МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НОВА РЕСПУБЛІКА вимагає розпуску парламенту та референдуму по по

07/17/2006 | bu
Об’єднання «Нова Республіка» звернулося до президента України Віктора Ющенка із закликом скористатися своїм конституційним правом розпустити Верховну Раду та провести дострокові вибори.
На думку «новореспубліканців» нинішня Верховна Рада консервує «системну політичну кризу, наслідки якої, без перебільшення, можуть мати згубний характер для української державності в цілому».
Як зазначив лідер Об’єднання «Нова Республіка» Вадим Мурачов, «сьогодні, чітко окреслюється загроза протистояння “всіх з усіма”, конфлікт у Парламенті швидко поширюється з центру в регіони України, зростають сепаратистські настрої, простежуються тенденції поглиблення розколу українського суспільства». На переконання п-на Мурачова, «одним із головних чинників цієї нестабільності, є “кучмо-морозівська” політреформа, яка порушила і без того крихкий баланс влади в Україні. Але, першоджерелом проблеми є недосконалість та неефективність всієї існуючої системи державної влади в Україні загалом. Системи, обтяженої тоталітарним минулим, а ще гірше, недолугим реформуванням "на замовлення“ за часів незалежності. Системи, яку можна охарактеризувати, хіба що, як система колективної безвідповідальності».
Тому «новореспубліканці» вважають, що змінити ситуацію може лише «Нова Влада – Нова Система Влади – Нова Республіка: відповідальна, ефективна та зрозуміла».
Цього можна досягнути лише провівши дострокові вибори до парламенту одночасно з референдумом з питання політреформи.
На думку Вадима Мурачова, одним із головних питань референдуму має стати, не стільки відміна дії старої, тобто, нинішньої політреформи, скільки запровадження нової політичної реформи, але цього разу в інтересах всього українського народу. Зокрема, особливу увагу потрібно приділити питанням розширення повноважень та збільшення ресурсних можливостей місцевого самоврядування в Україні, у першу чергу, на рівні села, селища, міста.
Референдум покладе надійну основу для формування Нової Республіки в Україні.
«Новореспубліканці» запропонували «Нашій Україні» та БЮТ об’єднатися навколо ідеї Нової Республіки та виступити єдиним блоком на дострокових виборах. Проте, як відмітив лідер «Нової Республіки», лише політична воля Президента як гаранта державності України може зупинити сповзання українського суспільства у прірву громадянського протистояння та врятувати країну від втрати своєї цілісності або й суверенітету.Контакти прес-служби Об’єднання «Нова Республіка»
8 044 553 6461
8 050 443 5045

Відповіді

 • 2006.07.17 | Никос Джелали

  Re: НОВА РЕСПУБЛІКА вимагає розпуску парламенту та референдуму по по

  Напоминает контингент мишкиных "Съездов Народных Депутатов" - каких только сумасшедших не съехалось. И каждый со своей программой "эффективного спасения СССР". Спасли...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.17 | bu

   Не надо ля-ля...

   Зараз відбувається переформатування політичного простору. Виникають нові політичні проекти, які можуть зіграти під час перевиборів. Варто провести їх інвентерізацію та зкоординувати їх діяльність. Під час акцій протесту кожен активіст стане у пригоді. А НОВА РЕСПУБЛІКА - це всеукраїнська організація (так випливає з їх прес-релізу).
 • 2006.07.17 | Komrad

  Підтримую!

  Готовий приєднатися до НОВОЇ РЕСПУБЛІКИ!
  Пропозиція - внести у вимоги НР пункт: "провести перевибори та ЗАБОРОНИТИ ДЕПУТАТАМ НИНІШНЬОГО СКЛИКАННЯ БУТИ ОБРАНИМИ ДО МАЙБУТНЬОЇ ВР!
  Тільки таким чином ми створено НОВУ РЕСПУБЛІКУ!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.19 | Farisey

   Йдіть далі!

   Я пропоную провести загальні перевибори: від сільради до Президента. А перед цим заборонити всім нинішнім депутатам, президенту балатуватися! Окрім того, заборонити всі існуючі партії та дати рік на створення нових. От тоді буде цікаво!!!! Як каже російський політолог Окара - всіх їх треба обнулити :))))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua