МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Соратники Януковича - шкуродери?

07/12/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Партія регіонів подала законопроект, який повністю нівелює гуманістичну складову закону про захист тварин від жорстокого поводження.

Про це заявила автор закону Тамара Тарнавська, критикуючи проект поправок до закону "Про захист тварин від жорстокого поводження", запропонованого Партією регіонів.

"Коли ми працювали над законом, то не придумували нічого нового – ми брали за основу успішний європейський досвід, відповідно до якого проблема безпритульних тварин вирішується шляхом їхнього вилову і наступної стерилізації".

Відповідно до змін до закону передбачається закріпити на законодавчому рівні фінансування регіональних програм регулювання чисельності безпритульних тварин з місцевих бюджетів.

За її словами, затвердження змін тільки поглибить ситуацію. "Комунальникам не потрібно вирішувати проблему, навпаки, їм потрібно її створювати для одержання фінансування з бюджету",– заявила Тарнавська.

Наприклад, в Каховці комунальні служби займалися відстрілом собак і кішок прямо на вулицях.

Більш того, городяни повідомили, що відстріли відбуваються ранком на очах у численних перехожих і дітей.

У мерії Каховки дану інформацію підтвердили. Заступник голови міськради Іван Календар розповів, що відстріли проводили комунальні служби.

"Ми їих припинили, як тільки до нас надійшли сигнали від громадян",– підкреслив він.

Проект поправок до закону "Про захист тварин від жорстокого поводження" внесли на розгляд наприкінці минулого тижня депутати від Партії регіонів Тетяна Засуха, Валерія Матюха і Микола Комар.

Українська Правда

Відповіді

 • 2006.07.12 | бугагага

  Re: Соратники Януковича - шкуродери?

  новость, кстати, не украинской правды - она ее только перепечатала из коммерсанта. в отличии от майдана, сославшись на источник. вот так всеми здесь любимый кореспондент ъ кострица стал автором мадана
 • 2006.07.12 | Юрій

  Re: Соратники Януковича - шкуродери?

  Я не люблю ПР і весь їх КРС.
  Але на Позняках,де я живу під домами бігають великі зграї бездомних собак,лякають людей,гавкають вдень і вночі,заважають спати!!!
  Їх Необхідно знищувати,яка ж там ще гуманність!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua