МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Верховній Раді хаос.

07/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Більшість депутатів ПР та примкнулих до них рожево-червоних щось блокують , однак попри це справно відбувається голосування системи Ради.Хто голосує і звідки беруться голоси невідомо , оскільки видно що в момент голосування значна частина “великого рогатого поголів’я ” (блоку КРС) знаходжиться на якихось охоронно-пікетувальних постах. “Комуно-ліберали” таким чином зокрема вже встигли проголосувати всі 26 комітетів Верховної Ради. “Наша Україна” збирається з цього приводу подати оскарження в суду.

Відчувається що Мороз вже встановив контроль не тільки над системою “Рада” але й на службою охорони Верховної Ради. Це проявилося в оперативно-хамському недопущення у відповідну ложу іноземних дипломатів, які скористатилися своїми перепустками аби поглянути що ж все таки зараз відбувається в українському парламенті. Кілька журналістів були свідками того що працівник охорони кудись передзвонив і повідомив про кількість дипломатів, які прослідували у Раду. Коли вони піднялися наверх, їх вже чекали “пікетувальники” , які з застосуванням сили не допустили їх у ложу.

Тим часом в ряди “ великих рогатих” вступили два перекинчики з НУ та один з БЮТ. У четвер вони голосували за кандидатуру Моролза на посаду спікера.

Сьогодні очікується чергове “таємне голосування” ( відксереними бюлетенями і під контролем колишніх бригадирів донецької братви Клюєва та Колеснікова) .На цей раз обиратимуть Адама Мартинюка на посаду віце-спікера.

Відповіді

 • 2006.07.11 | Хвізик

  що можна зробити, щоб ЦЕ припинити?

 • 2006.07.11 | Tatarchuk

  ІМПЕРАТИВНИЙ МАНДАТ! Хто про нього весь час тренькав?

  Скільік було прожужано глупих слів про те, що депутат є раб фракції.
  Але слідуючи тій міфічній нормі яка начебто була, -
  - нашевиків та бютівців за вихід з коаліції в коаліцію треба було б звільнити,
  - а від фракції СПУ взагалі б один Винський залишився :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua