МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львівські „бютівці” відправили до Києва понад 250 осіб

07/14/2006 | keymaster
Львівські „бютівці” уже відправили до столиці України понад 250 осіб. Як повідомив „Львівський портал” голова Львівської обласної організації партії „Батьківщина” Іван Денькович, кількість представників обласної організації партії сьогодні у Києві насправді набагато більша, оскількі значна частина партійців добирається до столиці за власні кошти та на особистих автомобілях.

„Офіційно у Київ потягами ми відправили 250 осіб. Але багато людей добираються самостійно. До столиці відправили людей учора, але й сьогодні вони також вирушають у дорогу”, – сказав І.Денькович.

Він повідомив, що команду від центрального керівництва партії відправляти людей до столиці львівська обласна організація отримала ще у середу ввечері.

Львівський портал

Відповіді

  • 2006.07.14 | Nosorog

    Re: Львівські „бютівці” відправили до Києва понад 250 осіб

    Сейчас в эти не легкие для Украины дни,людям которые выступают за поддержку демократических изменений в стране,роспуск этого позорного парламента и поддержуюющих НУ,БЮТ и часть СПУ нужна консолидированость и общее единение!Чтобы выступить под стенами парламента и(или)на майдане!Обьединяемся оранжевая братия со всей Украины!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua