МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львівський підприємець закликає українців до боротьби за свободу

07/14/2006 | Тарас Гаталяк
13 липня, львівський підприємець Степан Сивик, котрий 11 липня на знак протесту проти так званої антикризової коаліції перекрив рух транспорту у центрі міста, виступив зі зверненням до громадян України. Подаємо текст звернення:

"Брати і Сестри! На Ваших очах і очах всього світу відбувається ганебна зрада інтересів Народу і всієї України!
Прикриваючись гаслами „об'єднання України" і створення „антикризової коаліції" для подолання штучно створеної кризи відбувається цинічний дерибан України і узурпація влади в країні бандою головорізів і запроданців!.. Немає значення, в якому регіоні України Ви живете чи якою мовою розмовляєте. Нас поділили, щоб поневолити, обернути на бидло і загнати в стайні. І це власне зараз відбувається!.. Схаменись обманутий Донбас! Поділ політиків це не поділ України! Не про Ваші інтереси вони дбають! Чому зі своїми мільярдами вони не подбали, щоб у Ваших оселях була вода і тепло, а Вам вчасно виплачували зарплату??!! Чому за викинуті на море передвиборної брехні і підлості мільярди вони не покращили Вашого життя? Уявляєте скільки корисних справ для людей можна було зробити за ці гроші?! Невже Ваші очі не бачать, вуха не чують а серця закам'яніли?
Підніміться з колін! Відірвіться від телевізорів і щоденних справ!.. Виходьте на вулиці, площі, майдани! Візьміть владу у свої руки! Йдеться про Ваше майбутнє і майбутнє Ваших дітей. Не дайте знову себе поділити! Донесіть Правду до кожного громадянина України. Відчувши раз Свободу не дайте загнати себе назад у рабство!
Один я - порушник громадського порядку, тисяча нас - демонстрація, мільйон - ВЛАДА! Слава Україні!”.
Нагадаємо, 11 липня 2006 року на знак протесту проти створення так званої антикризової коаліції львівський підприємець Степан Сивик перекрив рух транспорту у центрі міста – на проспекті Свободи. На проїжджій частині біля Музею етнографії він поставив мікроавтобус з причепом та близько двадцяти шин. Правоохоронці намагалися заштовхнути порушника громадського порядку в міліцейський автомобіль, але перехожі почали вигукувати „Ганьба” і підприємця відпустили. Степан Сивик роздавав перехожим агітки з вимогою до Президента України заборонити діяльність всіх видів Комуністичної партії на території України, розпустити парламент, призначити повторні вибори та подати у відставку.
Правоохоронці припускають, що проти Степана Сивика за таке правопорушення буде порушено кримінальну справу.
Про це повідомляє Влада і політика з посиланням на Гал-інфо.

Відповіді

 • 2006.07.23 | Степан Сивик

  Re: Львівський підприємець закликає українців до боротьби за свободу

  Брати і Сестри!
  Акція не закінчена!
  Я відправив відкритого листа до Пезидента України.
  Нижче наводжу його текст. Закликаю всіх небайдужих до долі України приєднатись, збирати підписи і скеровувати їх до Президента. Він повинен зупинити цей кримінально - комуністичний шабаш!
  Не допустимо зради України!

  Степан Сивик

  Відкритий лист до Президента України В.А. Ющенка

  Пане президент!

  Ваші батьки нагородили Вас прекрасним шляхетним ім’ям – Віктор, що означає Переможець.
  Доля нагородила Вас прекрасним унікальним шансом – очолити шляхетний, древній і волелюбний Український Народ. 300 років монголо-татарського іга і понад 300 років московського імперського гніту не зломили Його прагнення до Волі і Незалежності, не знищили його Гордості і Самобутності! Вперше за понад 300 років цей народ повстав і на весь світ заявив про свою волю бути Господарем на Своїй Землі! Цей народ довірив Вам найвищу в Державі посаду і вручив Гетьманську Булаву!

  Господь Бог нагородив Вас, на наше горе і розпач, серцем оленя – шляхетним і розважливим, але полохливим і нерішучим. А нам дуже хотілося б, щоб наш Президент мав серце Лева, мудре, мужнє і рішуче, безжалісне до ворогів свого Народу!

  Чим же нагородить Вас Історія? Славою і вдячною пам’яттю Народу чи ганьбою і забуттям?
  Історія не прощає слабкості і нерішучості і не дає другого шансу, щоб направити упущене. Такий шанс дається лише раз у житті! Не змарнуйте його!

  Ви обіцяли людям справедливість, а бандитам – тюрми. Ми це пам’ятаємо. А Ви?
  Недобитий ворог витягнутий Вами з забуття сьогодні набрався сил і рветься до влади. Він не один. Їх – легіон! Знайома назва, чи не так? Все це вже колись було!

  Хто каже, що любить Бога, а брата свого ненавидить – брехня це! Хто обіцяє процвітання і добробут Україні, а сіє ненависть і зло між людей – брехня це!
  Влада заснована на зраді і підкупі не приведе Україну до процвітання і добробуту і не додасть їй міжнародного авторитету! Найменшої підозри у підкупі достатньо для розпуску цього паламенту. Партії впевнені у своїй правоті тільки підтведять свої позиції. Боятися слід тим, хто зрадив своїх виборців! Очистіть парламент від брехні. Призначте повторні вибори!
  Так було з повторними виборами президента у 2004 році і Ви підтвердили свою перемогу!

  Подивіться на сьогоднішніх “переможців”. Вони ховають очі, у них трусяться руки, дрижить голос. Вони самі не вірять, що їм це вдалось! Вони бояться людей, бо відчувають свій близький кінець. Подивіться в очі депутатів, яких вони „перекупили”. Нарешті люди побачили, кого вони обирали. Скиньте полуду з очей!

  Не лякайте Народ високими коштами повторних виборів. Роки правління такої влади обійдуться значно дорожче!

  Єдиний вихід з цієї ситуації – повторні парламентські вибори!
  До влади повинні прийти чесні і не заплямовані політики, патріоти нашої Держави!

  Слава Україні!


  Степан Сивик тел.: +380 67 6745520
  Громадянин України e-mail: moya.ukraina@yahoo.com
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.07.23 | Дядя Вова

  А если завтра победит Юля и на демонстрации выйдет Восток?

  Уважаемый львовский предприниматель, уважаемые «разогрев» и «поддержка»! Вылазьте из идеологических джунглей, спускайтесь с кокосовых пальм ненависти, иначе нас никогда не примут в Европу в таком первобытно-первозданном виде.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.23 | TrollSeeker

   Якщо вже порівнювати, то примати вище рівнем за... кротів.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua