МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко почала акції протесту по всій Україні (/)

07/12/2006 | Stefan Seitz
www.ПРАВДА.com.ua, 12.07.2006, 12:11
Блок Юлії Тимошенко почав безстрокову акцію протесту з вимогою розпуску Верховної Ради.

Про це заявив один з лідерів БЮТ Микола Томенко.

За його словами, у середу акції протесту почалися по всій Україні й у її столиці.


Зокрема, акція протесту пройшла вранці під стінами Верховної Ради. У цій акції крім БЮТ брали участь інші політичні партії і громадські організації, зокрема Українська народна партія.

Акція пройшла під гаслами: "Ні комуно-олігархічній коаліції", "БЮТ за розпуск парламенту". Учасники акції розбили кілька десятків наметів біля ВР і уздовж вулиці Грушевського.

Перед учасниками акції виступили лідери БЮТ Олександр Турчинов, Микола Томенко, а також інші депутати. Зокрема, Турчинов, виступаючи на мітингу, заявив, що акція носить безстроковий характер, буде проходити по всій Україні до ухвалення рішення про розпуск парламенту.

У свою чергу, Томенко, виступаючи перед учасниками мітингу, заявив, що останні події в українському парламенті - це поразка демократичних сил, однак, за словами депутата, без поразок не буває перемог.

На думку Томенка, необхідно розповісти народу про те, що реально відбулося в українській політиці.

Він також підкреслив, що коли говорять про зрадництво лідера СПУ Олександра Мороза, то необхідно враховувати той факт, що історія зрадництв почалася набагато раніше, зокрема, з підписання Віктором Ющенком меморандуму з Віктором Януковичем, і продовжилася початком переговорного процесу між Партією регіонів і "Нашою Україною".

"Мороз завершив цей ланцюжок зрадництв, продемонструвавши, що свій політичний шлях він пройшов від канівської четвірки до донецької шістки", - заявив Томенко.

Томенко вважає, що останнє рішення парламенту по призначенню Олександра Мороза й Адама Мартинюка і висування на посаду прем'єра Януковича закінчили історію Майдану.

За його словами, зараз БЮТ готується до серйозної роботи і має намір продемонструвати, що "ідеї і цінності можуть мати більшу вагу, ніж гроші".

Ліга


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua