МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цікаво, чи аналізує хтось в БЮТ та НСНУ реакцію виборців

07/16/2006 | Andrij
Таке враження, що або ні, або не те аналізують. Скільки вже можна БЮТ виступати з негативними заявами щодо бувших помаранчевих союзників? Невже не зрозуміло, що Тимошенко робить майже невиправну шкоду, коли каже щось подібне. Виборці сприймають її як склочну даму, навіть підступну особу.

Тепер щодо НСНУ. Запропонувати головою ВР Порошенка - це треба абсолютно забути на наплювати на виборців. Порошенко - людина бізнесу. Це знають всі. Ставити його на високу державну посаду - це самогубство партії. Нехай він буде ідейним провідником партії, виступає на ТБ, т.і., але нащо пнути бізнес на державні посади? Таке враження, що в Україні в політиці тупий та тупіший. Янукович - невіглас, не може розмовляти, накрав мільйони доларів, тепер "тіпа лідер". Ну й помаранчeві не відстають. З усіх сил намагаються переплюнути. Хоча тепер ще з"явився Мороз - pink.

Відповіді

 • 2006.07.16 | ІІ Михайло Волошин

  Цікавий феномен

  Andrij пише:
  > Скільки вже можна БЮТ виступати з негативними заявами щодо бувших помаранчевих союзників? Невже не зрозуміло, що Тимошенко робить майже невиправну шкоду, коли каже щось подібне. Виборці сприймають її як склочну даму, навіть підступну особу.
  > Тепер щодо НСНУ. Запропонувати головою ВР Порошенка - це треба абсолютно забути на наплювати на виборців...
  Існіє кілька речей: склочність Юлії Тимошенко, яка говорить дуже багато поганих речей про своїх союзників (хоча б потенційних - тобто НУ). Існують помилки НУ (такі, як кандидатура Порошенка).

  Але не існую ні склочності ні помилок Ющенка!
  Він з початку вересні безперервно поливає Тимошенко брудом - це нормально. Вона ж заслуговує! Вона ж рветься до влади і її цікавить лише це одне. Вона вміє тільки піаритися, а не працювати. Вона зрадила ідеали Майдану... ну, не знаю чим... але певно ж що зрадила. І без сумніву, вона плете заговори проти Ющенка.
  Що ж до другого пункту - кадрових помилок, які допускає Ющенко. Ну... з усіма буває. Навіть якщо це буває безперервно... Благо, хоча встигли спасти київщину від Жовтяка...

  А Юля дійсно поступово втрачає своїх прихильників. Через те, що до цього часу терпить знущання з себе. Може мазохістка?
  Чи може я не прав, і бандити дійсно сидять в тюрмах, Кучму засуджено, ми дивимося суспільне телебачення, а Плачков не розмірковує, що газовий консорціум з Росією - не така вже й погана річ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.16 | Andrij

   Угу, Тимошенко мало лає, хай лає більше

   Тоді точно втратить те, що має. Про Ющенка окрема тема. Його завуальованість як правило здається нещирістю. Або гірше - зверхністю. Ну й фіаско з Прошенком та Морозом вісить таки на ньому. Хоча його реакція на це фіаско вже плюс.

   Можемо довго перемивати кістки. Не вистачає грамотних менеджерів ПіАр. Ні, не того тупого ПіАр, що женуть українські політики. Нема ПіАр як "стосунків з громадськістю". Повний нуль.
  • 2006.07.16 | Andrij

   Порівняйте

   Можна сказати, "Ющенко, хто казав бандитам тюрми?". Можна - "Давайте поладнаємо судову систему". Інформація та ж сама, але сприймається зовсім по-іншому.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.17 | harnack

    Re: Порівняйте

    Andrij пише:
    > Можна сказати, "Ющенко, хто казав бандитам тюрми?". Можна - "Давайте поладнаємо судову систему". Інформація та ж сама, але сприймається зовсім по-іншому.

    Тому що настала пора лозунговості, вправна україномовність не зашкодить:

    Поладнаймо судову систему!

    або:

    Нумо поладнати судову систему!
  • 2006.07.17 | Боббі

   Re: Цікавий феномен

   Але факт є фактом: в БЮТ щось розладналось з цим ПіАром.

   З одного боку, маємо безперечно новаторський та успішний проект http://kraina.org.ua який може перетворитись, за умови належної доробки, на дуже успішний передвиборчий крок, а з іншого боку, те що зараз відбувається під стінами ВР.

   Якщо вже сталось те що сталось, то, мені здається, БЮТу слід трохи грунтовніше віднестися до програми власних дій і т. д. і т. п.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua