МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Так проти чого будемо протестувати?

07/10/2006 | Br
У мене є декілька питань до форумчан.
1) В чому суть протусту біля ради у вівторок ?
Формально все законно нова коаліція сформована, і нічого протизаконного там не відбулося. Протестувати тільки проти Мороза і Януковича тому що вони не подобаються як персоналії ?
2) Які будуть вимогу у протистуючих ?
Розігнати раду ? Але це не кращій варіант тому що на нових виборах ПР набере ще більше голосів. Пряме президенське правління ? Це теж утопія.
3) Яка політична сила може очолити протести?
Зрозуміло що не НУ ні БЮТ цими силами бути не можуть. Тому що 100% вина в теперішній ситуації саме їхня. Які партії національного спрямування у нас є? Чи можливе об'эднання цих партій в новий формат?
__________________________________________________________________
І на останок. Що нам робити зі сходом та півднем України? Який досі живе в Радянській Україні і другого зовсім не хоче ? Чи можливо в України в теперішніх кордонах повага до Української історії і до мови. Чи можливий консенсус в зовнішньо політичних оріентирів сходу і заходу України ?

Відповіді

 • 2006.07.10 | Мартинюк

  Проти реваншу комунобандитизму.

  Все те що було відкинуто українцями у 2004 році, зараз нахабно повертаючись, використовуючи для цього по шулерськи навязану Ураїні "політреформу"..

  Забираючи повноваження від вибраного народом України президента, політичні наперсточники передають ці повноваження Януковичу , який програв вибори і не до чекався наступних президенських виборів.

  Створену коаліцію ніяк аніж комуно-бандитською не назвеш. Це реванш кучмізму у всій свої красі. Незабаром побачимо як Кучма слинитиметься з Морозом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.10 | Br

   Re: Проти реваншу комунобандитизму.

   Без чіткого увялення цілей протесту і мети їх досягнення нічого не буде.
   Ситуація насправді дуже серьозна. Загальні фрази ,будемо протестувати проти реваншу, тут не підходять. Тому що с такими гаслами весь протест захлинетья на другий день. А ті хто будуть стоять під ВР с такими гаслами будуть всего лиш посміховиськом для ОБИВАТЕЛЕЙ.
  • 2006.07.10 | Prosector

   Re: Проти реваншу комунобандитизму.

   а тепер подумайте, як ці гасла сприймуть на сході та півдні, де люди голосували за тих, кого Ви називаєте "бандюками" (я не кажу, є вони такі, чи ні - просто подумайте, наскільки це спрацює в регіонах, де голосували за ПРУ, чи не буде це підсилювати той дурний розкол).
   також, вони там скажуть, що вони голосували не за цього, а за іншого президента.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.10 | Br

    Re: Проти реваншу комунобандитизму.

    Так в цьому і є проблема. Що схід і південь ніколи не стане Українським. Для них те що відбулося, кінець помаранчевого КОШМАРУ і не більше. Да і якщо чесно то помаранчеві сили дуже вже себе заплямували. Але більше всьго болить те що вони заплямували національну ідею за яку стояли люди на майдані. Вони премножили на нуль ті тижні зими 2004-го коли Українец звучало ГОРДО. А що тепер? Протестувати під приводом БЮТ або НУ це сомогубство широкої пидтримки цьго протесту не буде. Потрібно нова сила і нові ідеї. Але чи є ці ідеї і нові сили ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.10 | Prosector

     схід

     питання: які гасла щодо теперішньої ситуації у Верховній Зраді будуть нормально сприйматися на сході? щось розумне, але коротеньке про економіку та соціальну справедливість? я маю великі сумніви, що там щось інше спрацює.

     чи сприймають там єдину й неділиму суверенну Україну як самоціль (якщо по ТБ при цьому ніхто нічого не каже, про збірну України), наскільки сприймають жовто-блакитне як своє (знаю, що ситуація покращилася, але наскільки?)? якщо ні, то як можна щонайшвидше таке виховати (якщо можна якось швидко, але я дуже сумніваюся, що можна)?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.10 | Br

      Re: схід

      Тут я з Вами повністю згоден. Схід в кращому разі живе в Радянскій Україні а в гіршому випадку там мріють про велікую Рассєю. І це не можливо превиховати. Це на рівні ДНК. І якими би не були гасла протесту для сходу вони будуть ворожими. На сході ніколи не признають голодомор геноцидом, на сході ніколи не взнають вояків УПА не зрадниками, на сходу українська ніколи не стане рідною и таких болючих питань між сходим і заходом дійсно накопичилось дуже багато. Так як би питання було в мові чи голодоморі то з цим можно було би миритись. Але фундаментальна різниця в тому що на сході людям свобода і демократія зовсім не потрібні . Там структура влади я барин ти холоп давно вкорінилася і змінювати щось там не хочуть. А питання в тому чи потрібно нам зараз в ситуації яка склалась думати про схід ? Уже і так зрозуміло що на 2-х стільцях не всидіти.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.10 | Prosector

       Re: схід

       Br пише:
       > Схід в кращому разі живе в Радянскій Україні а в гіршому випадку там мріють про велікую Рассєю. І це не можливо превиховати. Це на рівні ДНК.

       Не погоджуюсь. Потрібна відсутня дотепер пропагандистська кампанія щодо єдності України (уряд цим не займався, Кравчук і Кучма зрозуміло чому, а от Ющенку треба було би, але чомусь гасло "Схід і захід разом" після 2004 р. "вмерло" (і дарма).

       > І якими би не були гасла протесту для сходу вони будуть ворожими. .... Там структура влади я барин ти холоп давно вкорінилася і змінювати щось там не хочуть.

       Знов-таки, треба просто думати про гасла, які об"єднують. Є проблеми, які спільні, напр. зовсім нещодавно на форумі писали про синхронність "боротьби з малими архітектурними формами" у Донецьку, Харкові й Києві. Щось на такі теми (свавілля місцевих чиновників чи хабарництво тощо) може стати об"єднуючим фактором.

       > А питання в тому чи потрібно нам зараз в ситуації яка склалась думати про схід ? Уже і так зрозуміло що на 2-х стільцях не всидіти.

       Про схід і південь думати треба, якщо сподіваємося, що там ситуація покращиться як через довший час, так і незабаром. От, скажімо, якщо будуть позачергові вибори до ВР, то за умови правильної агітації комуністи можуть отримати менше голосів, а хтось, хто (як комуністи) каже щось про покращення рівня життя пенсіонерів тощо зможе ці голоси перебрати на себе. Не віддавати же схід і південь повністю бандюкам (яких там не сприймають як бандюків, а радше як своїх дещо корумпованих захисників)?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.10 | Br

        Re: схід

        >Не погоджуюсь. Потрібна відсутня дотепер пропагандистська кампанія щодо >єдності України (уряд цим не займався, Кравчук і Кучма зрозуміло чому, >а от Ющенку треба було би, але чомусь гасло "Схід і захід разом" після >2004 р. "вмерло" (і дарма).

        Пропогандиська компанія не буде єфективною. В кращому випадку КПД такої компанії 3-5 відсотків. Тому що там вороже ставляться до всього українського і такая компанія тільки зіграе на руку тим силам яки хочуть назад в СРСР.


        >Знов-таки, треба просто думати про гасла, які об"єднують. Є проблеми, >які спільні, напр. зовсім нещодавно на форумі писали про синхронність >"боротьби з малими архітектурними формами" у Донецьку, Харкові й >Києві. Щось на такі теми (свавілля місцевих чиновників чи хабарництво >тощо) може стати об"єднуючим фактором.

        Гасел які об'эднують поки що ніхто не бачив. Ясно що між сходом і заходом фундаментальні розбіжності. Я вважаю що вони не переборні.
        Може потрібно чесно собі сказати що нам не можливо бути разом. Тому що ми хочему різного життя.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.10 | ziggy_freud

         Re: схід

         Br пише:
         > Тому що там вороже ставляться до всього українського і такая компанія тільки зіграе на руку тим силам яки хочуть назад в СРСР.

         значить, треба пропОгувати на Сході повернення до Совка, і це піде на користь Україні? ТОМУ ЩО дуже грамотні.
      • 2006.07.10 | ziggy_freud

       слабенький з пана сходознавець

       Вам нагадати, що років 50 тому Донеччина була переважно україномовною? А 100 років тому - і Кубань теж? Що в 1930ті Харків був реальною культурною столицею України?

       Отже, про генетику не йдеться. Якщо збочений совковий спосіб життя людям нав*язували 70 років, то повернення до нормального може відбутись швидше...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.10 | Br

        Re: слабенький з пана сходознавець

        Можливо у пана є рецепт як зробити Донбас україномовним як це було 50 років назад ? Чи може пан хотів би поїхати до Донецка поагітувати за повернення сходу до українського коріння ?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.10 | ziggy_freud

         може й поїду

         і навіть не ТОМУ ЩО мене зараз взяли на слабо. Інша справа - що ідеологія повернення на 50 років назад ето совсєм ні майо.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.10 | Br

          Re: може й поїду

          Питання в іншому. А чи потрібно це робити ?? Навіть якщо на слабо.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.10 | ziggy_freud

           потрібно.

           якщо Схід буде ментально ізольований від решти регіонів, і жителів Києва, Львова чи Одеси в Донецьку бачитимуть лише по рос. ТБ чи в газеті Хвакти, ситуація навряд виправиться.
     • 2006.07.10 | один_козак

      Їм тре говорити

      про справедливість, громадянські права, права підприємців, соціальний захист.
      Можна апелювати до самоповаги шахтарів як відважних та працьовитих людей, які гідні кращого життя.
      Серед них треба пропагувати й роз'яснювати цінність таких речей, як громадянські СВОБОДИ, пояснювати дійсний сенс і механізми народовладдя. Там, як виявляється, (на мій подив) є тенденція визнавати право сильного на владу, шанувати, грубо кажучи, пахана.

      Разом - переможемо!

      Ясно, що такі гасла, як "Яник - зек", створюватимуть бар'єр між нами.
     • 2006.07.10 | Woodstock generation

      Моє приватне враження про Схід

      Ситуація IMHO не така плачевна зі Сходом. Вона здається просто трохи НЕ ТАКА як ви описуєте.

      1. Десь у лютому 2005р я бачив результати соціологічних опитів по СХІДНИХ областях. Там було 3 чи 4 питання - про ступінь автономії східних областей - щось таке (не дослівно):
      а) чи ви за федерацію
      б) чи ви за вихід зі складу України
      в) чи ви за приєднання до Росії.

      Так от, найвище (в донецькій чи дуганській обл) відсоток складав від 24% за приєднання до росії до 27% (!!!) за федеративний устрій. Переважаюча більшість - проти.
      І це в час піку відцентрових настроїв безпосередньо після "поразки" на виборах президента.

      Найбільше мене вразив відсоток за федеративний усрій - він був фактично ЗОВСІМ НЕ ПІДТРИМАНИЙ після дуже тривалого промивання мізків у ході виборчої кампанії.
      Четверть населення проти власної держави у будь-якій формі у деяких областях - це, звичайно, дуже зле. Але ми повинні звернути увагу на от що - кількість тих, що проти поділу фактично співпадає з кількістю населення, що ідентифікує себе як українці.
      Отож, щоб там не говорили - самоідентифікація в українців в усіх без винятку областей _Є_.

      Друге. Навіть у питаннях українізації (з моїх приватних спостережень) там немає такого спротиву, як це може здатись при перегляді телевізора. Єдине, чого вони не хочуть - щоб це торкалось персонально їх. Тобто якщо ви їхніх дітей навчите в школі української - і вони вільно володітимуть нею - і за 10-15 років гострота питання (хоча її реально і нема) зніметься - то більшість (з ким я чи мої знайомі комунікувались) НЕ ПРОТИ.

      У мене враження, що це більшість нормального населення, яке сидить у своїх домівках, не ходить на мітинги і теледебати - і тому про їхню позицію ми мало що знаємо. А по ТБ ми бачимо "активну" частину, часто мобілізовану вітренко & Ко з 25% справді антиукраїнського населення - але враження складається, що їх там багато.

      ------------------------------------------------------------------
      Основна проблема мені здається у відсутності (недостатності)комунікації зі Сходом України. Справа в тому, що в силу багатьох причин, українське ТБ вони дивлятьс мало (хоча воно в багатьох випадках "українське" тільки номінально). І про позицію нас з вами воно знає у викладі НТВ, РТВ, ..., в кращому випадку КРТ чи ТЕТ, або речників партії регіонів. Вони не сильно їм довіряють - але і другої інформації не мають. Отож нормальні кроки по україномному ТБ, кіно чи книговидавництву до них доходять як спроби утиску їх.

      IMHO
    • 2006.07.10 | один_козак

     Розкол виглядає не так

     На сході є велика кількість достатньо загітованих або й кровно зацікавлених у владі бандюковичів.
     Але в 2004 там не підтримали помаранчевих великою мірою тому, що мали про них викривлену інформацію та тому, що не бачили істотної різниці між синіми й помаранчевими бандитами. "Всі вони однакові".

     В той же час там є чимало людей, які були з надією почали дивитися на владу в 2005 році, на початку. "Раптом порядок наведуть".
     Були навіть "ходоки" до Києва. "По справедливість" приїздили. А потім разом з нами отримали облом.

     Тобто, варто шукати способи порозумітися з тамтешнім населенням на грунті "корінних інтересів".
    • 2006.07.10 | Мартинюк

     До вересня Схід і Захід буде разом.

     Зараз навряд чи щось вийде велике - основний октановий еквівалент будь якої революції - студенти та молодь на кананікулах та бог зна де.

     А до вересня регіональні комунососики продемонструють для чого канкретні пацани на діло вийшли. Бізнес, культура, профспілки - всі будуть стогнати і закликати на вулицю.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.10 | Woodstock generation

      Профспілки?! Нє, ну даруйте...

      Може якісь інші профспілки - але ці основні, комуняцькі - вони ж під орудою стояна з ПР.

      Я б дуже хотів, щоб вони вийшли на вулицю - але так не буде.

      BTW - а ЮВТ зовсім і не зашкодило б зайнятись профспілками - потроху перехоплювати там владу - вона такої лівацької орієнтації.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.11 | ziggy_freud

       Re: Профспілки

       Woodstock generation пише:
       > Може якісь інші профспілки - але ці основні, комуняцькі - вони ж під орудою стояна з ПР.

       Ті профспілки, що під Стояном, вміють хіба що внески збирати. Наче це їх остання акція - проти підвищення цін? Краще б поборолись за нормальні умови праці на підприємствах Ахметова.

       > Я б дуже хотів, щоб вони вийшли на вулицю - але так не буде.

       Може й вийдуть, але з дуже дивними цілями. Школа комунізма аднака.

       > BTW - а ЮВТ зовсім і не зашкодило б зайнятись профспілками - потроху перехоплювати там владу - вона такої лівацької орієнтації.

       Ніж розгрібати ці авгієві стайні, НМД простіше створити нові, нормальні профспілки. Кому треба членство в профспілці, поступово туди перейде.
    • 2006.07.10 | Соціаліст

     Re: Проти реваншу комунобандитизму.

     Пропоную Соціалістичну партію України :-).
  • 2006.07.10 | media

   Лише емоції

   Жодних раціональних аргументів. Тому якби приїхали до Києва шахтарі які би виступали проти "памаранчевих акупантав каториє хатят прадать Украину НАТО" - вони би мали точнісінько таке моральне право це зробити.
   2004 року протести були проти фальсифікації виборів, за допомогою якої намагалися привести влади В.Януковича і викривити волевиявлення українського народу. Зараз вибори відбулися демократично і чесно, що визнали всі. Сформовані депутатські фракції. Якщо хтось когось купував - чи є цьому докази?
   Справді, без цілей, протест лише тому що "нам ви не подобаєтесь", коли нова коаліція ще жодного кроку не встигла зробити - це дорога в нікуди. Історія, як відомо, повторюється двічі...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.10 | Sean

    Вам по пунктах?

    НМД:

    1. Проти блядства та підкилимности як квінтесенції політики.
    2. Проти зрадництва.
    3. Проти дурости "помаранчевих".
    4. Проти узурпації влади - неутворення КС
    5. Проти політрехворми як засобу дєрібану влади, а з нею - і України.
    6. Проти спроби посадити двічінесудимого Януковича на царство.

    1. За очищення від колаборантів та об'єднання демократичних сил.
    2. За спільний фронт на нових виборах.
    3. За те, щоби політичні курви дослухалися до народу.
    4. За розспуск Верховної Ради у разі порушення Конституції та\або несвоєчасного та/чи нелегітимного хвормування уряду.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.10 | Faargenwelsh

     Re: Вам по пунктах?

     Sean пише:
     > 4. За розспуск Верховної Ради у разі порушення Конституції та\або несвоєчасного та/чи нелегітимного хвормування уряду.

     за цим треба йти до президента.

     а решта гасел, нмд, не містить нічого, крім емоцій. навіть, якщо ці емоції "правильні" і "потрібні". схід і південь над ними будуть пісять від сміху і крутити дулю "оранжевим зомбі".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.10 | Sean

      Нема питань

      Пропонуйте своє, прилітайте у Неньку, котра у небезпеці, давайте креативні гасла, втілюйте - я тікі за.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.10 | один_козак

      Re: Вам по пунктах?

      Faargenwelsh пише:

      > а решта гасел, нмд, не містить нічого, крім емоцій. навіть, якщо ці емоції "правильні" і "потрібні". схід і південь над ними будуть пісять від сміху і крутити дулю "оранжевим зомбі".

      Ці емоційні гасла показуватимуть владі, що "споживач" "фуфло" більше не "хаває".
      Українці хочуть якісно іншої роботи від політиків. Вони звикли, що рішення приймають які їм хочеться, а публіка все "схаває". Треба колись це припиняти. Тим, хто так думає, має бути колько в депутатському кріслі. Тре частіше їм костюми яєчком змащувати. А на наступних виборах - в ігнор. Як трапиться, що вибори будуть дострокові, то це буде щей скоро. Правда, не дуже хочеться постійно жити у виборах.
    • 2006.07.10 | media

     Re: Вам по пунктах?


     > 1. Проти блядства та підкилимности як квінтесенції політики.
     > 2. Проти зрадництва.
     Це можна цілодобово і цілорічно протестувати, причому не лише в українській політиці
     3. Проти дурости "помаранчевих".
     По моєму безглуздо - влаштовувати акції протесту "проти дурості". Та й треба не до ВР іти (там же не лише "помаранчеві"), а в офіси НСНУ, БЮТ, і головне - до Секретаріату Президента :)
     > 4. Проти узурпації влади - неутворення КС
     Згоден.
     > 5. Проти політрехворми як засобу дєрібану влади, а з нею - і України.
     Тут нам з вами не по дорозі
     > 6. Проти спроби посадити двічінесудимого Януковича на царство.
     Це вже колись було. Чи ні?
     > 1. За очищення від колаборантів та об'єднання демократичних сил.
     Обома руками ЗА!!! А хто на вашу думку є на даний момент колаборантами, окрім Заплатинського і Волкова?
     > 2. За спільний фронт на нових виборах.
     До речі, Партія регіонів теж не проти цих виборів
     http://www.pravda.com.ua/news/2006/7/10/44178.htm

     > 4. За розспуск Верховної Ради у разі порушення Конституції та\або несвоєчасного та/чи нелегітимного хвормування уряду.
     Вперед і с пєснєй, можете організувати разом з регіоналами (якщо Януковича не подадуть, вони за нові вибори - див. вище).
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.10 | Sean

      Re: Вам по пунктах?

      media пише:
      >
      > > 1. Проти блядства та підкилимности як квінтесенції політики.
      > > 2. Проти зрадництва.
      > Це можна цілодобово і цілорічно протестувати, причому не лише в українській політиці
      Цілодобово і цілорічно, на жаль, мітингувати не можна. А от застосовувати засоби громадянської дії можна. Що і намагаємося.

      > 3. Проти дурости "помаранчевих".
      > По моєму безглуздо - влаштовувати акції протесту "проти дурості". Та й треба не до ВР іти (там же не лише "помаранчеві"), а в офіси НСНУ, БЮТ, і головне - до Секретаріату Президента :)
      Як пан розуміє не гірше за мене, йдеться не про IQ, а про розуміння політики.

      > > 4. Проти узурпації влади - неутворення КС
      > Згоден.
      Амінь

      > > 5. Проти політрехворми як засобу дєрібану влади, а з нею - і України.
      > Тут нам з вами не по дорозі
      Така доля

      > > 6. Проти спроби посадити двічінесудимого Януковича на царство.
      > Це вже колись було. Чи ні?
      А як Ви думаєте?

      > > 1. За очищення від колаборантів та об'єднання демократичних сил.
      > Обома руками ЗА!!! А хто на вашу думку є на даний момент колаборантами, окрім Заплатинського і Волкова?
      > > 2. За спільний фронт на нових виборах.
      > До речі, Партія регіонів теж не проти цих виборів
      > http://www.pravda.com.ua/news/2006/7/10/44178.htm
      гуд!

      >
      > > 4. За розспуск Верховної Ради у разі порушення Конституції та\або несвоєчасного та/чи нелегітимного хвормування уряду.
      > Вперед і с пєснєй, можете організувати разом з регіоналами (якщо Януковича не подадуть, вони за нові вибори - див. вище).
      Це добре, що вони за нові вибори

      І ще - пане, я не організатор, це ж просто громадянська ініціятива. Я просто один з тих, хто прийде. І пишу я тільки своє бачення,себто візію, якщо так красивіше.
    • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

     все одно це - гра по ЇХ правилах

     Ви навіть цима гаслами визнаєте:

     -ЇХ легитимність,

     -брехню , що в уркаїні є якась канституція, закони

     -що тут проводилися вибори

     нарешті що Україна є сувереною, а вона - малоросійська колонія і президент керований з кремля так само як і всі види опозиції від КПУ, СПУ, до БЮТ та ПРУ


     Виходить що це - фальшиві гасла, тому сподіватися на виникнення масового руху на підставі цієї акції- марно
 • 2006.07.10 | Albes

  Re: Так проти чого будемо протестувати?

  "Формально все законно нова коаліція сформована, і нічого протизаконного там не відбулося."

  Она ("новая" коалиция) не может быть сформирована ранее, чем через десять дней. Так что юридически пока есть только одна коалиция - "демократическая".

  "Протестувати тільки проти Мороза і Януковича тому що вони не подобаються як персоналії ?"

  Не о персоналиях речь, а о противоправных ДЕЙСТВИЯХ этих персоналий по узурпации власти.

  -------------------------------------------------------
  "на останок. Що нам робити зі сходом та півднем України? Який досі живе в Радянській Україні і другого зовсім не хоче ? Чи можливо в України в теперішніх кордонах повага до Української історії і до мови. Чи можливий консенсус в зовнішньо політичних оріентирів сходу і заходу України ?"

  А его никто не искал и не ищет. Даже у Вас постановка вопроса некорректна. Если Украину рассматривать в нынешних границах, и рассматривать ее историю как те события, которые происходили аб ово до нынешних дней в пределах ВСЕЙ этой территории, то "украинская история" - это история не только украинцев (национальность), а ВСЕХ, кто проживал и проживает на этой территории. Иначе это - или история украинцев (как национальности) или история ЧАСТИ Украины. Но никак не история УКРАИНЫ. Вот в этом и заключена ошибка "национал-патриотов". Они м.б. и патриоты. Но отнюдь не УКРАИНЫ, а национальности. А Украина не мононациональная страна. Почувствуйте разницу. Пока это не будет осознано и из этого не будут сделаны выводы, говорить о каком-либо "объединении" Украины просто бесполезно и бессмысленно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.10 | Br

   Re: Так проти чого будемо протестувати?

   >Иначе это - или история украинцев (как национальности) или история >ЧАСТИ Украины. Но никак не история УКРАИНЫ. Вот в этом и заключена >ошибка "национал-патриотов".

   Я згоден з тим що схід України ніколи не буде відчувати себе українцями. Я згоден що помилка націонал-патріотів в тому що вони до сих пір цього не усвідомили. Я вважаю що у захода і схода дуже фундаментальні розбіжності в поглядах на життя щоб жити в одній країні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.10 | Illia

    щодо сходу

    Мені здається, що є тільки два варіанти.
    Перший - це залишити їх в спокої, дозволити їм від"єднатися. Референдум провести по районах, а не по областях.
    Других - це найняти психолога(ів), або цілу кантору психологів, які б вивчили ситуацію на сході і видали "на гора" план дій по поверненню "блудних братів" в "українську сім"ю". Як на мене, то без глибокого дослідження і дуже психологічно прорахованого підходу тут не обійтись
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.10 | Br

     Re: щодо сходу

     Тут я з Вами згоден на 100 відсотків. Перевиховувати схід марна трата сил. Можливо найкращий варіант просто їх відпустити.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.10 | один_козак

      Що за дурня!

      По-перше, їх інакість перебільшена. Їх єдинодумність - також. Їм нав'язані штампи й символи, на які вони реагують позитивно або негативно. Вони - в заручниках у бандюків та імперіалістів.

      На їхнє відторгнення працювала недурна сволота. Тепер треба тонко, мудро й професійно підійти до пошуків порозуміння, до розтоплювання криги між нами та східняками.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.10 | Br

       Re: Що за дурня!

       >По-перше, їх інакість перебільшена. Їх єдинодумність - також. Їм >нав'язані штампи й символи, на які вони реагують позитивно або >негативно. Вони - в заручниках у бандюків та імперіалістів.

       Нав'язали ? Чи може вот такі були?

       >На їхнє відторгнення працювала недурна сволота. Тепер треба тонко, >мудро й професійно підійти до пошуків порозуміння, до розтоплювання >криги між нами та східняками.

       Уже напрацювались з 2004 року. Помаранчева команда так допрацювалась що тепер реальністью стало прихід до влади тих кого тут деякі романтики так хочуть перевиховати. Але реальність в іншому частина НУ и БЮТ галопом побіжать в коаліції до Януковича. І те що залишиться від цих партій і далі буде разказувати казочку про не зрадь майдан, поки Янукович буде виховувати ту частину України яку вони поки не контролюють. Так що на мою думку потрібно думати про нові сили і ідеї поки не пізно буде.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.10 | один_козак

        Не могли вони такими народитися

        Br пише:
        > Нав'язали ? Чи може вот такі були?

        Ну, не могли вони народитися з думкою, що ми з вами - фашисти і, тим більше, з алергією на помаранчевий колір. Це - зовсім свіже. ;)

        > >На їхнє відторгнення працювала недурна сволота. Тепер треба тонко, >мудро й професійно підійти до пошуків порозуміння, до розтоплювання >криги між нами та східняками.

        > Уже напрацювались з 2004 року. Помаранчева команда так допрацювалась що тепер реальністью стало прихід до влади тих кого тут деякі романтики так хочуть перевиховати.

        А вона щось взагалі реально зробила, ця помаранчева команда в такому напрямку?
   • 2006.07.10 | Albes

    Re: Так проти чого будемо протестувати?

    Отнюдь не фундаментальные. Если не лезть в бутылку. И история сотен государств тому доказательство. Да и сайт "Майдан" это доказывает.
 • 2006.07.10 | Corrado

  Re: Так проти чого будемо протестувати?

  не проти, а за нові вибори
  отаке гасло перед парламентом (а краще зразу перед адміністрацією президента) ВИБОРИ-ВИБОРИ-ВИБОРИ!!!

  нинішній склад парламенту не відображає уподобань суспільства
  виборці тепер знають хто є хто (в першу чергу ті хто голосував за спу і кпу, та і ну також)

  якщо регіони вважають, що вони переможуть, то вони таку ідею мають підтримати

  принаймні все буде однозначно. переможець отримує все, і серед переможців не буде зрадників! результат таких виборів і буде свідчити чого хоче Україна і з цим треба буде змиритись!

  а без ризику не буває. якщо янукович таки буде премєром, наступні вибори будуть як при кучмі з тою поправкою, що всі недоробки і помилки кучми будуть враховані.

  від ющенка вимагається тільки віддати майдану борг. або стати морозом...
 • 2006.07.10 | Correct

  Re: Так проти чого будемо протестувати?

  Проти анексії України ЄЕПом.
  Проти здачі ГТС.
  Проти оголошення фєні київською регіональною мовою.
  Проти матюків і мордобоїв у вищих ешелонах влади.
  Проти розбещеня молоді прикладом, коли злодій і насильник стає лідером держави.
 • 2006.07.10 | andriko

  Кожен бу протестувати кожен проти того, що йому заманеться...

  А думати про інше, про близьке...
  Ця ситуація має властивість повторюватися...
  Доречі, Схід Вас також підтримає :)
  У нас у політиці тіки збіговисько лузерів, які в житті не виконали жодної обіцянки, коли у них "не складається", вони закликають до протестів проти інших лузерів, у яких в даний момент "склалося".

  Свої обіцянки виконувати ніхто не збирається :(
 • 2006.07.10 | Sean

  Тим часом на сайті УНІАН

  вже відповідний банер і веде він на сайт того самого Спротиву, котрий спі..спіонєрів одне знайоме лого. Ну лого не шкода, може ім полегшає, а щодо завтра резонанс таки пішов.
 • 2006.07.10 | Горицвіт

  Морально-політичні основи протестів

  1. Нова коаліція КПРС збудована на зраді і, напевно, підкупі. Груба зрада своїх виборців з боку фракції СПУ - очевидна. Підкуп потребує кримінального розслідування. Очевидно, що зрада і підкуп суперечать демократії і не повинні стати основою політики. Проти цього повинні виступити всі чесні громадяни.

  В нинішніх умовах, як здається, єдиний спосіб зупинити зраду - дострокові вибори.

  2. Постійні розколи, закулісні торги і корупція всередині демократичних сил нам не подобаються. Бо вони, знов-таки, суперечать основам демократії. Тому вимагаємо єдності і вигнання корупціонерів.

  3. Президент не виконав своєї програми і обіцянок. Громадяни мають право вимагати в нього відповідних кроків. Нова коаліція КПРС не дозволить виконати його програму (за яку голосувала більшість), тому він повинен щось із цим зробити.

  4. Відмова ВР формувати конституційний суд - це узурпація влади. А це серйозно, тут виправданий протест.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.10 | Prosector

   додати №5?

   5. З кінця березня ВРУ нічого не зробила, не прийняла ніяких законів, не призначила уряд, а тільки домовлялася-передомовлялася закулісно про портфелі та блокувала роботу. Чи виборцям не шкода власних грошей, з яких (через податки) платяться зарплати цих нероб (нардепів)?

   Може спрацювати серед пенсіонерів, малозабезпечених, може ще кого. Припускаю, що частково і електорат ПРУ, ображений заграванням з КПУ та (ніби-то "помаранчевими") СПУ, теж підтримає. Виходить загальноукраїнське гасло чи ні?

   Схід і захід разом! Слава Україні!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.11 | Горицвіт

    можна, хоча це трохи інше

    "не працюють" - це традиційне звинувачення в бік ВР. Але раніше за це не розганяли.
 • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

  схід стане нашім , коли посадимо бандитів в тюрми. гарантованоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua