламенті можуть бути опоненти, можуть бути суперники, які мають різні підходи, різне бачення розвитку України, але, якщо ми будемо грати за принципами „один виграв, а другий програв”, то програє тоді вся держава, програє Україна, цього допускати не можна.

Я сподіваюся, що дуже швидко ті, хто сьогодні вдається до якихось некоректних реплік або що, вони зрозуміють, що негоже так робити, що практика нашої діяльності у парламенті і в цілому в державі сприяє задоволенню інтересів кожного конкретного громадянина і це буде найповніша і найпотрібніша відповідь на очікування людей, які вони покладають сьогодні на Верховну Раду і на владу взагалі.

Багато можна говорити з цього приводу, я не хотів би, щоб ми зараз користуючись моментом займалися пропагандою, рекламою абощо. Зараз пізній час, до речі, ніч на Івана Купала, хто не пам’ятаєте. Я хотів би, щоб ми завтра вранці зібрали Погоджувальну раду, визначилися, як рухатися будемо далі. Я би пропонував на 9.30 зібрати Погоджувальну раду, щоб визначити процедуру роботи завтра, врахувати деякі нюанси, котрі випливли з нинішньої ситуації. І ви тимчасом подумайте, як це робити, я би хотів, щоб ми не сварилися дальше, хоча я розумію, що у Верховній Раді дискусія завжди відбувається такою, як є і іншою вона не буває. Але я думаю з допомогою всіх вас ми знімемо штучні напруження і непотрібні конфлікти у сесійному залі. Це дуже важливо, це потрібно робити. І це буде зроблено, в будь-якому разі я докладу для того всіх зусиль і буду робити все те, що від мене належить.

Ну, і, нарешті, як Голова українського парламенту, парламенту держави, яка одна з найбільших у світі і в Європі я хотів би, щоб ми демонстрували для суспільства свого і для міжнародного співтовариства здатність працювати так, як належить законодавчому органу. Я хотів би, щоб ми сьогодні закінчили наше засідання. Я ще раз, щиро вдячний всім, хто голосував „за”, хто голосував чи не голосував зовсім. І вдячний, Сергій Володимирович, за те, що він мав змогу виступити на трибуні парламенту висловити свою думку, це теж ознака демократії, так і повинно бути. Я би хотів, щоб ми навчилися слухати один одного, бо досвід мій 16-річний діяльності парламенту свідчить, що ми багато маємо розумних людей в парламенті. Ми багато висловлюємо розумних, мудрих думок, але ми ще навчилися як слід слухати один одного. Давайте будемо слухати і тоді перемога буде спільна за всіма нами. Я на це сподіваюся, ще раз дякую вам усім за те, що ви такі є і що ви вирішили питання, яке треба було вирішити на сьогоднішній день. Попереду багато справ і я сподіваюся на те, що у нас в усіх вистачить сили, здоров’я і мудрості їх вирішувати. Спасибі вам усім.

Відповіді

 • 2006.07.07 | Мартинюк

  Мороз говрить про мораль і використовує тему розколу України.

  Зараз вже зрозуміло що це означає неповагу до тієї моралі, і те що проблема розколу України буде лише загострюватися - бо інакше для чого він буде потрібен?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.07 | ОРИШКА

   Re: Мороз говрить про мораль і використовує тему розколу України.

   Подонок
 • 2006.07.07 | Мінор

  Виблядок. Своїми ж руками зробили з комуняки людину

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.07 | AxeHarry

   Re: Виблядок. Своїми ж руками зробили з комуняки людину

   Teper nadijus 100% zrozumilo vsim sho mae buty lustracija / zaborony na profesii dlya b/u partaparatnykiv lubogo rivnya .
 • 2006.07.07 | Kohoutek

  Мы с тобой одной крови - ты и я! © (/)

  http://www2.pravda.com.ua/news/2006/7/7/44094.htm

  Мороз одержав перше привітання – від Медведчука
  www.ПРАВДА.com.ua, 07.07.2006, 13:35

  Лідер СДПУ(о) Віктор Медведчук привітав Олександра Мороза з його обранням на посаду голови Верховної Ради.

  Про це в п'ятницю повідомляє прес-служба партії.

  Медведчук висловив переконання, що спікерство Мороза "буде сприяти подальшій демократизації влади, захисту соціальних інтересів українських громадян, стабільному економічному росту й ефективній зовнішній політиці в інтересах України".

  При цьому він послався на знання "принциповості і послідовності" Мороза.

  "Переконаний, що ваші толерантність, здатність почути будь-яку точку зору будуть сприяти вирішенню безлічі проблем в ім'я єднання народу України, в ім'я процвітання і щастя", - додав Медведчук.

  Також він побажав Морозу "на цьому нелегкому шляху стійкості, твердості духу, міцного здоров'я і гарного настрою".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.07 | AxeHarry

   Re: Мы с тобой одной крови - ты и я! © (/)

   Kohoutek пише:

   > При цьому він послався на знання "принциповості і послідовності" Мороза.
   >
   > "Переконаний, що ваші толерантність, здатність почути будь-яку точку зору будуть сприяти вирішенню безлічі проблем ...", - додав Медведчук.
   >
   > Також він побажав Морозу "... міцного здоров'я і гарного настрою".

   Vyjavlyaeccya Pan Medved - neperevershenyj majster tonkogo styobu i chornogo gumoru....
 • 2006.07.07 | Олесь

  Re: Цитати з промови Мороза у зв"язку з його обранням

  Жодному слову не вірю. Купили!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua