МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющ торгується і затягує час

07/10/2006 | Shooter
Останнє від робить в даній ситуації вірно. :)

А Яника подавати не можна скоріше ніж за 10 днів від сьогодні (чи від п'ятниці? ) - СПУ тільки сьогодні допетрала, що згідно регламенту повинна повідомити партнерів з коаліції про вихід з коаліції

З УП

****************

Президенту спрямовано єдине подання на призначення прем'єр-міністра, в якому зазначено прізвище Юлії Тимошенко.

Про це в понеділок після засідання погоджувальної ради заявив член фракції "Наша Україна" Роман Зварич, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Прем'єр-міністр висунутий. Подання коаліції депутатських фракцій зараз знаходиться в секретаріаті президента", - сказав він.

При цьому Зварич зазначив, що відповідно до Конституції і регламенту не можливе існування в парламенті двох коаліцій.

Крім того, тільки коаліція може вносити президенту подання на призначення прем'єра. Відповідно президенту не можуть бути подані дві кандидатури на цю посаду, сказав депутат.

Зварич підкреслив, що у випадку, якщо президенту надійде ще одна кандидатура, він повинен буде звернутися в Конституційний суд для дачі роз'яснень.

Він також нагадав, що відповідно до Конституції протягом 15 днів президент зобов'язаний внести кандидатуру прем'єра на затвердження парламенту.

Однак Зварич не уточнив, коли минає цей термін, відзначивши, що відлік терміну йде з моменту надходження подання в секретаріат.

Кандидатуру Тимошенко висувала коаліція в складі "Нашої України", БЮТ і Соцпартії.

У той же час Зварич повідомив, що блок "Наша Україна" не одержував листа з повідомленням про вихід Соцпартії з коаліції.

При цьому він нагадав, що відповідно до регламенту діяльності коаліції сторони, що беруть участь в коаліції, повинні повідомляти інших учасників про рішення вийти з коаліції за 10 днів.

Крім того, Зварич повідомив, що на засіданні погоджувальної ради в понеділок розглядалося питання про існування коаліції. За словами депутата, було прийняте рішення розглянути це питання у вівторок.

За словами депутата, де-юре ця коаліція все-таки існує і припинить вона свою роботу з моменту офіційного оголошення про це.

Як відомо, минулого тижня антикризову коаліцію створили Партія регіонів, соціалісти і Компартія. Це об'єднання висунуло на посаду прем'єра кандидатуру Віктора Януковича.

**********************

Соцпартія офіційно повідомила "Нашу Україну" про свій вихід з коаліції демократичних сил.

Відповідний лист, підписаний головою депутатської фракції СПУ Василем Цушком, надійшов до офісу “Нашої України” у понеділок, повідомляє прес-служба партії.

Лист зареєстрований в апараті Верховної Ради у п’ятницю, 7 липня о 21.10.

Раніше лідер депутатської фракції “Наша Україна” Роман Безсмертний звернувся з листом до керівника апарату Верховної Ради Валентина Зайчика, в якому просив надати інформацію про те, чи поінформувала фракція Соцпартії партнерів по коаліції демократичних сил про свій вихід з неї.

Безсмертний просив надати йому зазначену інформацію до 16 години понеділка.

Відповіді

 • 2006.07.10 | один_козак

  Ага. "Інтелігентно" ))

  Shooter пише:
  > СПУ тільки сьогодні допетрала, що згідно регламенту повинна повідомити партнерів з коаліції про вихід з коаліції
 • 2006.07.10 | Shooter

  Яники також торгуються, заманюючи НУ і БЮТ

  Ти оттдайся - я усьо пращу.

  ***************

  Партія регіонів готова віддати посаду одного з віце-спікерів опозиції у складі помаранчевих фракцій.

  Про це повідомив член політради Партії регіонів Микола Азаров по завершенні погоджувальної ради в понеділок.

  "Ми вважаємо, хоча вони ("помаранчеві") свого часу нас цього позбавили, що посада одного з віце-спікерів має належати опозиції. Ми готові це їм запропонувати", - сказав він.

  Також, за його словами, у вівторок на пленарному засіданні парламенту планується оголосити про розпад помаранчевої коаліції і створення нової у складі "Партія регіонів – СПУ - КПУ".

  Крім цього, Партія регіонів вже у вівторок очікує реакції президента на висунення Віктора Януковича кандидатом на посаду прем’єра.

  "Ми очікуємо на те, що президент дуже оперативно відреагує на пропозицію по прем’єр-міністру, оскільки терміново треба сформувати новий уряд, а також вирішувати неузгодженості з парламентськими комітетами. Оскільки не можна зварити кашу без крупи", - сказав Азаров.

  Він також ще раз наголосив, що Партія регіонів готова прийняти до складу коаліції як опозиційні фракції в цілому, так і окремих їхніх представників.

  До того ж, за словами Азарова, якщо представники "Нашої України" та БЮТ є фаховими професіоналами, то коаліція готова віддати їм деякі міністерські портфелі. Водночас він не уточнив, які саме.

  Азаров також сказав, що так звана "Антикризова коаліція" не претендує на посади міністрів силового блоку, квота на призначення яких належить президенту.

  Українська правда
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.10 | один_козак

   Нє, а нехай НСНУ і БЮТ заявлять, що вони входять в

   "антикризову коаліцію" повним складом? ;)

   Це - однопартійний нонсенс. Але тоді рамки такої коаліції збігатимуться з рамками цілого парламенту і відновиться співвідношення сил екс-майданівських та антимайданівських.

   Га?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.10 | Shooter

    Re: Нє, а нехай НСНУ і БЮТ заявлять, що вони входять в

    один_козак пише:
    > "антикризову коаліцію" повним складом? ;)
    >
    > Це - однопартійний нонсенс. Але тоді рамки такої коаліції збігатимуться з рамками цілого парламенту і відновиться співвідношення сил екс-майданівських та антимайданівських.

    Не відновиться - гандон Мороз вже з бандюками

    Але весь фокус в тому, що в такому випадку приходимо до "депутатократії" - всі отримають якісь пости і будуть собі і далі дєрібаніть, хто що зможе, потихенько.

    Тому - нафіґ. Розпускати парламент - і на перевибори.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.10 | andriko

     Угу, дайош право на дєрібан тіко для ізбраних депуцатофф

    • 2006.07.10 | один_козак

     Думаю, що перевибори тільки додадуть поляризації,

     станемо ближче до двопартійності. Але не виграємо більшість.
 • 2006.07.10 | Степан

  Здрвствуй дедушка Мороз!

  Интрига продолжается. Неужели во вторник Мороз скажет - и снова здравствуйте!
 • 2006.07.10 | Shooter

  А КРСкот нервірується

  Один з лідерів фракції Партії регіонів Микола Азаров вважає, що президент Віктор Ющенко не може підписати подання на призначення Юлії Тимошенко прем'єр-міністром.

  Азаров підкреслив, що це пов'язано з тим, що де-факто коаліції, що висунула Тимошенко на посаду прем'єра, вже не існує, а саме висування Тимошенко відбулося без дотримання відповідної процедури.

  Депутат нагадав, що відповідно до Конституції висування кандидатур на посаду прем'єр-міністра може відбуватися після формування коаліції й обрання спікера Верховної Ради.

  тільки дєпутат Азаров "забуває" як розформовується одна коаліція і як формується інша коаліція

  "Тому це подання повинне залишитися в історії й в архівах "помаранчевої" коаліції, що проіснувала кілька днів", - заявив Азаров.

  За його словами, процедура висування кандидатури на посаду прем'єр-міністра відбудеться на засіданні Верховної Ради у вівторок.

  Бла-бла-бла. Коаліція СРаКа юридично ще не існує - що саме і куди вона може висувати?

  Зокрема, повідомив Азаров, у вівторок у парламенті буде офіційно оголошено про створення антикризової коаліції і відразу після цього спікер Олександр Мороз направить президенту подання про висування на посаду прем'єра Віктора Януковича.

  "Це єдина конституційна процедура", - заявив депутат.

  учі матчасть, тов. дєпутат, і нє пазорся!

  Азаров зазначив, що у випадку, якщо президент затвердить кандидатуру Януковича наступного дня після подачі відповідного подання від парламенту, то протягом двох днів після цього антикризова коаліція сформує уряд.

  "Склад уряду буде затверджений наступного дня після призначення прем'єр-міністра", - заявив депутат.

  Чого ж так приперло по часі? а, касатіки? народу боїтеся?
  правильно робите
 • 2006.07.10 | QuasiGiraffe

  А в цей час він же...

  Особливо ось ця новина
  http://maidan.org.ua/static/news/2006/1152526012.html
  про це і свідчить.
  Тарганячі перегони.
 • 2006.07.10 | S.D.

  :) Майдановский мыслевирус дошел до адресата :)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua