МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ПрювЄт мудаку Морозу і другой братве!

07/13/2006 | Shooter
www.ПРАВДА.com.ua, 13.07.2006, 12:42

Президент Віктор Ющенко заявляє, що припинення діяльності коаліції демократичних сил і оголошення створення антикризової коаліції не відповідає Конституції та регламенту Верховної Ради.

"Вихід зі складу коаліції окремих депутатів і проголошене у зв’язку з цим припинення діяльності коаліції демократичних сил не відповідає Конституції та регламенту Верховної Ради", - сказано у зверненні президента до Верховної Ради.

"За таких обставин утворення і діяльність нової коаліції, у тому числі внесення такою коаліцією будь-яких пропозицій президентові України, без припинення в установленому порядку діяльності раніше утвореної коаліції не можуть розглядатися як такі, що здійснені з додержанням вимог Основного Закону України та регламенту Верховної Ради", - заявляє Ющенко.

За його словами, ухвалення Верховною Радою рішень у спосіб, "який суперечить принципам європейського парламентаризму, поставить під сумнів їх легітимність" і вимагатиме від нього "застосування адекватних заходів".

"Виходячи з викладеного, звертаюсь з пропозицією невідкладно забезпечити у повній відповідності із Конституцією та регламентом Верховної Ради ефективну діяльність парламенту, вирішення питань щодо коаліції депутатських фракцій та внесення пропозицій щодо кандидатури на посаду прем’єра, утримавшись при цьому від ухвалення невиважених рішень", - заявив президент.

Відповіді

  • 2006.07.13 | Shooter

    піднімаєм

  • 2006.07.13 | Shooter

    і щеCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua