МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Недільне віче БЮТ у Львові

07/17/2006 | Chichka
Близько півтисячі учасників народного віче «Ні – антидержавному перевороту!», котре відбулося вчора, 16 липня, на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку у Львові, одноголосно прийняли ухвалу, згідно з якою вимагають від Віктора Ющенка негайно розпустити парламент та забезпечити скасування конституційної реформи. Така кількість учасників зібралась, незважаючи на безперервний і сильний дощ, який ішов у Львові від ночі.

Текст ухвали, котру під час вчорашнього віче озвучив заступник голови Львівської обласної ради Іван Денькович, подаємо повністю та без змін:

«Події останніх днів у Верховній Раді викликають у суспільстві глибоку стурбованість і тривогу за майбутнє українського народу. Проголошення комуно-кримінальної більшості є по суті спробою антидержавного перевороту, поверненням кучмізму, втягуванням України в зону впливу Росії, і створює загрозу самому існуванню української державності.

В день 16-х роковин Декларації про державний суверенітет України, вболіваючи за збереження незалежності, територіальної цілісності та безпеки української держави

Вимагаємо

Від Президента України Віктора Ющенка, як Гаранта Конституції: Негайно припинити повноваження Верховної Ради України;

– Призначити дострокові вибори до українського парламенту;

– Забезпечити відміну конституційної реформи щодо нової парламентсько-президентської форми державного правління;

– Зміцнити виконавчу владу, усунувши з керівних посад антиукраїнські кадри – провести внутрішню люстрацію на причетність до компартноменклатури, КДБ та «кучмівського клану».

Закликаємо: – Громадськість – підтримати власною присутністю на Майдані Незалежності заклик Юлії Тимошенко стати на захист Свободи, Правди і Справедливості.

– Політичні партії патріотичного спрямування – згуртуватись перед загрозою реваншу антидержавних сил та дати їм рішучу відсіч».


Західна інформаційна корпорація

Відповіді

  • 2006.07.17 | Донецкие

    Re: Недільне віче БЮТ у Львові

    Что люби друзи - умейте достойно проигрывать, обошли Вас и Вашу Юлю на повороте , привыкайте , так будет всегда.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua