МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львівська облрада звернулась до народу і Президента

07/11/2006 | НаталіяКузьма
Депутати Львівщини вважають, що в Україні здійснюється спроба антидемократичного перевороту. До народу - як до джерела влади, а до Президента - як до єдиної легітимної на сьогодні гілки влади. Ось їх думка прямим текстом:

В Україні здійснюється спроба антидемократичного перевороту. Ми стали свідками цинічної зради одного із учасників Коаліційної угоди – Олександра Мороза, який особисті кар’єрні амбіції поставив вище за волю своїх виборців. Він змусив нас пригадати, що саме Мороз був керівником антиукраїнської «групи 239», саме Мороз, створивши Соціалістичну партію, допоміг компартійній номенклатурі уникнути відповідальності у 1991 р., саме Мороз вдруге привів Кучму до влади, зрадивши «Канівську четвірку», а нещодавно пішов на відверту співпрацю з російською «Родіною» та її одіозним лідером, «героєм Тузли» Рогозіним.

Нова, так звана „антикризова” парламентська більшість, куди увійшли Партія Регіонів, КПУ та СПУ, здатна реанімувати в Україні злочинний режим Кучми, але вже у гіршому варіанті. Вона є закономірною в тому сенсі, що комуно-соціалісти об’єдналися із виплеканими ними ж олігархами, кримінальними елементами, сепаратистами. Формування комуно-олігархічної коаліції, антиукраїнського альянсу порушує стабільність у державі, загрожує безпеці України, збереженню її територіальної цілісності, неминуче призведе до ускладнення суспільно-економічної ситуації в країні. В даний архіскладний політичний момент маємо усвідомити, що в особі регіоналів, комуністів та соціалістів до влади рвуться реваншисти.

Заявляємо, що на сьогодні єдиною легітимною владною інституцією в Україні є Президент Віктор Андрійович Ющенко, який отримав владу від Українського народу. А тому у цей кризовий момент закликаємо Президента проявити рішучість, взяти на себе всю повноту відповідальності, виконати свої обов’язки та вжити негайних заходів для збереження Української державності. Ми декларуємо одностайну підтримку Президента та запропонованих ним напрямків розвитку держави та суспільства, європейської інтеграції України, дотримання світових демократичних цінностей.

Вимагаємо негайного приведення до присяги суддів Конституційного Суду та скасування Конституційної реформи як такої, що не відповідає національним інтересам України, яку було прийнято з порушенням процедури і яка не була схваленою Українським народом. Львівська обласна рада розглядає нав’язану Морозом-Кучмою-Януковичем-Медведчуком Конституційну реформу як крок до знищення Української держави через запровадження колективної безвідповідальності Верховної Ради в умовах становлення держави.

Вимагаємо від Президента України використати надане йому Конституцією України право та негайно припинити повноваження Верховної Ради України, з метою стабілізації ситуації в Україні ввести пряме президентське правління та оголосити про проведення нових парламентських виборів.
Вимагаємо від Президента України розпочати процес очищення влади від посадових осіб, які становлять потенційну загрозу Україні: опублікувати списки агентів КГБ-СРСР, які перебували або перебувають на державних посадах в Україні, ініціювати проведення люстрації, яка б забезпечила відсторонення від державних посад комуністів, кагебістів та кучмістів, усунути з влади осіб із заплямованою репутацією, виконання гасла Майдану «Бандитам - тюрми!», реалізація якого забезпечить наведення порядку в державі. У державі необхідно провести повноцінний судовий процес над комуністичною ідеологією та її апологетами за злочини проти людства. При формуванні кадрової політики опертися на національні сили.

Закликаємо усі демократичні, проукраїнські політичні сили згуртуватися, відкинути власні амбіції і, разом з української громадськістю, об’єднатися навколо Президента України, створити єдину націонал-демократичну коаліцію, дати рішучу відсіч ініціаторам антидемократичного перевороту.

Закликаємо українців бути готовими до активних дій та використати своє право згідно зі статтею 5 Конституції України здійснювати заходи, спрямовані на захист Української державності, її державного ладу, суверенітету і територіальною цілісності.


Прес-служба Львівської обласної ради

Відповіді

  • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

    Львівська облрада була першою і у 2004р

    От це- відповідальне звернення.

    Може починається справжня революція?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua