МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вчора регіонали загадили весь Маріїнський парк сміттям (фото)

07/12/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Після вчорашнього показового мітингу "прихильників" Партії Регіонів та т.зв. Антикризової коаліції ( більш відомої серед читачів як КРС, КПРС, СРАКА) велика частина Маріїнського парку лишилася загадженою сміттям:

Кушнарьов та Азаров задоволено посміхаються - їм, очевидно, це дуже подобається:Нагадаємо, що ЖОДНОГО біотуалету на території Маріїнського парку помічено не було.


Інші фотографії вечірніх подій можна переглянути тут:
http://maidan.org.ua/gallery/vr2_
Враження автора світлин:

Я пікетував ВР до 24 години. Біля входу на територію ВР, де був вдень жовто-блакитний коридор, встановили 2 намети проти зради Мороза. Бабці, що перед тим ходили хресним ходом, увірвались на територію, де стояли ті два намети та зламали їх.

З іншого боку стояли регіонали і теж напирали. Вони все обв’язували синіми стрічками, все більше наступаючи на територію дво-наметового табору. Потім ці бабці намагались відтіснити міліцію, що їх відгороджувала від наметів, на самі намети, штовхаючи міліціонерів задами на самі намети. Головна бабця час від часу починала голосити на всіх присутніх, що її нещасну чіпати неможна. Їх намагались фотографувати досить настирно дві дівчини, з якими в них відбулась бійка. Після цього якийсь відморозок з натовпу вистрибнув через паркан і намагався вихопити дорогий цифровий фотоапарат у журналіста, зламавши спалах і сильно пошкодивши фотоапарат. Міліція кинулась захищати журналіста, так відморозок намагався битись з міліціонером. Міліція не стала його скручувати, обійшлись поясненнями. Моє питання: "чому б’єш журналіста, чи ти дикий?", відморозок сприйняв так: "к менту у меня проблем нет, а вот фотограф пусть атветит".

Було з боку ПР на диво багато людей з Волинської та інших західних та центральних областей. Люди ідейні, добре орієнтуються в ситуації, добре навчені. ПР не втрачала часу ці два роки. Якщо так піде далі і влада буде бездіяльна далі, то ПР все одно рано чи пізно візьме владу. В парку дуже скоро виросло дуже багато великих наметів ПР в той час, коли бабці з хресного ходу все більше відтісняли попами міліціонерів на ті два нещасні намети, які залишились від колишньої великої помаранчевої революції.

Це все виглядає як справжній реванш, при чому не просто театралізований, видавлений насильно, а як анти-майдан. Був момент, коли кремезний добродій з мегафоном припинив кричати «коммунисты молодцы, социалисты молодцы, ПР – молодцы», я його підтримав таким самим тоном: «предатели – молодцы, предателям почет, предателя на пьедестал». Скандувальники замовкли і дивились на мене, не знаючи як реагувати. Я тоді їм з доброю усмішкою сказав: «хлопці, те що починається з такої зради, не може закінчитись добре. Ви ж Мороза викинете так само, або він ще швидше вас зрадить, йому вірити не можна». Багато хто не міг знайти аргументів. Скандувати «социалисты молодцы» вже не стали.

І дуже гірко від цього всього. Де вожді тих сил, яких так підступно зрадили? Де координатори тих людей, які не згодні терпіти друге пришестя бандюковичів до влади? Невже ми вже згодні жити при тоталітарно-організованій ПР на чолі з товаріщем Томущо? З повагою,

Микола.
Від Майдан-Інформу: Дякуємо пану Миколі за світлини на репортаж.

Відповіді

 • 2006.07.12 | sergiano

  Re: Вчора регіонали загадили весь Маріїнський парк сміттям (фото

  Где был пан Черновецкий со всей его братией, когда это все творилось?
  Разве не их обязанность штрафовать за подобные административные нарушения?
  Почему мерия не посылает своих наблюдателей на любые подобные сборища?
 • 2006.07.12 | Виталий

  Свиньи

  Какие свиньи! Поддержка у "верхов" - просто блеск. Как засрали Донецк, Луганск - теперь начинают Киев превращать в гадюшник, "чтоб родинай пахла".
 • 2006.07.12 | Прихильниця

  Re: Вчора регіонали загадили весь Маріїнський парк сміттям (фото)

  Добре що залишилися ще люди,яким не байдуже до долі України!
 • 2006.07.13 | alx_1904

  Вы забыли как вы засрали весь Крест и прилегающие

  улицы и все подъезды?
  Мягко говоря подлая статья, сначала бы фотки с засранным Майданом 2004 г. выложили бы.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.13 | Gunslinger

   а шо ж Ви так вибірково

   в 2004 ми не крали і не били камери журналістам, не відповідали на питання:

   "чому б’єш журналіста, чи ти дикий?", словами "к менту у меня проблем нет, а вот фотограф пусть атветит".

   наші віруючі не влаштовуали цирк з хоругвами де попало, не матюкали перехожих, не били ментів і не громили чужі палатки.

   Не кидали сміття на газони, ет сетера, ет сетера.

   Не проломлювали голови офіційним спостерігачам ОБСЕ.

   Не калічили молодь...........
   ____________

   так що ніяких асоціацій і аналогій нема.

   _______________
   бидло було, бидлом залишиться
 • 2006.07.14 | света

  Re: Вчора регіонали загадили весь Маріїнський парк сміттям (фото)

  Им гадам сиензапуным бульдозер вместо гранаты.
 • 2006.07.14 | Alex

  Re: Вчора регіонали загадили весь Маріїнський парк сміттям (фото

  Для тих, хто в танку. Там є туалет неподалік. Це про біотуалети. А що відносно загадження, то трава виросте й сама, а от ремонт Хрещатика після забивання між гранітними плитами кілків ваших "наметів" буде робитися за НАШІ, а не за ВАШІ гроші. Про загадження взагалі - так, як загадили усю країну ВАШІ "дорогі друзі" за один лише рік, то треба буде розгрібати ща довгесенько. Доречі, дуже прикольно дивляться поруч фрази "Вільний форум" та "Цей форум є промодерованим". У цьому уся ваша "демократія".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua