МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бувають у житті співпадіння, ч. 2

07/16/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Депутат від БЮТ Сербін, який керував складанням на нас доносу, виявився ще більш непересічною особою, ніж ми вважали спочатку (+ додано фото інцинденту).

Виявляється, цей 96 номер в списку БЮТ був (є?) генеральним директором будівельної компанії "Екобуд", забудови якої в Києві були одні з самих нахабних.

Це саме той "Екобуд", який будувався на вул. Чернобильскій (кияни пам"ятають) - під час вирубки дерев під будмайданчик, невідомими особами, було нанесено багаточисельні побої декільком місцевим жителям, що намагались захистити своє місце проживання.

Саме цьому випадку була присвячена стаття "Газети по-києвські" - і саме "Екобуд" одним з перших серед забудовників почав переслідувати ЗМІ в суді, подавши позов до "Газети..." , намагаючись припинити публікації по сумнівні забудови.

На одному з фото внизу ви можете побачити міліціонерів (слідчу групу) - яка працює за викликом депутата Сербіна, який той зробив щоб прибрати наш намет з Майдану. На інших фото - люди біля нашого намету, працює "вільний мегафон".

Відповіді

 • 2006.07.16 | zmi007

  Re: Бувають у житті співпадіння, ч. 2

  Ну отак воно дітки і є
  Смердючка завжди випливає на поверхню
 • 2006.07.16 | yalovets

  Re: Бувають у житті *ЗБІГИ*.

 • 2006.07.18 | Артемчук Іван

  Re: Бувають у житті співпадіння, ч. 2

  Трохи напрягає вся ця маячня, разом із майданом. Дратує вже навіть слово "майдан". Асоціюється з гівном. Таких історій можна написати безліч. Про 99,99 % можновладців, на чолі з Керманичем любих друзів. Сумно це констатувати, але свобода слова у розумінні українців - це безлад, у розумінні здорового глузду.
  Був і залишаюся впевненим, що відкорегувати свободу слова може лише загін добре озброєних балонами зі сльозоточивим газом вояків, для розгону молодих та дурненьких лохосвободолюбців.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua