МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Для інфо: "Віктор Лисицький Віктору Ющенку" (/)

07/13/2006 | Stefan Seitz
Президентові України
Віктору Ющенку

Віктор Лисицький,
Вих. № 50 від 2006-07-12 Урядовий секретар КМУ (1999-2001рр.),

Вельмишановний пане Президенте України!

Сьогодні, 2006-07-12, Ви охарактеризували як «мало оптимістичне» приєднання до Антикризової коаліції блоку «Наша Україна». Важко з цим не погодитися з наступних обставин.

Адже Історія знає зовсім небагато випадків коли б у мирний час буржуазія («Наша Україна» плюс Партія регіонів) та комуністи об’єднувалися в питаннях творення влади.

«Рятує» слово «Антикризова» у назві блоку. Якби була такі да криза. Насправді ж процес формування влади по строках не вийшов за межі Конституції. Економіка зростає. Піднімається добробут нації. Бурхливо розвиваються соціально значимі види бізнес-активності (будівництво житла за кредити та інші). Українці вже втомилися нервувати і в основному переключилися на свої справи. Де тут ознаки кризи?

В мене значно більше занепокоєння викликає негативне ставлення значно більшої частки наших громадян до прийдешнього союзу «Нашої України» та Партії регіонів (не має сумнівів, що він відбудеться). Можна зрозуміти тривогу наших дорогеньких помаранчевих революціонерів. Це їм (1) нагадує зраду Майдану, на котрому я також відстояв 17 діб. Вони (2) бояться всевладдя «донецьких». Вважаю, що їх занепокоєння може бути підтверджено лише частково.

Партія регіонів чесно виграла вибори – де ж тут зрада Майдану? Навпаки.

Всевладдя «донецьких». Воно може відбутися. Якщо інша частка нашої буржуазії буде:

шукати прихисток в обіймах БЮТ – абсолютно ідеологічно чужої політичної сили. БЮТівский істеричний соціальний популізм і розвиток трансформаційної економіки, роздача необґрунтованих обіцянок (реконструкція «хрущовок») і тяжке становлення конче потрібних буржуазії ринкових інституцій – речі несумісні. Інституцій конче потрібних нашій НАЦІЇ!;
якщо «нашеукраїнська» буржуазія намагатиметься грати самостійно і проти (!) «донецьких». Партія регіонів, використовуючи абсолютно демократичні засоби, дуже скоро матиме 50% + 1 акцію у владі (якщо вже не має).
Як на мене, треба спиратися на інші реалії та орієнтувати націю на наступне.

Перше. Не можна забувати, що бурхливе піднесення Російської імперії кінця 19-го початку 20-го сторіччя спиралося на швидко зростаючу роль буржуазії. І не тільки в Росії. Геть соціальний популізм!

Друге. До влади в Україні фактично прийшла та частка національної провідної верстви, однодумці котрої зробили США самою потужною і прекрасно само організованою державою Світу.

Третє. До влади в Україні прийшли Терещенки 21-го сторіччя…. І тут коментарі зайві.

У якості висновку: Треба всіляко сприяти об’єднанню «Нашої України» та Партії регіонів. Дана, політично консолідована буржуазна сила забезпечить стрімке і усталене соціально-економічне зростання нашої держави. 10% зростання протягом 10-ти років – цілком посильне завдання для нашої буржуазії – якщо вона політично збереться в один легіон.

З повагою………………………………………………Віктор Лисицький


Додаток

УНІАН (www.unian.net)
12.07.2006 20:04
Ющенко не дуже оптимістичний щодо зближення ”Нашої України” і Регіонів

Президент України Віктор ЮЩЕНКО вважає «мало оптимістичним» приєднання до антикризової коаліції блоку «Наша Україна».

Як передає кореспондент УНІАН, про це глава держави сказав сьогодні журналістам в Секретаріаті Президента.

«Загальне враження є таким, що в тому форматі коаліції, в якому вона де-факто існує, таке зближення, мені здається, мало оптимістичним», - зауважив глава держави.

«Важко пояснити виборцю цей крок. Занадто великий дефіцит аргументів», - додав він.

В.ЮЩЕНКО наголосив, що політичний проект, в якому зійдуться симпатії населення на Сході і на Заході, буде «великим політичним проектом».

Він підкреслив, що не визнає, коли політичні сили, навіть не допускають співіснування одні з одною.

Нагадаємо, що сьогодні лідер Партії регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ заявив, що процес створення коаліції за участю “Нашої України” пішов.

Відповіді

 • 2006.07.13 | Степан

  Ну де Лисицький побачив зростання добробуту українців?

  Ну може лише, що добробут зростає у тих, хто у сесійній залі ВР?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.13 | НТВ

   Re: Ну де Лисицький побачив зростання добробуту українців?

   Я не пойняв:Ахметов и Янукович це Терещенко 21 столетия?Слушайте,автор адекватен?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.13 | Адвокат ...

    Ето вопрос вопросов!

    НТВ пише:
    > Я не пойняв:Ахметов и Янукович це Терещенко 21 столетия?Слушайте,автор адекватен?

    В загалі, пан Віктор Лисицький пише багато чого та надсилає написане скрізь, і я весь час дивую сь го дивній забаганці підписувати власні твори посадою, що він ї обіймав казна скіко літ тому. Схоже, що він коли сь собі вирішив, що екс ур'ядових секретарів не буває. Як і екс президентів США.

    Тому,-- Subj!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.13 | Віктор Лисицький

     Re: Ето вопрос вопросов!

     Почитайте як піднімалися Терещенки...
     Підписуюся відкрито. А Ві ховаєтесь і не розкриваєте свою особу.
  • 2006.07.13 | Віктор Лисицький

   Re: Ну де Лисицький побачив зростання добробуту українців?

   Зростання добробуту - читайте повідомлення Держкомстату та Нацбанку.
 • 2006.07.13 | Николай Чернигов

  Не удивил...

  Віктор Лисицький пише:

  > якщо «нашеукраїнська» буржуазія намагатиметься грати самостійно і проти (!) «донецьких». Партія регіонів, використовуючи абсолютно демократичні засоби, дуже скоро матиме 50% + 1 акцію у владі (якщо вже не має).

  Покупка депутатов ВР оптом и в розницу - это "демократичні засоби"?

  > Як на мене, треба спиратися на інші реалії та орієнтувати націю на наступне.
  >
  > Перше. Не можна забувати, що бурхливе піднесення Російської імперії кінця 19-го початку 20-го сторіччя спиралося на швидко зростаючу роль буржуазії. І не тільки в Росії. Геть соціальний популізм!

  Во-во. Не забыть бы только количество голодных крестьянских бунтов того времени и, особенно, ТО, чем все кончилось для России и ее буржуазии.

  >
  > Друге. До влади в Україні фактично прийшла та частка національної провідної верстви, однодумці котрої зробили США самою потужною і прекрасно само організованою державою Світу.
  >

  Кто-такие? "Совесть нации"? Донецкий миллиардер? Дважды несудимый?
  Отцы-основатели еще те! Могу представить, что они сделают!

  > Третє. До влади в Україні прийшли Терещенки 21-го сторіччя…. І тут коментарі зайві.
  >

  Вот тут то, как раз и не лишни комментари. Терещенкам, Ханенкам, Галаганам, Алчевским и Тарновским икается. Я живо представляю украинофоба-графа Бобринского предлагающего им скинуться на открытие за свой счет музея украинских древностей, украинских школ и лицеев и т.д.
  Не хотелось бы обижать национальные чувства г-на Лисицкого, но к власти в Украине пришли Герман Гольдкремер и Леон Гаммершляг. Возможно, конечно и при этой власти существование Калиток, как представителей украинского рагулизма. Г-н Ивченко - живой тому пример.

  > У якості висновку: Треба всіляко сприяти об’єднанню «Нашої України» та Партії регіонів. Дана, політично консолідована буржуазна сила забезпечить стрімке і усталене соціально-економічне зростання нашої держави. 10% зростання протягом 10-ти років – цілком посильне завдання для нашої буржуазії – якщо вона політично збереться в один легіон.

  И имя им ЛЕГИОН! Тут уж согласен на 100%!

  P.S. Представление о своей суперзначимости и даже какой-то "суперстарости" у г-на Лисицкого еще то, конечно. Исходящий номер письма уже о многом говорит. Все никак не может забыть, что побывал "урядовим секретарем". Помню его, такое же помпезное, открытое письмо к ВАЮ в январе 2005, в котором он описывая, как его любят в Николаеве предлагает Ющу себя в губернаторы Николаещины.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.13 | Віктор Лисицький

   Re: Не удивил...

   Покупка депутатов ВР оптом и в розницу - это "демократичні засоби"?
   ВІДПОВІДЬ - РЕГІОНАЛИ ВИГРАЛИ І ВИГРАВАТИМУТЬ ВИБОРИ.

   ГОЛОДНІ БУНТИ... БУРЖУАЗІЯ ВЖЕ ІНША. ВОНА ВМІЄ ВИРІШУВАТИ СОЦІАЛЬНІ ПИТАННЯ.
   НАТЯК ПРО НАЦІОНАЛЬНІСТЬ - Я РУССКИЙ.

   НІКОЛИ НЕ ПРОСИВСЯ БУТИ ГУБЕРНАТОРОМ. НІ-КО-ЛИ!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.13 | TrollSeeker

    Прєвед незаєрестрованим тролям!

   • 2006.07.14 | Николай Чернигов

    Действительно, чему удивляться? Еще одно письмецо!

    Віктор Лисицький пише:
    > ВІДПОВІДЬ - РЕГІОНАЛИ ВИГРАЛИ І ВИГРАВАТИМУТЬ ВИБОРИ.

    Ваши песенки полтора года назад имели АБСОЛЮТНО иные слова, демократичный Вы наш!

    http://vipnikolaev.org.ua/interviu/mn1.html

    Виктор Лисицкий: Комок грязи на Оранжевом знамени
    Открытое письмо Виктора Лисицкого Виктору Ющенко.

    Название этой записки характеризует мое отношение к появлению Николая Азарова на священной трибуне Площади Независимости во время встречи Нового года-2005. К величайшему сожалению, он появился там вместе с Вами! В сознании нации Николай Азаров - воплощение ряда ужасных проявлений автократической системы власти - власти и аморальной, и криминальной. Были ожидания, что вместе с властью в прошлое уйдет и все связанное с фигурой Николая Азарова. Были...!

    Речь идет о следующем

    1. Предприниматели Украины никогда не забудут налоговый "беспредел", который совершался во время пребывания Николая Азарова на должностях главного сборщика налогов и главного финансиста государства. Государственный рэкет начала именно его налоговая администрация. Николай Азаров был де-факто финансовым Малютой Скуратовым режима Леонида Кучмы и выполнял его политические и личные задачи. Для того чтоб убедиться в этом достаточно ознакомиться с записями Николая Мельниченка. Целесообразно также сделать пусть небольшой опрос предпринимателей, которые на протяжении едва не всего (!) периода Независимости ненавидели государственную власть прежде всего из-за своеволия сборщиков налогов, которое организовывалось Николаем Азаров. Именно это лицо, господин Президент, было рядом с Вами на Площади...

    2. Социально-экономическая политика команды Виктора Януковича, которую "создавал" Николай Азаров, в конце концов была направлена на наглое отстранение Виктора Ющенко от соревнований и захвата власти любой ценой. Украденные у народа деньги были использованы на покупку задешево довольно привлекательных предприятий. Затем средства были направлены на покупку голосов избирателей. Была пренебрежна даже угроза потери так тяжело добытой экономической стабильности. Не имея более или менее осмысленной оценки перспективы Украины, Николай Азаров инициировал быстрое увеличение внешних заимствований - абсолютно бессмысленное решение для развивающейся экономики (все это Вы критиковали во время предвыборной кампании) . Именно поэтому современно подготовленные специалисты весьма критически относятся к деятельности Николая Азарова на посту 1-го вице-премьер-министра. На мой взгляд эта деятельность по сути авантюра экономических невежд. И руководитель этих невежд был рядом с Вами на Площади.

    3. Криминализация НДС также прошла под управлением Николая Азарова. Сколько невиновных душ пострадало... сколько народных денег украдено...?

    4. Абсолютно непрозрачной была деятельность Николая Азарова в создании Единого экономического пространства. Существуют косвенные доказательства, что раскрытие подписанных договоренностей разрешит классифицировать его активность как обычную государственную измену. Буду рад ошибиться! Эффективность этой деятельности в плане защиты долгосрочных национальных интересов просто отрицательная. И здесь я не ошибаюсь.

    5. Николай Азаров откровенно бесстыдный в получении разного рода наград и званий. На протяжении Независимости он собрал рекордное количество отличий. Даже, последнии дни умудрился получить Государственную премию вместе с Виктором Пинчуком. Неужели умение воровать народные деньги - это заслуга перед государством?

    Я не ставил цель даты исчерпывающую характеристику события, которое состоялось и сосредоточился на наиболее очевидных и острых его частях.
    Не могу не сказать: Появление Николая Азарова рядом с Вами на Площади ставит под сомнение реалистичность Ваших же уверений в создании качественно новой власти. Во-первых: будет ли искренним диалог власти и бизнеса? В присутствии Николая Азарова! Во-вторых: Вы обещали новые лица на государственных постах. Появление Николая Азарова рядом с Вами сигнализирует о другом. В-третьих: Будут ли сидеть бандиты в тюрьмах?

    С уважением
    и ожиданиями на исправление этой очевидной политической ошибки Виктор Лисицкий

    > ГОЛОДНІ БУНТИ... БУРЖУАЗІЯ ВЖЕ ІНША. ВОНА ВМІЄ ВИРІШУВАТИ СОЦІАЛЬНІ ПИТАННЯ.

    Для таких как Вы "ВИРІШЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПИТАННЬ" одне: "Геть соціальний популізм!" Ваш пахан кстати с этим полностью согласен.
    «ЗН»: Какие три основных изменения, вы считаете, необходимо внести в систему налогообложения страны?
    Виктор Янукович:
    Поэтому, отвечая на ваш вопрос о трех основных изменениях в системе налогообложения, которые намерена инициировать Партия регионов, я отвечу таким образом: общая сумма налогов не должна превышать 25% ВВП. Сегодня эта цифра составляет 30%. Иными словами, мы будем продолжать начатое в 2003—2004 годах и добьемся реализации тех замыслов, которые пришлось отложить из-за известных событий.
    «ЗН»: Назовите три первоочередные программы, которые вы намерены реализовывать в социальной и гуманитарной сферах.
    Виктор Янукович:
    — О какой социальной защите можно вести речь, если, простите за банальность, нет денег?
    http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/show/589/52914/

    > НАТЯК ПРО НАЦІОНАЛЬНІСТЬ - Я РУССКИЙ.

    Ну натяк, это так - между прочим. не принимайте близко к сердцу.
    http://www.jn.com.ua/Antisemitism/spodarenko_3001.html

    Это, кстати, не о Вашем "русском" родственнике? Уж очень повадки Ваши схожи!
    "Дело не в том, что тот же Эль Лисицкий в жизни был Лисицким Лазарем Марковичем, родившимся на отдаленной железнодорожной станции в Смоленской области, за чертой оседлости. Просто авангардист (для Вас заменить на слово "пройдоха" - Н.Ч.), вне зависимости от национальности, не может не быть изгоем, маргиналом, скитальцем в пределах косной традиционной культуры. А значит, не может не быть Вечным Жидом — в высшем, метафорическом смысле."
    http://www.jn.com.ua/Culture/gelman_2504.html

    > НІКОЛИ НЕ ПРОСИВСЯ БУТИ ГУБЕРНАТОРОМ. НІ-КО-ЛИ!

    "На месте николаевского губернатора хотел видеть себя Виктор Лисицкий, руководивший секретариатом Кабинета Министров при премьере Ющенко. Он всплыл в последнее время фактически из небытия, стараясь как можно больше обратить на себя внимание всяческими заявлениями и “открытыми письмами”. Но Президент, по-видимому, посчитал, что вклад в его победу бывшего соратника куда меньше, чем Садыкова"
    http://www.ua-pravda.com/vlastelin2102054.shtml
    Оригинал письма к сожалению не нашел...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.14 | Виктор Лисицкий

     Re: Действительно, чему удивляться? Еще одно письмецо!

     Про мое письмо "Комок грязи...
     Ответ. За 1.5 года Украина стала иной. Изменились и азаровы - по крайней мере внешне. ГЛАВНОЕ- 1.5 ГОДА НАЗАД ОНИ БЫЛИ НАЗНАЧЕНЫМИ. СЕГОДНЯ ОНИ ИЗБРАНЫ НАРОДОМ.
     Кстати - путь к объединению Украины лежит через взаимопрощение.
     И еще - разве Вы не знете км укомплектован БЮТ? Азаровы в побметки многим нынешним бютовцам не годятся.

     Да! Я русский! Хочу сказать, что попытка связать мою фамилию с евреями много лет назад уже делали антисемиты из КПСС. Вы оттуда?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.17 | Николай

      А Вы к своей персоне трепетно относитесь!

      Виктор Лисицкий пише:
      > Про мое письмо "Комок грязи...
      > Ответ. За 1.5 года Украина стала иной. Изменились и азаровы - по крайней мере внешне. ГЛАВНОЕ- 1.5 ГОДА НАЗАД ОНИ БЫЛИ НАЗНАЧЕНЫМИ. СЕГОДНЯ ОНИ ИЗБРАНЫ НАРОДОМ.

      Азаров, говорите, изменился? Внешне? Он пластику сделал? А нутро свое антиукраинское г-н Пахло тоже подрехтовал?

      > Кстати - путь к объединению Украины лежит через взаимопрощение.

      Вы у Азарова-Пахла уже прощение попросили? Попросите. Может в какие секретари опять возьмут. Я же ни пахлам, ни таким перевертням и пустобрехам, как Вы прощать ничего не собираюсь. По крайней мере, сначала надо попросить прощение, перед тем, как его получить.

      > И еще - разве Вы не знете км укомплектован БЮТ? Азаровы в побметки многим нынешним бютовцам не годятся.

      Кому конкретно? Имена, фамилии, явки. И, особенно, деяния, достойные сравнения с Азаровым-Пахлом.

      > Да! Я русский!

      Да ради Бога! А то у Вас, как в старом анекдоте: "Пол часа русским побыл, но вас евреев ненавижу!"

      > Хочу сказать, что попытка связать мою фамилию с евреями много лет назад уже делали антисемиты из КПСС. Вы оттуда?

      Вот видите, не я первый ошибся:))) Хоть и не из КПСС... Кстати, че Вы наезжаете на партнеров по антикризисной коалиции? А взаимопрощение?

      Еще насчет Вашего невостоявшегося губернаторства. Вы обратили внимание на то, что я дал ссылку. Ваше письмо не один я, как видите, читал. Так, что прежде, чем обвинять кого-то во лжи, поройтесь в памяти. Урядового секретаря, пусть и бывшего, склероз не красит.
    • 2006.07.14 | Віктор Лисицький

     Re: Действительно, чему удивляться? Еще одно письмецо!

     Еще раз.
     НИКОГДА не просился в губернаторы.
     Вы, видимо, чрезвычайно лживы по природе. И поэтому не верите что есть люди, которые просто не врут. Без вских хитрых мыслей - не врут. И все.

     А письма пишу и рассылаю сотням своих друзей исполняя свой гражданский долг.

     Вы себя не называете. Трусишка...
    • 2006.07.24 | Михайло Свистович

     Я не поділяю думок Віктора Лисицького в цій статті, але

     вважаю, що він дійсно так думає, і що раніше він теж думав так, як писав тоді. Не маю сил (хочу спати) аналізувати докладно, де він, на мою думку, помиляється чи видає бажане за дійсне, тому напишу дещо токмо заради істини, бо деякі закиди на його адресу тут явно несправедливі і зовсім не дискусійні, а просто образливі і, я б сказав, тупі

     Николай Чернигов пише:
     >
     > "На месте николаевского губернатора хотел видеть себя Виктор Лисицкий, руководивший секретариатом Кабинета Министров при премьере Ющенко. Он всплыл в последнее время фактически из небытия, стараясь как можно больше обратить на себя внимание всяческими заявлениями и “открытыми письмами”. Но Президент, по-видимому, посчитал, что вклад в его победу бывшего соратника куда меньше, чем Садыкова"
     > http://www.ua-pravda.com/vlastelin2102054.shtml

     Николай Чернигов не розрізняє прямої мови й журналістської інтерпретації. Навіть у наведеному ним ненайкращому джерелі (його засновник - колишній оргсекретар УБК на той час соціаліст Олександр Божко, який задовго до Помаранчевої революції вирішив для себе, що Янукович кращий за Ющенка) не наводиться фактів випрошування Лисицьким губернаторства. Те, що в листах Лисицького, в яких ні слова не було про бажання губернаторства, журналіст побачив це бажання, свідчить лише про те, що той журналіст судить всіх по собі. Справа в тому, що в той час я доволі часто спілкувався з Лисицьким. Бо сам я родом з Миколаєва. І мені не байдуже було, хто стане губернатором міста, де живе моя мама. І Лисицького я вважав кращим варіантом, ніж Садикова. І я особисто не раз і не два вмовляв Лисицького, щоб він написав чи сказав Ющенку пропозицію щодо свого губернаторства. Зі свого боку я обіцяв йому своє маленьке сприяння (великого пообіцяти не міг, бо не маю такого впливу на президента і його оточення). Я був не один такий, пр це Віктра Івановича просили й інші люди. Та Лисицький весь час категорично відмовлявся, стверджуючи, що, якщо Ющенко захоче, то сам покличе його і запропонує працювати в команді на якійсь посаді. І не проявляв Лисицький жодної активності, лише заніс до штабу Ющенка чергового листа зі свїм баченням деяких (не кадрових) проблем, тоді як інші претенденти на різноманітні посади буквально ночували тижнями коло усіх місць, де Ющенко з"являвся і хапали його за руки, і випрошували аудієнції...

     > Оригинал письма к сожалению не нашел...

     Оригінал якого листа Ви хотіли знайти? Навіть журналіст наведеного Вами ненайкращого інтернет-видання не закинув Лисицькому, що той писав листи із проханням призначити його губернатором. Я читав всі без винятку листи Лисицького. Він написав їх дуже багато на різні теми і розсилав їх широко (і постійно це робить до сьогодні). Деякі ми публікували, деякі публікувались у інших інтернет-виданнях чи газетах. В усіх листах викладалися погляди (помилкові чи ні - питання інше, але це предмет окремих дискусій) Лисицького на вирішення тієї чи іншої проблеми, але в жодному не було навіть натяку на прохання призначити його губернатором.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.24 | Николай Чернигов

      Ось Вам оригінал. Читали?

      Михайло Свистович пише:
      > бо деякі закиди на його адресу тут явно несправедливі і зовсім не дискусійні, а просто образливі і, я б сказав, тупі
      >
      > Оригінал якого листа Ви хотіли знайти? Він написав їх дуже багато... , але в жодному не було навіть натяку на прохання призначити його губернатором.

      Тупість залишаю Вам, пане Свистовичу. Так помилився з адресатом Недивно, забагато часу минуло, але замініть "ВАЮ" і "Ющу" на "ЮВТ" і "Тимосі", відповідно, і скажіть чи я збрехав?

      Віктор Лисицький пише:
      И. О. Премьер – министра Украины
      Юлии Тимошенко
      Екс-Правительственный секретарь
      Виктор Лисицкий
      Глубокоуважаемая Юлия Владимировна!

      Вчера встретился со своими земляками в городе Николаеве. Тема встречи: земляки настойчиво приглашают меня возглавить Николаевскую областную Администрацию Президента Украины. Однако, не об этом идет речь в данном обращении.
      Сначала несколько существенных слов о земляках.
      Они не есть Вашими безоговорочными поклонниками. Их, скорее, объединяют страстные и глубокие намерения устранить горы безобразий, унаследованные от режима личной власти и широким шагом двинуться по пути построения гражданского общества. И в этой работе они с Вами, они с Виктором Ющенко.
      И еще – это порядочные люди, что невозможно сказать о некоторых Ваших оппонентах.
      И суть обращения.
      Все они глубоко возмущены недавними высказываниями народного депутата Украины Романа Безсмертного. В чем суть их возмущений?
      1. Негоже партнеру по коалиции критиковать Вас так неконструктивно. Проще говоря, критиковать Вас в стиле работника прилавка советских времен, критиковать Вас так по-бабски.
      2. Негоже партнеру по коалиции объявлять Вас «шантажисткой» в тот момент, когда Вы так мощно взялись за тяжелейший вопрос - создание правительства, способного привести нацию к достижению высокоблагородных целей, определенных Президентом Украины. Целей, кстати говоря, поддержанных народом Украины!
      3. И вообще – может ли Вас так публично критиковать особа верно и долгие годы служившая режиму личной власти на одном из самых ответственных участков работы – личный представитель Леонида Кучмы в Верховной Раде. А после этого моментально превратиться в активного разоблачителя режима человека, у которого он долгие годы был ординарным Санчо Пансой. Где совесть Романа Безсмертного, где его порядочность???

      Ну и самое главное. Роман Безсмертный, видимо, забыл, что Их Величество Конкуренция - генератор общественного прогресса во всех сферах человеческой активности. Это естественное состояние человечества. И в политике тоже! Проигрывая конкурентную борьбу с Вами, он скатился до низкого качества заявлений… Увы!
      Мы с Вами!
      С уважением ……………………………………………………………Виктор Лисицкий

      http://community.livejournal.com/politik_ua/
      (Більш авторитетного посилання не знайшов, але ж Ви знайомі з УСІМА листами п.Лисицького:)))

      http://www.polit.com.ua/?poid=2&id=2776&PHPSESSID=efe762bc48388ce6bc68f12eef642ff4
      (ось непряме посилання до теми)

      "Вчера встретился со своими земляками в городе Николаеве. Тема встречи: земляки настойчиво приглашают меня возглавить Николаевскую областную Администрацию Президента Украины."

      Не бачите "навіть натяку на прохання призначити його губернатором"? Що це, як не самопіар? Якщо " не об этом идет речь в данном обращении" то якого дідька про це взагалі писати? Саме в час коли готуються призначення губернаторів і особливо разом з явним намаганням лизанути м'яке місце майбутнього прем'єра. Саме таке намагання, але вже стосовно Януковича, п.Лисицький робить і в листі, який викладений в головній темі.
      А якже - але коньюктура змінилися, і "брудна пляма" Азаров - це вже "Терещенко 21-го сторіччя", а "вельмишанована ЮВТ" - представник "абсолютно ідеологічно чужої політичной сили".:)))
 • 2006.07.13 | Ukrod

  Срочно !!!

  Дати йому почитати "Політику для чайників" і прийняти залік.
  Не здасть - фтопку.
 • 2006.07.24 | Skapirus

  Ще одна стаття Листцького. Як на мене, досить інформативна (л+)

  http://www.experts.in.ua/analytics/document_rozvitok.shtml

  Надійшла на мило Майдану з припискою:
  Шановні пані та панове!

  Запрпоноване може створити один з наріжних каменів роботи майбутнього уряду.

  Буду вдячний за критику

  З повагою.........................Віктор Лисицький


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua