МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Харькове набирает обороты конфликт власти с предпринимателями

07/08/2006 | Забойщик

У Харкові набирає обертів земельний конфлікт влади з підприємцями

Сьогодні підприємці повністю перекрили рух транспорту по проспекту Жукова. Вони протестують проти знесення кіосків, торгових лотків та павільйонів, які тривають у місті за рішенням Харківської міської ради.

Харківська влада підганяє екскаватори і крани для зносу торгових кіосків у районі “Холодна гора”. Пожежники та санітарні лікарі складають протоколи про порушення підприємцями норм, а самі підприємці мало не лягають під машини. У місцевої влади не виходить діалогу з підприємцями. Спочатку харківська мерія та міська рада заморозили будівництво великих торговельних комплексів на 36 ділянках. Але великий бізнес має потужні юридичні служби й підтверджувальні документи, тому конфлікт з ним для міських чиновників виллється в довгу судову тяганину. Щодо дрібних підприємців у харківської влади також є аргументи.

Михайло Фадєєв, заступник міського голови, директор департаменту економіки і комунального господарства Харківського виконкому: "Конечно, все это будет снято и в этом деле будет наведен порядок. Но это не касается тех объектов, которые совершенно законно построенны” .

Підприємці стверджують, що попередня міська влада видала всі необхідні дозволи на роботу. Нещодавно кіоскери спробували оформити свої робочі місця за новими вимогами, але чиновники їм відповіли, що землю вже віддали іншим людям. Торговельна група “Таргет” у судах довела незаконність дій харківської мерії, яка нещодавно зупинила будівництво. Тепер компанія створила групу підтримки з фахових юристів, щоб відстоювати права кіоскерів. Великий бізнес має допомогти дрібному, інакше влада всіх розчавить, вважає керівник “Таргета”.

Владислав Протас, керівник департаменту правових і економічних питань торгової групи “Таргет”: "Я думаю, что народ уже не сломать, народ уже поднялся власть должна либо отступить и извиниться перед горожанами за свое незаконное решение или же мы будем стоять до конца”.

Керівники “Таргета”, як і багато інших харківських підприємців, сподіваються, що їх почують – зокрема, у столичній прокуратурі — й перевірять рішення міської влади.//ICTV
http://ictv.ua/ukr/news_ukraine.php?news_id=84016

07.07.2006 20:04

Відповіді

 • 2006.07.08 | Сандр

  Re: В Харькове набирает обороты конфликт власти с предпринимателями

  Мне конечно жаль их...Но я лично знаком со многими торгующими со станции Жукова.Таких ярых сторонников ПР еще поискать надо было.Теперь то они конечно против.Но из-за этих и прочих идиотов -маемо те що маемо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.08 | Забойщик

   А нам некоторые (не указывая пальцем) рассказывали,

   что предприниматели чуть ли не УСЕ против ПРУ.Они,мол , сознательные.
  • 2006.07.08 | один_козак

   якраз на ictv кушнарьов щойно хвалився благодіянніми ПР в

   області, за які її люблять виборці.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.08 | НТВ

    Re: якраз на ictv кушнарьов щойно хвалився благодіянніми ПР в

    Спасибо вам,харьковчане,и себе "подарок"сделали и тем ,кто уже нормально жить начал."Донецкого чуда" захотели-так получайте.
   • 2006.07.08 | НТВ

    Re: якраз на ictv кушнарьов щойно хвалився благодіянніми ПР в

    Спасибо вам,харьковчане,и себе "подарок"сделали и тем ,кто уже нормально жить начал."Донецкого чуда" захотели-так получайте.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua