МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

в Україні реалізовується ворожий геополітичний сценарій

07/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
"Як зраду національних інтересів та ідеалів Майдану" розцінює обрання Олександра МОРОЗА спікером Українська народна партія. УНП наголошує на "реалізації геополітичного сценарію ліквідації української державності", зазначаючи, що "Олександр МОРОЗ разом з іншими ключовими фігурантами фракцій Помаранчевої коаліції несуть персональну відповідальність за зраду інтересів українського народу".

Далі, - повний текст Заяви:

-- Після парламентських виборів 2006 року Українська народна партія дала чітку оцінку складу нової Верховної Ради – як парламенту великої неукраїнської космополітичної компрадорської буржуазії, який далекий від інтересів українського народу і національних інтересів держави. Останні події у Верховній Раді підтверджують цей висновок. Зрада так званих соціалістів на чолі з О.МОРОЗОМ розвалила парламентську демократичну коаліцію і створила підґрунтя для реваншу антиукраїнських політичних сил. Партія Регіонів, КПУ та СПУ скористалися безвідповідальністю і надмірною амбіційністю лідерів Помаранчевої коаліції, особливо Олександра МОРОЗА, який цинічно продався реваншистам за крісло спікера.

УНП з гіркотою констатує: 6 липня в сесійній залі Верховної Ради відбулася підступна зрада національних інтересів та ідеалів Майдану.

О.МОРОЗ разом з іншими ключовими фігурантами фракцій демократичної коаліції несуть за це персональну відповідальність. Їх довготривалі переговори нагадували скоріше ігрища базарних наперсточників, аніж відповідальний процес формування патріотичної і професійної влади. Ускладненню ситуації сприяли також непослідовність і нерішучість Президента у виконанні наказів Майдану, помилки в кадровій політиці, несформованість дієздатного Секретаріату Президента.

Заклики до формування “широкої коаліції” під гаслом начебто єднання Заходу і Сходу УНП розцінює як фальшиві і лицемірні. Ніколи не об’єднають українське суспільство ті, хто наполегливо, цілеспрямовано його розколював і давно відірвався від народу.

Гіркий урок із нинішньої ситуації мають зробити для себе всі патріотичні українські сили, українська інтелігенція, кожен український виборець.

УНП попереджає громадян: в Україні реалізовується ворожий геополітичний сценарій ліквідації української державності.

Українська народна партія закликає всі українські політичні сили, всіх патріотів до пильності і єднання для захисту демократії і незалежності України".

Наталя Максименко, прес-служба Української народної партії
(044) 235-70-42, 234-59-17

Відповіді

 • 2006.07.08 | Юрій

  Re: УНП мішає все в одну яєшню...
  Блок Ю.Тимошенко послідовно і принципово поводився за увесь час створення коаліції.Переговорів та спілкування з ПРУ,ніякої торгівлі посадами з ними не відбувалося і нема чого всіх гамузом звинувачувати.Не завоює УНП на цьому більше голосів виборців,чи УНП,як помсту,за поразку на виборах до ВРУ валить усе з хворої голови на здорову?Краще би подумали про об"єднання усіх національно-патріотичних сил України і як спільно спланувати боротьбу проти відновлення кучмізму в Україні.А така загроза сьогодні нависла над Україною.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.08 | Сергій Кабуд

   ха, але з Ющенко вели таємни переговори- вінзначно гірший за ПРУ

  • 2006.07.08 | Мірко

   Re: УНП мішає все в одну яєшню...

   УНП разом з БЮТ. Інакше будуть неспроможні будь що робити.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.08 | Сергій Кабуд

    Юля як ніхто інший знає що собою являє Ющенко але бреше шо він

    начебто для неї є величезний авторитет, таке інше

    і домовлялася з ним, з його людьми.

    Не можна сідати за один стіл з такими сволочами, бо отруїти можуть як не тіло то дух.

    Сама і заслужила те що трапилося.

    А насправді всі вони є маріонетками кремля та путінських спецслужб


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua