МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Провокаторів - на чисту воду!

07/17/2006 | Богдан Казка
На зв‘язок із нашою редакцією днями вийшла невідома особа, яка назвалася працівником штабу однієї із партій-учасниць антикризової коаліції. Ця особа одразу ж почала поширювати брудні наклепи на зазначені партії та на лідера однієї з них. Враховуючи, що зазначений персонаж може зв`язатися і з іншими виданнями та продовжувати поширювати свої наклепи, ми застерігаємо колег та широку громадськість: не вірте!

Ми категорично не віримо тому, що лідери Партії регіонів постійно навідуються до Москви й одержують там інструкції від високих кремлівських посадовців.

Ми гнівно відкидаємо саму думку про те, що Олександр Мороз за створення антикризової коаліції особисто одержав 100 (сто) мільйонів "зелених", а його однофракційники стали "простими" українськими мільйонерами.

Ми не можемо й припустити, що особу Мороза на посаду голови Верховної Ради України цілком конкретно лобіював Кремль.

Ми заперечуємо припущення, що Партія регіонів хотіла "погратися" з соціалістами задля того, щоб підписати угоду з "Нашою Україною", а тоді турнути "зрадника Мороза" (як висловився зазначений вище персонаж) з його посади і звільнити місце для тандему прем`єр Єхануров-спікер Янукович.

Ми кажемо "ні!" провокаторам, котрі наголошують, що Партії регіонів реалізувати цей варіант суворо заборонила Москва, сказавши, що Мороз - це її людина і він сидітиме у кріслі спікера пожиттєво, а відтак лідери "регіонів" повернулися з Білокам‘яної, як побиті цуцики і нікчемні "шестьорки".

Ми не погоджуємося з тим, що в обмін на підтримку своєї партії з російського боку Ринат Ахметов уже віддав тамтешнім олігархам половину активів своєї компанії і перетворився не те що на олігарха, а так - олігархенятко.

Нарешті, ми женемо від себе неправдиву думку, що антикризова коаліція, виконуючи команду з Кремля, здатна йти до кінця, тобто до спроб силового захоплення влади і провокування масових заворушень, що дасть привід Росії на виконання щойно ухваленого нею закону про боротьбу з тероризмом ввести в Україну свої війська "для наведення порядку" і "протидії міжнародному тероризму".

Зазначений працівник штабу говорив й інше, та таке страшне, що ми навіть не в силах переповісти. А на закінчення він сказав, що замість гасла "Кучма, де Гонгадзе?" саме час вийти на маніфестацію з гаслами "Мороз, де Гонгадзе?", оскільки цей політик (тобто Мороз) начебто все знає, бо брав участь у спецоперації, розробленій за межами України, хоча, звичайно, сам нікого не крав і не вбивав. Тому ми ще раз попереджаємо: не вірте, якщо вам зателефонує подібна персона, і відкиньте геть брудні наклепи, які ця персона розповсюджує, бо ж українські політики, незалежно від партійності, - це люди принципові, ідейні й некорумповані.

Відповіді

 • 2006.07.17 | Павло

  В кожному жарті є частка жарту....

  Питання про Мороза досить цікаве... Чому він вчинив такий крок? Чи лише з-за посади? Чи з-за грошей? Чи може дійсно на нього в когось є певний компромат, наприклад, у тій же справі Гонгадзе? На що він сподівався? У нього ж виникли певні проблеми після такого кроку. Він же втратив в очах суспільства своє політичне обличчя. Ну скажімо, він міг думати дострокових виборів не буде, а до наступних люди забудуть про його вчинок. Але ж є кому про це постійно нагадувати. А людина, яка так вчиняє, втрачає довіру не тільки у своїх соратників, але й у ворогів. Зрадника не поважає ніхто.

  Так, жадоба посади - це на поверхні. Гроші, можливо, це перше, що спадає на думку. Але ще, дійсно, є справа Гонгадзе і до неї Мороз має певне відношення.

  А що, вже усі забули де після виборів відпочивав (чи проходив інструктаж) Янукович? Під Москвою. А з якою російською політичною силою партія регіонів та соцпартія уклали угоду про співробітництво? Здається з "Родіною" і одна й інша.

  І, накінець, що об'єднує комуністів, соціалістів і регіональщиків? Економічні підходи їх роз'єднують: одні за приватну власність, а інші за державну.

  А їх об'єднує ставлення до НАТО (що вигідно Росії). Іх об'єднує ставлення до російської мови (що теж вигідно Росії). Їх об'єднують, в основному, антиукраїнські речі в зовнішній та внутрішній політиці.

  А далі можна фантазувати що завгодно... Хто має голову, хай думає...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.19 | Олександр Демченко

   Щодо співробітництва партій

   Павло пише:
   > А з якою російською політичною силою партія регіонів та соцпартія уклали угоду про співробітництво? Здається з "Родіною" і одна й інша.

   СПУ з "Родіной". "Родіна" - партія, з якої влада виховує фашистів, щоб потім успішно з ними боротися.
   ПР з "Єдіной Росієй". ЄР - провладна і повністю аморфна партія "кнопкодавів". Має абсолютну більшість як у Госдумі, так і у більшості регіональних парламентів. Однак про лобіювання через неї можна говорити тільки на регіональному рівні. На федеральному вона виконує волю АП та уряду.
 • 2006.07.17 | ПРОФИ

  Re: Провокаторів - на чисту воду!

  Невеликий екскурс в новітню історію України. Після розпаду СРСР республіки розділились на дві групи. Перша група - прибалтійські країни, що відносно пізніше, як і Зах. Україна, були захоплені комуністами, пішли по шляху швидкого створення правової системи-аналогічної ЄС та швидкого просування в напрямку ЄС, незважаючи на подорожчання енергоносіїв, бурчання Москви. Вони вже в ЄС, й результати вражаючі. Інша частина пострадянських республік залишилась під впливом радянської номенклатури й олігархічних кланів, що створились на грунті розділу народної власності. В різних країнах це відбувалось по різному. Але в Україні основним гальмом реформам, які можливо й хотіли провести президенти Кравчук й Кучма була комуністична більшість в Верховній Раді, яку з 1991 по 1999 рік очолювали згадали хто - товариш Мороз та його партайгеносе Ткаченко. І тільки після 1999 року тепер уже п. Мороз перефарбувався в соціаліста "європейського типу" й став великим демократом. Більшої шкоди народу України не заподіяв ніхто. Тому його кульбіт 6 липня закономірний для цього ворога Українського народу.
 • 2006.07.18 | Резонер

  Re: Провокаторів - на чисту воду!

  Вітаю Богдана Квзку з умілим використанням досвіду
  віденьскої соціал-демократії епохи 1-ої світової війни

  Під час 1-ї світової війни начальник контррозвідки
  Австо-Угорської імперії барон фон Редль отримав нове призначення.
  Його наступник виявив систематичний виток інформації і почав
  розслідування. Воно дало несподіваний результат.
  Виявилось, що Редль, чех, ненавидів Австро-Угорщину і працював
  на російську розвідку. Редля схопили в момент передачі
  інформації російському агенту і дали можливість застрелитися,
  що уникнути гучного скандалу.

  В умовах військової цензури соціал-демокртична газета спромоглася
  проінформувати про це населення Відня.
  В газеті з'явилося коротеньке повідомлення:

  СПРОСТУВАННЯ.
  Як стало відомо з достовірних джерел, поширені останнім часом
  чутки, ніби фон Редль був російським шпигуном і застрелився через
  свій провал, абсолютно безпідставні і не відповідають дійсності.

  Військова цензура пропустила "СПРОСТУВАННЯ".
  Так Відень дізнався про долю фон Редля.
 • 2006.07.18 | sarmatД

  Re: Провокаторів - на чисту воду!

  А мы безоглядно верим ,что в 2004 на Банковой играл в прятки российский спецназ,что Донецк закупил в Крыму 20 кг тротила и сотню ржавых пистолетов,что нас водили в наручниках голосовать за Януковича.Но мы не верим что Березовский спонсировал "народную революцию" и Юля лучшая его подруга...Во блин детский сад.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.18 | Павло

   Ні, ми віримо, що Янукович білий та пухнастий...

   ДОписувач пише: "А мы безоглядно верим ,что в 2004 на Банковой играл в прятки российский спецназ,что Донецк закупил в Крыму 20 кг тротила и сотню ржавых пистолетов,что нас водили в наручниках голосовать за Януковича.Но мы не верим что Березовский спонсировал "народную революцию" и Юля лучшая его подруга...Во блин детский сад."

   Ні ми віримо що Янукович у в'язниці два рази не сидів. Це Ющенко сидів... І за кордон його з судимостями не пускали у ті часи. І Кирпу він не бив... І дружину він не бив... І пенсионера на три літери не посилав... І від яйця не падав... І вибори ніхто не фальшував, це так, чиясь фантазія... І майдану у 2004 р. не було... І Ющенка діоксином ніхто не труїв... Це він сам себе... І Калашников журналістів не бив, а лише робив їм масаж для їхнього ж здоров'я... І ще багато в що повіримо... Хай но почнуть медіа свою роботу... А методи зомбування усім відомі... Так що саме цікаве лише починається. Тобто покарання невинних, нагородження непричетних і так далі...
   Ось де дитячий садок. І чому все так швидко забувається? Чому у цього народу така коротка пам'ять. Ось головне запитання...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.19 | sarmatД

    Re: Ні, ми віримо, що Янукович білий та пухнастий...

    Да потому,что брехня никогда в головах не держится!!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.19 | Стась

     Брехня не держится

     Так где колючая проволка, которой Донбасс собирались обносить? Где бандеровские оранжевые легионы, бесчинствующие на фоне терриконов при поддержке войск НАТО? Где жуткие политрепрессии? Где, наконец, отрубленные пальцы за каждое русское слово?

     Не держится брехня. А жаль.
 • 2006.07.18 | Олечка

  Re: Провокаторів - на чисту воду!

  Та взагалі вони чисті акі немовляти ! І нема такої держави ! НЕМА! Бо по результатам "виборів" можна ставити 12 Росії за роботу над нашими співгромадянами, ми не люди sapiens, а люди зомбіос. Ми не хочемо мислити, не хочемо пам'ятати, не хочемо робити висновків, не хочемо майбутнього дітям! Не треба нас закликати думати, нема чим. Зохен вей!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua