МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УРП “Собор” вимагає від журналістів вибачитися перед А.Матвієнко

07/12/2006 | Майдан-ІНФОРМ
“Перший відділ" - проект документальної тележурналістики "П’ятого каналу" - оприлюднив список персон, які під час комуністичних часів, займаючи керівні посади, начебто “привласнили собі право назватися "чорнобильцями" та користуються шикарними чорнобильськими пільгами”. Цей список передрукував сайт “Майдан”. Першим у ньому значиться голова УРП “Собор” А.Матвієнко. За твердженням “Першого відділу” й “Майдану”, “ця людина "облучилася" під час такого кар’єрного етапу: у 1985 році А.Матвієнко обраний секретарем ЦК комсомолу України. У 1988 році він вступає до аспірантури Вищої партійної школи і готує дисертацію з проблем економіки”.

Доводимо до відома журналістів загальновідомий факт: А.Матвієнко як секретар ЦК ЛКСМУ відразу ж після Чорнобильської катастрофи очолив штаб ЦК з ліквідації її наслідків і починаючи з 28 квітня 1986 року перебував на станції, в тому числі в безпосередній близькості від зруйнованого четвертого реактора. В умовах перших днів після катастрофи це автоматично означало великі дози опромінення. Так само перебував у той час на станції і отримав значні дози опромінення тодішній голова Київського облвиконкому Іван Плющ, теж звинувачений у незаконному привласненні чорнобильських пільг.

Відтак змушені розцінювати повідомлення “Першого відділу” й “Майдану” як зразок відверто замовної і несумлінної журналістики і очікуємо вибачень на адресу А.Матвієнка.

Прес-служба УРП “Собор”

Відповіді

  • 2006.07.12 | антикомсомолець

    Re: УРП “Собор” вимагає від журналістів вибачитися перед А.Матвієнко

    Я впевнений, що комсомолець Матвієнко не був там під час аварії
  • 2006.07.12 | Чучхе

    Отакі ми, блін, кілери найнятіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua