МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цікаво, що теперь журналісти?

07/07/2006 | Dworkin
Ті що, вдихнувши повітря свободи після Майдану, одразу ж почали "випробовувати" свободу слова на помаранчевій же владі - вишукуючи, за що б іще її полаяти, які б іще інтриги витягнути чи навіть вигадати?

Цікаво, коли вони почнуть те саме робили про прем"єра-Януковича, про мінстра-Ахметова, або навіть про міністрів-комуністів - то чи не почнуть їх збивати КАМАЗи, чи не почне податкова і міліція навідуватись у ЗМІ, що опублікувати матеріали подібни матеріалам про "BMW і телефон Андрюші", про "бізнесменів-політиків-корупціонерів"?!

Відповіді

 • 2006.07.07 | fahid

  Re: Цікаво, що теперь журналісти?

  Dworkin пише:
  > Ті що, вдихнувши повітря свободи після Майдану, одразу ж почали "випробовувати" свободу слова на помаранчевій же владі - вишукуючи, за що б іще її полаяти, які б іще інтриги витягнути чи навіть вигадати?
  >
  > Цікаво, коли вони почнуть те саме робили про прем"єра-Януковича, про мінстра-Ахметова, або навіть про міністрів-комуністів

  Может и начнут, но еффект будет не тот. Янучары себя не позиционировали как честных и моральных, позиционировали как еффективных с патерналисткой точки зрения и "наших-правильных" с этно-цивилизационной точки зрения. Что они не образец морали - это большинство их избирателей и так знают, но прощают. Их избаиратели в них разочаруются нескоро.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua