МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи потрібна "пацанам" угода?

07/12/2006 | Майдан-ІНФОРМ

“Те, що так звана “антикризова” коаліція тримає в таємниці угоду, на основі якої вона й мала б функціонувати, особисто у мене ніякого здивування не викликає.

Навіщо їм взагалі якась угода – зібралися “пацани” й будуть вирішувати все звичними для них способами. Про це сайту RAZOM сказав народний депутат Володимир Стретович.

“Їх зовсім не засмучує той факт, що народ, по-суті, не може дізнатися про ідеологічні, економічні, політичні засади діяльності “антикризової” коаліції, які й мають бути виписані в такій угоді. Що їм народ? Їм важливіші власні кишені”.

“Більше того – Мороз обмовився, що їхня коаліція “на 90%” взяла за основу угоду про створення нашої, Демократичної коаліції. – сказав Стретович. - Ось тільки великі сумніви у мене виникають з приводу того, що “антикризові” будуть дотримуватися усіх постулатів, виписаних у нашій угоді. Це ми вважали за необхідно відточити усі нюанси, усі дрібнички в угоді про створення Демократичної коаліції, тому що розуміли – за цією угодою нам доведеться жити найближчі п’ять років. А для них слово демократія – порожній звук. Адже ці люди звикли жити “по понятіям”.

Прес-служба політичної партії "Народний Союз Наша Україна"

Відповіді

 • 2006.07.12 | Хвізик

  справжній жидо-масонський заколот

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > “так звана “антикризова” коаліція тримає в таємниці угоду, на основі якої вона й мала б функціонувати
 • 2006.07.12 | Степан

  Re: Чи потрібна "пацанам" угода?

  Додайте до цих "панятій", що з пацанами у коаліції кризу в Україні збираються розганяти ще й ті, хто прийняв присягу під шпагою якогось шотланського ордену (а може англіцького - про це знає п. Л.Лук'яненко). Ось таке антикризове жидо-масонство.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua