МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Історія карає нерішучих

07/11/2006 | Tatarchuk
Я - історик за фахом та за призванням. Саме тому мені часто стає дуже моторошно, коли пані Історія готовить для нас черговий сюрприз.

Найгірше те, що етапи та закономірності повторюються в різних країнах та народах, (каменя на камені не залишаючи від расистських теорій про унікальність).
І часто чеакєш на повторіння чергового уроку Історії ... з паморочню впевненістю.

Всі глупості та пакості, які можуть бути зроблені політиками та діячами, - завжди робляться. Без відхилу на будь-які сантиметри. Всі вороги роблять фатальні помилки, які їх потім гублять.

Стандартний приклад того - це "парламентській путч" у в органі, який дуже скоро війде в сучасні підручники під поміткою: "на останьому етапі функціонування получила прізвисько Верховна Зрада".

Здається, що приклади ГКЧП та "білого дому" з нещодавнього минулого Росії мали б чогось навчити людей, які так нібито люблять та знають російську культуру. Ні, не навчила. За те вони будуть покарані - безжально, як це може робити тількі історія.
Бо кажуть, що історія одних веде за руку, а інших тягне за ногу.

Ми, національно та патріотично толератні громадяни, маємо радіти. Бо перемога над квазі-парляментом близька, навіть - неминуча.
Але то буде свято з мокрими очима.

Бо ми хотіли обманути пані вчительку Історію. Хотіли сачканути урока "після революції починають переслідувати ворога". Наші владці, та й багато хто з нас, волів стати "унікальною нацією", яка дочекалася на перемогу, не скривдивши при тому навіть поліцейської овчарки.
Вірили, що наши вороженькі згинуть самі собою, "як роса на сонці". Що коли ти до людини по-людському, то й вона до тебе також. Ну і проча така риторика.

Ні, шановні друзі. Так в історії не буває, на жаль. Ледь почуявши поблажкі, наши "опоненти" перетворюються на знахабнілих, не знаючих жодної норми хазяїв життя. Бо вони, як і ми, історію теж не знають.

Отже, буде перемога. І буде "терор". Так назвуть наши опоненти тей жах, що вони переживатимуть, коли щастя їхнє було вже так близько. Бо бандити сядуть в тюрми, і до них сядуть багато хто з корумпованих силовиків. Судді підуть фактично всі. Багато цілих галузей буде "оголено" - і тоді, тількі тоді ми зрозуміємо, що не такі вже там були докі-специ, що світ не луснув навпіл через масове звільнення з посад корумпованих, але "опитних" кадрів.

І буде відчай. І будемо серед своїх боротися з нерішучими, із снєсходітельними, з тими хто хоче знову все простити. Бо тоді вже всім стане ясно, що по-хорошому було, але не буде. і ЩО АБО ВОНИ НАС, АБО МИ ЇХ, причому сила буде за нами.

Отакі нотатки історика. Щось не надто оптимістичне по духу, хоча якраз у перемозі над сворой обєднаною нітрохи не сумніваюся.

Відповіді

 • 2006.07.11 | Ghost

  "Всі глупості та пакості які можуть бути зроблені політиками..."

 • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

  трохи романтично але правильно

  жорсткість та непримиримість до ворога-
  без цього не виграти цю гру

  вона і не почалася ще
 • 2006.07.11 | Мірко

  Re: Історія карає нерішучих

 • 2006.07.11 | Tatarchuk

  Ми станемо тими самими казлами які мєшають їм жити

 • 2006.07.11 | Сахаров

  Re: Історія карає нерішучих

  Tatarchuk пише:
  > Бо ми хотіли обманути пані вчительку Історію. Хотіли сачканути урока "після революції починають переслідувати ворога". Наші владці, та й багато хто з нас, волів стати "унікальною нацією", яка дочекалася на перемогу, не скривдивши при тому навіть поліцейської овчарки.
  > Вірили, що наши вороженькі згинуть самі собою, "як роса на сонці". Що коли ти до людини по-людському, то й вона до тебе також. Ну і проча така риторика.
  >> Ні, шановні друзі. Так в історії не буває, на жаль. Ледь почуявши поблажкі, наши "опоненти" перетворюються на знахабнілих, не знаючих жодної норми хазяїв життя. Бо вони, як і ми, історію теж не знають.
  >
  АБО ВОНИ НАС, АБО МИ ЇХ

  Так отож. Ми повірили у замерзлий карнавальний Майдан, який був готовий до дій, та його енергію було випущено у повітря. Не буває карнавальних революцій. Те що маємо сьогодні - наслідки минулорічної нерішучості і благосної віри у перемогу духу. Перемагає не дух а сила. Не буває революцій без захоплення ключових позицій, без терору (жорсткого чи м'якого) проти переможених, без додушення гідри. Ми зробили помилку напочатку 90-х, віддавши владу номенклатурі. Отримали дерибан геть усього, що можна і не можна було роздерибанити, вигодували Пінчуків, Ахметових, Коломойських, Суркісів. Ті самі граблі спрацювали і на Майдані. Нас навчають удруге. Чи варто чекати продовження навчання у школі гарних політичних манер, коли противник не навчений і не схильний робити реверанси? Тільки сила і ще раз сила!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.11 | Lexa62

   Re: Історія карає нерішучих

   Ворога треба поважати. Хоче ворог мову сили, він повинен її отримати, інакше образиться і таке накоїть ...
 • 2006.07.11 | Хвізик

  а Ви бачите шлях до тої перемоги?

  > Отакі нотатки історика. Щось не надто оптимістичне по духу, хоча якраз у перемозі над сворой обєднаною нітрохи не сумніваюся.

  у мене враження, що в них всё схвачено

  майдан серед літа не збереться - люди так влаштовані

  а до кінця літа вони такого хомута на всю країну накинуть, що люди і дихнути вільно не зможуть

  цікаво, ющ вже замовив собі труну?

  бандюки діють рішуче - скоро різати почнуть
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.11 | Tatarchuk

   знаю що він є, та до того ж неминучий

   бо бандюковичи готуються до саме майдану - а буде немайдан.
   що саме буде - точно невідомо, але немайдан.
   варіант буде більш силовим та жорстким. Це не моє бажання, це закон історії. Трохи сумно. Зате знаєте, зі мною таке бувало - даш по мордє негодяю, з одного боку неудобно, з другого боку - "нарешті"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.11 | Хвізик

    Re: знаю що він є, та до того ж неминучий

    > варіант буде більш силовим та жорстким. Це не моє бажання, це закон історії. Трохи сумно. Зате знаєте, зі мною таке бувало - даш по мордє негодяю, з одного боку неудобно, з другого боку - "нарешті"

    знаєте, я теж не люблю бити ближнього по обличчу

    а Ви думаєте, на Україні є сила, здатна набити обличчя регіоналам і Ко?
    Я такої чомусь не спостерігаю. Поки що все навпаки
  • 2006.07.11 | Сахаров

   Re: а Ви бачите шлях до тої перемоги?

   Читайте Конституцію України. Там все сказане - Ст. 5 - НІХТО НЕ МОЖЕ УЗУРПУВАТИ ДЕРЖАВНУ ВЛАДУ. Бачимо наявну спробу узурпації через порушення процедур і регламенту ВР. Згідно з Конституцією неправочинні дії оскаржуються у суді. У даному разі - Конституційному. Не затвердивши суддів КС і чинячи незаконно, КРС створила позаконституційну ситуацію. Відповідь має бути адекватною. З тими хто поставив себе поза конституцією з метою узурпації влади слід чинити теж позаконституційними методами аж до збройної боротьби. І це буде справедливо. Або ж - неконституційні дії, спрямовані на захоплення влади, вимагають запровадження надзвичайного стану з усіма наслідками, обмеженнями конституційних свобод і переслідуванням та покаранням винних.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.11 | Хвізик

    я з Вами згоден, але питання остається

    я згоден:
    > Не затвердивши суддів КС і чинячи незаконно, КРС створила позаконституційну ситуацію. Відповідь має бути адекватною. З тими хто поставив себе поза конституцією з метою узурпації влади слід чинити теж позаконституційними методами аж до збройної боротьби.
    Щоб вести збройну боротьбу, потрібна сила, здатна вести збройну боротьбу. Ви її бачите?

    > І це буде справедливо.
    абсолютно

    > Або ж - неконституційні дії, спрямовані на захоплення влади, вимагають запровадження надзвичайного стану з усіма наслідками, обмеженнями конституційних свобод і переслідуванням та покаранням винних.
    Щоб запровадити надзвичайний стан, потрібен держ орган, здатний запровадити надзвичайний стан. Ви його бачите?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.11 | Сахаров

     Re: я з Вами згоден, але питання остається

     Хвізик пише:
     Щоб вести збройну боротьбу, потрібна сила, здатна вести збройну боротьбу. Ви її бачите?
     >
     > Щоб запровадити надзвичайний стан, потрібен держ орган, здатний запровадити надзвичайний стан. Ви його бачите?

     Я писав не про обов'язково збройну боротьбу а "аж до збройної боротьби". При потребі таку силу, хоч це буде надзвичай складно, сформувати можна. І джерел зброї у світі вистачає. Інша справа що на це потрібний значний час. У сьогоденній ситуації регулярні частини створити вкрай складно, хібащо бойові групи, які нездатні довго існувати і приречені на знищення. Але є ще інші позаконституційні методи, наприклад - терор. Хоч на це можна піти хібащо з відчаю. І не дай Боже, щоб довелося.

     Державний орган, який оголошує надзвичайний стан, називається Президент України.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.11 | Хвізик

      от Ви самі бачите

      > У сьогоденній ситуації регулярні частини створити вкрай складно
      > Але є ще інші позаконституційні методи, наприклад - терор. Хоч на це можна піти хібащо з відчаю. І не дай Боже, щоб довелося.
      >
      > Державний орган, який оголошує надзвичайний стан, називається Президент України.
      Ви дійсно вірите що Ющ здатен на надзвичайний стан??????

      Мені вбачається більш вірогідним інший сценарій:
      бандюки захоплюють владу, і починають планомірне масштабне знищення опонентів всіма можливими засобами: камазами, діоксинами, розстрілами...
      а ті, як телята, спокійно чекатимуть своєї черги, аж поки всі не поляжуть
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

       нє, юлька і ющ втечуть на клязьму

       там як вона казала живе дуже сильний російський політик путін

       а як ющ казав- його друг і партнер Волод. володимирович.

       Будуть по черзі смоктати.

       Хочца Ющ втече потім у вашінгтон, до тещі, а Юля- ні, бо тут проти неї може бути справа по воровству, цілком реально, бо невідомо шо там Лазаренко здав в фбр
     • 2006.07.11 | Мірко

      Re: я з Вами згоден, але питання остається

      Сахаров пише
      > Але є ще інші позаконституційні методи, наприклад - терор.<

      Кожна збройна боротьба це терор. Ходить о підпільну методику боротьби. Про це вже писав. Якщо мішенню будуть індустіяльні заклади сходу, то це олігархам по кишені. Може тоді почують голос українського народу.

      >Хоч на це можна піти хібащо з відчаю.<

      Іншого способу нема.

      >І не дай Боже, щоб довелося.<

      Приреченість.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.11 | Сахаров

       Re: я з Вами згоден, але питання остається

       Принаймні не завадило б, щоб не бути захопленими зненацька, вже сьогодні подумати про підпільні групи, бази, мережу і способи зв'язку, керівні центри. Це не паніка переляканого. Завжди треба бути готовими до будь якого розвитку подій, у тому числі і до підпілля. Бо палити себе на знак протесту на майданах - не конструктив.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.11 | Хвізик

        100% згоден

       • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

        про це пишемо вже кілька місяців

        сподіваюся хто прагне той почув

        повторюся ще раз:

        1.стаємо на сухий закон до Перемоги

        2.кидаємо шкідливий здоров'ю тютюн

        3.спорт- мінімум 1 година на день

        4.легально придбати хоч би мисливську зброю та інші засоби самозахисту

        5.ходити в тір чи куди, навчатися, читатии відповідну літератруру, грати в колективні ігри в лісах і парках, де практикувати:

        - взаємодопомогу

        - швидкі методи ефективного вирішення проблем

        - крисовий менеджмент

        - конспиративні методи,

        тощо

        6.читати Бандеру :
        http://www.stepanbandera.org/index.htm

        "ПЕРСПЕКТИВИ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ" (Степан Бандера):
        http://www.stepanbandera.org/bandera_perspective.htm

        і ВСЕ про що Ви написали- В першу чергу:


        > підпільні групи, бази, мережу і способи зв'язку, керівні центри. Це не паніка переляканого.

        >Завжди треба бути готовими до будь якого розвитку подій, у тому числі і до підпілля.

        >палити себе на знак протесту на майданах - не конструктив. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.11 | Хвізик

         хочу зауважити нащот зброї

         найлегше легально можна придбати навіть не мисливську, а пневматичну зброю. Навіть пневматичного пістолета.
         Незважаючи на свою легальність, така зброя все ж таки має певну убиваючу силу. Отже, у вмілих руках здатна приннести користь.
         Крім того, пнвматичну зброю часто виконують так, що зовні вона виглядає, ніби справжня вогнепальна (тіпа Макаров, Вальтер...)

         Купуючиши зброю, варто продумати місце її зберігання, щоб вона не опинилася в руках дітей, чи осіб з розумовими вадами.

         Бажано придбати невеликого сейфа.

         В будь-якому разі, будьте гранично обережні!
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.11 | Сахаров

          Re: хочу зауважити нащот зброї

          Не варто дезінформувати людей. Пневматика, як і ґума - іграшки. Сьогодні навіть мисливська зброя неефективна. Зброя це автомати, гранатомети, кулемети, безвідкатні гармати, переносні ракетні комплекси, міномети, снайперські гвинтівки. Цікаво подивитися на роту, озброєну мисливськими рушницями, проти взводу, озброєного хоча б тільки автоматами. Що від тої роти за 10 хвилин залишиться?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

           не зовсім так: ви маєте рацію якщо це бойові дії армій

           але інша думка:

           агітація серед військових,

           зокрема в тих частинах які були готові ще у 2004


           гармати, кулемети- то канєшно класно, але це потребує ВЖЕ сформованих та самообучених груп, які можуть ту гармату та кулемет знайти, вилучити, транспортувати, розтошувати, вжити при необхідності
          • 2006.07.11 | Хвізик

           хіба ми вестимемо війну з регулярною армією?

           армія в нас поки що призовна - а значить, вона з народом
           народу треба тренуватися на чомусь.
           а якщо дійде до війни, то її слід вести партизанськими методами, будь що уникаючи прямих сутичок із озброєним супротивником, і нападаючи на нього по-наглому, зненацька, щоб він не встиг оговтатися.

           до речі, війну можна починати вже зараз.
           скільки по києву їздить крутих тачок?
           хіба вони на чесні гроші куплені????
           їх слід негайно починати знищувати: підпалювати, колоти шини, бити вікна...

           але ні в якому разі НІЧОГО З НИХ НЕ БРАТИ!
           Красти - гріх!
           На крадіжці легко попастися
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.07.11 | Сахаров

            Ви пропонуєте не війну а хуліґанство

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

             ні, він діло каже

             всі авта дорожче 50тис$$ - є транспортним засобом противника
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.07.11 | Хвізик

              Re: ні, він діло каже

              Сергій Кабуд пише:
              > всі авта дорожче 50тис$$ - є транспортним засобом противника
              я майже вже написав 40тис
              ну нехай 50 для круглого рахунку, і щоб випадково невинного не зачепити

              Всі авта, дорожчі за 50 тис, підлягають безумовному знищенню
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.07.12 | Мірко

               Re: ні, він діло каже

               Хвізик пише
               >Всі авта, дорожчі за 50 тис, підлягають безумовному знищенню<

               Ні ні ні. Не так. Треба знати що, кого, за що, і як. Ходить о прецизійну боротьбу, а не український carpet bombing.
             • 2006.07.11 | Сахаров

              НЕ зовсім

              Бо авто вартістю понад 50 тисяч може бути і представницьким автомобілем цілком пристойної фірми, яка свої гроші заробила чесно.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.07.11 | Хвізик

               Re: НЕ зовсім

               Сахаров пише:
               > Бо авто вартістю понад 50 тисяч може бути і представницьким автомобілем цілком пристойної фірми, яка свої гроші заробила чесно.
               Якщо існують такі фірми, то вони повним складом повинні підключатися до бойових дій проти олігархії
               якщо не хочуть піти по етапу у сибір під конвоєм, що цілком може статися у випадку виграшу януковичів
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

                також як у 2004 є дачі, дома, квартири які можна блокувати

               • 2006.07.12 | щ-а-а-с!!!

                Re: НЕ зовсім

                повиннi ??? щ-а-а-с !!! ну и козлы !!!
              • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

               хай продають і гроші передають нам, УПА-Майдану

               поки не почалися знищення.

               Ми- здатні ці гроші використати на інформаційну війну
            • 2006.07.12 | Мірко

             Re: Ви пропонуєте не війну а хуліґанство

             Совіти називали таких бандитами, а ми борцями за волю. Залежить кому писати історію. Історію пишуть побідоносці.
           • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

            нагадую всім: УПА нікуди не зникла

            Зокрема МайданЮА- це підрозділ УПА для ведення інформаційної війни

            ворог не пройде
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.07.12 | Мірко

            Подумаймо - що, кого, за що і як

            Не хочу чути нічого в стилю "усі авта вартісттю понад Х, чи чорного кольору, чи з притемненим шклом".
            Мішень треба обдумано вибрати, а тоді діяти так щоби акція була найбільш ефективна. Приклади, якщо Ахметова, Азарова, і т.п. тоді мішенню це їхна індустрія. Способи різні (електрика, ґаз, вода, компютерні акції, відмовлення від перевезення товару, мости, дороги, в певних моментах навіть бойкот, наліпки на вітринах і т.п.).

            Коктейли чи вогнепальну зброю лише в добре на заздалегідь обдуманих ситуаціях. А тут мисливська з далековидом у руках професйонала - це снайпер, над-ефективна терор зброя. Але поступово.
            Треба завербувати членів міліції та збройних сил в наші лави. Ніколи не запізно на виховні акції, - аби знали хто український народ а хто ворог. Сполука, координація, - тут нам досвід у чорної пори.
            Якщо зрозуміють де і звідки їм ризико асекураційні (страхові) фірми піднесуть тарифи. Приклад, чи пан Міттал знає з котрої сторони в нього хліб мащений?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.12 | Мірко

             Список мішень

             Це перша задача, кого за що і чому. Долі координати та особисті подробиці.
             Як приклад, якби яких 20 депутатів певного кольору в один час захворіли на, скажім, Norwalk virus, політична ситуація раптом міняється.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.12 | Сергій Кабуд

             про ЧП то троха ілюзорно

             про авта понад 50тис$ - то на випадок масових скоординованих виступів, як у Франції, але ЗАПЛАНОВАНИХ та КЕРОВАНИХ.

             Українці- вельми дісціпліновані, особливо галичани. Вони знають ЧИЇ то авта. Не араби ж бо.
        • 2006.07.11 | Хвізик

         також про читання

         читайте Лєніна "Государство і рєволюція"
         там є багато корисного щодо того, як захопити владу і як її утримати
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

          саме так!

        • 2006.07.12 | terrykoo

         Re: про це пишемо вже кілька місяців

         Ні! У Бандери багато толкового не вичитаєш,як теоретик він був слабенький. Краще читати світову класику Че Геварра "Партизанська війна" http://chehasta.narod.ru/gwrus1.htm
         та Карлоса Марігеллу "Короткий підручник міського партизана" http://lib.proza.com.ua/book/1375
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.12 | Сергій Кабуд

          ви спробуйте Бандеру, читати важко, але ідеї- супер

          читайте місцями, пролистуючи.

          Він- єдиний хто теоретично пояснює ШО Є НАЦІОНАЛНІ ІНТЕРЕСИ

          інших - нема нікого в нашій історії хто б розумно пояснив співвідношення Кремля-Заходу-України

          Він пише, що НЕМОЖЛИВА незалежність без Революції.

          А це значить, що її НЕМАЄ, і це відповідає ВСІМ подіям.

          ТАм взагалі, коли читаєш- афігєваєш наскількиу Бандера ЗНАВ все як воно буде, аж до сьогодні і на минуле.

          При тому що пише він важкою мовою, таке інше, але
          не існує нічого іншого про нас і нашу долю такого рівня розуміння і поради як в нього.

          Ваші джерела- теж цікаві!
      • 2006.07.11 | terrykoo

       Re: я з Вами згоден, але питання остається

       Мірко пише:
       > Сахаров пише
       Ходить о підпільну методику боротьби. Про це вже писав. Якщо мішенню будуть індустіяльні заклади сходу, то це олігархам по кишені. Може тоді почують голос українського народу.

       Індустріальні заклади сходу не можуть бути мішенню, оскільки це ударить в першу чергу по робітниках і їх засобах до існування! Подібні речі лише дискридетують боротьбу в очах суспільства. А ось тактика індивідуального терору в стилі ЕТА чи ІРА може бути більш ефективною у короткотерміновій перспективі.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.12 | Сергій Кабуд

        я думаю що найкращі булиб безкровні акції громадянського арешту

        бандитів:
        кучми, медведчука, кравчука, решта відомі імена.
        Мороз той же.

        ну і блокування, конфіскація майна, дач, будинків, квартир.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.12 | Мірко

         Без охорони такі не ходять.

         Але коли для безпеки будуть мусіли сім'ю посилати десь на Сибір, от тоді відчують що життя їм вже не комфортне. ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.12 | Сергій Кабуд

          згадайте як Гетьмана вбили- він ходив без охорони в театр

          if you put your mind into it you can accomplish anything
       • 2006.07.12 | Мірко

        Re: я з Вами згоден, але питання остається

        Одно без другого не спрацює.
        Не бійтеся, завод без електрики чи води через кілька днів, - це великий удар по власнику, а робітникам це вакації.
 • 2006.07.11 | tormozniak

  надо было добить гадину сразу. посадить за подтасофки.

  а теперь огого.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

   Ющ сам збирався купити ківалова і домовився з кучмою вже після

   там все значно брудніше ніж ми думали
  • 2006.07.12 | Аесдееф

   Re: надо было добить гадину сразу. посадить за подтасофки. +++

   А ющ падла не відкрив жодної справи, натомість посадив Піськуна в пракурори.

   Християнин бл5tb...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.12 | Сергій Кабуд

    скоріше за все в ворога є компромат як Ющ хотів купити ківалова

 • 2006.07.12 | Кирило

  Re: Історія карає нерішучих - підтримую!!!

  І маленька лірична пауза в тему...

  ВОРОГ

  Допоки не зітреш його на порох,
  не зітнеш з плеч лихої голови,
  не смій забути: поруч – вічний ворог!
  Не мрій дарма, що мир вкладете ви.

  Не зможуть розминутися дороги,
  не змиє суперечки часу плин…
  Точитиметься бій до перемоги,
  допоки з двох залишиться один!

  Як не ми, то спасе
  хто нас?
  М’язи й розум – усе
  в тонус!
  Кожен день, кожну мить –
  в Ordnung!
  Хай нервує, тремтить
  ворог.

  На нитку знань нанизуй намистини –
  усе, що прочитав, почув, відкрив.
  Вкарбовуй в серце, в пам’ять, у клітини
  пекучу правду – жар ворожих кривд.

  Й коли вже кров палатиме у жилах,
  омиє душу звістка-дивограй:
  покликано тебе – й тобі по силах! –
  повстати і покласти кривді край!

  Як не ми, то спасе
  хто нас?
  М’язи й розум – усе
  в тонус!
  Кожен день, кожну мить –
  в Ordnung!
  Хай нервує, тремтить
  ворог.

  Коли твої відвага, мудрість, мужність
  наблизять перемоги й слави час,
  не сплутай з милосердям малодушність,
  не стримай помах вірного меча!

  Почуєш заклик ворога благальний
  про мир і милість – тож не помились:
  завдай удар – потужний, вирішальний –
  ввіткни у ґрунт свій меч – свій хрест фатальний! –
  і Богу за полеглих помолись!

  Як не ми, то спасе
  хто нас?
  М’язи й розум – усе
  в тонус!
  Кожен день, кожну мить –
  в Ordnung!
  Хай нервує, тремтить
  ворог.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua