МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

про наших померанчевих братів

07/17/2006 | толя дейнека
принаймні на рівні Держдепа і їхніх ідейних опонентів існує вчення про ланцюжок "кольорових революцій", як частини планів "демократизації".
Тож цікаво звірити час наприклад з нашими ліванськими клонами (якщо користуватися такою термінологією), як діла в них. Виявляється чудово - їх бомблять, а їхні опікуни забороняють їм боронити батьківщину від агресії:

http://podrobnosti.ua/accidents/warandterror/2006/07/16/330714.html
Тель-Авив предостерег ливанскую армию от попыток обстрела израильских самолетов, наносящих удары по позициям группировки "Хезболлах" (тд - включно з бейрутським аеропортом, шосе Бейрут-Дамаск і житловими кварталами). По словам израильского военного представителя, ливанские войска в пятницу, 14 июля, обстреляли самолет, летящий у побережья. Самолет не был поврежден.
"До сего момента Израиль воздерживался от нападений на ливанскую армию, но мы не подумаем, чтобы не ответить тем, кто действует против нас", - заявил представитель.
(кінець цитати)

не знаю наскільки слухняним буде ліванський уряд, але сам факт таких директив заслуговує бути відміченим.
В цьому плані заспокоює впевненість і послідовність тарасюківської політики. В інтервью РадіоСвободі наш МЗС каже:

http://www.radiosvoboda.org/article/2006/7/BE4BE863-EA85-483E-BC94-8EAA67CE6512.html
“Наша Україна” не має права йти в опозицію. Ми повинні впливати на процеси розвитку нашої держави, хто б не був прем’єр-міністром, яка б коаліція не утворилася.
Я вважаю цілком можливою участь “Нашої України” в коаліції з Партією регіонів, не беру до уваги інші сателітні партії-партійки. В цьому контексті, я вважаю, все залежить від того, якою буде остаточна конфігурація.
Я не виключаю два варіанти. Перший варіант: коаліція між Партією регіонів і “Нашою Україною”. Так само я не виключаю і варіанту утворення коаліції без участі “Нашої України”. Але в такому разі “Наша Україна” буде в парламентській опозиції, а бути в парламентській опозиції не означає неучасть в уряді. Тобто я не виключаю варіанту участі “Нашої України” в уряді, перебуваючи в опозиції.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua