МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Філософія простоти

07/10/2006 | stefan
“Єдність суб’єктивного об’єктивізму і об’єктивного суб’єктивізму” (©) – на кшталт чогось такого , залишається після вилучення всього емоційного ряду з приводу виступу Мороза.
Бабуся моєї дружини завжди вважала Мороза “гарним хлопцем”, тож у мене і в думках не було вважати його іншим. І чоловік він на диво, ще й лірик, чемний завжди – “погані хлопці” такими не бувають. Але так сталося, що довелося працювати політиком. І чомусь так вийшло , що підлі речі, в нього виходять краще ніж добрі. А роботу ж треба виконувати сумлінно, адже він “гарний хлопець”. Отака от моральна колізія. Звісно, що “порядний” Мороз віддає перевагу суспільному над особистим, хоча воно й підле.
Я думаю Мороз краще знає темні сторони людської душі, і чинить відповідно своїй компетенції.
Тут виникають інші думки, може ми всі дали йому привід впевнитись в ефективності його кроку. Людина побачила – що з нами можна, тож і зробила ( відповідно до своєї компетенції) . Може навіть з огидою.

Тимошенко, як антипод Морозу, за всіма ознаками підходить під класифікацію “погана дівчинка”. Буває нестримана, дозволяє собі легковажним гигиканням ( подейкують що й не щира) коментувати серйозні речі, дратує своєю манерою вдягатись доброчесний нарід, жахлива біографія ( в школі за поведінку “незадовільно”) , водиться з капіталістичними рокерами. Розпочала свою підприємницьку кар’єру з відеосалону ( уявляєте, що там “крутилось”?), потім продовжила в енергетичній сфері ( що там “крутилось”, вже мовчу). Але яка філософська іронія(!) - в політиці найкраще їй вдається грати на шляхетних почуттях, відбирає електорат у “гарних” але менш талановитих хлопців і край. Але не дотягує до перемоги. Не знаю хто в цьому винен, чи її зміни шат чи більша “затемненність” суспільства.

А хто ж у такому разі Ющенко? Схиляюсь до того, що “гарний хлопець”. Він і бухгалтер, і багатодітний батько, церкву відвідує. Проте, як тільки життя виштовхнуло його в політику, чомусь стало здаватись, що на “світлому” боці грати в нього не дуже виходить. А він ТАК хоче. Краще виходить як у Мороза, але НЕ хоче. Тому що ніяк не може розділити особисте і роботу. Одним словом “бджоляр”.

Чи заслуговує на кару Мороз. Вважаю що НІ. Бо він “гарний хлопець”. Але я був би не проти, якби для нього персонально таки застосували смертний вирок ( бо у мене як і в нього суспільне вище за особисте). А потім з почестями захоронили ( хоча б на місці де стояв Батурин) і поставили достойного пам’ятника “Загинув чесно виконуючи роботу демона української політики, викупивши своєю смертю гріхи всіх українських політиків”.

Відповіді

 • 2006.07.10 | Сергій Кабуд

  на часі забути їх імена- ВСІ, бо всі вони є покидьки , та діяти

  самім.

  Думати про формат, збирати навколо себе групи товарищів, дбати про єдність- в першу чергу та встановлювати зв'язки з іншими групами, точно як діяли у 2004, по розгалуженій, безлідерній схемі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.10 | Lexa62

   Re: на часі забути їх імена- ВСІ, бо всі вони є покидьки , та

   Сергій Кабуд пише:
   > самім.
   >
   > Думати про формат, збирати навколо себе групи товарищів, дбати про єдність- в першу чергу та встановлювати зв'язки з іншими групами, точно як діяли у 2004, по розгалуженій, безлідерній схемі.

   Влада однак персоніфікується на якомусь етапі. Мо все таки підняти нових лідерів? а може просто "за НАТО", нейтралізувавши 5 колону, якось наведемо лад?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua