МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хотів поставити в Статті але усвідомлені стукачі зняли повноваги

07/11/2006 | Сергій Кабуд
Привіт

Я зара у Запоріжжі, але нажаль фактично прикований ланцюгом до свого хворого батька. В нього був інсульт.

Настрої великої кількості людей мені майже невідомі, тому що я майже не спілкуюсь ні з ким, але... Я тут вам колись говорив про те, що:

- українські політики будуть домовлятися, бо жоден з них на той час не мав можливості знищити іншого - от вони і домовились майже;
- що СПУ фактично агітувала проти Ющенка, та голоси соціалістів не пішли на користь жовтогарячим - ось вам підтвердження, маєте спікера Мороза разом з КПУ-ПРУ If you can't beat it — enjoy it;
- що влада в нас олігархична, тому ми майже не можемо розраховувати на те, що така влада буде захищати наші інтереси - ось маємо, що маємо.

Настрій в багатьох людей поганий, вони вже натерпілися, та почувають себе відпрацьованими на всі 100%. Навіть деякі прихильники ПРУ почувають себе ошуканими. Бо вже нікому не вірять. Пробачте, але все всіх зає...ло. Здається, що фінансування в НУ та БЮТ вичерпане на цей час, а через те, що фактично інтереси бізнесових кіл, які підтримували БЮТ та НУ знаходяться у контрах, то й порозуміння там нема. На місцях фактично хто, як хоче, так і домовляється, йде звичайний процес розпродажу всього, як це в нас завжди було. Корупція як була, так і є.

Ще раз повторюю - влада в нас олігархична. Вона дбає тіки про себе, та має звичку користуватися послугами криміналітету для вирішення власних бізнесових проблем. Якщо ми маємо бажання мати дружню до нас владу, ми повинні її самі зробити, бо пани нас продадуть, як завжди.

Що до КДБ, то ніхто не дасть 100% гарантії, що його і тут серед нас нема. В КДБ зараз і дійсно стіки нафтобаксів, що вони їх майже не рахують. Це одне з призначеннь України, Грузії, Молдови, Чечні та інших - Росія має витрачати на нас ці бакси, інакше вона їх заощадить, або вкладе, та потім, коли прийде чергова криза, використає для того, щоб врятуватись від розвалу. Цю роль раніше грав Афганістан. Росія ще й преться на Західні біржи. Я на цьому не розуміюсь, але мені здається, що тесь там її і готуються кинути.

Що треба робити? Гарне питання,.. та й ще таке свіже. По-перше, треба вибрати нового президента США. Містер Буш фактично допомогає Путіну заробляти шалені гроші, така сильна Московія нам аж ніяк не допоможе. Але це дуже довга справа, треба ще чекати декілька років. Я не проти росіян та російської мови, або культури, але так вже сталося, що імперські забаганки не росіян, ні, а російських панів, завжди направлені на мою землю. По-друге, якщо резерву в НУ та БЮТ нема, треба розпускати Раду. Якщо вдастья розколоти соціалістів, а це треба робити, то можна поборотися. На мою власну думку в ПРУ вже резерву голосів нема, вона вичерпала свої електоральні можливості. В ПРУ є тіки гроші, а резерву голосів нема. Електорат НУ та БЮТ ще невичерпаний, багато хто з їх потенційних виборців не ходив на вибори, або голосував за малі партії, і якщо вдасться запевнити людей в тому, що Ю+Я не будуть продавати країну іноземцям, та будуть виходити з інтересів перш за все місцевого населення не тільки у економічних питаннях, а й у мовному, наприклад, чи культурному, то можна поборотися.

Але... Можна на все покласти, дати політичним силам вбивати одна одну, а самим тихенько робити свою справу - створити власну спілку. Треба працювати серед селян, бо сильні вітчизняні сільгоспвиробники - це завжди була раціональна місцева сила. Але більшовикам вона була не до вподоби, бо завжди стояла на приватній власності на землю. Ось під гаслом, типу: Землю селянам! Заводи робітникам! - треба і працювати. Справа в тому, що ми (працівники звичайні) зараз дещо більше грошей маємо, ніж при Совєтах, але подивіться навколо - звичайні робітники живуть на зарплату тіки. Тобто, хтось нечесним шляхом нажив грошей, купив за майже безцінь заводи і фабрики, а звичайні робітники, як працювали на пана, так і працюватимуть.

Вже зрозуміло, до чого я веду? Ага... В будь якій, навіть капіталістичній країні, є дуже непоганий відсоток (десь на мою думку 10-20) соціально налаштованих людей. А в нашій країні їх історично більше, просто ПРУ, НУ и БЮТ їх вкрали, а КПУ і СПУ - політичні небіжчики, бо пикою не вийшли. От треба їх прибрати собі, поки великі партії зовсім не поглинули все. Але... Треба показати людям, замість ленінської брехні те, що реальний соціализм може існувати на основі приватної власності в тому числі, а не тільки державної. Приклад: Швеція. От де влада існує заради не меньше ніж 75% населення, але нікого не вбиваючи і даючи змогу малим та середнім бізнесам та їх власникам, а також вічно незгодним з Євросоюзом фермерам, непогано жити в одній країні. Зовсім не обов'язково ділити краіну за теріторіальною ознакою, треба просто зрозуміти, що робітник у Львові хоче одне й те саме, чог бажає працівник у Донецьку - вони хочуть мати власність, якої в них нема, крім власних осель, але була раніше и вкрадена саме цими людьми, які зараз заправляють в ПРУ, НУ і БЮТ. Спочатку совки знецінили гроші та працю робітників, потім шахраї понакрадали грошей та прикупили за ці гроші заводи і фабрики та ще й за безцінь. Це ганьба!

От такі думки, панове. Якщо нема можливості перемогти за тих умов, що ми маємо зараз, треба розпоскати Раду і боротися за червоний та рожевий електорат. Він є в усіх партій, просто його штучно вкрали, замилили очі, та вкрали. Але по справжньому боротися, тоді є непоганий шанс розколоти рожевих і червоних навпіл (мрії, мрії...) от тоді вже в Янука&Ко будуть биті яйця. Але... за таких обставин може початись стрелянина! Вони ж як в'єтнамці, ніколи не здаються.

Костянтин


Сергій Кабуд:

практично повністтю погоджуюся з паном Константином.

Зауважу що в Буша нажаль немає вибору:

вашінгтон вважає що повернення холодної війни буде значно гірше ніж те
як зараз вони роблять вигляд що все гаразд.

Але вони помиляються-
холодна а може й гаряча війна настане з вирогідністтю 100%

щодо можливого силового спротиву номенклатури-
він все ж помиляється. Ці сцікуни збіжуть на клязьму миттєво.

--------------------

Шо стукачі, усвідомили свій вибір?

Ми виберемо САМІ, без вас.

Відповіді

 • 2006.07.11 | SpokusXalepniy

  Зняли повноваги?! Так що ж це таке, куме, робиться! Відтепер...

  ... більшість українців не дізнається про безкоштовні поради пана Констянтина. І все через руйнування повноважень закордонних дописувачів. А як же тоді діяти - запитую громаду? Невже подальший розвиток країни віддамо в випадкові руки?

  Пропоную, щоб кожен свідомий дописувач роздрукував матеріал теми в кількох примірниках (в пику Майданівським адмінам), і роздав всім своїм знайомим. Назва нехай буде така: "Поради українському народу від Констянтина". Але в першу чергу розповсюдити серед депутатів. Гадаю, що вони відірвуть з руками.
  Роздовачам твердо наказати, щоб з людей гроші за надруковку не брали, бо ж будуть совати!

  Сергій Кабуд пише:
  > практично повністтю погоджуюся з паном Константином.
  > Зауважу що в Буша нажаль немає вибору: вашінгтон вважає що повернення холодної війни буде значно гірше ніж те як зараз вони роблять вигляд що все гаразд.
  > Але вони помиляються - холодна а може й гаряча війна настане з вирогідністтю 100%
  > щодо можливого силового спротиву номенклатури - він все ж помиляється. Ці сцікуни збіжуть на клязьму миттєво.
  > --------------------
  > Шо стукачі, усвідомили свій вибір? Ми виберемо САМІ, без вас.
  Так це стукачі оволоділи, чи все ж таки чорти?

  Переворот в мозгах из края в край,
  В пространстве масса трещин и смещений:
  В Аду решили черти строить Рай
  Для собственных грядущих поколений.

  Известный чёрт с фамилией Черток -
  Агент из Рая - ночью, внеурочно
  Отстукал в Рай: в Аду чёрт знает что, -
  Что именно? - Черток - не знает точно.

  Ещё ввернул тревожную строку
  Для шефа всех лазутчиков Амура:
  "Я в ужасе, - сам Дьявол начеку,
  И крайне ненадежна агентура".

  Тем временем в Аду сам Вельзевул
  Потребовал военного парада.
  Влез на трибуну, плакал и загнул:
  "Рай, только рай - спасение для Ада!"

  Визжали черти и кричали: "Да!!!
  Мы рай в родной построим Преисподне!
  Даёшь производительность труда:
  Пять грешников на нос уже сегодня!"

  "Ну что ж, вперёд! А я вас поведу! -
  Закончил Дьявол. - С богом, побежали!"
  И задрожали грешники в Аду,
  И ангелы в Раю затрепетали.

  И ангелы толпой пошли к Нему -
  К тому, который видит всё и знает, -
  А он сказал: "Мне наплевать на тьму!"
  И заявил, что многих расстреляет.

  Что Дьявол - провокатор и кретин,
  Его возня и козни - всё не ново, -
  Что ангелы - ублюдки, как один,
  И что Черток давно перевербован.

  "Не Рай кругом, а подлинный бедлам, -
  Спущусь на землю - там хоть уважают!
  Уйду от вас к людям, ко всем чертям -
  Пущай меня вторично распинают!.."

  И он спустился. Кто он? Где живёт?..
  Но как-то раз узрели прихожане -
  На паперти у церкви нищий пьёт:
  "Я Бог! - кричит, - даёшь на пропитанье!"

  Конец печален (плачь и стар, и млад) -
  Что перед этим всем сожженье Трои...
  Давно в Раю уже не Рай, а Ад, -
  Но Рай чертей в Аду зато построен!

  Владимир Семенович
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

   вам не соромно?

   а.. забув, каліфорнія.

   А ви поїдьте в запоріжську область, потусуйте по селах

   тимошенко коли поїхала у 90і та мала
   волоси дибом

   а вазагалі від вас завжди смерділо гімном
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.11 | kotygoroshko

    хто б говорив?

    Сергій Кабуд пише:
    > а вазагалі від вас завжди смерділо гімном


    тому ти й втік в теплі краї? і чим займаєшься? лижеш?
 • 2006.07.11 | bm

  Предлагаете переизбрать Буша и начать "горячую войну"?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

   ви збожеволіли

 • 2006.07.11 | Ghost

  когда переболеете левизной?

  только крупный частный капитал способен вытащить любую страну из любого кризиса! более того, если национальный частный капитал недостаточно крупный и недостаточно сильный, начинаются угрозы безопасности для любой страны! много раз это доказано, и Украина не является исключением, и не надо думать, что мы особенные, не такие как все! игры в социализм, они, конечно, приятные, когда есть деньги, а если денег нет, то и социализма нет, а красные (розовые) деньги зарабатывать не умеют, умеют только отбирать и тратить! то есть, я, конечно, за социализм, однозначно! я люблю всякую шару и социальные гарантии! но когда социальных гарантий много, а денег мало, начинаются обычно безобразные явления, типа как шутили в старые времена "у нас всё для блага человека, и мы видели этого человека в телевизоре" ;) я вообще отношусь к социализму как к некоторому товару народного потребления, который надо покупать за деньги, а бесплатно никто не даст.
  это всё к тому, что никакой "общенародной" собственности на средства производства не бывает, распоряжается всегда кто-то конкретный, даже если это чиновник из фонда госимущества, а народ может послужить только вывеской, типа якобы тут - "общенародная" собственность, ну и самоощущение греет душу, а на самом деле какой-нибудь член какой-нибудь ну очень социалистической партии скромно в тени собирает себе дивиденты на офшорные счета :( ибо нет ничего более уродливого, чем нищий социализм.
 • 2006.07.11 | Albes

  Хоть одно хорошее дело сделали Админы. Слава им!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua