МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УРП "Собор" проти "широкої коаліції"

07/12/2006 | Майдан-ІНФОРМ
УРП "Собор", яка раніше неодноразово заявляла про бажаність пошуку моделі конструктивної взаємодії між Коаліцією демократичних сил і Партією регіонів з метою подолання розколу в українському суспільстві, в ситуації, що склалася, рішуче відкидає можливість будь-якого приєднання "Нашої України" до коаліції, учасником якої є одіозна й повністю контрольована Кремлем Компартія. УРП "Собор" готова до роботи в опозиції щодо сформованого "антикризовою коаліцією" уряду й використовуватиме всі передбачені законом можливості для виконання своєї партійної програми та передвиборчої програми Президента України В.Ющенка.

Партія не заперечує ідеї дострокових виборів Верховної Ради України, але вважає, що такі вибори мусять відбутися тоді, коли "антикризова коаліція" вже не зможе спиратися на сьогоднішню популістську брехливу демагогію й дискредитує себе в очах виборців своєю нездатністю вирішити їхні нагальні питання. УРП "Собор" заявляє, що ініціюватиме не пізніше кінця зими 2006-2007 року цілковите блокування роботи Верховної Ради з боку демократичної опозиції, яке дасть Президентові України правові підстави для розпуску парламенту.

Прес-служба УРП "Собор"

Відповіді

 • 2006.07.12 | Павло

  Весною вже буде пізно...

  Вони що, простаки? Весною вже буде пізно... Якщо організована злочинність зараз дірветься до влади, то їх від неї вже ніяк не можна буде "відмазати". Вони не будуть, як "померанчеві" сидіти склавши руки. Вони будуть далі працювати на повний і безповоротний реванш. І їм є що втрачати. І це неправда, що вони покажуть нездатність керувати державою. На їхньому боці умови, що зараз складаються. Має бути непоганий урожай, знову з'явилася тенденція до зростання світових цін на продукцію металургійної промисловості, їм допоможе Росія енергоресурсами. Крім того, щоб потім їх відмазати від влади, треба буде докласти нелюдських зусиль. А вони зробили висновки з поразки 2004 р. Вони півтора роки наполегливо працювали в той час коли "померанчеві" гризлися між собою. Хіба що, не видно як організовано і на випередження вони діють. Чи то трибуну блокувати, чи не дати блокувати. Або, на заклик майдану, за одну ніч мітінг на випередження організувати. Яка "спаянная одной целью, связанная одной цепью" організація. Том далі їх перемогти нормальним людям, без збройного конфлікту, буде неможливо. Тому треба наполегливо пояснювати людям: хто намагається прийти до влади і що зараз, можливо, останній шанс не допустити їх до влади без пролиття крові. Треба вимагати від Ющенка - розпуску парламенту, від демократичних сил - об'єднання в антикримінальний фронт і, як би це важко не було і скільки б це не коштувало грошей - повторні перевибори.
 • 2006.07.12 | Чучхе

  Ця маргінальна партія розраховувала, що її кудись візьмуть?

  до цього часу не розумію, як в такій нормальній структурі, як ЛКСМУ зміг зробити кар"єру такий відстійний лузер, як Матвієнко

  а може саме тому, що пролізли у верхи матвієнки і розвалився комсомол?
 • 2006.07.12 | eume

  Re: УРП "Собор"...

  Треба трохи думати головою: до весни антикризова бандитська коаліція багато чого встигне зробити і загосподариться так, що жодного приводу розігнати її не буде. Як і можливості. А ініціювати блокування Ради партії з 3 мандатами - це було би зворушливо, якби не було смішно :)

  Це крім того, що зима - м'яко кажучи, не дуже відповідний час.
 • 2006.07.14 | Юрій

  Re: УРП "Собор" з ПРУ об"єднався би,якби не комуністи...
  Інтереси бандюковичів і інтереси соборовців майже повністю співпадають - відмити якомога більше бабла,тому вони мріють про "ширку".Може ще до весни наступного року вдастся домовитись про коаліцію НУ І ПРУ.Вони, довбануті,думають,що і надалі будуть дурити нарід.На перевиборах до ВРУ ваші відсотки - 0,000%.Отямтеся і займіть належну позицію,бо буде пізно...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua