МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чайникам від політики, або багатотомна сага.

07/14/2006 | rais
Давайте наконец отделим зерна от шелухи.

Зерно саме у насінні. Насіння (семечкі) в цьому опусі проходять червоною стрічкою і є базовим елементом як для існування бізнесу торгівок так і для підстав чубатитися у ВР та успішності різних там UMC у радіочастотному просторі України. То головну цеглинку цієї теми автор навмисно приховує для 3-го або 4 го Тому, чи взагалі ігнорує джерело вічної боротьби під сонцем?
Так, я за ті самі "семечки", які насіння! На вашу думку, шановний СД, звідки воно(вони, як Вам зручніше) береться? З неба падає (ють)? А може всеж таки "насіння" це результат життєдіяльності великої кількості людей. Це "насіння" - колективна праця і інтелектуальна в тому числі багатьох поколінь на окремій території. Всі ці "семочки", якими Ви так легко, як одеський наперсточник маніпулюєте, у всі часи і були тим предметом конфліктів, суперечок і війн.
У нас ці семочки виглядають не лише як майно компартії та профспілок, або Лісечанський Нафтопереробний чи Криворіжсталь це ще інформаційний та радіочастотний простір України, інтелект нації і багато, багато іншого, що дуже вміло приховується шолухою заради наступного кроку - прихватизації. Хто 15 років торгує всім цим національним насінням-ресурсом, головною складовою якого є народ і територія де він мешкає? Як отримали доступ до цього "насіння"
"політичні торгівкі" з ВР? Нам всім відомо - набивання власних мішків ціми "семочками" починалося задовго до придбання шоколадних хатинок кравчуками, порошенками, кучмами і бакаями. Комунобандитські торгівки грабували Україну 80 років. Потім цю "святу справу" успадкоємили їх сучасні нащадки. Вони і зараз не можуть себе відчути відлученими від цього процесу. Відсторонення національно патріотичних сил від керівництва державою дійсно дає можливість констатувати факт політичного повійства у Верховні зРаді і проводити відповідну базарну налогію.

Хочу повторити слова гучного Майдану - влада повинна бути відокремлена від бізнесу. Державна доктрина Україні - це легальний бізнес, працюючий в інтересах держави. Нелегальний бізнес повинен бути заборонений (а бандити мріють вивести його із тені). А дехто навіть оспівує рентабільність політичного бізнесу. Все це примітивна шолуха, призначення якої - прикриття злочинців. Зерно і шелуха не повинні бути разом. Тим більше коли мова йде про державну безпеку України. Коли мова йде про очищення від комунобандитської спадщини. Коли сьогодні час стати на захист української державності! Ви це чуєте, порошенки, сіленкови, і інші кучмові діти?

Відповіді

 • 2006.07.14 | alx_1904

  + ещё ЗАКОН един для ВСЕХ, включая юща

 • 2006.07.15 | S.D.

  Всьому свій час.

  В Україні не тільки депутатський мандатоторгівельний бізнес є кримінальним. Звертати особливу увагу саме на цей бізнес із купи інших незаконних - забагато честі.

  Стосовно "насіння". Інколи "банан" - це просто банан...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.15 | Сергій Кабуд

   як може шоб прямі і політичні нащадки катів, які знищили десятки

   міліонів нашіх братів
   і продовжують керувати в країні,

   БУТИ ХОЧ ЩОСЬ нормально?


   Уяви собі німеччину де не б пройшла денаціфікація.

   Нащо ритися в лайні, коли купу його треба ПІДПАЛИТИ?

   Чому тТи завжди боїшся казати правду?

   постійно єось приховуєш, недоговорюєш?

   Життя коротке, часу сказати шо думаєш може і не буде ніколи.

   А дітям жити в цьому і Твоє слово 'неповноцінне' буде одною з цеглин
   з якої їм збудують 'барак'.
   В символічному сенсі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.15 | rais

    Re: як може шоб прямі і політичні нащадки катів, які знищили десятки

    Сергію, ти чудово розумієш, що без морального, економічного і фізичного позбавлення від злочинної спадщини комуністичної системи державного терору зміни в Україні не можливі. Всі розмови про бізнес і банани це ніщо інше як намагання нащадків цієї системи зберегтися. Шелуха і банани, коаліції і меморандуми, возня у ВР - все це прикриття і димова завіса. Комунобандити хочуть залишитися безпокараними. Тому і дратують деяких дописувачив подібні дописи.
  • 2006.07.15 | rais

   Бізнес це ресурс держави, а не навпаки!!!

   Всьому свій час. А ще, - "Кожному своє". Або кравчуковське - все йде еволюційним шляхом. І ніколи банан не буде просто бананом, тому що від кількості цих бананів залежить кількість скляних бус на шії "торгашів від політики". Не буде тому, що банан це частка ресурсу, який відновлюється і знаходиться на певній території, де мешкає певна кількість населення. І хотів би бачити щоб Ви без декларації щось вивезли за територію. Держави захищають свій ресурс. Цей ресурс належить державі, а значить всім, хто мешкає на цій території. Концентрація цього ресурсу державою закономірна, тому, що
   державою керує влада, джерелом якої є населення - Народ. Цей народ ніколи не давав права "торгашкам віл політики" тирити ці банани і торгувати ними напрво, наліво. Але "торгашки", сконцентрувавши певну кількість цих "просто бананів" вже впливають на реальну політику, працюють не на користь національних інтересів держави. Не треба казати що такий "просто банан", як "Криворіжсталь"або Обленерго звичайні "семечки". Все це ресурс, створений працею багатьох поколінь на відповідній території та надрами. Або погляньте на такий "просто банан" як інформаційний, або радіочастотний простір України. Ви дійсно думаєте, що безпокарана роздача такого "насіння" не збільшила кількість скляних бус на шії комунобандитської торгашки"? Гарні "просто банани" просто валяються по всьому узбережжю Чорного моря, а вся нерухомість КПУ, профспілок?
   Так що Ваша сага про "насіння" повинна дати читке визначення цим "просто бананам", за рахунок яких зараз безпоКАРАно торгують Україною.
   Розберіться, будь ласка, з своїми бананами.

   Повторюю. Будь яка конкуренція, тим більш бізнесова, або політична не повинні бути загрозою національній безпеці України.
   Кому ще не зрозуміло що політик, або державний службовець, який займається бізнесом є потенційним корупціонером.
   Політик-бізнесмен є джерелом національної небезпеки України!
   Чекати нема коли, це треба виправляти зараз. Держава повинна контролювати будь який свій ресурс.

   Бізнес це ресурс держави, а не навпаки!!!
 • 2006.07.15 | saha

  UVMOD: п. 2.8 7. Зловживання увагою (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.07.15 | Дядя Вова

  Простые аргументы «против».

  Я перечитал внимательно Вашу статью и ответы оппонентам. Если всё это причесать, то там такая основная мысль: народное добро, нажитое десятилетиями, попало «не в те» руки. Я прав?

  Сразу приходит в голову контрвопрос: а какие руки ТЕ, какие «хорошие»? Почему-то мучает подозрение, что попади они в «чисті руки» Ющенко, то сейчас Вы налетали бы на него, попади они в руки Т.Монтян, :) к примеру, то Вашим первым врагом была бы Тетяна.

  Смотрите, в Прибалтике и Польше тоже «здобутки народу» раздали, практически, кому попало. И живут люди, и в Европу идут, и не заглядывают в карман к «багатіям». Может, просто, менталитет у нас такой?

  Вторая Ваша мысль, как я понял: парламент не место для передела собственности. Я, в принципе, с этой мыслью согласен. Но возникает желание искусить Вас: а если это будет отбор собственности у бело-голубых и передача ее оранжевым, то Вы будете ТАК ЖЕ принципиальны, как сейчас? Эх, эмоции.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.15 | rais

   Простые аргументы. Причини та наслідки.

   Можна перечитувати, можна вчити на пам'ять. Але допомогає лише можливість зрозуміти. Бізнес повинен бути відділений від влади. Написано це однозначно без посилань на помаранчевих і блакитних. Держава не повинна бути ресурсом бізнесу. Кермо держави на всіх рівнях повинно бути в руках, які до бізнесу не мають відношення, тільки це не допоможе тримати курс. Тоді жоден мудак при владі не буде питати: " Скажить мені що ми будуємо...". Створені державою умови повинні сприяти розвитку бізнесу, спрямованого на зміцнення державності. Міцною держава буде тоді, коли влада силою Закону стане захищати право громадян на гідні і безпечні умови життя. Сюди відноситься не лише право на власний бізнес, труд, своєчасну зарплатню, але й право не заплатити негідникам за невиконані роботи та не якісно надані послуги, право запитати монополіста чому він на тридцять відсотків завищує плату за електрику, чому газвода дорожче молока, а якість продуктів низька? Запитайте це "нашого нацвиробника", який ліг на дешеве польске м'ясо і годує українця соєвим фаршем. Пятнадцять років при владі в Україні нажаль бізнес працює так, що умови життя привели в Україні до демографічної кризи. Привели до енергозалежності. Привели до соціальної нестабільності. Привели до політичної невизначеності. Причиною цього є безпоКАРАність та відсутність заСУДУ комунобандитської системи, нащадки якої зараз і є "політичними торгівками" з краватками будь якого кольору. Бізнес повинен бути ресурсом держави, а не навпаки.
   Бізнес повинен працювати в інтересах України, а будь яка конкуренція не повинна бути загрозою національним інтересам держави. Особливо це стосується політичної конкуренції! В іншому випадку "Майдан" стане черговою народною забавою.

   А Коробова мені подобаєиься неменш ніж Монтян і не маю нічого проти того щоб вони мали власний бізнес.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.15 | Степан

    Re: Простые аргументы. Причини та наслідки.

    Согласен, что не только руки, но и мысли политиков и госслужащих должны быть свободны для выполнения государственной работы. А о бизнесе, созданном собственными руками, в Украине мало кто нам расскажет. Разве что Кравчук с Азаровым опять будут нести ахинею о равных стартовых условиях набивания мешков "семочками". Прокуратура и СБУ расскажут сказки о времени безнаказанного накоплении первичного капитала, т.е. этих самых семочек, хатынок, участков, пароходов...
    Поэтому я понимаю многих тут присутствующих волнует чтоб у "Хазяина"
    (у каждого своя любимая торговка со скидками) чего не отобрали - это мол выдранные волосы, война и немцы. Понятное дело - кому охота попрошаться с нажитым непосильным трудом. Жлобство и безпринципность власти победителей есть гарантией процвитания корумпированых преступников в ВР Украины.

    Согласен так же, что бизнес Коробовой и Монтян в написании текстов для команд КВН, заслуживает больше уважения чем зароботок продажных депутатов за год.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.16 | rais

     Re: Простые аргументы. Причини та наслідки.

     Дякую. Відносно бізнесу Т.Монтін я саме це й мав на увазі.

     Ще в попередньому дописі маленька помилка, треба читати так:
     - "Кермо держави на всіх рівнях повинно бути в руках, які до бізнесу не мають відношення, тільки це допоможе тримати курс.
     Тоді жоден Президент не буде щотижня запитувати: " Скажить мені, що ми будуємо, друзі...?".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua