МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкритий лист до українських політичних сил(/)

07/13/2006 | TrollSeeker
http://www.rukhpress.com/

«Форум Порятунку України» - потрібні дії (Відкритий лист до українських політичних сил)

Відкритий лист до українських політичних сил

Голові Блоку Юлії Тимошенко
п. Тимошенко Ю.В.

Голові ради партії НСНУ
п. Безсмертному Р.П.

Голові НРУ
п. Тарасюку Б.І.

Голові УРП «Собор»
п. Матвієнку А. С.

Голові УНП
п. Костенку Ю.І.

п. Вінському Ю.В.


Події 6-8 липня 2006 року знову підвели країну до прірви.

Факт залишається фактом – попри бажання більшості населення України жити в українській, вільній та чесній державі, попри сумлінне виконання українцями свого громадянського обов’язку восени 2004 та навесні 2006, політики, яким ми довірили свою країну, просто віддали її і нас разом з нею на пошматування тим, для кого люди – «казли», Україна – «зона» (облаштована за принципом нещасного згвалтованого Донбасу), а українські національні інтереси – шкідливі вигадки ЦРУ та фашистів, що підлягають знищенню.

Вони прийшли не для того, щоб повторити помилки 2004 – цього разу не буде прогалин в «зачистці» території, не буде нерішучості, буде каток і буде моноліт. Атмосфера й склад учасників зібрання 8 липня в палаці «Україна» тому яскраве свідчення . А найближча мета – конституційна більшість за рахунок «прагматичних» «слуг народу» з НУ та БЮТ – має шанс бути втіленою в життя протягом кількох тижнів, з огляду на безвольну поведінку Президента, незрозуміле мовчання лідерки БЮТ та смішні консультації в НУ.

Звичайно, вчинок Мороза і більшої частини соціалістів – це ніж в спину всім українцям, зрада підла, підступна, з розрахунком на те, що українці проковтнуть її і втруться.

Очевидно, що вина лежить на всіх політиках, котрі мали домовитися і не допустити до влади кримінал та антидержавні сили.

Та все ж треба чесно подивитись правді в вічі : головною причиною катастрофи є дії Президента. Людина, яка отримала ТАКИЙ мандат довіри і колосальні повноваження, дивовижно ганебно розпорядилася країною, вистражданою своїм народом в морозні дні і ночі.

Десятки мільйонів людей шоковані.
Сотні тисяч готові активно захищати країну і своє майбутнє від згвалтування. Майбутнє, котре не захистив Президент і політики.
І тільки політики мовчать.
Тому ми звертаємось до українських політичних сил, які вважають неприйнятною співпрацю з біло-блакитно-рожево-червонмими узурпаторами влади.

Якщо ви дійсно вважаєте себе українськими політиками і прагнете мати політичне майбутнє, ви не можете бездіяти в ситуації, що склалася. Необхідно негайно сформувати Форум Порятунку України як неформальне об’єднання в умовах надзвичайної ситуації, загрози державності та демократії в Україні, до складу якого повинні ввійти всі головні політичні сили, що стоять на засадах державних інтересів України та демократичних свобод громадян. Серед головних ініціаторів Форуму мусить бути БЮТ як демократична сила, що має найбільшу довіру громадян, частина Соцпартії, котра залишилась вірною українському народові, частини чи складові НУ, що стоять на патріотичних позиціях, усі інші політичні сили, що поділяють необхідність протидії кримінальному перевороту. До Форуму потрібно залучити також громадські організації та всіх громадян, що готові діяти з метою недопущення антидержавних кримінальних сил до влади.

В рамках Форуму повинні координуватися дії всіх прогресивих сил суспільства щодо:

А)Створення громадського тиску на Президента з метою безумовного неподання кандидатури Януковича на посаду Прем’єр-міністра України як особи, діяльність якої на посту глави Уряду може спричинити розкол України та створить напруження в міжнаціональних відносинах;

Б)Створення громадського тиску на Президента з метою розпуску Парламенту як такого, що неспромігся призначити Прем’єр-міністра (чи уряд) протягом місяця після створення коаліції;

С)Організація масових акцій протесту у разі загрози підписання Президентом подання на призначення Януковича главою уряду з метою недопущення підписання такого подання;

Д)Недопущення захоплення Києва приїжджими «братками» з регіонів, дія на випередження щодо масових акцій у Києві.

У разі перевиборів до Верховної ради:

А)Недопущення до партійних списків осіб, що не мають стійких ідеологічних переконань або не готові працювати в опозиції.

У разі призначення Януковича Прем’єр-Міністром України Форум Порятунку України повинен бути постійно діючим неформальним об’єднанням усіх демократичних сил суспільства аж до повалення кримінально-антидержавного режиму й виконувати такі задачі:

А)Спротив криміналізації дій державних органів влади;

Б)Блокування спроб підриву основ національної безпеки України та її суверенітету;

С)Недопущення визнання російської мови як державної (як спроби витіснення української мови з України з подальшим згортанням державності України);

Д)Захист громадян від свавілля кримінальних кланів та «братків»;

Е)Захист бізнесу від «наїздів» криміналу та ДПА (яка буде, звісно, в розпорядженні Азарова);

Є)Недопущення зміни Конституції;

Ж)Створення тиску на Президента з метою виконання своїх зобов’язань щодо захисту Конституційного ладу в Україні, усунення криміналу від влади.

Шановна Юліє Володимирівно!

Шановні політики! Наша нація і країна у великій небезпеці!
Ваш обов’язок зараз – діяти! Мільйони людей чекають від Вас дії і готові приєднатися, якщо ці дії будуть зрозумілі і відкриті.
Нова влада в особі ПР, КПУ та СПУ – це влада антиукраїнська, кримінальна, деспотична.

Чи можуть українці повстати проти приходу такої влади? Можуть. Доведено історією. Чи можна це зробити вдруге з огляду на розчарування політиками? Можна, якщо пояснити, що тоді недоперемогли, якщо пояснити, що це треба кожному, без цього не вижити, без цього наші діти і онуки приречені жити в кримінальній Малоросії – окраїні деспотичної країни, де люди – гарматне м'ясо.

Шановні політики!
Нація чекає від Вас дії!
Не дозвольте згвалтувати країну!
Голова Правління
Всеукраїнської громадської організації «Громадянська платформа»
Олександр АВДІЄНКО
12.07.2006

Відповіді

  • 2006.07.13 | eume

    чому перелік партій такий вибірковий?

    Чому не згадано інші партії? Лук'яненка, ПРП, Пору, КУН, ХДС... Адже й вони мають депутатів як у ВР, так і в місцевих радах. Чим напр. УРП "Собор" відрізняється від того ж Лук'яненка, ХДС чи КУН? Який крітерій?..


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua