МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На Майдані постане намет-капличка

07/16/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні почалася підготовка до встановлення на Майдані Незалежності на території "демтабору" (біля наметів УНСО) намету-каплички, в яку запрошені приходити священники УПЦ КП, УГКЦ та РКЦ. Від перших вже отримана попередня згода (вони чекають лише сигналу, коли намет стоятиме).
На території УНСО організовано збір речей і коштів, необхідних для облаштування каплиці. Її встановлення планується в понеділок. Ця капличка є народною ініціативою, й слугуватиме для потреб всіх бажаючих віруючих, на ній буде вивішено графік богослужінь із зазначенням, хто (з якої Церкви) служитиме.
Люди часто підходять, цікавляться, розпитують: хто й коли ставитиме, хто й коли служитиме, що потрібно. Більшість висловлюють схвалення, через одного - дають пожертви (від гривні до 100 грн.), обіцяють щось з необхідного принести. Тут же виникають дискусійні розмови про спектр релігійно-церковних проблем в нашому суспільстві.
Невздовзі після інциденту з приводу роздачі статті Монтян підійшла якась жінка в бютівській футболці (своєрідна віруюча) й заперечувала ідею каплички (як ідолопоклонство :) ) емоційними вигуками та рванням оголошення та підписів підтримуючих жертводавців. Її ввічливо попросили піти УНСОвці та присутні поруч прихильники ідеї каплички - гості наметового містечка.
Приємно, що на одне активне заперечення та пару непідтримуючих висловлень - десь з сотня активних схвалень за пару годин організаційної роботи.
Не будемо зітхати, що нема повної єдності, єднаймося в чому можливо з усіма патріотами, робімо добрі справи, колись всіх розсудять!

Відповіді

 • 2006.07.16 | Павло

  Re: На Майдані постане намет-капличка

  Нарешті прочитав самі важливі слова:
  "Не будемо зітхати, що нема повної єдності, єднаймося в чому можливо з усіма патріотами, робімо добрі справи, колись всіх розсудять!"

  Повністю згоден. Треба єднатися і працювати на перемогу, а вона нікуди не дінеться.

  Кримінал не пройде!!!
 • 2006.07.17 | Чучхе

  Ви мали б запросити отого священника Московського патріархіту,

  Що служив у каплиці під міськрадою для учасників помаранчевої революції? Це було б корисно з кількох точок зору: по-перше, табір би не сприймався, як анти УПЦМПшний, по-друге, добре було б підтримати ту частину кліру (і миру) вірних московського патріархату, які виступають за більшу українізацію церкви

  Я, на жаль, не можу дати координат конкретно того отця, але його без сумніву знає молодий православний активіст Сергій Штейніков чий мейл sshteynikov @fclex.com


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua