МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тепер я зовсім по-іншому оцінюю плівки Мельниченка

07/07/2006 | AK
Після того, що сталося вчора, я зовсім по-іншому став оцінювати плівки Мельниченка. Якщо раніше припущення про те, що Ґонґадзе могли вбити "під плівки", мені здавалися незграбними спробами "відмити" Кучму, то тепер це виглядає як одна з цілком реальних версій. ЦЯ ЛЮДИНА ЗАРАДИ ВЛАДИ ЗДАТНА НА ВСЕ.

Крім того, згадаємо перші дні після отруєння Ющенка. Очевидно що ті, хто це зробив, не очікували, що він виживе і намагалися переконати громадську думку у "природності" його смерті. І Мороз теж вніс свій посильний внесок у цю інформаційну кампанію. Пам'ятаєте його "картопляну" заяву? Лише коли стало ясно, що Ющ буде жити, лише тоді Мороз "взяв свої слова назад".

Тепер абсолюнтно ясно, що, з одного боку, Мороз - агент Медведчука у помаранчевій команді, а з іншого - у нього величезні власні владні амбіції.

Відповіді

 • 2006.07.07 | Михайло Свистович

  дуже погано

  AK пише:
  > Після того, що сталося вчора, я зовсім по-іншому став оцінювати плівки Мельниченка. Якщо раніше припущення про те, що Ґонґадзе могли вбити "під плівки", мені здавалися незграбними спробами "відмити" Кучму, то тепер це виглядає як одна з цілком реальних версій. ЦЯ ЛЮДИНА ЗАРАДИ ВЛАДИ ЗДАТНА НА ВСЕ.

  Це не означає, що все погане робиться лише через цю людину, і що навколо цієї людини робиться лише погане.

  >
  > Тепер абсолюнтно ясно, що, з одного боку, Мороз - агент Медведчука у помаранчевій команді, а з іншого - у нього величезні власні владні амбіції.

  Перше - неправильно, друге - в десятку.
 • 2006.07.07 | alx_1904

  Интересно, а что тогда вы скажете о юще и

  "письме трёх", где ющ назвал "Украину без Кучмы" фашистами, а?

  AK пише:
  > Тепер абсолюнтно ясно, що, з одного боку, Мороз - агент Медведчука у помаранчевій команді, а з іншого - у нього величезні власні владні амбіції.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua