МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющ все ще торгується (/)

07/11/2006 | Shooter
Але пальчиком вже пригрозив, і то конкретно:

В секретаріаті президента назвали дату розгону парламенту
www.ПРАВДА.com.ua, 11.07.2006, 18:38
У президента Віктора Ющенка є серйозні сумніви щодо легітимності проголошеного у вівторок об'єднання КПУ, СПУ і ПР, оскільки воно було створено з порушенням Конституції і регламенту Верховної Ради.

Про це заявив глава секретаріату президента Олег Рибачук під час зустрічі з послами країн Європейського Союзу, повідомляє прес-служба президента.

Відповідно до регламенту, учасник коаліції, який бажає вийти з об'єднання, повинен не пізніше ніж за 10 днів попередити про це своїх партнерів.

За словами Рибачука, президент наполягає на суворому дотриманні депутатами Конституції і законів України й очікує від них прозорого і конструктивного співробітництва.

У той же час глава секретаріату повідомив, що в середу президент планує зустрітися з лідерами всіх парламентських фракцій, у тому числі з головою Верховної Ради Олександром Морозом.

За словами Рибачука, зустріч планується провести для того, щоб спільно працювати над рішенням ситуації.

Глава секретаріату зазначив, що відповідно до Конституції, 25 липня президент може одержати право розпустити Верховну Раду, оскільки на той час, імовірно, уряд не буде сформовано.

"Однак це останній інструмент президента. Він не зробить цього, якщо буде хоча б найменша можливість змусити Верховну Рада знайти вихід із ситуації й об'єднати Україну", – підкреслив Рибачук.

Відповіді

 • 2006.07.11 | ilia25

  От і прекрасно!

  Тепер якщо Ющенко розпустить ВР, яка вже нарешті готова була працювати, під формальним приводом -- то народ буде знати, кому вони за все це повинні дякувати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.11 | Shooter

   Звісно

   ilia25 пише:
   > Тепер якщо Ющенко розпустить ВР, яка вже нарешті готова була працювати, під формальним приводом -- то народ буде знати, кому вони за все це повинні дякувати.

   Саме так - подякують, і знову в більшості своїй проголосують так, як проголосували в 2004 та 2006 - проти бандитів. Не звертаючи вже цього разу увагу на політичних курв.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.11 | IgorGrim

    Re: Звісно

    Ющу від Іуди потрібно тільки КС.

    А потім - аля-улю. Нові вибори і відміна реформи.
   • 2006.07.11 | Unique

    Вже ні....... (л)

    http://www2.pravda.com.ua/news/2006/7/11/44321.htm
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.11 | Shooter

     Навпаки - тільки підтвердження моїх слів

     Виглядає, Ющ сказав Морозу: або ширка (з відповідною квотою НУ - себто, Морозу ніфіга не світить, ПМ - нейтральний), або розганяю нафіг.

     Мороз пробує "викручуватися". Тим часом, СРаКа "явочним порядком" намагається продемонструвати, що "всьо путьом" - вибирають Мартинюка.

     Ющу не потрібно затягувати рішення далі, як до наступного понеділка. Бо може дійти до ситуації, коли мудаки будуть намагатися протягнути Яника без подання Юща. Тоді вже доведеться підганяти танк на Грушевського. Проблема "тільки" в тому, що там вже може інший танк чекати...єдина крупна перевага - Київ проти СРаКи в масі своїй.

     P.S. В Юща мінімальні шанси на президентство-2009 залишаються виключно у випадку розгону ВР.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua