МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інцидент між депутатом Калашниковим і СТБ майже врегульвано

07/13/2006 | Манул
Представник антикризової коаліції народний депутат Кушнарьов вибачився перед пресою за те, що представник коаліції депутат від фракції „Партія регіонів” Калашников відібрав в оператора телеканалу „СТБ” касету з відзнятою плівкою і побив того. Вчинок Калашникова Кушнарьов пояснив тим, що оператор каналу „СТБ” знімав мешканку табору Партії регіонів, яка виступала на влаштованому у таборі помості, „ззаду і знизу”.
Народний депутат від Партії регіонів прес-секретар Януковича Ганна Герман приєдналась до протесту журналістів проти свавільних дій народного депутата Калашникова і заявила, що, якщо у Калашникова не буде відібрано депутатський мандат, то вона відмовиться від свого чесно заробленого мандата народного депутата.
На негайно зібраних зборах фракції Партії регіонів народний депутат Калашников пояснив таке. Проходячи територією табору, він помітив, як оператор телеканалу „СТБ” знімає мешканку табору, яка виступала на помості, "ззаду і знизу". Ту мешканку він знає особисто, вона в Донецьку ходить без трусів, бере за годину 100 грн., за ніч – 500 грн., але в таборі біля Верховної Ради України, як прихильниця Партії регіонів і її активістка, працює безплатно: вдень на помості (без трусів), увечері – по наметах (теж без трусів). Калашников розцінив зйомку оператором каналу „СТБ” його знайомої "ззаду і знизу", як намір до розповсюдження порнографії, що законами України про пресу, телебачення та інформацію категорично заборонено. Виконуючи вимоги законів, він вилучив в оператора каналу „СТБ” порнографічну плівку і тепер дивиться її сам без присутності осіб, що не досягли повноліття (згідно з українськими законами).
Члени фракції Партії регіонів, у тому числі і Ганна Герман, схвалили поведінку Калашникова, але до прийняття остаточного рішення попросили народного депутата Калашникова дати їм можливість переглянути відзняту оператором телеканалу „СТБ” вилучену ним відеоплівку.

Відповіді

 • 2006.07.13 | mara

  Re: Інцидент між депутатом Калашниковим і СТБ майже врегульвано

  Манул пише:
  > Члени фракції Партії регіонів, у тому числі і Ганна Герман, схвалили поведінку Калашникова, але до прийняття остаточного рішення попросили народного депутата Калашникова дати їм можливість переглянути відзняту оператором телеканалу „СТБ” вилучену ним відеоплівку.

  І що, де гарантія, що будуть дивитися саме вилучену плівку, а не скоренько відзняту з цією дамою?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.13 | Манул

   Re: Інцидент між депутатом Калашниковим і СТБ майже врегульвано

   mara пише:
   > Манул пише:
   > > Члени фракції Партії регіонів, у тому числі і Ганна Герман, схвалили поведінку Калашникова, але до прийняття остаточного рішення попросили народного депутата Калашникова дати їм можливість переглянути відзняту оператором телеканалу „СТБ” вилучену ним відеоплівку.
   >
   > І що, де гарантія, що будуть дивитися саме вилучену плівку, а не скоренько відзняту з цією дамою?
   Ганна Герман розбереться по маркерах часу, вона фахівець.
   Річ ще й у тому, що ексклюзивним правом на відеозйомки тієї дами з Донецька без трусів володіє лише народний депутат Калашников, який також є власником того закладу, з якого та дама з Донецька без трусів приїхала у Київ на підмогу регіоналам.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua