МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ДЛЯ ЮЩЕНКА: Слід негайно посилити охорону

07/14/2006 | AK

Згідно з інформацією, яка гуляє інтернетом, ПР вклала шалені гроші у зраду соціалістів: мова йде про сотні мільйонів. Це лише у два-три рази менше ніж сума потрачена на президентську кампанію Януковича. Важко уявити, що донецькі витрачали гроші, не маючи перед собою реального плану гарантованого отримання влади.

Однак, більшість у ВР ще не гарантує отримання реальної влади. Ющенко може відхилити кандидатуру Януковича. Ющенко може дотриматись своєї обіцянки взагалі не вностити кандидатуру прем'єра до формування Конституційного Суду, а сформований Конституційний Суд може скасувати політреформу. Прийняті новою більшістю закони можуть бути заветовані Президентом. Врешті-решт Президент може розпустити ВР, а перемога ПР на нових виборах, незважаючи на самовпевнені заяви деяких її представників, зовсім не гарантована.

Отже, купуючи соціалістів, регіони, очевидно мали, більш швидкий і надійний сценарій захоплення влади. Наприклад, президент тимчасово або повністю усувається від влади шляхом вбивства або важкого поранення(отруєння). Виконувачем обов'язки стає голова ВР (саме так за "реформованою" Конституцією!). Потім в.о. Президента вносить до ВР "потрібну" кандидатуру прем'єра, а лівацько-бандитська коаліція його затверджує.

Інший небезпечний варіант:
Якщо ПР погодиться на "помаранчевого" прем'єра в обмін на "регіонального" спікера. Тоді, знову ж таки, усунення Ющенка відкриває прямий шлях ПР до повного захоплення влади.

ВИСНОВОК: політреформа таїть у собі небезпеку силового захоплення влади. ЇЇ слід відмінити. На жаль, це зробити непросто.

А поки-що, Ющенку слід посилити охорону, продублювати найважливіші служби, позбутися ненадійних людей.

Відповіді

 • 2006.07.14 | Correct

  Кушнарев: На повестке дня - досрочные выборы президента

  Один из лидеров Партии регионов Евгений Кушнарев считает, что роспуск Верховной Рады станет признанием недееспособности власти в Украине и поставит на повестку дня вопрос о досрочных президентских выборах
  http://www.korrespondent.net/main/158688
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.14 | AK

   Дострокові вибори президента можуть відбуватися лише у випадку

   Дострокові вибори президента можуть відбуватися лише у випадку, коли президент не може виконувати свої повноваження відповідно до Конституції.

   Схоже що саме такий варіан має на увазі Кушнарьов.
 • 2006.07.14 | Сергій Кабуд

  а дійсно, хоча може Ющ давно домовився і став рака?

 • 2006.07.14 | Albes

  А кто Вам сказал, что Ющенко хОчет отменить "политреформу"?

  Факты (в т.ч. и документальные) как раз говорят об обратном. Они свидетельствуют о том, что он панически боится ее отмены.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.16 | samopal

   Так то ж усьо Юля. Вона ж шось там у сейхві тримала

   Ще на ВР минулого "переможного" (для НУ та "національно-демократичних" сил, якщо хто забув). Скільки тут крику було, що Юля якісь підписи зібрала, замкнула і не віддає (а нових зібрать - слабо). І що ВР саме тому не затверджує свою частику КС, бо не хоче відміни політрехворми.
   А тепер її можна відмінять. Це означатиме розпуск "неконституційно" обраної ВР, та нові вибори за старими "добрими" засадами...
  • 2006.07.16 | AK

   Не бачу жодного доказу

   Albes пише:
   > Факты (в т.ч. и документальные) как раз говорят об обратном. Они свидетельствуют о том, что он панически боится ее отмены.

   Чому б йому боятися? Не бачу жодної логіки.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.07.16 | samopal

  Охорону вже хтось посилює?

  На форумі ОРД серед усякої тролятини знайшлося ось таке:

  "Как стало известно сегодня, Виктор Ющенко выдал распоряжение про полную замену своей охраны. Речь идет в первую очередь об охране Секретариата президента на Банковой. Готовится полная смена личного состава - от руководства до рядовых охранников. Приоритет в формировании будущей охраны будет отдаваться иногородним. Распоряжение вышло с формулировкой «в связи с дестабилизацией политической ситуации». Решение обусловлено сомнениями Виктора Андреевича в надежности и политической незаангажированности своей охраны. Президенту стало известно, что руководство охраны его Секретариата симпатизирует Юлии Тимошенко. На такие кадровые решения Ющенко пошел опасаясь, что Юлия Владимировна воспользуется лояльностью охраны для организации политических провокаций, а возможно и захвата Секретариата в случае дальнейшего нарастания уличной конфронтации, отмечает пресс-служба. Ожидается также ужесточение пропускного режима на объекте."

  А зовсім недавно десь згадувалося про те, що Морозу "вдалося взяти ВР під свій контроль. У тому числі і охорону"...
  Мо' й він на "іногородніх" поміняв. А якщо то правда, то чи не з Донецька оті усі "іногородні"?:)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.16 | lustracia

   Re: Охорону вже хтось посилює?

   а кому цікавий "політичний труп" ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua