МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У ВР виникла бійка (\)

07/11/2006 | Englishman
Депутати вже б`ються у сесійній залі


В сесійній залі парламенту відбулася бійка між депутатами БЮТ та Партії регіонів.

Як передає кореспондент УНІАН, депутати від фракцій БЮТ зайняли місце, де має включатися система “Рада”. Депутати від “Регіонів” намагались не допустити цього, в результаті виникли невеликі сутички, однак депутатам від БЮТ вдалося захопити це місце.

Депутати “Нашої України” і БЮТ скандують “ганьба!”, а депутати від Партії регіонів, які оточили парламентську трибуну, аплодують, щоб перекрити ці викрики.

http://www.unian.net/ukr/news/news-160101.html

Голова ВР Олександр МОРОЗ стояв біля свого робочого місця, мовчки спостерігаючи за тим, що відбувається у сесійній залі. Після чого розпочав засідання.

Відповіді

 • 2006.07.11 | Englishman

  Мороз оголосив про розпуск демократичної коаліції (\)

  Мороз оголосив про розпуск демократичної коаліції і про утворення нової – Антикризової коаліції

  Київ. 11 липня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Олександр МОРОЗ оголосив про розпуск Коаліції демократичних сил і про утворення нової – Антикризової коаліції.

  Як передає кореспондент УНІАН, ці оголошення спікер зробив на початку ранкового засідання парламенту, яке супроводжувалось бійками між народними депутатами від фракцій БЮТ та Партії регіонів.

  Зокрема, за словами О.МОРОЗА, на підставі особистих заяв депутатів від СПУ про вихід з демократичної коаліції він повідомляє про припинення діяльності помаранчевої коаліції.

  Також на сесії спікер офіційно оголосив про створення нової Антикризової коаліції, до складу якої увійшли Партія регіонів, КПУ та СПУ.

  За словами О.МОРОЗА, ця коаліція налічує 238 народних депутатів.

  Слова О.МОРОЗА супроводжувались криками “Ганьба!” з боку депутатів від «Нашої України» та БЮТ.

  Депутати БЮТ продовжують блокувати сектор реєстрації ВР і один з секторів системи «Рада».

  В той же час основний пульт управління системою Рада», що знаходиться на третьому поверсі парламенту в сесійній залі, контролюють депутати від Партії регіонів, як і парламентську трибуну.

  Також депутат від “Нашої України” Володимир В’ЯЗІВСЬКИЙ намагався забрати картки для реєстрації у депутатів-“регіоналів”, внаслідок чого виникла бійка. У В.В’ЯЗІВСЬКОГО розбитий ніс, йому вдалося забрати декілька карток і викинути їх. Його вивели з сесійної зали. На засіданні зареєструвалося 254 депутати.  постiйна адреса статтi:
  http://www.unian.net/ukr/news/news-160103.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

   кризовим менеджментом називають інколи рекетCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua