МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

як вам Єхануров подобається? (\)

07/11/2006 | Englishman
Єхануров і Чорномирдін привітали Мороза в кращих традиціях СРСР
www.ПРАВДА.com.ua, 11.07.2006, 19:21
Прем'єр-міністр Юрій Єхануров привітав Олександра Мороза з обранням головою Верховної Ради.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради."На цій відповідальній посаді ваш величезний політичний і життєвий досвід, організаторський талант і високий професіоналізм слугуватимуть зміцненню української державності, розвитку парламентаризму, сприятимуть об'єднанню суспільства, соціально-економічному й духовному зростанню України та поліпшенню добробуту людей", - зазначив Єхануров.

Водночас митрополит Київський і Всієї України, предстоятель української православної церкви Московського патріархату Володимир побажав Морозу "божої допомоги у трудах, мудрості та натхнення для нових звершень на благо нашої держави".

Вітальні листи й телеграми надійшли також від голови Верховного Суду Маляренка, в.о. голови Конституційного Суду Євграфова, голови Вищого Господарського Суду Притики, заступника Генпрокурора Корнякової, голів в АР Крим, обласних і районних адміністрацій.

Також Мороза привітали "голови обласних і районних рад, мери міст, ветерани Великої Вітчизняної війни, творчі колективи, директори заводів і голови правління концернів, організацій, установ, підприємств, а також спортсмени, товариші, осередки СПУ, різні політичні партії".

Крім того, Мороз отримав вітання від голови Державної Думи Росії Гризлова та голови Рахункової Палати Росії Степашина.

Посол Росії Віктор Чорномирдін привітав нового голову Верховної Ради і висловив впевненість, що великий досвід його парламентської діяльності і організаційний талант "сослужат добрую службу народу Украины".

На ім'я керівника українського парламенту надійшли також вітання від голови Верховної Ради Придністровської Молдавської республіки Шевчука, посла Туреччини Ердогана Ішджана, депутатів Державної Думи Росії.

Українська правда

Відповіді

 • 2006.07.11 | tomcat

  я i досi не чув ПРЯМО вiд нього анi слова

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.11 | Englishman

   і що далі? ви думаєте, прес-служба ВР бреше?

 • 2006.07.11 | fahid

  После целования Кучмы,

  это на его репутации никак не отразится. Это имхо ориентальные корни у него сказываются :jap:. Этикет с одной стороны - превыше всего, с другой - ничего не говорит о реальных отношениях.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.11 | Englishman

   але ж ЯК розсипається у компліментах...

   ІМХО східністю все це важко пояснити.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua