МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

07/12/2006 | Тетяна Монтян
Коли народ запхав у владу помаранчевих рагулів, вони чомусь вирішили, що якимось чином цю владу заслужили. Уродам ніколи не спадало на думку, що їм просто лягла щаслива фішка, бо ніяких інших альтернатив остаточно знахабнілим бандюкам просто не було. Жлобуїни сказали щось на кшталт "Дякуємо, народ! Пішов нах, народ!" - та хутенько взялися за дерибан, накинувшись на владу, як дурний на мило. Уїбани щиро вирішили, що прийшли до влади назавжди.

Але владу, як і жінку (чи чоловіка :) ) можна утримати лише двома способами - силою чи любов'ю ;) Стосовно сили рагулі однозначно в прольоті, особливо у порівнянні з бандюками - немає у них тієї кебети і ніколи не було; до того ж утримання силою пожирає купу ресурсів та є економічно нерентабельним. Що ж до любові... Любов, як відомо, требf доводити "словом і ділом" :) кожен день, і до того ж бути в любові щирим та відвертим.

Отже, помаранчеві жлобуїни, нездатні жодним з можливих способів утриматись при владі - були приречені апріорі.

Безмозкі рагулі вперто не бажали інкорпорувати в свої лави громадянських активістів - звичайних, вмєняємих людей, яким пох посади та політиканські ігрища, які згодні були працювати навіть "сірими кардиналами" на умовах повної анонімності і не заважати помаранчевим бєстолочам продовжувати торгувати своїми їбалами та приписувати собі заслуги цих активістів - аби тільки закріпитися на пост-Майданному плацдармі та зробити демократичні зміни незворотніми. Активісти, наскільки мені відомо, змогли перемогти і бандюків, і рагулів лише в Сумах та в Ірпені ;(

Уроди були добиті політреформою та пропорційними виборами на всіх рівнях. Ідіотєгі, розпродавши всі місця в списках та повикидавши підсрачниками зі своїх лав ідейних членів, морально опинилися на одному рівні з бандюками, які задавали їм резонні питання - чому ви дєрібаните владу лише "між кумів"? Ви - дєрібанщіки, ми - дерібанщіки, і позбавляти нас рівних можливостей в доїнні бидла - "нє па-пацанські"!

Я вже багато разів наводила аналогію з футболом, яка полягає в тому, що навіть пара мафіозних команд грає за правилами, і рівень мухлюжа не повинен зашкалювати за "тіпа незумисну помилку". Тобто, якщо Зідан забив гол, його не припишуть Матерацці :) В крайньому випадку, цей гол можуть не зарахувати, якщо є можливість закосити під офсайт, але якщо офсайту і близько не було - зарахувати доведеться. В наших же судах та інших інституціях з розв'язання суперечок - "Іменем України - 2 х 2 = 9", або 5, або 7 або за скільки заплатили, і ніїбьот. Гра ж з абсолютно бєспрєдєльним суддівством, без будь-яких правил - є беззмістовною та у підсумку економічно невигідною, бо вболівальники втрачають до неї інтерес, а значить, і самим гравцям ніфіга не обломлюється.

Мені все-таки здається, хоча я можу і помилятись, що ось-ось і бандюки, і рагулі зрозуміють, що час вже переходити до гри за правилами, оскільки іншого виходу немає. Сили супротивників приблизно рівні, і тотальної перемоги нікому не світить. А при наявності правил гри долучати народ до прийняття рішень доведеться обом сторонам, і я навіть не знаю, кому з них буде важче змиритись з чужаками в своїх лавах ;)

Чи у багатьох людей в будь-якій популяції інстинкт самозбереження виявляється слабшим, ніж жага збагачення? Чи багато звичайних людей здатні пірнути в ополонку за шматком золота? З нетерпінням чекаю на розвиток подій.

Якщо жадібність переважить і рагулі таки підуть до бандюків у прийми, що не виключається - оце почнеться справжня веселуха, бо рагулів бандюганчєгі виїбуть та висушать.

Якщо ж переможе інстинкт самозбереження - громадянські активісти швидко витіснять жлобів у почесний маргінес, і ця нещасна країна нарешті отримає якийсь шанс на розвиток.

"...Я всегда во все лучшее верил,
Например, в наш советский народ..."

Володимир Висоцький

Читайте коменти до статті в ЖЖ Тетяни
http://mentbuster.livejournal.com/13834.html

Відповіді

 • 2006.07.12 | Славко

  Re: Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

  Аффтор, пекельний чортяко, пиши іще !!!

  Думки викладені правильно і корелюють з реаліями !
 • 2006.07.12 | Абу

  Монтян, я тебе люблю

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.12 | MentBuster

   Не вірю. Доведи! (-)

 • 2006.07.12 | Сергій Кабуд

  Тетяно, з Вашою карізматикою-

  готові підтримати таке:

  сунемо до танкової частини Десна,
  вони послухають Вас - і ...
  незабаром гусениці залізних чудовиськ змінять режим

  Хай бабуінчєГі всіх кольорів біжать на клязьму!
 • 2006.07.12 | Shooter

  Re: Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

  Тетяна Монтян пише:

  > Якщо жадібність переважить і рагулі таки підуть до бандюків у прийми, що не виключається - оце почнеться справжня веселуха, бо рагулів бандюганчєгі виїбуть та висушать.

  Гм...а якщо бандюки підуть до рагулів у прийми? ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.12 | Pavlo

   Re: Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

   Shooter пише:

   > Гм...а якщо бандюки підуть до рагулів у прийми? ;)

   Якби рагулі не ламали з себе целочку, то може так би й було.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.12 | Shooter

    Re: Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

    Pavlo пише:
    > Shooter пише:
    >
    > > Гм...а якщо бандюки підуть до рагулів у прийми? ;)
    >
    > Якби рагулі не ламали з себе целочку, то може так би й було.

    А ще може так і буде.
 • 2006.07.12 | Харцизяка

  Супер! To be continued

  Викладено правильно. Сумна констатація. Виглядає, що має бути продовження. Буде?
 • 2006.07.12 | Надія

  Re: Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

  Танюша, вибач що не знаючи тебе так звертаюся.
  Їбучі чи не їбучі ці помаранчеві-а результат того всього вплине на нас.
  Танєчка, піднімайте народ, піднімайте, не за них їбучих, за нас рідних.
  Для мене це як страшний сон.
  Західна Україна вас підтримає, тільки дійте.
  Боже, рятуй Україну.
 • 2006.07.12 | rombarbar

  таки ви...буть і висушать

  >Якщо жадібність переважить і рагулі таки підуть до бандюків у прийми, що не виключається - оце почнеться справжня веселуха, бо рагулів бандюганчєгі виїбуть та висушать.

  http://pravda.com.ua/news/2006/7/12/44400.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.12 | Shooter

   то всьо словесні дристи проФФєсора

   А хто кого їбати буде - ще побачимо

   Хоча злягатися з бандюками - однозначно неприємно.
 • 2006.07.12 | casesensitive

  вывод - слава политреформе

  которая все-таки задает внятные правила для "начала игры"; и слава Морозу (предателю, редиске, политической проститутке, и тд) за то, что он эту реформу все-таки протащил и продолжает отстаивать и протаскивать следующий этап.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.12 | QuasiGiraffe

   Re: вывод - слава политреформе

   casesensitive пише:
   > и слава Морозу (предателю, редиске, политической проститутке, и тд) за то, что он эту реформу все-таки протащил и продолжает отстаивать и протаскивать следующий этап.
   Ага. И Медведчуку, как идеологу и соавтору.
   Глядя, как Мороз лезет на пост, который сам же предложил сделать сильнее президентского, как-то чувствуешь, что рождаются сомнения.
   И какое отношение имеет политреформа к новым правилам игры? Просто другие форы в старых.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.12 | casesensitive

    пост этот очень слабый

    спикера легко поменять, в отличии от Преза. Так что не надо ля-ля.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.12 | QuasiGiraffe

     Re: пост этот очень слабый

     casesensitive пише:
     > спикера легко поменять, в отличии от Преза. Так что не надо ля-ля.

     Продолжаю ля-ля. Ударюсь в крайность, но приведу пример. У нас на фирме менеджеры меняются легко. А вот охранники и уборщицы - редко.
     Предположим, пример неудачный. Идем далее. В Италию. Или Германию. Там уже точно без аллюзий. Там есть посты премьера и канцлера, соответственно, за которые все почему-то борются, хотя с них очень и очень легко слететь. А вот посты президентов как-то весьма стабильны. Аж скучно.
     Может, потому что именно эти посты - слабые?
     Хорошо, что про Медведчука Вы согласны.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.12 | casesensitive

      хотите сильных президентов в Германии и Италии?

      "понемайу". Еще раз - политреформа (ИМХО, конечно) это БЛАГО для страны, чей бы проект это не был (Мороза, Медведчука, Самого Януковича). Вся нынешняя публичная борьба просто бы не состоялась без реформы. Вечером в кабинет к Ющенко зашли на деловой разговор, и утром вы бы проснулись с новым правительством. Ай, хорошо!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.12 | QuasiGiraffe

       Хочу! Итам, и там! Всеми фибрами души!

       casesensitive пише:
       > "понемайу". Еще раз - политреформа (ИМХО, конечно) это БЛАГО для страны, чей бы проект это не был (Мороза, Медведчука, Самого Януковича). Вся нынешняя публичная борьба просто бы не состоялась без реформы. Вечером в кабинет к Ющенко зашли на деловой разговор, и утром вы бы проснулись с новым правительством. Ай, хорошо!

       Вот прочитал - и поверил! А все как просто, стоило слово "благо" написать большими буквами и совсем другой эффект! Без этого ни за что бы не поверил. А все - откуда? Медведчук этот прием знал, поэтому СДПУ писал большими буквами. Только вот (о) написал маленькой, поэтому мы ему и не поверили в итоге. Вот так вот. Раз ошибся - и все...
       Ай, доказательно!
  • 2006.07.12 | fahid

   Re: вывод - слава политреформе

   casesensitive пише:
   > которая все-таки задает внятные правила для "начала игры"; и слава Морозу (предателю, редиске, политической проститутке, и тд) за то, что он эту реформу все-таки протащил и продолжает отстаивать и протаскивать следующий этап.

   Внятные правила (формальные) были и до реформы. В реальности работали другие правила. Новые формальные правила тоже не работают - и сам Мороз это лучше всех показал. Вся парламентско - коалиционная кухня держится на доверии. Какое после таких кидков может быть доверие?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.12 | casesensitive

    ну извините

    если долбоебы в НСНУ БЮТ и СПУ 3 мес не могут договориться (см постинг Монтян), то причем тут "правила"?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.12 | fahid

     Re: ну извините

     casesensitive пише:
     > если долбоебы в НСНУ БЮТ и СПУ 3 мес не могут договориться (см постинг Монтян), то причем тут "правила"?

     А я говорил что причем? Я говорил что формальные правила не выполняются - т.е. абсолютно непричем. Три месяца были все потому же - нет доверия, все боялись кидка. И как оказалось обосновано.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.12 | casesensitive

      я так понял постинг Монтян

      что когда "боязнь кидка" станет постоянной, всем учаснегам воленс-неволенс прийдется выполнять эти самые формальные правила. Иначе просто постоянный клинч без возможности вообще что-либо согласовать. Ну или правила поменяют. Лично я предлагаю как в якудзе - за неповиновение рубить пальцы. Тогда можно сразу увидеть сколько раз энтот чел кинул партнеров по коалиции :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.12 | Сергій Кабуд

       Монтян не врахувала 70річний совковий досвід сволочів

       вони знайдуть купу варіянтів як розвести малахольних хахлів

       вихід- викинути їх САМІМ

       чи готові на це українці?

       це- єдине питання яке має турбувати
  • 2006.07.16 | Sean

   Ваш гумор, пане

   для мене затонкий.


   casesensitive пише:
   > которая все-таки задает внятные правила для "начала игры".

   Внятние правила? Однак у пана і смак....

   І, перепрошую, якої гри? Гратися най ідуть до пісочниці чи борделю (залежно від тлумачення). Ви хочете, щоби вони гралися Вашою долею та країною?
   Дулю вони давно не бачили?
 • 2006.07.12 | S.D.

  Таня....

  Прочитал. Даже не знаю, что сказать. Нет слов. Прикинь: у меня (!) нет слов!

  Вот за что тебя и лублу.
 • 2006.07.12 | один_козак

  Ех, жаль, що стільки матюків. Оце б зараз на ризо-

  граф та до Маріїнського парку. Роздавати і синім, і несинім.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.12 | Сергій Кабуд

   а подумати- що воно по суті крім мату?

   хіба ми не знаємо що політикум це-

   сплав секретарів кпсс, сукомолу, гебня та зграя криміналу,

   точнісінько як і за часів лєніна, сталіна, брєжнєва, лише цинічніше


   Який в Тані конструктив?

   Навіть заклику валити цей вонючий режим там не має
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.12 | один_козак

    Пане Сергію, щось ви наче, як би його

    пом'ягше сказати?...
    Дуже ЗОСЕРЕДЖЕНІ на ОДНІЙ темі. Чогось воно в мене асоціюється з дискусфєю про "оте".)) Що я не люблю, а ви любите.))
    До речі, один як почав душити вугрі на обличчі... То запізно зупинили. :(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.12 | Сергій Кабуд

     по суті можете щось сказати? які вугрі?

     Ви читали тетяніну статтю?

     Чи для вас це- фейлетон і гра?

     Поясніть що ви маєте на увазі?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.16 | один_козак

      Re: по суті можете щось сказати? які вугрі?

      Статтю читав. Класно сказано. Класний і сам факт появи.
      На мою думку, зараз настав такий етап, коли можна об'єднуватися з південносхідними на "класовому" грунті. Після таких статей, як у пані Тетяни, вони легше сприйматимуть нас як людей "однієї крові", не вірнопіддані "солдати" помаранчевих лідерів, що по-суті так і є, і що до них досі не дійшло. Не доведено до них. Перед виборами 2004 року ми від них надто відірвалися. Тепер треба заварювати громадську думку по всій Україні.

      Про вугрі - то натяк на іншу тему. Захопився був хлопець процесом. Ледве врятували.
      Просто у вас "пунктик" останнім часом визначився з тими комуняками. Не ображайтеся ;)
   • 2006.07.12 | S.D.

    Сергію,

    я переміг бажання послати Вас до саду.

    А тому пропоную: клавіатура в руки, і напишить краще.

    Бажаю успіхів, бо, якщо дійсно вийде краще, власноручно поставлю в усі досяжні ЗМІ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.12 | Сергій Кабуд

     пошук візьми і знайдеш кілометри моїх дописів

     таніна стаття нічого крім:

     всі політики казли не несе.

     Друкуй канєшно, воно весело, на ПРеволюцію було написано кілька фельєтонів, навіть веселіших, наприклад 3й рік йшла... і шо?

     де результат?

     воно вже третій рік незабаром буде.

     Це лише виправдання бездіяльності.

     Скільки блядь можна бути хахлами?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.15 | Ростислав

    Re: а подумати- що воно по суті крім мату?

    Таня Монтян - просто супер!!!
    Ще раз переконуюся, що в Україні настає час, коли починають рулити жінки.
    Шкода, що чоловіки в нашій країні є слабаками в суті своїй, - не витримують складних перепетій життя, продаються, стають кар*єристами, спиваються.
  • 2006.07.12 | MentBuster

   Re: Ех, жаль, що стільки матюків. Оце б зараз на ризо-

   один_козак пише:
   > граф та до Маріїнського парку. Роздавати і синім, і несинім.

   Теж мені перешкода - матюки ;)
   Зізнайтеся краще, що шкода бабла на різограф :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.12 | Пані

    Re: Ех, жаль, що стільки матюків. Оце б зараз на ризо-

    MentBuster пише:
    > один_козак пише:
    > > граф та до Маріїнського парку. Роздавати і синім, і несинім.
    >
    > Теж мені перешкода - матюки ;)
    > Зізнайтеся краще, що шкода бабла на різограф :)

    До речі це ідея справді! Треба!!! Різограф шукай в ірпінських лісах.
  • 2006.07.12 | S.D.

   Не бачу проблеми

   Зуб даю: мову Монтян зрозуміють усi: i "померанчеві", і "блакитні", і депутати, i хто завгодно. А тому - на різограф!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.12 | Пані

    Якійсь Коробовій можна, а нашій Тані - ніззя?

    Моралісти, бл...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.13 | autistka

     Якщо ви не помітили, у Тетяни вони вуха не ріжуть, на відміну

     ... від статтів Коробової. Тому що влучніше. Можливо тому, що передають більш конструктивні ємоціїї, ніж там.
     Але не виключено, це ще й тому, що українська взагалі звучить м'якше :)

     Висновок: статтю - в народ! Багато кому вона може допомогти позбавитися комплексу "Не хочу нічого знати, бо всі вони однакові".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.13 | S.D.

      Re: Якщо ви не помітили, у Тетяни вони вуха не ріжуть, на відмін

      У Коробовой нецензурщина - это единственное, что отличает ее статьи от других. Выдерни матюки - и статьи исчезнут, рассыпятся.

      У Тани мат используются исключительно как вспомогательное средство - средство передачи идей и мыслей, которые там ЕСТЬ.

      Кроме того, согласитесь: неужели можно найти более четкое и ёмкое название для всех нынешних политиков, чем танино "уїбани"?
 • 2006.07.12 | Віктор

  Re: Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

  это она еще мягко выразилась против оранжевых жлобуинов!Я был и остаюсь настоящим помаранчевым патриотом Украины, а этих пидоров которые нас предали посадил бы в клетку на Майдане и делайте люди с ними что хотите
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.13 | Shooter

   Re: Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

   Віктор пише:
   > Я был и остаюсь настоящим помаранчевым патриотом Украины, а этих пидоров которые нас предали посадил бы в клетку на Майдане и делайте люди с ними что хотите

   я би, наприклад, до них всіх біло-голубих разом з червоними та рожевими запхав.

   ото би була потіха.
 • 2006.07.12 | Віктор

  Re: Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

  это она еще мягко выразилась против оранжевых жлобуинов!Я был и остаюсь настоящим помаранчевым патриотом Украины, а этих пидоров которые нас предали посадил бы в клетку на Майдане и делайте люди с ними что хотите
 • 2006.07.12 | Yury

  Аплодую стоячи :) Найвлучніший аналіз поточної сітуації (-)

 • 2006.07.13 | alx_1904

  Re: Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

 • 2006.07.13 | Митець

  Re: Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

  От кінчена. Це Жах якись. Хто тільки насмілився надрукувати цю ідиотку? Зразу видно, що людині треба до лікаря. І чим раніше, тим краще. Спочатку їй здавалось, що на неї готують замах, а потім відразу зїхала криша. До лвкаря.... Однозначно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.13 | MentBuster

   Нарешті знайшовся справжній поціновувач

   моєї творчості.
   Не те що ви всі, льстецци :)

   Митець пише:
   > От кінчена. Це Жах якись. Хто тільки насмілився надрукувати цю ідиотку? Зразу видно, що людині треба до лікаря. І чим раніше, тим краще. Спочатку їй здавалось, що на неї готують замах, а потім відразу зїхала криша. До лвкаря.... Однозначно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.07.13 | Echo

  Re: Грубо, але точно. Нама навіть чого добавити!

  :gun:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.13 | OF

   Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

   Just perfect !
 • 2006.07.13 | Людмила Коваль

  Дуже грубо, недостатньо об"єктивно, а головне -

  зовсім неконструктивно. :-(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.14 | MentBuster

   Re: Дуже грубо, недостатньо об"єктивно, а головне -

   Людмила Коваль пише:
   > зовсім неконструктивно. :-(

   Добре, що моя писулька хоч комусь не подобається, загальний одобрямс - це не для мене ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.15 | пан Roller

    Re: культового автора, тогда почитайте Татьяну Монтян.

    Из

    15-07-2006 10:47, пан Roller
    Украина тому и славится черноземами, что страна гавно.    Дядя Вова пише:

    Но лучше, всё-таки, иметь славу не Герострата, а культового автора, тогда почитайте Татьяну Монтян.
    >    ------Roller считает:

    Что до культового автора Монтян, вернее ее последней статьи, то не вижу здесь даже темы для обсуждения.

    Практически ни одной своей свежей мысли, симбиоз тезисов Симоненко с тезами известного художника матерщинника о рагулях. Косяк под Коробову. И применение открытой грязной матерщины, никак не отвечает понятию юмора. Вообще не понятно на кого, на какую аудиторию расчитана статья.Неужели майдан так туп.

    М если учесть, что автор Белый начинает свое повествование на сетование по поводу украинской интеллигенции, то представляю, как эта теза выглядела бы в матерщинной озвучке.

    http://www2.maidan.org.ua/n/free/1152949635

    Brgds
 • 2006.07.15 | Евгений Новицкий

  Re: Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

  На мой взгляд, статья несколько категорична - не всех из пришедших к власти полтора года назад я бы обличал столь сурово. Впрочем, в этом деле - обличении "своих" - лучше переобличать, чем недообличать.

  Но вот эта мысль меня просто сразила:

  "Безмозкі рагулі вперто не бажали інкорпорувати в свої лави громадянських активістів - звичайних, вмєняємих людей, яким пох посади та політиканські ігрища, які згодні були працювати навіть "сірими кардиналами" на умовах повної анонімності і не заважати помаранчевим бєстолочам продовжувати торгувати своїми їбалами та приписувати собі заслуги цих активістів - аби тільки закріпитися на пост-Майданному плацдармі та зробити демократичні зміни незворотніми."

  На 100 процентов верно!!!

  Я - координатор украинской Ассоциации помощи онкобольным детям. так вот, именно об этом мы полтора года кричали на всех уровнях, включая самые верхние: Президенту на Банковой, представителю его жены в фонде "Украина 3000", в письмах тому же Президенту и Юле, устроителям Парламентских слушаний (в которых мы принимали участие, но так и не смогли выступить), министрам, их референтам и сотрудникам... Об этом мы написали и в своей программе "10 шагов навстречу власти" - что хотим помочь государству, переложив на себя часть его обязательств по социальной помощи больным детям и развитии детской онкологии как отрасли в целом:

  http://overcoming.simfi.net/we/meeting3/tensteps.htm

  Увы, по сей день востребована она пока что не была :(((

  Спасибо Вам, Татьяна!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.15 | MentBuster

   Re: Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

   Евгений Новицкий пише:
   > Спасибо Вам, Татьяна!

   Завсєгда пжалста!.. ;)

   Я добре знаю стан справ з онкологією, бо регулярно здаю кров онкохворим дітям. Крім як "повбивати підарасів" - інших почуттів немає... :(
 • 2006.07.15 | троль ak1001

  Коробова-2 ? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.15 | MentBuster

   Ні, Монтян - єдина та неповторна (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.24 | Hohlomorda

    Re: Ні, Монтян - єдина та неповторна (-)

    +1 Ex, якби наші чоловіки в політиці мали хоча б половину клепок в голові, порівнюючи з нашими жінками... Я вже не кажу про те, що в штанях у них щось мало б бути...
 • 2006.07.16 | Sean

  Кулєга, дуже вайно, але можна побажання?

  Більше матюків та менше "падонкавскава". Хоча, можливо, то в мене збочений смак :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.16 | один_козак

   З пісні слів не викинеш))

  • 2006.07.24 | Михайло Свистович

   Re: Кулєга, дуже вайно, але можна побажання?

   Sean пише:
   > Більше матюків та менше "падонкавскава". Хоча, можливо, то в мене збочений смак :)

   Приєднуюсь до побажання. Українська значно смаковитіша за падонкафську, та й про падонкафську знає лише дуже обмежене коло людей, тому не дуже її сприймають.
 • 2006.07.16 | один_козак

  Дозвольте Вас поітерпретувати? (л)

  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1153071958&first=1153072090&last=1153041289
 • 2006.07.18 | Артемчук Іван

  Re: Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

  Це справді АДВОКАТ? Ганьба... Рекомендую перевірити психічний стан. Підстави для позбавлення дієздатності безперечно наявні. Такі люди - загроза для суспільства і підлягають ізоляції та примусовому лікуванню.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.24 | Михайло Свистович

   Re: Жлобуїнчєгі: бандюки vs рагулі ;)

   Артемчук Іван пише:
   > Це справді АДВОКАТ?

   Правда. І навіть не поганий.

   > Ганьба...

   Там не те слово. Мать чотирьох дітей... (слово "мать" тут вживається в значенні жінки, яка дала життя)

   > Рекомендую перевірити психічний стан.

   Перевірили. Як не дивно, виявилася нормальною. Тепер Ваша черга на перевірку.

   > Підстави для позбавлення дієздатності безперечно наявні. Такі люди - загроза для суспільства і підлягають ізоляції та примусовому лікуванню.

   Вважатимемо ці слова тестом для Вас. Оскільки Ваш висновок на 100% не співпадає з офіційним медичним, виходить, що все, Вами сказане щодо Монтян, свідчить саме про Вас.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua