МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява партії "Наша Україна"

07/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ

Утворення у Верховній Раді України т. зв. антикризової коаліції у складі Партії регіонів, Соціалістичної партії України та комуністів «Наша Україна» розцінює, як приклад повернення кучмістських принципів здійснення політики. Вони грунтуються на кулуарних домовленностях, зраді політичних союзників і перевазі амбіцій окремих політиків над державними та суспільними інтересами.
«Наша Україна» рішуче засуджує дії лідера соціалістів Олександра Мороза, який брутально зрадив інтереси виборців. Його позиція завдала дошкульного удару українській демократії, посиливши реваншистські сили українського парламенту. Фактично Україна стала заручником особистих планів і перспектив Голови Соціалістичної партії і поставила під загрозу утвердження цивілізованої політичної системи європейського зразка.

Безвідповідальний вчинок Мороза перекреслює один із найбільших здобутків революційного Майдану – чесну, прозору та відповідальну політику. Саме до цього Олександр Мороз закликав Український народ на Помаранчевому Майдані, саме цього прагнули виборці, які віддали свої голоси 26 березня 2006 року за Соціалістичну партію України. Все це зрадив Мороз сьогодні.

Ми переконанні, що українське суспільство адекватно оцінює вчинок Олександра Мороза. Сьогодні від Соціалістичної партії відвертаються не лише її вчорашні прихильники, а й самі партійці – саморозпустилася Рівненська обласна організація партії. Дії українських соціалістів та їх керівника також вже засудили лідери соціалістів Європейського парламенту.

«Наша Україна» закликає українське суспільство залишатися відданим демократичним цінностям і прагненню європейського майбутнього для України. Ми відчуваємо пітримку Українського народу і віримо у правоту своїх дій.

Прес-служба політичної партії "Народний Союз Наша Україна"

Відповіді

 • 2006.07.12 | Андрій

  Re: Заява партії "Наша Україна"

  Підтримувати можна розумних, чесних та люблячих Украйну в собі, а серед вас таких майже нема. Як що позбутитеся тупих та язикатих бессмертних, зваричів, порпошенків, ярославів..., то може і матимете підтримку в 3,01% виборців. Надоїли ви всім.
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >
  > Утворення у Верховній Раді України т. зв. антикризової коаліції у складі Партії регіонів, Соціалістичної партії України та комуністів «Наша Україна» розцінює, як приклад повернення кучмістських принципів здійснення політики. Вони грунтуються на кулуарних домовленностях, зраді політичних союзників і перевазі амбіцій окремих політиків над державними та суспільними інтересами.
  > «Наша Україна» рішуче засуджує дії лідера соціалістів Олександра Мороза, який брутально зрадив інтереси виборців. Його позиція завдала дошкульного удару українській демократії, посиливши реваншистські сили українського парламенту. Фактично Україна стала заручником особистих планів і перспектив Голови Соціалістичної партії і поставила під загрозу утвердження цивілізованої політичної системи європейського зразка.
  >
  > Безвідповідальний вчинок Мороза перекреслює один із найбільших здобутків революційного Майдану – чесну, прозору та відповідальну політику. Саме до цього Олександр Мороз закликав Український народ на Помаранчевому Майдані, саме цього прагнули виборці, які віддали свої голоси 26 березня 2006 року за Соціалістичну партію України. Все це зрадив Мороз сьогодні.
  >
  > Ми переконанні, що українське суспільство адекватно оцінює вчинок Олександра Мороза. Сьогодні від Соціалістичної партії відвертаються не лише її вчорашні прихильники, а й самі партійці – саморозпустилася Рівненська обласна організація партії. Дії українських соціалістів та їх керівника також вже засудили лідери соціалістів Європейського парламенту.
  >
  > «Наша Україна» закликає українське суспільство залишатися відданим демократичним цінностям і прагненню європейського майбутнього для України. Ми відчуваємо пітримку Українського народу і віримо у правоту своїх дій.
  >
  > <i> Прес-служба політичної партії "Народний Союз Наша Україна"
  > </i>


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua