МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Журналісти вимагають вигнати з ради "регіонала", що їх образив()

07/13/2006 | Shooter
www.ПРАВДА.com.ua, 13.07.2006, 14:53

Українські журналісти вимагають від Партії регіонів негайного вибачення представника партії регіонів Олега Калашникова перед знімальною групою каналу СТБ та позбавлення його депутатського мандату.

Про це йдеться у спільному листі-вимозі представників ЗМІ до Партії регіонів.

"Ми вимагаємо від Партії регіонів негайно повернути знімальній групі телеканалу СТБ касету зі знятим матеріалом, припинити оббріхування Маргарити Ситник та Володимира Новосада (журналістки та оператора) окремими депутатами від Партії регіонів та публічно вибачитись перед ними особисто", - йдеться у заяві.

Журналісти також вимагають публічно визнати провину депутата Калашникова та групи прибічників, які брали участь у нападі на знімальну групу, та виключення його з фракції та позбавлення депутатського мандату, як особи яка порушила кримінальний кодекс.

"Членам Партії регіонів, які засуджують вчинок Калашникова дати згоду "на притягнення Калашникова до кримінальної відповідальності за перешкоджання роботі журналістів", - йдеться в вимогах.

Вони також закликають "колег-журналістів оголосити інформаційний бойкот Калашникову та політикам, які перешкоджають роботі працівників ЗМІ, а політиків не використовувати цю ситуацію у власних політичних цілях".

Журналісти вимагають від лідера Партії регіонів Віктора Януковича з трибуни ВР доповісти про результати депутатського розслідування, вибачитися перед журналістами України за цей та інші інциденти та чітко заявити про недопущення у подальшому подібних дій.

Також в заяві журналісти вимагають гарантувати дотримання Конституції та законів України щодо захисту свободи слова. У випадку ігнорування вищезазначених вимог "журналісти будуть змушені звернутися до адекватних але законних протидій ущемленню свободи слова Партією регіонів"

"Залишаємо за собою право звернення до МВС, Генеральної прокуратури, а також міжнародних інституцій", - сказано в заяві

Відповіді

  • 2006.07.13 | Gunslinger

    Герман обіцяла, що він скаже "я більше так не буду"

    інакше (якщо він не вибачиться) - вона обіцяє свій мандат скласти.

    с%&і, а хто вибачався перед членом ОБСЄ, коли тому голову проломили на вотчині бандюковичів?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua